Skra Częstochowa : Wisła Grupa Azoty Puławy -

Nocoń 37, Sajdak 38,74, Wypart 45+3(k) - Tkocz 87

1. Szymkowiak,5.Bartosiak, 6.Łabojko, 7.Nocoń, 10. Wojtyra, 11.Winciersz,
20.O.Kucharczyk, 21. Wypart,25.Sajdak 77. Kołodziejczyk, 88.Kubik

13. Mielcarz - 88. Flak, 18. Wiech, 37. Tkocz, 17.66. Kaczorowski, Pavlas, 74. Skałecki, 26. Kołtański, 31. Kargulewicz, 10. Janicki, 11. Retlewski

Już w piątek ekipa Wisły Grupa Azoty zmierzy się w Częstochowie z miejscową Skrą. Początek naszej relacji od 18:45
 18:24 Piotrek wita ze stadionu Skry w Częstochowie
 Około 20 stopni ciepła pod Jasną Górą.
 Akurat w momencie gdy pisałem te słowa na rozgrzewkę wybiegli piłkarze Wisły Grupa Azoty.
 Mamy składy
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dziś 1. Paweł Łakota, 3. Adam Gałązka, 7. Krystian Puton, 8. Kamil Kumoch, 16. Janusz Nojszewski, 19. Mateusz Kaczmarek, 34. Maciej Bortniczuk, 94. Kacper Szymanek, 99. Karol Noiszewski
 Na ławce Skry zasiedli dziś 99. Jakub Hajda, 2. Paweł Kucharczyk, 4. Adam Mesjasz, 8. Jan Ciucka, 9. Fabian Grzelka, 15. Mateusz Maćkowiak, 16. Jakub Niedbała, 22. Zbigniew Wojciechowski, 98. Filip Nawrocki
 Obie ekipy na rozgrzewce. Szkoda, że dzisiejszy mecz będzie rozgrywany bez udziału kibiców. Dziwnie ogląda się takie spotkania
 Obiekt miejscowej Skry położony jest przy ruchliwej trasie kolejowej co chwila słychać przejeżdżający pociąg
 Dziś gramy oczywiście na sztucznej murawie. Coś podobnego jak wczoraj Polska reprezentacja na Wsypach Owczych
 Jak się okazuje Skra i Raków Częstochowa nie dogadały się aby ten pierwszy zespół mógł grać na obiekcie przy Limanowskiego z kibicami i gospodarze zmuszeni są grać bez kibiców na swoim obiekcie. Smutne to, ale cóż to nie są nasze problemy
 Obie ekipy już udały się do szatni, gdzie słuchają uwag swoich szkoleniowców.
 Spore zainteresowanie mediów tym meczem. No tak nie gra Raków to nie ma czym żyć.
 Wychodzą!!!!
 Wisła Grupa Azoty na biało, Skra niebieskie koszulki, białe spodenki
 Hymn Skry Częstochowa
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
 Uraz Bartosiaka po starciu z Retlewskim
 Z zawodnikiem Skry wszystko OK i gramy dalej
4' Wojtyra fauluje Skałeckiego
5' Nocoń do Wojtyry ten uderza, ale piłka mija bramkę Mielcarza.
7' Kargulewicz zablokowany i tylko aut dla Wisły Grupy Azoty
 Dworzec obok stadionu to Częstochowa Stradom ważny węzeł przesiadkowy
11'  10. Wojtyra za faul na Tkoczu
13'  10. Janicki za przerwanie kontry rywali
15' Wrzutka Pavlasa, ale pewnie w bramce Skry Szymkowiak
17' kKaczorowski do Pavlasa ten podaje do Retlewskiego, ale pewnie Szymkowiak uprzedza napastnika Wisły Grupa Azoty
18' Kargulewicz centruje do Pavlasa, ale ten uprzedzony przez rywala i tylko corner....
 Niezła centra wiślaków, ale pewnie obrona gospodarzy
21' Z dystansu uderza Nocoń, ale prosto w ręce Mielcarza, którzy łapie piłkę
22'  77. Kołodziejczyk za faul na Pavlasie
 Słabe rozegranie tego rzutu wolnego przez Kołtańskiego. Od bramki grę wznowi Szymkowiak
23' Dziwne bo sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów... w październiku przy 20 stopniach
 Przy okazji pomoc medyczna udzielana jest bramkarzowi Skry Karolowi Szymkowiakowi.
27' Nocoń uderza, ale zbyt lekko i pewnie broni Mielcarz
29' Centruje Kubik wydawało się, że piłka leci poza bramkę ale uderza w górną część poprzeczki i wychodzi poza plac gry
31' Z dystansu niecelnie uderza Wojtyra. Od bramki grę zacznie Mielcarz
32' Nieporozumienie obrony Skry i o mały włos mielibyśmy bramkę samobójczą. Piłka mija bramkę Szymkowiaka i tylko róg
 Zamieszanie po tym rzucie rożnym głową na dwa razy Tkocz, ale pewnie łapie piłkę Szymkowiak
36' Wiech zagrywa długą piłkę do Janickiego, ale szybszy bramkarz Skry
