1:4

Tyl 56(k) - Drozdowicz 6,29, 53,90
Arbiter: Mariusz Myszka ( Stalowa Wola)

Jurewicz, Wiśniewski, Sudy, Tyl, Matuszewski, Zawiślak, Pieniążek, Stańczyk,Kajpust, Chmielowiec, Taranek Owczarzak- Cheba, Cyfert, Pielach, Kuban, Wiech, Bartosiak, K.Puton, Kacprzycki, Kondracki, Drozdowicz

Już w niedzielę 18 kwietnia ekipa Wisły rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem w Sandomierzu z miejscową Wisłą. Początek naszej relacji od 15:45
 15:16 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Sandomierzu
 Udało się wejść znaleźć nawet prąd i możemy nadawać dla Was.
 Mamy już składy. Są zaskoczenia
 Witamy wiślaków, którzy wybiegli na rozgrzewkę!!!!
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Kacper Kołotyło, Dariusz Brągiel, Ednilson Furtado, Karol Czelny, Adrian Paluchowski, Tomasz Zając, Borys Piotrowski
 Na ławce SKS-u zasiedl dziś Damian Pietrasik, Jakub Siedlecki, Diel Spring, Bartosz Klockowski, Dawid Nikołaj, Kacper Kopczak
 Obie ekipy już na rozgrzewce
 Około 14 stopni nie pada w Sandomierzu. Lekkie słońce.
 Warunki są jakie są, ale cieszymy się, że możemy nadawać dla Was. Poczekajmy jeszcze kilka spotkań i mamy nadzieję warunki będą lepsze :)
 Sporo służby porządkowej na trybunach. Miasto Ojca Mateusza żyje tym meczem.
 W Chełmie Chełmianka przegrywa ze Stalą Stalowa Wola 1:0 a rezerwy Korony Kielce przegrały z Avią Świdnik 3:0
 Trwa rozgrzewka. Skoczna muzyka w głośnikach. Oby to była miła niedziela dla Nas.
 20 minut do pierwszego gwizdka Pana Myszki ze Stalowej Woli
 Obie ekipy schodzą do szatni
 Prezesem Wisły jest według spikera z Sandomierza Piotr Owczarek
 Rozpoczyna się prezentacja składów. Niestety sympatyczny spiker gospodarzy nie uniknął błędów. W składzie Wisły mamy Emila Drozdowskiego :)
 Co ciekawe przy nazwisku Ednilsona obyło się bez błędów chociaż było pytanie czy dobrze przeczytałem :)
 Podejrzeliśmy, że wiślacy zagrają dziś w pasiakach, a gospodarze na czerwono
 Obserwatorem spotkania jest Andrzej Kuśmierczyk z Lublina. Witamy :)
 A sędzią asystentem jest Pani Katarzyna Wójs ze Stalowej Woli. To chyba wszystkie ciekawostki z Koseły 3a
 Wybiegają wiślacy w pasiakach!!!!!!! Do boju !!!!
 Spiker wita osoby towarzyszące zespołowi z Puław. To miłe
 Ekipa SKS-u czerwone koszulki, niebieskie spodenki
1'  Zaczyna SKS
2' Bardzo twardo gospodarze. Oj będzie ciężko tutaj
3' Wrzutka Bartosiaka z lewej strony i obrona SKS-u na róg..
 Zakotłowało się pod bramką gospodarzy, ale Łukasz Wiech nie zdołał oddać strzału na bramkę Jurewicza
6' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!! BRAWO EMIL!!! BRAWO WISŁA.
Wydawało się, że to bramka samobójcza Jurewicza, ale po meczu sędziowie zapisali ją na konto Emila
 Uderzenie Emila Drozdowicza piłka po rękach bramkarza wpada do siatki. Dobry początek puławian!!!!
11' Wiśniewski
13' Uderzenie Zawiślaka i Owczarzak na róg.
