5:2

Giza 17, 30, 59, Nowak 61, 65 - Walat 58, Hynowski 74
Arbiter: Andrzej Kucharski (Zamość)

Stachurski, Gawrysiak, Mróz, Kursa, Misztal, Giziński, Orzędowski, Mokiejewski, Chwiszczuk, Giza, Nowak Szokaluk, Jakubiec, Jakubowski, Łukawski, Preisner, Duda, Hynowski, Walat, Madeja, Mazurkiewicz

W sobotę 18 marca na boisku przy ZSO im KEN w Puławach puławska Wisła rozegra pierwsze od prawie dwóch lat spotkanie w Puławach. Kibiców, którzy nie będą mogli udać się na to spotkanie zapraszamy do śledzenia naszej relacji. Początek 13:45. Zapraszamy
 Chmury nad Puławami i okolicą, ale liczymy, że pogoda zlituje się nad nami i uda się przeprowadzić w dobrym stanie relację live. Do pierwszego gwizdka niecałe półtorej godziny.
 Synoptycy prognozują zachmurzenie i plus 3 stopnie ciepła. Nie są to idealne warunki do gry, ale na pewno rozgrzeją nas piłkarskie emocje. Tak więc z coraz większymi emocjami czekamy godziny 14:00
 Na szczęście nie pada, to cieszy. Jeszcze godzinka i pierwsze spotkanie Wisły w Puławach po blisko 2 latach tułaczki stanie się faktem.
 13.42. Witamy wszystkich kibiców z boisko przy ZSO im KEN w Puławach. Za chwilę początek spotkania Wisły z Siarką.
 Cieszy nas Wasza obecność. Na boisku trwa rozgrzewka. Pod stadionem gromadzą się kibice,będzie doping dla Dumy Powiśla
 Znamy już składy ekip. Za 10 minut pierwszy gwizdek sędziego.
 Witamy kibiców z Tarnobrzegu, którzy na pewno śledzą naszą relację.
 Jest Was coraz więcej cieszy nas to. Nie pada, niebo zachmurzone około 4-5 stopni ciepła. Wszystko gotowe na spotkanie.
 Z głośników płynie skoczna muzyka czekamy na pierwsze spotkanie Wisły w III lidze w Puławach. Na meczu prezydent Puław Janusz Grobel. Brawo Panie Prezydencie.
 Kibice Wisły z flagami na trybunach boiska przy KEN. Viva Viva nas KS.
 Rozpoczyna się prezentacja obu ekip.Obie drużyny zmobilizowane do walki
 Siarka zagra w pasiakach żóło- zielonych, Wisła na biało
 Wychodzą za chwilę pierwszy gwizdek sędziego. Z głośników leci piosenka z filmu Rocky.
 Wisła Wisła KS na trybunach. Obie ekipy gotowe do gry
 Jest tylko Wisła w Pułach jest tylko Wisła niesie się po obiekcie przy szkole.
  Ropoczyna Wisła
1' Pierwsza akcja Wisły ale za mocne podanie do Gizińskiego i od bramki Szokaluk
3' Na razie bardzo spokojna gra, a na trybunach doping dla Wisły
4' Prawą stroną akcja Siarki i rzut rożny dla gości
5' Na szczęście złe wykonanie rożnego i od bramki Stachurski.
7' Na razie dosyć spokojna gra z dwóch stron. Głównie w środku pola.
7' Na spalonym Walat.
8' Tym razem próba Wisły, Mokiejewski do Gizińskiego ale zbyt mocno
10' Jakubowski podaje do Walata, ale ten traci piłkę.
11' Tym razem centra Nowaka, ale piłka w rękach Szokaluka
11'  Mokiejewski za symulowanie faulu w polu karnym.
12' W międzyczasie goście wywalczyli rzut rożny, ale dobrze w puławskiej bramce Stachurski
15' Zostrzyła nam się gra na boisku. Misztal za faul ukarany zółtkiem
15' Hej Wisła gol na trybunach. Panowie czas na bramkę dla Dumy Powiśla
16' Ależ kapitalne sytuacj dla Wisły. Najpierw strzał Nowaka broni Szokaluk, a dobitka Mokiejwskiego trafia w poprzeczkę
17' Kto wygra mecz?? Wisła odpowiada cały obiekt przy Kaniowczyków. My w to wierzymy.
