-
Arbiter: Mariusz Myszka ( Stalowa Wola)

Kurek-Wolanin, Kiczuk,Rogala, Zuber, Zmorzyński,Kacprzycki,K.Puton, Wojczuk, Żelisko, Stanisławski.
Klebaniuk, Chyła, Szymala, Kursa, Ciborowski, Lipiński, Gałązka, Sadowski, Kalita, Renkowski, Nowak

Już w sobotę 12 października puławska Wisła zagra z Orlętami Radzyń Podlaski. Początek relacji z tego spotkania od 14:45.
 14:30 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Trwa rozgrzewka przed meczem. Pogoda idealna. Około 17 stopni ciepła w Puławach. Słonecznie. Idealne warunki do gry
 Mamy składy.
 W puławskiej bramce pierwszy mecz Krzysztofa Kurka oraz trzech napastników
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Karol Barański, Mateusz Pielach, Michał Kobiałka, Konrad Szczotka, Dawid Chudyba, Damian Bernat
 Witamy Mateusza Pielacha, który wraca po urazie. Oby zdrowie dopisywało
 Na ławce Orląt zasiedli dziś Robert Nowacki, Mateusz Chmielewski, Przemysław Ilczuk, Jan Bożym, Arkadiusz Korolczuk, Jakub Syryjczyk, Artur Sułek
 Trwa rozgrzewka. Niewielu kibiców w Puławach
 Schodzą wiślacy do szatni. Na murawie jeszcze piłkarze gości
 W szatni także piłkarze Orląt. Jeszcze kilka minut i gramy
 Ob zespoły słuchają uwag swoich szkoleniowców. Za kilka chwil zaczynamy, Pod stadionem prewencja z tarczami
 Wychodzą!!!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Orlęta na czerwono
 Kółeczko wiślaków
 I kto wygra mecz WISŁA krzyczą piłkarze Dumy Powiśla
1'  Zaczynają Orlęta
 Na meczu między innymi twórca portalu Orląt Michał Szczygielski. Witamy Michał
2' Leży jeden z wiślaków. To Maciej Wojczuk
 Wraca napastnik Wisły. Na szczęście uraz nie był groźny
3' Centra Rynkowskiego Rogala głową na róg
4' I kolejny corner dla Orląt.
 Piąstkowanie Kurka ale piłka nadal u graczy z Radzynia
5' Bardzo dobra akcja lewą stroną Żeliski, który wyłożył do Kacprzyckiego, ale ten próbował uderzać krzyżakiem i piłka obok bramki Klebaniuka
 Jesteśmy zawsze tam spod stadionu
7' Sadowski faulem zatrzymuje Stanisławskiego. Od wolnego wiślacy
 Centra Krystiana Putona głowa Piotr Rogala ale piłka nad bramką Klebaniuka
 Są też Fanatycy Wisły, którzy rozwieszają flagi na sektorze
10' Centra Szymali uderzenie Ciborowskiego broni Kurek
12' Wpadł w pole karne Orląt Żelisko, który chciał lobować Klebaniuka, ale piłka mija bramkę Orląt.
 Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo krzyczą Fanatycy.
15' Do klatki wchodzą kibice Orląt
 Kiczuk zatrzymuje Kalitę
17' Bezmyślne zachowanie Sadowskiego, który brzydko fauluje Krystiana Putona
18' Uderzenie Stanisławskiego piłka po nodze Kurys wychodzi na róg...
19' Głową Żelisko po centrze Krystiana Putona ale nad bramką
21' Na spalonym Rafał Nowak
 W Radzyniu tylko Orlęta krzyczą fani gości
23' Z dystansu Kacprzycki, ale nad bramką Klebaniuka
 Na innych boiskach w Tarnobrzegu Siarka prowadzi z Motorem Lublin 1:0, a Chełmianka na swoim boisku przegrywa z Podlasiem Biała Podlaska 2:0
26' Uderzenie Wojczuka, ale zbyt lekkie i pewnie Klebaniuk łapie piłkę
28' Kolejna próba Wojczuka, ale znowu zbyt lekko i pewnie bramkarz Orląt.
 Siedlce Pogoń, Legia Warszawa na trybunach czyli tradycyjne pozdrowienia dla naszych zgód.
 Goście także pozdrawiają Międzyrzec Podlaski
32' Mniej ciekawy okres gry.
 Nie podawaj się ukochana MA Wisło puławska na trybunach
35' Zmorzyński wywalcza rzut rożny
 Głową wybijają goście i kolejny corner
36' Kiczuk faulem zatrzymuje Nowaka
37' Uderzenie Kacpryckiego mija bramkę gości
39'  Krystian Puton za faul na Sadowskim
39' Ależ groźnie było. Uderzał z rzutu wolnego Ciborowski a piłka po pop rzece opuściła ole gry.