37'  Nocoń
 Niestety mamy otwarcie wyniku spotkania. Z dystansu uderza Nocoń i niestety piłka wpada obok ręki Mielcarza
38'  Sajdak
 Załamani wiślacy i niestety mamy drugiego gola dla gospodarzy. Uderzenie Sajdaka zaskakuje Mielcarza i niestety przegrywamy już 2:0
 Uderzenie Sajdaka po rykoszecie wpada do siaki i zaskakuje Mielcarza
41' Nie sięgnął za mocnej piłki Kubik. Wiślacy zupełnie załamani ostatnimi minutami spotkania
45' +3
45+1' Nie opanował dobrej piłki Retlewski
45+2' Rzut karny dla Skry!!!!!! to są jaja
  26. Kołtański za faul
45+3'  Wypart
 Wyczuł intencje strzelca Mielcarz, ale mocno uderzył Wypart i piłka wpada do siatki....
45+4'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 No cóż my możemy powiedzieć?? Do 36 minuty wyglądało to bardzo dobrze, wiślacy trzymali się mocno i mecz był wyrównany. Końcówka tej części gry jest dramatyczna i przegrywamy 3:0. Druga połowa to będzie trudny czas. No chyba, że nastąpi cud przy Loretańskiej
 My wierzymy, że będzie lepiej. Oddajemy głos do studia
 W przerwie w zespole Wisły Grupa Azoty będą trzy zmiany. Rozgrzewają się Kamil Kumoch, Maciej Bortniczuk oraz Mateusz Kaczmarek
 Nas niedogoniat zespołu Tatu w głośnikach.
 Są piłkarze Dumy Powiśla na boisku
46'  8. Kumoch za 10. Janickiego
19. Kaczmarek za 31. Kargulewicza
34. Bortniczuk za 17. Pavlasa
46'  Zaczyna Skra
47' Z dystansu Kaczmarek ale nad bramką
48' Tym razem z dystansu uderza Kaczmarek, ale piłka znów mija bramkę Szymkowiaka
51' Bortniczuk z prawej strony wrzuca, ale prosto w ręce Szymkowiaka
53'  9. Grzelka za 10. Wojtyrę
8. Ciućka za 77. Kołodziejczyka
55' Zamieszanie pod bramką Skry Tkocz uderza i piłka wychodzi po poprzeczce poza pole gry
59' Do ławki zbiega Krystian Puton
62' Ręką gospodarze, ale gwizdek sędziego Łężnego milczy. No ciekawie
62'  7. Puton za 74. Skałeckiego
63'  37. Tkocz za faul na Noconiu
64' Kołtański uderza prosto w Szymkowiaka
66' Faulowany w polu karnym Retlewski a sędzia pokazuje spalonego....
66' Kaczmarek wrzuca piłkę w pole karne nikt jej nie sięga i futbolówka wychodzi poza pole gry
70' Centra w pole karne, ale nie sięgnął piłki Grzelka
 Skurcze Kubika. Przerwa w grze
72'  16.Niedbała za 7. Noconia
22. Wojciechowski za 88. Kubika
74'  Sajdak
 No cóż jesteśmy na kolanach. Z dystansu uderza Sajdak i prowadzenie gospodarzy wzrasta do czterech bramek
76'  94. Szymanek za 26. Kołtańskiego
76'  4. Mesjasz za 5. Bartosiaka
79' Kontuzja gracza Skry.To Fabian Grzelka
 Chwilę wcześniej nad bramką uderza Szymanek
 Są pojawiły się nosze i chyba zawodnik Skry opuści plac gry na noszach
 Gospodarze końcówkę spotkania grają w 10,bowiem trener wykorzystał wszystkie zmiany a uraz Grzelki jest chyba poważniejszy
 Mesjasz na rzut rożny
 W boczną siatkę Bortniczuk po centrze Kumocha
85' Retlewski po centrze Kaczmarka, ale niecelnie!!!
86' Faulowany Kaczmarek
 Centra Putona głową Wiech, ale piłka trafia w rywala i rzut rożny
87' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL Maksymilian Tkocz!!!!
 Zamieszanie pod bramką Skry i piłka ląduje w siatce gospodarzy
88' Faulowany Retlewski
90' +6
90+1' Rzut rożny dla Skry
 Bardzo zła centra gospodarzy wychodzi na aut
90+2' Centra Bortniczuka za mocna. Od bramki Szymkowiak
90+3' Za mocne podanie Kumocha łapie Szymkowiak
90+4' Na spalonym jeden z rywali
90+5' Ciućka uderza broni to Mielcarz i Flak na róg...
90-+7' [gwizdek[ Koniec spotkania
 No cóż możemy powiedzieć po tym meczu?? Bardzo smutne nastroje bowiem przebieg spotkania nie wskazywał na taki wynik. O nim zadecydował ostatni kwadrans pierwszej połowy spotkania kiedy to straciliśmy 3 gole
 No cóż smutne nastroje a gospodarze cieszą się. Za uwagę dziękuje smutny Piotrek