1:3

Nowak 82 - Steć 8, 11, 72
Arbiter: Zbigniew Dobrynin ( Łódź)

Penkowec, Gawrysiak, Skórnicki, R.Kursa, Misztal, Pożak, Orzędowski, Budzyński, Wiącek, Jabłkowski, Nowak Kozaczyński, R.Kwiatkowski, Rodak, Augustyniak, Guziec, Kosiec, Agu, Paczkowski, Steć, Dziubiński, Czerkas

Zapraszamy na relację live z meczu Pucharu Polski pomiędzy Wisłą Puławy a Pogonią Siedlce.
Początek w środę 18 lipca o 17:45. Zapraszamy kibiców
 Pogoda do gry w Puławach prawie idealna. Nie ma upału około 20 stopni, niebo zachmurzone. Za kilka chwil pierwszy meldunek ze stadionu MOSIR-u
 17:50 Piotrek wita wszystkich ze stadionu MOSIR0u. Mamy lekkie opóźnienie za co przepraszamy. Za chwilę składy
 Skład Wisły bez nowych nabytków. Na ławce Dumy Powiśla, Chojak, Kozieł, Wójtowicz, Mokiejewski, Dawid Jacyna i Adam Nowak
 Trwa rozgrzewka. Za mikrofonem debiutuje Kamil Dylda.
 Tłumów na trybunach nie ma, ale środa i stawka nie zachęcają.
 Jupitery zgaszone, obie ekipy w szatni.
 Dziś wynik musi zostać rozstrzygnięty. Jeśli będzie remis po 90 minutach czeka nas dogrywka a jeśli ona nie przyniesie rozstrzygnięcia rzuty karne.
 W Sulejówku Legia II remisuje do przerwy z Motorem 0:0.
 W drużynie Pogoni na ławce Olszewski, Kosim, Lach, Mudent, Łukanowski, Grochowski
 Na tę chwilę około 200 osób na trybunach.
 Na lepszego z tej pary czekają już rezerwy Łysicy Bodzentyn. W Bodzentynie jeszcze nie byliśmy tak więc. Chcielibyśmy pojechać tam.
 Obie drużyny i sędziowie na boisku. Wiślacy na czerwono, Pogoń na niebiesko.
 Kapitanem Wisły oczywiście Mateusz Gawrysiak.
  Zaczyna Wisła
1' Wyszło słońce nad Puławami, na boisku goście od własnego pola karnego.
 Na spalonym Czerkas.
3' I co my mamy pisać?? Typowe szachy. Na razie mecz przypomina sparing niż mecz o stawkę.
4' Spokój na placu gry, plaża na trybunach. Brak zorganizowanych kibiców obu ekip.
5' Faulowany Pożak wiślacy przed szansą z wolnego.
 Misztal mocno, ale w mur. Szkoda
7'  0:1 Steć
 No i stało się. 0:1, uderza z lewej strony Michał Steć piłka wpada po rękach Penkowca do bramki Wisły. Błąd bramkarza Wisły
 Chwilę po bramce pojawili się kibice Pogoni. Siadają na trybunach z kibicami Wisły. Brawo.
11'  Steć. 0:2.
Prawą stroną Czerkas wycofanie do Stecia a ten na pustą bramkę i 0:2. Co się dzieje??
14' Przykro się to ogląda. Wisła bez żadnego strzału bez żadnej akcji na bramkę Pogoni.
16' Po chwilowym zrywie siedlczan znowu spokój.
17' Zaczyna się doping dla Wisły. Kibice Dumy Powiśla na swoim sektorze. Szkoda, że wynik tak niekorzystny.
19' Nowak w szarży na bramkę Pogoni faulowany i mamy rzut wolny z linii pola karnego. Może teraz??
  Rodak za faul na Nowaku
20' Przekombinowali. Misztal przebiega nad piłką uderza Skórnicki. Nad bramką Pogoni
 Młoda Legia prowadzi z Motorem 1:0. Brawo Panowie.
23' Budzyński fauluje Agu.
Budzyński za ten faul
 Agu opuszcza plac gry.
26' Całe miasto wie, Wisła gra dziś mecz, na trybunach. A na boisku??? Na boisku próby Wiślaków ale wszystko kończy się na obronie Pogoni
29' Skórnicki przerywa akcję Pogoni
30' Dla ciekawskich dziś na ławce brakuje Marka Nowaka. Gdzie jest nasz drugi trener??? Nie wiemy.
31' Wiącek dogrywa do Nowaka, piłkę muska Kozaczyński
32' Chwilę później centra do Wiącka, ale zawodnik Wisły nie sięga piłki. Szkoda.
35' Szybko mija czas a wiślacy ani razu nie zmusili Jacka Kozaczyńskiego do wysiłku. Nie tak na pewno miało to wyglądać.
