Popiołek 33, Sulkowski 78(k) -
Arbiter: Marcin Szczerbowicz ( Olsztyn)

Madejski- Żemło, Poznański, Pielach, Sedlewski, Sulkowski, Litwniuk, Patejuk, Popiołek, Zulciak, Hirsz
Rosa- Dudzik, Jaroszewski, Wasiluk, Krotofil, Zganiacz, Siwek, Gojny, Spratek, Jary, Brychlik

Już w środę 18 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach z ROW-em 1964 Rybnik. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:30 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Trwa rozgrzewka przed meczem Wisły z ROW-em 1964 Rybnik
 Pogoda w Puławach sprzyja grze w piłce. Około 20 stopni ciepła, słońce. Mamy składy
 Na ławce Jakub Zolech, Alen Ploj, Jakub Smektała, Dawid Pożak, Krystian Kusal, Łukasz Dębowski
 Na ławce ROW-u Aleksnader Łubik, Mariusz Muszalik, Damian Koleczko, Krystian Kujawa, Robert Tkocz, Dawid Kalisz, Bartłomiej Polok
 Nie ma wielu kibiców na trybunach. Klatka oczywiście także pusta.
 Paweł Nowosadzki zaprezentował sylwetkę ROW-u Rybnik.
 Obie ekipy powoli udają się do szatni.
 Wiślacy zagrają w swoich tradycyjnych pasiakach, ROW czarne spodenki i czarno-zielone koszulki
 Kibice zgromadzeni na trybunach poznali składy, Obie ekipy jeszcze w szatni. Ale jeszcze chwila i gramy.
 Wychodzą!!!!!!!!!!!!!!!
 Zawodników obu ekip wyprowadzają chłopcy i dziewczęta z UKS Karczmiska
 Kółeczko wiślaków i pytanie kto wygra mecz!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA
1'  Zaczyna ROW
 WISŁA WISŁA WISŁA doping grupki kibiców, których wspomaga bęben. Brawo
3' Na razie dużo walki w środku pola. Widać, że obie ekipy badają się i nie chcą popełnić głupiego błędu.
6' Głową Brychlik, ale na spalonym napastnik gości
8' Centra Hirsa, ale piłka nad bramką Rosy. Od bramki bramkarz ROW-u
10' Popiołek centruje z prawej strony i róg dla Wisły.
 Pogubili się wiślacy przy tym stałym fragmencie i obrona ROW-u byle dalej
13' Dobra akcja wiślaków, ale Hirsz tylko w obrońcę i róg dla Wisły
14' Chwilę później zza pola karnego uderza Zulciak, ale piłka obok słupka bramki Kacpra Rosy
16' Szybka akcja Wisły. Niklas Zulciak zagrywa do Tomasza Sedlewskiego ten wrzuca w pole karne, ale Robert Hirsz nie sięga piłki.
 W odpowiedzi centra gości, wrzutka w pole karne i o mały włos nie ma bramki samobójczej. Na szczęście piłka po górnej siatce i tylko róg dla przyjezdnych.
21' Faulowany Żemło. Od wolnego Wisła
 Za krótka centra z rzutu wolnego w wykonaniu Sulkowskiego
25' Tym razem faulowany Sedlewski
26' Obraz gry nie ulega zmianie. Dużo walki w tym spotkaniu.
28' Wisła Wisła zerwał się doping. Jest on potrzebny zawodnikom Dumy Powiśla.
31' Tym razem Dudzik faulem zatrzymuje Hirsza. Upomniany zawodnik gości słownie przez arbitra
31' I kolejny faul gości. Dużo fauli dziś w wykonaniu ROW-u
 Wrzutka w pole karne ROW-u jeden z graczy gości wydawało się trafiony w rękę, ale gwizdek sędziego milczy.
33' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL ADRIAN POPIOŁEK!!!!!!!!! BRAWO POPIÓŁ!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!!!!
 Bardzo ładna kombinacyjna akcja wiślaków, piłka od Bartosza Sulkowskiego trafiła do Adriana Popiołka, który strzałem zza pola karnego wpakował ją do siatki. Brawo!!!!
35'  Gojny
37' Jakby żwawiej gracze z Rybnika. Już nie mają cieszącego ich remisu
39' Powinno być 2:0 dla Wisły. Wpadł w pole karne ROW-u Robert Hirsz uderzył po krótkim rogu, ale piłka ku rozpaczy kibiców trafia w słupek!!!!
42' Bardzo dobre podanie od Hirsza do Zulciaka, który jednak w ostatniej chwili pogubił się przy próbie mijania kolejnego rywala i goście wybili pomocnikowi Wisły piłkę.
44'  Brychlik
45'  Koniec pierwszej połowy
 Trudne spotkanie dla wiślaków, którzy jednak zasłużenie prowadzą po 45 minutach. Wiślacy trafili do bramki rywali tylko raz za sprawą Adriana Popiołka, chociaż swoją okazję miał także Robert Hirsz, który uderzył w słupek.
 Oby druga część nie była gorsza dla ekipy Dumy Powiśla. Wracamy za kilka chwil.
