Pogoń Grodzisk Mazowiecki : Wisła Puławy -

- Paluchowski 47, Lisowski 90+5
Arbiter: Szymon Lizak ( Poznań)

Haluch- Kołaczek- Zembrowski, Jaroń, Wrzesiński, Owczarek, Czajkowski, Łoś, Theus, Kalinowski, Choroś

Owczarzak- Cheba, Pielach, Wiech, Kuban, Puton, Kondracki, Drozdowicz, Carlos Daniel, Kacprzycki,Paluchowski

Już w środę ekipa Dumy Powiśla zmierzy się w Grodzisku Mazowieckim z zespołem miejscowej Pogoni. Początek naszej relacji od 16:45
 16:01 Piotrek wita ze Stadionu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim
 Kilka minut temu na kameralny obiekt Pogoni dotarli wiślacy.
 Mamy już skład Wisły.
 Za nami kto usiadł na ławce słowo o pogodzie. Około 20 stopni nie pada, ale nie ma ostrego słońca. Dobre warunki na walkę o 3 oczka
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Kacper Kołotyło, Błażej Cyfert, Karol Czelny,Piotr Lisowski, Jakub Konc, Bartłomiej Bartosiak, Dylan Ruiz-Diaz
 Wybiegają bramkarze Dumy Powiśla na rozgrzewkę.
 Mamy też skład gospodarzy.
 Na ławce Pogoni zasiedli dziś Eryk Mirus, Mateusz Lisowski, Michał Sacharuk, Sebastian Kobiera, Bartłomiej Urbański, Kacper Gzieło, Michał Zimmer, Michał Gładysz, Daniel Łukaszczyk
 36 minut do pierwszego gwizdka Szymona Lizaka z Poznania
 Przywitani wiślacy brawami przez kilku fanów z Puław.
 Duma Powiśla dzisiaj w wyjazdowym komplecie strojów, który jak wiemy jest szary
 Miło, że kibice Dumy Powiśla jeżdżą za swoją ekipą.
 W głośnikach Cleo
 Schodzą się kibice na ten kameralny obiekt. Co ciekawe przy stadionie podobnie jak w Puławach mamy ulicę Józefa Bema oraz niedaleko znajduje się miejscowy szpital
 Miejscowy dj. co chwila zmienia piosenki.
 Przed chwilą podszedł do mnie jeden z kibiców Wisły, którzy obiecał być dziś na meczu. Pozdrawiamy go :)
 Mała niedogodność podobnie jak w Sandomierzu widok z trybuny prasowej zasłania budka prasowa. No trudno.
 Witamy wszystkich, którzy zdecydowali się spędzić to środowe popołudnie z Piotrkiem ale i Wisłą.
 W głośnikach Bednarek Euforia
 Jesteśmy gotowi do walki w wyśpiewuje Kamil Bednarek. Oby wiślacy byli gotowi do walki o 3 punkty. Tego chcemy o tym marzymy
 Schodzą wiślacy do szatni. Na rozgrzewce gospodarze.
 Po pierwszej połowie we Wronkach rezerwy Lecha remisują z Ruchem Chorzów 0:0
 Znamy głos spikera Pogoni tylko skąd??
 Jeśli dobrze kojarzymy to ten sam człowiek, który spikeruje na meczach Znicza Pruszków.
 Powitani kibice oraz goście z Puław
 W szatni już obie ekipy.
 Wychodzą wiślacy.!!!! Ekipa Dumy Powiśla zagra na szaro
 Gospodarze Pogoń czekają na swoją kolej. Ekipa gospodarzy w czerwone pasiaki oraz białe spodenki
 Piosenka o Pogoni Grodzisk
 To mój stadion to mój klub będę wierny mu po grób niesie się z głośników.
1' Wiech faulował Jaronia. Rzut wolny dla gospodarzy. Trzeba uważać
 Kalinowski po murze piłka leciała leciała i o mały włos Jaroń nie zaskoczyłby Owczarzaka, ale piłka po ręce bramkarza Wisły wychodzi na róg..
 Pewnie obrona Wisły po tym cornerze
5' Nie opanował piłki w ataku Jaroń. Od bramki Owczarzak. Trudny początek puławian
6' To powinna być bramka dla Wisły sam na sam z bramkarzem Pogoni Carlos Daniel ale Haluch na róg!!!!
 Nikt nie sięgnął piłki po centrze Putona
7' Ależ kontra Pogoni, w pole karne wpadł Kalinowski ale uderzył w słupek
8' Zatrzymany Cheba i kolejny rzut rożny dla Wisły
 Tym razem wrzutka Kacprzyckiego, ale pewnie obrona gospodarzy
 Kolejna okazja dla Dumy Powiśla wrzutka Kacprzyckiego ale Wiech głową obok bramki Halucha
10' Na spalonym Jaroń.
11' Zembrowski uprzedził w ostatniej chwili Drozdowicza i tylko rzut rożny...
 Pewnie obrona gospodarzy po centrze Krystiana Putona i aut dla Wisły
 Cheba z autu i gospodarze na kolejny corner
 Zakotłowało się pod bramką Pogoni, ale nie zdołał oddać czystego strzału Paluchowski i od bramki grę wznowi Artur Haluch
15' Faulowany Carlos Daniel. Od rzutu wolnego Wisła