36' Penkowec koncetrację zostawił chyba w szatni. Wypuszcza piłkę z rąk po lekkiej centrze z Stecia.
39' Jabkowski centruje w pole karne, kolejny raz za mocno do Wiącka.
40' Jabkowski w zamieszaniu pod bramkowym uderza na bramkę Kozaczyńskiego. Nad bramką. Bramkarz gości bez interwencji.
43' Gawrysiak walczy i niestety piłka wychodzi na aut bramkowy.
44' Agu głową po centrze z rzutu rożnego. Penkowec na kolejny róg. Bardzo niepewna interwencja
  +2
45+1' Jeszcze rzut wolny dla Wisły centra w pole karne uderza Jabkowski w nogi obrońców Pogoni.
  Koniec I połowy
 Na razie pierwsza połowa wygląda bardziej jak sparing. Gra Wisły w niczym nie przypomina udanej z wiosny. My wracamy za chwilę.
 W Sulejówku Młoda Legia wygrała z Motorem Lublin 2:1, a Sokół Aleksandrów Łódzki wygrał ze Zniczem Pruszków 1:0
 Obie drużyny już na placu gry
 W obu ekipach nie widzimy zmian.
  Zaczyna Pogoń
46' Nowak w ataku na bramkę,jednak piłkę wybija Kozaczyński
47' Tym razem poza polem karnym nogami Penkowec.
48' Budzyński fauluje Guzka. Dobrze, że bez kartki dla Budzyńskiego
49' Walczyć trenować bo Pogoń musi panować.
 A teraz trójkolorowi niebiesko- czerwoni. Super doping dla obu ekip
50' Agu w poprzeczkę. Z 10 metrów Agu z woleja ale piłka zamiast do siatki trafia w poprzeczkę. Uff
53' Literka M Literka K, Literka S jak MKS niesie się po Hauke- Bosaaka. Na boisku? Bez zmian, czyli nuda nuda, nuda.
55' Steć wywalcza róg dla gości
56' Tym razem Jabkowski i od rogu Wisła
58' Czerkas do Dziubiskiego ten na spalonym
59' Jabkowski do Pożaka i obrona Pogoni na róg. Może teraz??
61' Steć uderza i Penkowec nad bramkę.
 Penkowec mija się z piłką po centrze z rożnego uderza Augustyniak w nogi obrony Wisły.
64' Nie ma Polonii w Warszawie nie ma Polonii.
66' Ostre starcie Rodaka i Nowaka w polu karnym. Sędzia każe grać dalejm ale Nowak leży na placu gry. Przerwa w grze.
67' Misztal uprzedza Czerkasa. Z Nowakiem już Ok. Szkoda, że nie OK jest z wynikiem tego meczu.
69' Steć nie było spalonego strzela z ostrego kąta a Penkowec łapie piłkę na dwa razy. Oj wakacyjna forma Nazara
70' Kilka dziwnych decyzji sędziego z Łodzi. No cóż sędziowie też na wakacjach. Nowak faulowany przez Agu sędzia Dobrynin każe grać dalej
72'  0:3 Steć
 Dobra akcja Czerkasa lewą stroną podanie w pole karne wzdłuż bramki i Steć strzela swoją trzecią bramkę.
73'  Mudent za Stecia
74' Będą dwie zmiany w Wiśle.
 Faulowany Rafał Kosiec. Zawodnicy Wisły zarzekają się, że nic nie było
76' Wiącek zderza się z Agu. I mamy rzut wolny
77'  Wójtowicz za Jabkowskiego
Mokiejewski za Wiącka
78'  Lach za Czerkasa
79'  Kosim za Dziubińskiego
 Oprócz zmian na boisku nie dzieje się nic.
80'  Kozieł za Pożaka
82'  1:3 Nowak.
Uderza z dystansu Nowak a piłka trafia w długi róg bramki Pogoni.
84' Zderzenie Kościa i Budzyńskiego. Kości zatrzeszczały.
  Nowak za protesty po tym faulu.
 Nasz zawodnik na noszach opuścił plac gry. Kibice boją się czy to nie złamanie nogi.
86' Puchar jest nasz niesie się z sektora kibiców Pogoni.
88' Nasz zawodnik nadal na noszach poza boiskiem.
89' +4
89' Uderza Kosiec. Tym razem pewnie Penkowec
90' Kosim na spalonym
 Budzyński żegnany brawami opuszcza stadion. Niestety kuleje
90+1' Mokiejewski fauluje Agu. Goście od rzutu wolnego
90+2' Uderza Paczkowski. Obok bramki Wisły
  Koniec spotkania
 Niestety przygoda Wisły z Pucharem trwała bardzo krótko. Wiślacy przegrali dziś z drużyną Pogoni Siedlce i odpadli z tych rozgrywek