Mańka, Grajper, Miszczuk, Gołębiowski, Strug, Prasnal, Kaczmarek, Olchawski, Nowak, Linder
Kuśmierz, Dryk, Kozieł, Mróz, Leszczyński, Chwiszczuk, Mokiejewski, Giziński, Rak, Kępka, Krupa

Miszczuk (żółta)
Lindener (żółta)

Mróz (żółta)

Witamy na relacji z Pucharu Polski
 19.05.2010 o godzinie 17:00 rozpocznie się mecz PP pomiędzy zespołem Stali Poniatowa i Wisły Puławy.
 16.50 Witamy z Poniatowej. Za 10 minut początek spotkania 1/2 finału Pucharu Polski pomiędzy Stalą a Wisłą. Obie ekipy już na boisku. Trwa rozgrzewka
 Niebo nad obiektem w Poniatowej zachmurzone. Boisko lekko nasiąknięte wodą. Stal w bardzo mocnym składzie. W składzie Wisły kilka zmian.
 Z racji, że rzadko robimy relację z Pucharu Polski w wypadku remisu może nas czekać dogrywka 2x15.
 Na trybunach przy 11 Listopada kontuzjowany w Krośnie Rafał Rzędzicki. Obok niego wielu kibiców z Puław. Miejscowych naprawdę niewielu.
 W pierwszym meczu 1/2 w Łęcznej Avia pokonała rezerwy Górnika i już czeka w finale. Ciekawe z kim zagra. Przekonamy się za 90 minut. Miejmy nadzieję, że będzie to puławska Wisła
 Obie ekipy prowadzone przez trójkę sędziów pojawiają się na boisku. Kapitanem Wisły dzisiaj Rafał Dryk. Powodzenia panowie o puchar o sławę.
 Wisła dziś na granatowo a gospodarze na żółto- czarno.
1'  Rozpoczyna Stal
2' Długa piłka do Krupy, ale zbyt mocno i pewnie łapie podanie Mańka
3' Dryk do Kuśmierza i nasz bramkarz zmuszony do wybicia na aut
4'  Rozklepana puławska obrona i z 11 metrów obok bezradnego Kuśmierza bramkę strzela Olchawski
5' Kolejna centra z prawej strony i Leszczyński na rzut rożny
6'  Piękna bramka Nowaka. Zawodnik Stali po niepewnym wybiciu piłki z pola karnego pięknie uderza w okienko bramki Wisły
9' Kolejna akcja Stali centra w pole karne, ale uderzenie Nowaka mija bramkę Wisły
11' Wiślacy dzisiaj dziwnie śpiący i leniwy. Panowie mamy dużo czasu jeszcze
12' Gra głównie toczy się w środku pola, wiślacy jak by bez wiary w korzystny wynik.
14' Chwiszczuk lewą stroną i mamy rzut z autu.
16' Cicho i spokojnie na stadionie w Poniatowej. Słychać aby pokrzywiwania trenera Orzeszka
17' Uderzenie Lindnera z przed pola karnego, ale piłka wysoko nad bramką Kuśmierza.
18' Akcja Raka prawą stroną i rzut wolny dla Wisły
19' Wrzutka w pole karne Stali ale radzą sobie z nią obrońcy gospodarzy
21' Z dystansu strzela Mokiejewski, ale uderzenie mija od kilka metrów bramkę Mańki.
23' Kolejna akcja Stali, ale zbyt mocne podanie do Olchawskiego, który nie sięga piłki.
25' W środku pola rzut wolny dla Stali. Oj słabo dziś wygląda gra Wisły. Stal spokojnie kontroluje spotkanie.
27' Giziński za mocno do Krupy i piłka wychodzi na aut
28' Groźna akcja Struga, w ostatniej chwili piłkę trącą Mróz i mamy rzut rożny dla Stali.
 Po nim piłka w polu karnym mija wszystkich na czele z bramkarzem i wychodzi za linię końcową.
31' Uderzenie Kaczmarka, pewnie broni Kuśmierz.
32' I mamy pierwszego spalonego a na nim Krupa.
35' Na trybunach i na boisku prawdziwy piknik. Składnych akcji jak na lekarstwo. Mnożą się różnorakie kiksy z obu stron.
36' Najpierw centra Dryka, ale piłka mija wszystkich w polu karnym, a chwilę później kontra Stali i rzut wolny dla gospodarzy. Po uderzeniu jednego z gospodarzy piłka mija bramkę Kuśmierza o dobry metr
39' Kolejny wolny centra Kaczmarka, ale piłka wychodzi poza linię końcową.
40' Uderza Chwiszczuk po dograniu Raka, ale pewnie w bramce Mańka. To pierwsza akcja Wisły w tym meczu.
42' I tym razem Chwiszczuk, ale tym razem zdecydowanie gorzej i piłka o kilka metrów mija bramkę Stali
43' Kontra Stali i Kozieł odważnym wślizgiem ratuje sytuację.