41' Stanisławski nabija rywal i kolejny róg...
 Wybijają piłkę gracze gości. Od autu Wisła
43' Leży po starciu z Kiczukiem Kalita. Ale faulu nie ma
44' Padł na murawę Sadowski
45' +2
45+1' Wolanin wybija w aut
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 No cóż za nami pierwsze 45 minut. Widać sporo walki z obu stron, ale widać, że zarówno Wisła jak i Orlęta nie mają chyba odwagi otworzyć się bardziej bo wiedzą, że o wyniku zdecydować może dziś jedna bramka
 Oby druga połowa była dla wiślaków lepsza. My zapraszamy na kilka minut przerwy
 Do ławki przywołany Michał Kobiałka
 Są wiślacy
46'  Kobiałka za Wojczuka
46' [gwizdek[ Zaczyna Wisła
47' Uderzał głową Kobiałka po centrze z rzutu rożnego ale zbyt lekko i pewnie Klebaniuk
48' Uderzenie Kobiałki po nodze Sadowskiego i róg.....
 Ależ bomba Kacprzyckiego, ale fantastycznie Klebaniuk przerzuca piłkę na róg....
50' Wiślacy udanie rozpoczęli tę cześć gry. Brakuje jedynie gola.
53' W ataku Wisła.
 W innych spotkaniach w Tarnobrzegu zmiana wyniku Siarka remisuje z Motorem 1:1 w Krakowie Hutnik prowadzi z Hetmanem Zamość 1:0 a w Dębicy Wisłoka prowadzi z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0
54' Przewinił w ataku Stanisławski. Od wolnego Orlęta
56' Naciskał Kacprzycki rywala, który wybił pilkę w aut
57' Nowak fauluje w ataku Rogalę. Od wolnego Wisła
59'  Lipiński za faul na Zuberze
 Będzie zmiana w Wiśle. Do gry przygotowuje się Dawid Chudyba
60' Kalita idealnie podaje do Nowaka ten wpada w pole karne Wisły ale w sytuacji sam na sam z Kurkiem nie trafia w bramkę
61' Uderzenie Krystiana Putona z 13 metra ale prosto w ręce Klebaniuka
63'  Chudyba za Żeliskę
 U gości do gry gotowy Artur Sułek
65'  Sułek za Sadowskiego
66' Leży Ciborowski. Orlęta kradną powoli czas
 Do gry w zespole gości gotowy Korolczuk
67'  Korulczuk za Lipińskiego
 A chwilę wcześniej szarża Stanisławskiego i róg dla Wisły...
 Po centrze Krystiana Putona uderzał Rogala, ale niecelnie
69' Dwóch zawodników gości na murawie. No cóż jak się ma wynik dobry to tak będzie
 Uderzał głową Chyła, ale bardzo niecelnie
72' Kalita na spalonym
73' Złe uderzenie Stanisławskiego, które trafia jedynie w obrońcę gości...
 Co gorsza jakiś uraz Staśka, który leży na murawie.
 Sprowadzany z boiska Stanisławski. ... To chyba kolejny uraz....
76'  Szczotka za Stanisławskiego
77'  Chmielewski za Nowaka
 Bardzo nerwowo Orlęta. Po co to kopanie po nogach?
79'  Chmielewski za bezsensowny faul na Szczotce
80'  Kacprzycki
81'  Rogala
82' Klebaniuk w aut
 Orlęta oby dalej.
84'  Kalita
 Do gry gotowy Karol Barański
86'  Syryjczyk za Szymalę
88' Nie poddawaj się ukochana Ma na trybunach.
 Wycofana zmiana w Wiśle. Będzie zmiana w Orlętach
89' Goście wywalczają jeszcze rzut rożny...
90' +4
90+1'  Bożym za Kalitę
90+2' Szczotka traci piłkę w ataku
90+3' Kolejna strata wiślaków...
90+3' Padł w polu karnym gości Zuber ale gwizdek arbitra milczy.....
90+4' Faulowany Szczotka i znowu nic...
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać z Orlętami Radzyń Podlaski. Wiślacy byli lepszą ekipą, ale niestety tradycyjnie ekipie gospodarzy zabrakło wykończenia i zimnej krwi pod bramką rywali
 Idą zawodnicy obu ekip podziękować kibicom za doping. Czy wygrywasz czy nie ja i tak tak kocham Cię śpiewają Fanatycy.