 Teraz pewnie Owczarzak łapie piłkę
14' Centra Krystiana Putona, ale nie przejęta przez żadnego wiślaka
16' Pieniążek faulem zatrzymuje Bartosiaka
 Od wolnego wiślacy
 Mocno, ale niestety niecelnie uderzył Bartłomiej Bartosiak
17' Tyl głową na rzut rożny
 Będzie zmiana w ekipie gospodarzy. Ciekawe
19'  Nikołaj za Wiśniewskiego
 Bardzo szybko reaguje trener Rafał Wójcik. To popularna wędka bo na pewno nie uraz gracza SKS-u
21' Drozdowicz do Bartosiaka ten zwolnił akcję uderzył, ale piłka nad bramką Jurewicza
 Jak pisaliśmy trener Rafał Wójcik to charyzmatyczny trener. Rzadko zdarza się tak wczesna zmiana
23' Kolejna próba Bartosiaka było blisko, ale piłka minimalnie mija bramkę SKS-u
24' Cheba kapitalnie prawą strona wrzucił piłkę do Drozdowicza ale na piątym metrze nie trafił Emil. Szkoda
 Obserwator bawi się komórką :)
27' Zamieszanie pod bramką SKS-u ale K.Puton uprzedzony i kończy się na strachu dla miejscowych
28' Głową Nikołaj, ale pewnie w bramce Piotr Owczarzak
29' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO EMIL!!!!!!!!!!!
 No i prowadzimy 2:0. Bardzo dobre podanie z głębi pola od Kacpra Kondrackiego, który był dodatkowo brzydko faulowany Emil Drozdowicz wychodzi sam na sam i pakuje piłkę do siatki
 Poprawił się sympatyczny spiker w Sandomierzu, który podał pierwotnie, że strzelcem gola był Dominik Cheba
34' Taranek z rzutu wolnego po murze i rzut rożny dla SKS-u
35' Groźnie głową Zawiślak, ale obok bramki Owczarzaka!!!
 Wiślacy spokojnie kontrolują grę. Fajnie było by tu podwyższyć prowadzenie, żeby nie było nerwów do końca.
 W Chełmie 80 minuta gry i nadal Stal Stalowa Wola prowadzi 1:0. W Wiązownicy miejscowy KS remisuje 0:0 z ŁKS-em Łagów
39' Cheba wywalcza rzut z autu
39' Uderzenie Kacprzyckiego Jurewicz przed siebie dopada do piłki Drozdowicz, który pakuje piłkę do siatki, ale gola nie na spalonym w momencie strzału Emil
40' Próba Cheby broni do Michał Jurewicz na dwa razy ale łapie piłkę
 Zmiana wyniku w Wiązownicy gdzie miejscowy KS przegrywa z ŁKS-em Łagów 1:0
42' Matuszewski w pole karne Kuban bez ryzyka klatką na rzut rożny
 Przekombinowali gospodarze przy rzucie rożnym i grają wiślacy
44' Pieniążek prosto w nogi obrońców Wisły
45' +1
45+1' Kaprzycki z prawej strony i jeszcze rzut rożny...
45+2' Uderzał głową Cyfert ale obok bramki
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania. Po nich wiślacy zasłużenie prowadzą z miejscową Wisłą 2:0. Ekipa Dumy Powiśla jest tu zdecydowanie lepsza
 Oby drugie 45 minut było jeszcze lepsze dla ekipy naszej Dumy Powiśla. Do Sandomierza wracamy za kilka chwil
 Wiślacy już na murawie
 Ekipy SKS-u nie widzimy
 W przerwie rozgrzewał się bramkarz gospodarzy. Czyżby zmiana?
 Są gospodarze i sędzowie
46'  Klockowski za Pieniążka
47' Uderzenie Bartosiaka Jurewicz na róg...
 Piąstkowanie bramkarza SKS-u
 I kolejny róg...
