K. Nowak 44, 59, Popławski - Dziubiński 48 ( k), 62
Arbiter: Marek Łukiewski ( Olsztyn)

Penkowec, Misztal, Kursa, Skórnicki, Budzyński, Orzędowski, Wiącek, Marek Nowak, Popławski, Pożak, K.Nowak
Kozaczyński, Kwiatkowski, Marcin Nowak, Rodak, Guzek, Agu, Kosiec, Dziubiński, Paczkowski, Steć, Lach

Już w sobotę 18 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Pogoń Siedlce. Start naszej relacji o 17:45.
 17:47. Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u.
 Trwa rozgrzewka, za chwilę wpiszemy składy, które są już od wielu minut dostępne na stanowiskach.
 Michał Świderski mówi, że w Wiśle może być jedna zmiana za Mateusza Gawrysiaka zagrać może Łukasz Misztal. Zobaczymy
 A jednak Misztal za Gawrysiaka
 Na ławce Wisły Konrad Przybylski, Mateusz Kozieł, Paweł Jabkowski, Arakdiusz Maksymiuk, Piotr Nowosielski, Szymon Martuś i Mateusz Gawrysiak
 Obie ekipy już w szatniach. Za kilka chwil początek tego spotkania. Oby zwycięskiego dla Wisły.
 Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Pogoń gra niesie się z pod stadionu.
 Kibice Pogoni mają problem z wejściem na stadion. Delegat każe zająć im miejsca w klatce, na co nie chcą zgodzić się kibice Wisły.
 Dziwna decyzja delegata.
 PZPN PZPN sami dokończcie sobie. Piłka nożna dla kibiców- śpiewają kibice
 Wychodzą obie drużyny i trójka sędziowska. Wyjściu towarzyszy bojowa muzyka. Chyba z Piratów z Karaibów.
 Wisła na czerwono, Pogoń białe spodenki i niebieskie koszulki
1'  Zaczyna Pogoń
 Kibice Pogoni z pod stadionu dopingują swój zespół.
2' Uderza z dystansu Marek Nowak. Niestety niecelnie.
3' Z dystansu Paczkowski. Nad bramką Wisły.
4' Budzyński prawą stroną uderza, ale zbyt lekko piłka w rękach Jacka Kozaczyńskiego. Szkoda
6' Kibice Wisły i Pogoni pod stadionem. Smutny to widok.
7' Konrad Nowak wywalcza róg.
 Mały walczyk zatańczony przez kibiców. Wszystko za płotem. Ehhhh
11' Steć do Czerkasa ten uderza ale bardzo niecelnie.
13' Trwają rozmowy aby wpuścić kibiców obu ekip na trybuny.
14' Budzyński uprzedza gracza Pogoni i róg dla gości.
16' Leży Agu. Przerwa w grze.
17' Na trybunach Jakub Zolech. A na boisku?? Dużo niedokładności i walki.
18' Dobra interwencja Penkowca, który uprzedza Nogami Lacha. Mogło być groźnie.
20' Wiącek niepotrzebnie fauluje Guzka
 Wisła Puławy na sektorze. Wiślacy na sektorze.
22' Ręka u Marcina Nowaka. Gwizdek sędziego milczy. Ehhhh
23'  Kursa za faul.
23' Rodak uderza z wolnego w mur.
24' Ależ kapitalna okazja dla Wisły. Z przed pola karnego uderza K. Nowak piłka niestety trafia w poprzeczkę bramki Pogoni.
27' Pożak do Budzyńskiego ale podanie niestety niecelnie. Szkoda
27'  Kwiatkowski za faul na Marku Nowaku.
29' Piłka nożna dla kibiców niesie się z sektora Wisły i sektora Pogoni za stadionu.
30'  Dziubiński miał za dużo do powiedzenia sędziemu i za to żółtko.
32' Budzyński źle wyrzuca aut.
33' Pożak w polu karnym próbował strzelać wyszło podanie do Marka Nowaka ale niestety niezbyt celne. I po strachu.
35' Kibice Wisły wyszli ze stadionu razem z Pogonią oglądają to spotkanie zza płotu. Solidarność kibicowska.
36' Konrad Nowak ale do kogo?? Pewnie sam tego nie wie
 Dużo niedokładności w obu drużynach. Piłka nożna dla kibiców nadal zza stadionu MOSIR-u
40' Za stadionem wspólne śpiewy Wisła Puławy i Pogoń Siedlce. Wbrew obawom delegata kibice się nie biją. PZPN PZPN znana pieśń na ustach kibiców.
