1:0

Jakub Głaz 30 -
Arbiter: Sławomir Smaczny ( Bytom )

Beszczynski- Grzesik, Stefanik, Sylwestrzak, Waleńcik, Stromecki, Więcek, J.Głaz, Buczek, Wróbel Penkovets, Turzyniecki- Budzyński, Duda, Lisiecki, Słotwiński,Maksymiuk, Popiołek, Szczotka, Kanarek, Nowak

Już w sobotę 14 maja puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Tarnobrzegu z Siarką. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:31 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Tarnobrzegu
 Trwa rozgrzewka. Około 18 stopni pada nad Tarnobrzegiem
 Jak to w Tarnobrzegu korzystamy z Wifi. Dziękujemy
 Wisła zagra dziś osłabiona. Z powodu urazu zabraknie dziś Mateusza Pielacha. W jego miejsce zagra Sebastian Duda
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Patryk Sobczak, Sebastian Głaz, Klimas Gusocenko, Mateusz Olszak, Tomasz Sedlewski, Karol Kalita i Szymon Wiejak
 Na ławce Siarki zasiedli Paweł Pawlus, Sebastian Mandzelowski, Adrian Chłoń, Krzysztof Koselak i Bartłomiej Krawczyk
 Nie pada już w Tarnobrzegu lekkie słońce. Pusto na trybunach
 Rozpoczyna się prezentacja historii i składu Wisły
 Na meczu obecny dyrektor sportowy Wisły Kamil Dylda, Paweł Nowosadzki i dyrektor d/s bezpieczeństwa Pan Lech Reguła
 Obie ekipy już w szatniach. Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!!!!!!
 Jest i prezes Wiesław Olszak. Witamy
 Zaraz wyjdą. To musi być walka o 3 punkty jakże ważne. Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!!!!. W głośnikach Michel Jackson Black or white
 Jest i szerszeń klubowa maskotka Siarki
 Uwaga uwaga kierowca BMW na rzeszowskich numerach proszę podejść do auta bo otwarty bagażnik głosi spiker.
 Zbliża się godzina 16:00 a z szatni a dokładnie hali MOSIR-u wychodzą rezerwowi Wisły
 Wychodzą!!!!!!!!!!!
 Piosenka z filmu Rocky....
 Wisła na biało-niebiesko, Siarka żółte czarne stroje
 Zaraz kółeczko wiślaków i głośne kto dziś wygra...!!!!!!!
 WISŁA WISŁA WISŁA głośny okrzyk mobilizacyjny....
2' Nerwowy początek wiślaków
3' Jak na razie bardzo dobra gra Siarki. Widać, ze ekipa gospodarzy zmotywowana przez swojego szkoleniowca
4' Lisiecki do Nowaka ale szybszy Beszczyński, który łapie piłkę
5' I leży któryś z wiślaków. Niestety..
7' To Michał Budzyński, który na chwilę opuścił plac gry. Oby zaraz wrócił
 Z Budyniem już OK. Gramy dalej
7' Kuba Głaz centruje piłka trafia w Dudę i róg dla Siarki
8' Radzi sobie obrona Wisły, ale tym razem rzut wolny dla Siarki. Na razie ekipa gospodarzy bardzo dobrze. Aż się dziwią miejscowi fani
9' Kontra Wisły z prawej strony dogrywa piłę Kanarek ta trafia do Budzyńskiego, który uderza obok bramki
12' Turzyniecki do Nowaka ten chciał uderzyć szczupakiem ale źle sięgnął piłkę i łapie futbolówkę Beszczyński
15' Przejmuje inicjatywę Wisłę. Oby to zakończyło się bramką dla Dumy Powiśla
17' Strasznie drobiazgowy jest Pan Sławomir Smaczny.
18' Lisiecki ale do kogo? Do Kamila Beszczyńskiego
19' Beszczyński wypada z piłką za linie i rzut rożny...
20' Sprzed pola karnego uderza Szczotka nad bramką Siarki
22' Brzydki faul Stefanika na Szczotce. Od wolnego Wisła
23' Nie ustaje doping dla Siarki, klata niestety pista
26' Ciężko gra się wiślakom. Widać dużo nerwów w ich grze.
27' Znowu niecelne podanie tym razem Maksymiuka.
29' Dobre uderzenie Popiołka pewnie broni Kamil Beszczyński. Brawa za decyzję
30'  Jakub Głaz
 Kontra Siarki Głaz wychodzi sam na sam z Penkovetsem i strzela. Przegrywamy
31' Uderza Szczotka z dystansu niecelnie. Ożywili się fani Siarki, którzy domagają się jeszcze jednego gola dla swojej ekipy