1:0'  GOOOOOLLLLLL 1:0 Giza
 Piękne podanie Nowaka do Gizy i ten z kilku metrów nie daje szans Szokalukowi. Brawo Wisła
18' Jeszcze jeden jeszcze jeden chciało by się krzyczeć. Na razie wiślacy mądrze się bronią.
19' Akcja Wisły i mamy rzut wolny
 Wrzuca piłkę Misztal ale odbija się od Jakubca i wychodzi na aut
21' Czyta nas 220 kibiców. Dziękujemy i prosimy o więcej.
23' Duma Powiśla to nasza puławska Wisła niesie się po obiekcie
26' Giza szarżuje ale zatrzymana akcja naszego napastnika.
27' Uderza Madeja z dysttansu, ale piłka leci wysoko nad bramką Wisły.
29'  GIZA GOLLLL 2:0 Piękna szarża napastnika Wisły i prowadzimy już 2:0. Brawo Wisła, brawo Łukasz.
31' Walczyć trenować, Puławy muszą panować. Brawo Wisła
33' Brzydki faul na zawodniku Wisły. I gospodarze od rzutu wolnego.
34' Gawrysiak do Gizy, ale podanie zbyt mocne i od bramki Szokaluk.
36' Kolejna akcja Wisły, Mokiejewski, ale zatrzymany i Siarka rozpoczyna od bramki.
40' W Sanoku po 40 minutach 0:0. Czyli lider zostaje w Puławach.
41' I tym razem akcja Siarki i rzut rożny.
42' I drugi rzut rożny dla gości. Tym razem pewnie obrona Wisły i kończy się na strachu.
43' Piękna próba Wisły Orzędowski do Gizy, ale zabrakło centymetrów aby Giza opanował to podanie.
45'  Koniec I połowy meczu
 Pierwsze 45 minut to bardzo dobra gra Wisły. Kapitalne spotkanie rozgrywa dziś Łukasz Giza,który aż dwa razy pokonał Szokaluka. Cieszy także dobra postawa Konrada Nowaka.
 Zapraszamy kibiców na obiad i za 15 minut na drugą część spotkania.
 W przerwie Michał Świderski rozdaje posiadaczom karnetów repliki koszulek. Bardzo ciekawy konkurs.
 Miło nam, że czyta nas prawie 300 kibiców. Cieszymy się, że robimy coś dobrego dla Was kibiców i możemy dać Wam chwilę radości przy czytaniu naszej relacji.
 Za chwilę początek drugiej połowy. Obie ekipy powoli udają się na boisko.
 Zarówno Wisła jak i Siarka bez zmian w tej połowie.
46'  Zaczyna Siarka
47' W Targowiskach Avia prowadzi z Partyzantem. Brawo Avia.
47' Wiślacy w natarciu na bramkę Siarki, Szokaluk uprzedza Gizę.
48' Na trybunach Wisełka Wisełka, a na boisku spokojna gra. Wiślacy kontrolują grę.
49' Nowak i obrońcy Siarki na rzut rożny
 Złe wykonanie tego stałego fragmentu gry i od bramki goście.
51' Akcja Gizy lewą stroną i broni Szokaluk.
53' Hej Wisła gol niesie się pod trybunach. A na boisku udana interwencja Adama Mroza.
54'  Tym razem Adam przekroczył przepisy i żółtko dla niego.
55' Akcja gości i Kursa na rzut rożny
56' Wiślacy zepchnięci do obrony. Tym razem Misztal bez namysłu posyła piłkę w trybuny
57' Szybka kontra wislaków Mokiejewski do Gizińskiego i piłkę przejmuje Szokaluk
  Szybka akcja Siarki i Walat na 2:1.
