Stanisławski 10, Brzeski 15 - Żaba 28, Czarnecki 84
Arbiter: Michał Wasil (Lublin)

Socha- Król, Poznański, Pielach, Litwniuk, Maksymiuk, Popiołek, Zmorzyński, Brzeski, Puton, Stanisławski
Napieralski- Żaba, Krasucki, P.Morawski, Ochmanm, M.Morawski, Bator, Bębenek,Szewczyk, Galos, Kuliszewski

Już w niedzielę 14 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem na stadionie MOSIR-u w Puławach z Wiślanami Jaśkowice. Początek naszej relacji od 14:45.
 14:16 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami bardzo ważne spotkanie puławskiej Wisły z Wiślanami Jaśkowice.
 Na trybunach pusto czyżby wszyscy jedli jeszcze niedzielny obiad?
 Idealna pogoda do gry. 21 stopni ciepła, żadnej chmurki na niebie. Nic tylko wybiec na boisko i grać
 Mamy już składy na ten mecz. Zaraz je podamy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Tomasz Pawlikowski, Karol Barański, Jakub Mażysz, Krystian Kusal, Bartosz Sulkowski, Łukasz Dębowski, Dawid Chudyba
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę. Powitani brawami chyba tylko moimi bo na trybunach pustki. No smutno nam się robi z tego powodu, ale tak niestety jest
 Na ławce Wiślan zasiedli dziś Sebastian Ropek, Dawid Białek, Maciej Wsciło, Łukasz Sikora, Bartosz Czarnecki, Maciej Balawender, Mateusz Stanej
 Piotrek idzie na popołudniową kawę. Bądźcie z nami.
 Paweł Nowosadzki za mikrofonem rozpoczyna prezentację sylwetki rywala z Jaśkowic
 Zawodnicy Wisły schodzą do szatni
 Przed meczem zraszania boiska
 Obie ekipy już w szatniach. Kilka minut i gramy
 Wychodzą!!!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Wiślanie na granatowo
 Jeszcze chwila i gramy!!!!
1'  Zaczyna Wisła
2' Faulowany Brzeski. Od wolnego Wisła
 Za krótka centra z rzutu wolnego i pewnie obrona gości
4' Ależ ostro grają goście. Najpierw faul na Stanisławskim ale gramy dalej a chwilę później na murawie Brzeski i teraz rzut wolny dla Wisły
 Po sprytnym rozegraniu wolnego Stanisławski wywalcza róg....
 Po centrze z rożnego głowa Pielach, ale piłka obok bramki Wiślan
8' Wiele walki w środku pola.
 Uśpili wiślaków goście i Dariusz Żaba z 20 metra uderza w słupek bramki Pawła Sochy
10' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL SZYMON STANISŁAWSKI1!!!!!!!!!!!! BRAWO STASIU!!!! BRAWO WISŁA!!!!!! 1:0
 Kapitalna akcja Wisły Wisły dwójkowa akcja Brzeskiego i Stanisławskiego, a ten drugi wychodzi sam na sam z Napieralskim i pakuje piłkę do siatki. Prowadzimy 1:0
15' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL DAWID BRZESKI!!!!!!!! BRAWO DAWID !!!! BRAWO WISŁA 2:0!!!!!!!!!!
 O to cjhodzi!!!. Bardzo dobra akcja Wisły uderzenie aktywnego dziś Dawida Brzeskiego, który uderza zza pola karnego piłka po drodze ociera się o obrońcę Wiślan i wpada do siatki. Prowadzimy 2:0.
19'  M.Morawski za faul na Brzeskim
 Rzut wolny dla Wisły. Około 23 metry od bramki Napieralskiego
 Uderza Brzeski odbija piłkę bramkarz gości próbuje dobijać piłkę przewrotką Arkadiusz Maksymiuk, ale piłka trafia w boczną siatkę
22' Krzyczy głośno Kracuski po starciu z Pielachem. Rzut wolny dla gości a chwilę później po urazie zawodnika gościa nie ma już śladu
23' Jakieś uwagi trenera Ankowskiego do sędziów.
25' Znowu głośno krzyczy Michał Morawski i kolejny raz arbiter wskazuje rzut wolny dla gości
 Wrzutka Wiślan z prawej strony obrona Wisły na róg
28'  Żaba
 Ależ uderzenie Żaby. Po jego strzale z około 25 metrów od bramki Pawła Sochy piłka idealnie wpada w okienko bramki Pawła Sochy
30' Szewczyk na spalonym
32' Wpadł w pole karne Wisły Szewczyk na szczęście uderzył w słupek.