32'  Kanarek
33' Jest nam smutno jest nam źle... Nie wygląda to niestety dobrze
 Leje nad stadionem. Może ten prysznic z nieba pomoże naszym graczom?? Oby
34' Z dystansu Jakub Głaz pewnie broni Penkovets
 Będzie zmiana w Wiśle. Czyżby uraz czy wędka dla jednego z wiślaków? Nie wiemy
 Do gry gotowy Klimas Gusocenko
38' Lisiecki centruje uderza Kanarek obok bramki
39'  Gusocenko za Lisieckiego
41' Zakotłowało się pod bramką Wisły Budzyński wybija piłkę z bramki
42' Wróbel z daleka. Łapie Penkovets
43' Nie sięgnął tej piłki Popiołek
44' Kanarek za ostro. Od wolnego Siarka
45' +1
 Będą kolejne roszady w Wiśle. Przy ławce Mateusz Olszak i Tomasz Sedlewski
45+1' Za mocne podanie do Dudy łapie Beszczyński
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo słaba postawa wiślaków w tej części gry. Jedna z nielicznych kontr Siarki zakończyła się golem dla gospodarzy. Oby w przerwie trener Bławacki skutecznie zmotywował puławian do gry. Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wracamy za kilka minut
46'  Olszak za Słotwińskiego
Sedlewski za Kanarka
46'  Zaczyna Siarka
47' Rzut wolny dla Siarki. Przy piłce Stefanik
 Mocno Stefanik ale wprost w ręce Penkovrtsa
48' Nie trafił w piłkę Turzyniecki na szczęście błędu nie wykorzystali gospodarze
50' Nie opanował piłki Popiołek
51' Deszcz z nieba czyżby niebiosa płakały nad naszą ekipą ?
52' Z dystansu Więcek ale bardzo niecelnie
53' Z dystansu uderza Turzyniecki kapitalnie na róg Beszczyński. Ależ parada
55' Gusocenko w aut.
 Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!!!!!!!!!
57' Centrostrzał Sedlewskiego. Od bramki Beszczyński
58' Gospodarze coraz mniej myślą o ataku bramki Wisły. Tylko obrona
59' Turzyniecki wywalcza róg
 Dwie centry Popiołka ale pewnie obrona Siarki. Jeszcze jakiś uraz obrońcy gospodarzy. No tak to teraz będzie wyglądać....
61' Za mocne podanie do Nowaka
62' Co robi sędzia Smaczny? Dyktuje wolnego dla Siarki ale faulowany był wyraźnie wiślak. Śme ją się miejscowi
63' Z rzutu wolnego Stefanik na raty dla broni Penkovets
 Kontra Wisły Turzyniecki wywalcza róg...Może teraz
64' Nowak zablokowany i kolejny corner
 I trzeci rzut rożny
 Zderzenie obrońców Siarki w swoim polu karnym ale gola dla Wisły nie ma
66'  Olszak za bardzo brzydki faul
67' Nowak faulowany i bez reakcji arbitra.....
69' Szarżował Jakub Głaz zatrzymany przez Dudę
70' Nie trafił w piłkę Szczotka....
72' Rzut wolny dla Wisły. A w I lidze witamy Górnika Zabrze....
75' Z niepokojem patrzymy na zagar... A czas płynie...
75'  Kalita za Popiołka
77'  Chłoń za Jakuba Głaza
 Dostojnym krokiem schodził gracz Siarki
78' Budzyński fauluje rywala. Po co??
80' Czas płynie nieubłaganie. To 80 minuta gry. Leje nad stadionem
 Kalita wywalcza kolejny corner
81'  Sedlewski za faul taktyczny
82' Nowak traci...
83'  Mandzelowski za Wróbla
 Kolejny spacer do linii gracza Siarki. No nie dziwimy się...
84' Turzyniecki fauluje. Denerwują się wiślacy.
 Stefanik z wolnego prawie w autobus wiślaków. Aby dalej
87' Leży zawodnik Siarki. No to wiadome.
88' Gospodarze byle dalej
88' Sedlewski centruje prosto w ręce Kamila Beszczyńskiego
89' Znowu Sedlewski i znowu Beszczyński, który aby dalej
90' +2
90+1' Sedlewski prosto w głowę obrońców
90+2' Jeszcze rzut wolny.
90+2'  Koselak za Buczka
90+3' Od bramki zacznie Kamil Beszczyński....
90+3'  Koniec spotkania
 Co ja mam powiedzieć i napisać?? Nie tego się spodziewaliśmy. To był bardzo słaby mecz Wisły. Niestety
 Z Tarnobrzegu żegna dziś was wyjątkowo smutny Piotrek...