59' Kontra Dumy Powiśla i rzut karny dla Wisły
59'  GOOOLLLLL GIZA, GIZA GIZA. Pewny strzał Gizmena z rzutu karnego i 3:1 dla gospodarzy
60'  Ostre zagranie Madeji i żółtka dla niego po faulu na Kursie
61'  GOOOOOLLLLLL Nowak 4:1. Ależ mecz Wisły.
62'  Giziński opuszcza plac gry za niego Maciej Wójtowicz
 Dla osób zainteresowanych: mamy profil na facebook.com/wislapulawy.
63' Aż chce się oglądać poczynania Wisły. Wiślacy rozgrywają kapitalne spotkanie, oby tak dalej.
65'  GOLLLLLLLLL Nowak 5:1. Cudowne uderzenie Nowaka zza pola karnego. Pięknie panowie
 Na kolana na kolana krzyczą trybuny. Tym razem akcja Siarki, ale centra zbyt mocna i od bramki Stachurski.
69' Będzie zmiana. Za Mokiejewskiego pojawi się Kozieł.
70' Na razie jednak jeden z wiślaków leży na placu gry po ostrym wejściu jednego z graczy gości.
  Kozieł za Mokiejewskiego. Dzięki Mokiej za dobre spotkanie.
72'  Rożek za Preiznera
73' Uspokoiło się na boisku. Wiślacy chyba zadowoleni z wysokiego prowadzenia, Siarka bez pomysłu na sforsowanie obrony Dumy Powiśla.
 Panie turek ! Kończ Pan ten mecz ... chciałoby się krzyknąć ;)
72'  Hynowski z wolnego i piłka wpada w okienko bramki Stachurskiego. Kapitalne uderzenie z 20 metrów
 W Sanoku Izolator prowadzi ze Stalą w Targowiskach Avia z Partyzantem. W Tomaszowie bez bramek.
77' Ci,którzy oglądają to spotkanie na pewno nie żałują. 7 bramek sporo walki i emocji i prowadzenie Dumy Powiśla.
78' Rożek do Mazurkiewicza i uderzenie tego drugiego blokują obrońcy Wisły.
79'  Za Dude Bażant
80' Akcja Siarki, ale podanie zbyt mocne i łapie piłkę Stachurski
81' Faulowany na prawej stronie Kozieł. I rzut wolny dla Wisły. Na trybunach KSW KSW.
83' Kto nie skacze ten z policji hop hop hop. Kibice Wisły w dobrych humorach bawią się na trybunach.
 Atmosfera na trybunach super. Na boisku zresztą również. Może na następne mecze więcej osób zakupi karnety.
84' Tym razem faul na Gizie i gospodarze od wolnego Wisła.
85' Trwa dialog między młynem a całym stadionem kto dziś wygra.
 Pozdrawiamy śledzących relację z USA i Francji.
86' Kursa do Gizy a ten do Wójtowicza minimalnie za mocno i od bramki Siarka
87'  Krzemiński za Mazurkiewicza
  Dryk za żegnanego brawami Gizę.
88' Stachurski uprzedza napastnika Siarki i od autu goście.
89' Chwiszczuk uderza z dystansu, ale wprost w ręce bramkarza Siarki.
89'  Jabkowski za Orzędowskiego.
90' To już końcówka spotkania. Nic tutaj raczej się nie wydarzy. 3 punkty zostają w Puławach
90' Doliczony czas gry brzydki faul jednego z tarnobrzeżan, którzy nie mogą pogodzić się z wysoką porażką.
90+2'  Wiemy, że zagramy 3 minuty dłużej.
  KONIEC!!!!!! Wspaniały powrót Wisły do Puław. Brawo Wisła, brawo kibice. Kapitalne spotkanie
 Tak się bawi tak się bawi Wisełka. Nasi gracze tańczą na środku boiska
 Chwilę później wiślacy idą do kibiców dziękując im za doping. Przybijać przysłowiowe piątki. Kapitalnie panowie.
 Ciesząc się z wygranej dziękujemy zawodnikom za dobry początek ligi i zapraszamy na kolejne spotkania. Z boiska przy ZSO im KEN żegna wszystkich Piotrek.