33' Zmorzyński wywalcza aut
35' Co chwila słyszymy auuu ze strony piłkarzy z Jaśkowic. Aż zdenerwował się arbiter, który kazał szybko wstawać Bębenkowi
37' Kilka dziwnych gwizdków arbitra z Lublina
39' Z dystansu bardzo niecelnie uderza Bator. Od bramki Socha
40' W Kraśniku mamy lekką niespodziankę. Stal Rzeszów przegrywa z gospodarzami 2:0
42' Strata wiślaków w ataku. Od bramki Konrad Napieralski
43' Padolino Batora w polu karnym Wisły. Bez kartki
45'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo szybko minęła nam pierwsza połowa tego spotkania. Do przerwy wiślacy prowadzą z Wiślanami Jaśkowice 2:1, ale nie jest to łatwe spotkanie. Przyjezdni dwukrotnie trafiali w słupek bramki Pawła Sochy, na szczęście póki co szczęście jest z Wisła
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. Do Puław wracamy za kilka chwil.
 Kończy się powoli przerwa
 Wybiegają wiślacy są też gracze gości
46'  Sulkowski za Popiołka
46'  Zaczynają Wiślanie
47' Przewinił w ataku Litwniuk. Od wolnego goście
 Ależ bójka na boisku
 Dwóch wiślaków uderzonych bez piłki!!!!!!!
 Pogubił się arbiter!!!!!
 Ależ zamieszanie!!!!
 Sędzia nie wie komu dać czerwoną kartkę
 Kompromitacja arbitra!!!!!!
 Czerwoną kartką ukarany Arkadiusz Maksymiuk....
 Żenada!!!
52'  Maksymiuk
52'  Bębenek
 Ale kompromitacja arbitra z Lublina
55' Wisła zacznie od rzutu rożnego.
 Uderzył Pielach głową pewnie Napieralski
58' Szewczyk ręką.
60' Puton do Króla ten uderza ale broni Napieralski
 Goście co chwila padają i głośno krzyczą.
 Dziwne to zachowania, ale widocznie taki pomysł na grę na ich trener
61' Do gry gotowy Krystian Kusal
62' Stanisławski wywalcza róg...
 Niestety radzą sobie goście
64'  Kusal za Brzeskiego
67' Jak najdalej starają się trzymać piłkę wiślacy.
 Znowu pada Szewczyk. Tym razem dobra postawa arbitra, który każe grać dalej. Ale naprawdę brzydko to wygląda. Co wejście wiślaka to pada na murawę grac gości
69' Szewczyk uderza niecelnie
70'  Czarnecki za Batora
71' Wrzutka z lewej strony boiska uderza Stanisławski ale Napieralski to broni!!!
72' Wiślacy zaczną od autu
73' Faulowany Zmorzyński. Od wolnego Wisła
 Sulkowski uderza ale za lekko i pewnie łapie piłkę Napieralski
74' Wrzutka w pole karne od Zmorzyńskiego krzyżakiem uderza Puton i róg....
75'  Wscisło za Michała Morawskiego
78' Faulowany Puton. Od wolnego Wisła
80' Wpadł w pole karne Król i wywalczył róg....
 Uderza Pielach, ale niestety nad bramką
82' Poznański zatrzymuje faulem Wscisłę.
 Uderza Żaba Socha przed siebie
84'  Czarnecki
 Niestety wpadł w pole karne Wisły Czarnecki uderzył mocno z z 10 metra i wyrównał stan meczu
85' Do gry gotowy Karol Barański
86'  Barański za Zmorzyńskiego
87' Źle to wygląda niestety
88'  Szewczyk
90' Stanisławski i mamy aut
90' +6
90+1'  Balawender za Szewczyka
90+2' Goście mają wynik to mogą już się bronić
90+3' WISŁA WISŁA WISŁA zerwał się doping
90+4' Pielach w aut
90+5' Stanisławski w ataku ale strata....
 Zła wrzutka Kusala. Od bramki Napieralski
90+6' W ataku Wisła... Ale piłka wychodzi na aut...
 Jeszcze rzut wolny dla Wisły. Ostatnia akcja!!!!!!!!
 Centruje Sulkowski piłkę Stanisławskiemu wybiją obrońcy....
90+7'  Koniec spotkania
 Dramat puławskiej Wisły. Wiślacy remisują to spotkanie na własne życzenie. Niestety powtarza się kolejny raz sytuacja z meczu z KSZO i remisujemy wygrane spotkanie
 Przykro to pisać, ale z remisu mogą cieszyć się goście, którzy przyjechali tutaj po remis i wszystkimi sposobami walczyli o 1 punkt.