48'  Cheba
49' Niezadowolony z postawy wiślaków trener Mariusz Pawlak przekazuje im uwagi. Gospodarze odważniej
 Trafiony brzydko Pielach sędzia Myszka każe grać dalej potem kolejny faul Klockowskiego na K.Putonie
 Zakotłowało się w polu karmnym gospodarzy po wrzutce Kacprzyckiego, ale ostatecznie łapie polkę Jurewicz
51'  Kajpust za faul na Kacprzyckim
53' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!!!!!!!!! BRAWO EMIL!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!!
 No i bardzo pięknie. Błąd obrony SKS-u podanie z głębi pola trafia do Emila Drozdowicza a nasz napastnik w sytuacji sam na sam z Jurewiczem zakłada mu siatkę i posyła piłkę do siatki!!!!
55' Rzut karny dla SKS-u.....
 Rzut karny wykonywał będzie Marcel Tyl....
56' Tyl
 Bardzo mocne uderzenie Tyla wyczuł intencję Owczarzak, ale nie zdołał odbić tej piłki. No trudno głowy do góry. Gramy dalej
59' Wrzutka Cheby z prawej strony i pewnie Jurewicz
60' Cheba nerwowo ale kończy to tylko rzutem rożnym dla rywali
62' Ależ przeżywa ten mecz trener Wójcik. Mocno zbeształ swojego zawodnika
63' Będzie zmiana w Wiśle. Kierownik Rybicki zmierza z karteczką do sędziego asystenta
64'  Brągiel za Chebę
Paluchowski za Konradckiego
Czelny za Bartosiaka
66' Dzisiejszy mecz to oczywiście debiut Karola Czelnego w Dumie Powiśla
67' Z bliska piłką w twarz dostał Brągiel. Centrował Klockowski
69'  Kopczak za Taranka
70' Niepotrzebnie pozwalają wiślacy gospodarzom na stwarzanie groźnych sytuacji pod swoją bramką. Kolejny rzut rożny dla SKS-u
72' Faulowany przez Klockowskiego Brągiel ale sędzia każe grać dalej.....
73' Przenieśli grę wiślacy pod bramkę rywali.
 W Lubartowie prowadzenie Lewartu w spotkaniu z Orlętami Radzyń Podlaski. Ekipa z Lubartowa prowadzi 2:0 a w Dębicy Wisłoka 1:0 prowadzi z rezerwami Cracovii
 Będą kolejne zmiany w Wiśle.
 Do gry gotowy Ednilson
76'  Ednilson za Kacprzyckiego
78' Ednilson do Krystiana Putona ten wpada w pole karne wydaje się, że powinien być rzut rożny ale sędzia pokazuje od bramki
79' Paluchowski mądrze fauluje rywala. Od wolnego SKS
 Zawiślak na spalonym
81' Spring za Chmielowca
  Marcin Popławski za protesty.....
 Ależ błędy sędziego!!!!!!!
84' Przed meczem życzyłem arbitrowi dobrego meczu. No nie udało mu się to dzisiaj. Druga połowa fatalna. Piłkę wybija zawodnik SKS-u i piłka dla gospodarzy....
86' Faulowany w ataku Pielach
88' Aut dla Wisły.
 Jeszcze piłka dla Wisły... Oby to utrzymać!!!!!
89' Edi wywalcza rzut rożny
 Kolejny róg wywalczony przez Krystiana Putona
90' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!!!! BRAWO EMIL!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Dobra centra K.Putona głową Wiech a tam piłka trafia do Emila Drozdowicza, który z bliska trafia do siatki!!!!
90+1'  KONIEC SPOTKANIA!!!!
 I kolejne 3 oczka jadą do Puław. Troszkę nerwów nas to kosztowało, ale ostateczne trzy bramki Emila dają wygraną!!!!!
 Kółeczko wiślaków i podziękowania dla tych i od tych którzy tu byli!!!!!!!!
 Brawo kolejny kroczek zrobiony. Za uwagę dziękuje szczęśliwy Piotrek
 Ostatecznie po czasie w protokole meczowym pierwsza bramka została zaliczona jako trafienie Emila Drozdowicza.