 Są wiślacy na placu gry. Powitani brawami kibiców.
46'  Tkocz za Wasiluka
47' Centra Jaroszewskiego Poznański niepewnie i róg dla gości
48' Kolejny corner dla ROW-u, ale Tkocz źle i piłka w boczną siatkę
49' Sedlewski centruje, ale prosto w nogi obrońców z Rybnika
50' Centruje Tkocz pewnie łapie piłkę Madejski
52' Ręką zagrywa Zganiacz. Wisła od wolnego
52' Powinno być 2:0 dla Wisły. Centra Sulkowskiego głową uderza Pielach, ale Rosa zbija piłkę na bok!!!
53' Wiślacy tym razem w obronie.
55' Wywalczyli róg goście. Leży jeden z wiślaków. Przerwa w grze
 Leżał Tomasz Sedlewski, na szczęście wstał. Groźnie z rzutu rożnego ale uderzenie jednego z rybniczan zablokowane i łapie je Madejski
 Do gry przygotowany Jakub Smektała
58'  Smektała za Sedlewskiego
59' Zganiacz nakładką w Poznańskiego i co ciekawe zdziwiony, że był faul.
59' U gości do gry gotowy doświadczony Mariusz Muszalik
60' Nie ma zmiany Muszalika. Dziwne
 Pokazywał już sędzia techniczny zmianę, ale Muszalik nadal czeka.
61' Bardzo groźne uderzenie Siwka. Minimalnie niecelne
61'  Muszalik za Zganiacza
62' Bardzo dobra akcja Hirsza z Sulkowskim ten centruje, obrońca ROW-u zatrzymuje piłkę o podaje do Rosy, który łapie ją w ręce. Wszystko zgodnie z przepisami według arbitra
 Upomniany przez arbitra Mariusz Mucharski za zbyt głośne protesty na ławce
66' Będzie kolejna zmiana w Wiśle.
67' Patejuk do Smektały ten na spalonym
 Do gry szykuje się Dawid Pożak
69'  Pożak za Patejuka
 Opuszcza żegnany brawami boisko Sylwester Patejuk
70'  Kalisz za Siwka
 Spratek brzydko w nogi Zulciaka. Bez kartki
73' Bardzo dobra centra Smektały, piłka do Niklasa Zulciaka, w którego wpada bramkarz ROW-u. Do bezpańskiej piłki dobiega Popiołekm ale piłka po jego strzale poszybowała nad bramką przyjezdnych
 Najważniejsze, że Niklas wraca do gry.
75' Jesteśmy z Wami z trybun. Wsparcie kibiców jest ważne
76' Gojny za mocno do Tkocza. Od bramki Madejski
 Do gry szykuje się Damian Koleczko.
77' Rzut karny dla Wisły!!!!!!! Ręką zagrał jeden z graczy z Rybnika!!!!!!
 Piłkę ustawił na 11 metrze Bartosz Sulkowski
78' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL BARTOSZ SULKOWSKI!!!!!! BRAWO SULEK!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!!!!!!
  Rosa
79' Pewnie uderzenie w prawy róg bramkarza i wiślacy prowadzą z ROW-em już 2:0
81'  Ploj za Zulciaka
82'  Hirsz
 Kibice pytają i sami sobie odpowiadają kto dziś wygra. WISŁA WISŁA WISŁA na trybunach
  Koleczko za Jaroszewskiego
86' Leży na boisku Jakub Poznański. Przerwa grze.
87' Z Poznańskim wszystko OK. Gramy dalej.
88' Strata gości. Jeszcze troszkę. Ale ta wygrana jest blisko!!!!!!!
 Kibice wierzą w wiślaków. Dziś musimy pochwalić fanów
89' Nie przyjął dobrze piłki Pożak po centrze Ploja
90' +5
90+1' Sulkowski do Pożaka ten w poprzeczkę....!!!! To powinno być 3:0
90+2'  Popiołek
 Do gry szykuje się Łukasz Dębowski
90+4' Uderzał Ploj ale Rosa broni
90+4'  Dębowski za Popiołka. To debiut Dębowskiego w II lidze.
90+4' Spartek wywalcza róg dla gości
90+5' Uderzał głową Krotofil. Niecelnie
90+6' Kalisz brzydko ataku Żemłę. Od wolnego Wisła
90+6' Ile jeszcze??? Panie sędzio!!!
90+7'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!
 Brawo Wisła. Dziś wiślacy odnieśli kolejną bardzo ważną wygraną. Po bramkach Adriana Popiołka i Bartosza Sulkowskiego wiślacy wygrywają z ROW-em 1964 Rybnik 2:0. Brawo wiślacy!!!!!
 Kółeczko wiślaków. Tak się bawi tak się bawi WISEŁKA w kółeczku!!!!!
 Teraz idą nasi zawodnicy podziękować kibicom za doping.
 I dialog kibiców z piłkarzami kto dziś wygrał. WISŁA WISŁA WISŁA niesie się po stadionie. BRAWO!!!!!!