41' Rodak przed dobrą sytuacją. Z 14 metrów wysoko nad bramką Penkowca.
42' Wrzutka w pole karne Pogoni Kozaczyński niepewnie piąstkuje na aut
42' Zderzenie Agu i Wiącka. Ten pierwszy nie podnosi się z boiska.
44'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL KONRAD NOWAK 1:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!
 Kapitalne uderzenie Konrada z rzutu wolnego. Było około 30 metrów od bramki Kozaczyńskiego Nowak mocno uderza w okienko bramki Pogoni. Brawo
45'  +2
45+2' Akcja Pogoni głową uderza Steć i Budzyński na róg
  Koniec I połowy
 W trwających spotkaniach Radomiak prowadzi z Wisłą Płock 2:1,Znicz Pruszków z Resovią 1:0 a Unia Tarnów 2:0 z Siarką Tarnobrzeg.
 Zapraszamy za 15 minut.
 Rozpalają się w przerwie jupitery.
 Za chwilę początek II połowy
 Rozpalają się jupitery. Tak więc drugą połowę zagramy przy światłach. Fajnie :)
47' Kosiec faulowany przez Misztala i od wolnego goście.
47'  Orzędowski ręka. Dodatkowo karny dla Pogoni
48'  Dziubiński z karnego. 1:1
50'  Kozieł za Misztala
51' Kilka dziwnych decyzji sędziego. No cóż poradzić.
53' Budzyński faulowany przez Kośca
54' Ostre wejście w nogi Budzyńskiego. Sędzia nie reaguje co kwitowane jest buczeniem i okrzykami sędzia kalosz.
57' Skórnicki do kogo?? Chciał do Marka Nowaka ale za mocno
58' Na spalonym Lach
59'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL 2:1 KONRAD NOWAK 2:1!!!!!!!
 Powalczył Popławski o piłkę uprzedził Marcina Nowaka i w sytuacji sam na sam pokonał Kozaczyńskiego. Brawo
61'  Augystniak Za Agu
62'  2:2 Dziubiński
 Błąd puławskiej obrony Rodak dogrywa wzdłuż bramki piłka mija obronę Wisły a z bliska pakuje piłkę do siatki Dziubiński
63'  Nowosielski za Marka Nowaka
  Maksymiuk za Orzędowskiego.
67' Było groźnie pod bramką Wisły. Centra Stecia z prawej strony minimalnie mija bramkę Penkowca.
68' Szarżuje Nowosielski i Wisła od autu
70'  Za Kośca Wasikowski
73'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL 3:2 MARCIN POPŁAWSKI !!!!!
 Dobre dogranie z prawej strony Pożaka trafia do Popławskiego, który uderza z 14 metrów do bramki.
75' Uderza z przed pola karnego Steć. Pewnie w bramce Penkowec.
76'  Za Guzka Starek
77'  Jabkowski za kontuzjowanego Pożaka. Dzięki Dawid za dobrą grę
79' Steć uprzedzony przez puławską obronę
80' K.Nowak trzymany przez Rodaka. A sędzia?? Każe grać dalej
82'  Za Dziubińskiego Demianiuk
 Pogubił się sędzia z Olsztyna.
  Budzyński ale za co??????? Tego nie wie nikt. Buczą trybyny
85' Popławski przerywa groźną kontrę Pogoni
  Augystyniak za gadanie
87' Nowosielski na spalonym
  Demianiuk za faul
88' Nowak wywalczył rzut rożny
 Po centrze uderza ładnie Nowak ale pewnie Kozaczyński
  Kozaczyński i Wiącek
90'  +5
90+1' Ręka w polu karnym Lach a sędzia???? Każe grać. Pogubił się młody sędzia
 Ależ emocje w końcówce!!!!!!1
90+2' Długa piłka do Nowaka ale Kozaczyński szybszy od zawodnika Wisły
90+3' Bronią się dzielnie wiślacy!!!!!! Jeszcze gramy !!!!!!
90+4' Uderza Paczkowski nad bramką!!!!!!!
 Czas panie sędzio czas krzyczą trybuny!!!!!
90+5' Ile jeszcze??????
 Panie sędzio panie Turek!!!! Kończ Pan ten mecz!!!!!!!!!
90+6' Ile będziemy jeszcze grać???? Do północy????? Budzyński faulowany.
  KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Wisła wygrywa kolejne spotkanie ligowe. Brawo Wisła. 3 punkty zostają w Puławach. Dziękujemy!!!!!!!!
 Niesie się gromkie WISŁA WISŁA WISŁA zawodnicy tańczą w kółeczku. Brawo!!!!!!!