44' Giziński w pole karne, ale za głęboko i łapie Mańka
45'  Sędzia Złotnicki kończy pierwszą połowę meczu. Jest źle, ale w finale Ligi Mistrzów Liverpool także do przerwy przegrywał z Milanem a później zdobył Puchar.
 Gra Wisły wygląda źle. Nie jesteśmy w stanie wejść w pole karne Stali. Niestety w poczynaniach naszych zawodników widać oznaki zniechęcenia. Miejmy nadzieję,że drugie 45 minut będzie lepsze i doczekamy się radosnych chwil na stadionie w Poniatowej.
 Nad obiektem Stali świeci piękne śłońce. Miejmy nadzieję, że wyjdzie ono także dla Wisły.
 Piłkarze już na placu gry. Wiślaków jeszcze nie ma.
46'  Zaczyna Wisła.
47' Uderzenie Mokiejewskiego, ale bardzo lekkie i niecelne i od bramki Mańka
47' Na boisku leży Leszczyński, zawodnicy Stali wybiją piłkę i mamy przerwę w grze.
48' Już wszystko w porządku Kamil wraca na plac gry, a Stal zaczyna kolejną akcję.
49' Na spalonym M. Nowak i od wolnego Wisła.
50' Kontra Stali uderza Kaczmarek, ale kapitalnie broni Kuśmierz i róg dla Stali
52' Piłka odbija się w polu karnym jak bila na stole bilardowym uderzenie jednego z graczy Stali mocne ale bardzo niecelne. Uff
54'  Kartka dla Rafała Dryka, za wzowienie gry nie z tego miejsca co trzeba
57' Centra w pole karne Wisły, ale za mocna i od bramki Kuśmierz.
58'  Strug. Kontra gospodarzy, Strug mija bramkarza i bez problemu strzela na pustą bramkę.
59'  Wyroślak za Olchawskiego
61' Będą zmiany w Wiśle i to aż 4. Fo wejścia gotowi Krakiewicz, Giza, Procyk, i Litun
61'  Giza za Kępkę
62'  Procyk za Dryka
Litun za Chwiszczuka
Krakiewicz za Mokiejewskiego
63' Centra w pole karne Wisły, ale Kuśmierz pewnie łapie pilkę
65' Rak do Gizińskiego ten drugi uderza ale lekko i pewnie Mańka
66' 20 metrów od bramki fuulowany Krupa i wolny dla Wisły
67' Giza uderza piłka odbija się od ręki Lindera i kolejny wolny dla WIsły. Przy okazji Lindner ukarany żółtą kartką
69' W polu karny ręką zagrywa jeden z obrońców Stali i rzut karny dla Wisły
70'  Giza pewnie z karnego
72'  Jasik za Kaczmarka
73'  Druga żółtka kartka dla Olchawskiego i zawodnik Stali opuszcza boisko
74' Nerwowo na boisku wiślacy zwietrzyli swoją szansę.
77' Faulowany Giziński i rzut wolny dla Wisły
 Litun w pole karne i mamy rzut rożny
77' I kolejny korner tyle, ze z drugiej strony. Szybka kontra Stali
79' Tym razem Krupa szarżuje i z autu Wisła.
80' Giza i po uderzeniu napastnika Wisły tylko poprzeczka. Wielka szkoda
81'  Kowalski za Lindnera
82' Krakiewicz w pole karne, ale pewnie w bramce Mańka. Szkoda, ze wiślacy zaczęli grać tak późno
83' Kapitalna szansa Jasika, który stanął sam na sam z puławska bramką ale fatalnie chybia
  Procyk
84'  Wyroślak za faul
84' Strzela Rak i mamy rzut rożny
85' Uderzenie po tym rogu Gizy z woleja, ale piłka mija bramkę Stali
86'  Potapczuk za Struga
88' Z wolnego Prasnal, ale pewnie w bramce Kuśmierz.
89' Nie będzie w tym sezonie Pucharu dla Wisły. Ostatnie minuty półfinału, Stal wyraźnie na czas a Wisła jakoś bez przekonania
 Kozieł w pole karne, ale podanie za mocne i od bramki Mańka.
90'  Jasik a chwilę później z daleka strzela Leszczyński. Bez efektu
90+2' Na boisku leży faulowany Leszczyński. Faul był od tyłu bardzo groźnie to wyglądało.
90+3' Giza z wolnego ale prosto w ręce Mańki
  Koniec spotkania. Do finału awansuje Stal Poniatowa, gdzie zagra z Avią Świdnik
 Smutna dla nas dziś Poniatowa, ale wygrana Stali zasłużona, bowiem to ekipa z Poniatowej przez większość meczu prowadziła grę. Nam pozostaje pogratulować Stali i czekać na ligowe spotkania Wisły. Ze smutnej Poniatowej żegna Was Piotrek