 Faulował przy strzale Pielach i od rzutu wolnego gospodarze
18'  Choroś za faul na wychodzącym sam na sam z bramkarzem Paluchowskim
 Gospodarze będą grali w 10. Ewidentny faul Chorosia, który pewnie uratował Pogoń od straty bramki
 Zbyt lekko Krystian Puton i broni to Haluch
23' Drozdowicz dogrywa w pole karne do Paluchowskiego, ale ten źle opanował piłkę i skierował ją obok słupka.
24' Kondracki wywalcza rzut z autu. Przewaga Wisły, ale póki co bez bramek
 Wrzutka Kacprzyckiego piąstkuje Haluch
27' Tak to będzie wyglądać. Pogoń skupiona na obronie a Wisła nie może skruszyć tego muru obronnego
29'  Gładysz za Jaronia
31' Łokciem przez rywala trafiony Paluchowski. Przerwa w grze
 Z napastnikiem Wisły wszystko OK gramy dalej
 Po obwodzie jak w piłce ręcznej wiślacy. Ciężko przebić się przez szczelną obronę Pogoni
34' Faulował w ataku Kondracki, któremu chwilę wcześniej przeszkodził arbiter
37' Ścigał się z Łosiem Kacprzycki ale faulował zawodnik Dumy Powiśla. Od wolnego Pogoń
38' Złe podanie Cheby do Drozdowicza. Od bramki grę wznowi Haluch
 Wrzesiński prosto w Chebę
42' Puton, ale niecelnie.
43' Tym razem źle podaje Kuban. Od bramki grę wznowi Haluch. Trudny mecz dla Wisły
45' +2
45+1' Na spalonym Paluchowski po podaniu od Carlosa Daniela
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsza połowa spotkania. Bardzo trudne spotkanie, mimo, że puławianie od 18 minuty grają w przewadze nie potrafią pokonać nieźle spisującego się w bramce Pogoni Artura Halucha
 Mamy nadzieję, że drugie 45 minut będzie lepsze dla Dumy Powiśla. Na chwilę oddajemy głos do studia
 W pierwszym dziś zakończonym spotkaniu we Wronkach rezerwy Lecha przegrały z Ruchem Chorzów 1:0
 Wybiegają wiślacy!!!!!
 Nie widzimy żadnej zmiany w zespole Dumy Powiśla. Trener Pawlak daje szansę zawodnikom na zmianę tego wyniku.
 Nie ma arbitrów i gospodarzy.
 Chwilę trwa ta przerwa a sędziów ani graczy Pogoni nie widzimy.
 W końcu wybiegają gracze z Grodziska. Chyba sporo uwag miał trener Chrobak do swoich graczy
 Jest i trójka sędziowska. Za chwilę gramy
46'  Zaczyna Pogoń
46' Ależ okazja dla Wisły!!! Wychodzi sam na sam z Haluchem Carlos Daniel ale broni to bramkarz Pogoni!!! Ależ postawa bramkarza gospodarzy!!!!
47' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!!BRAWO PALUCH!!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Nie udało się Carlosowi ale udało się Adrianowi Paluchowskiemu. Kapitalna centra Kacpra Kondrackiego w pole karne a tam czyha kiler Adrian Paluchowski, który głową pokonał Halucha!!!!
49' Theus nad bramką
50' W odpowiedzi uderza Cheba ale tylko róg...
51' Z dystansu Kondracki, ale minimalnie obok
53' Cheba wywalcza kolejny róg.
54' Fatalne uderzenie Kalinowskiego szybuje nad bramką Owczarzaka
55' Wrzutka Putona ale pewnie w bramce Haluch
57' Wiślacy muszą strzelić tutaj bramkę, żeby uspokoić graczy gospodarzy. Póki co oni ruszyli do ataków.
60' Będzie zmiana w Pogoni
62' Wiślacy zdecydowanie dłużej mają piłkę.
 Sporo walki w środku pola.
63'  Sacharuk za Kalinowskiego
64' Paluchowski do Drozdowicza ten nad bramką!!!!. To powinna być bramka
 Trzeba przyznać, że wiślacy powinni tutaj prowadzić zdecydowanie wyżej. Brakuje skuteczności
66' Będzie zmiana w Wiśle.
68' Z dystansu uderza Wrzesiński nad bramką
68'  Lisowski za Kondrackiego
Bartosiak za Kacprzyckiego
70' Uprzedzony Paluchowski przez Gładysza i tylko róg...
 Nikt nie sięgnął centry Bartosiaka
71' Z dystansu Cheba, ale nad bramką
72' Ręką w ataku zagrał Theus. Od rzutu wolnego Wisła
73' Drozdowicz dla Carlosa Daniela, ale ten nie może dziś wstrzelić się w bramkę gospodarzy. Piłka leci obok słupka bramki Halucha
75'  Carlos Daniel za przerwanie kontry rywala
76'  Zimmer za Czajkowskiego
Łukaszczyk za Wrzesińskiego
78' Rzut wolny dla Pogoni. Trzeba znowu uważać.
 Głową wiślacy na róg. Ambitnie gospodarze walczą o remis
 Mobilizuje kibiców Artur Haluch.
 Będą dwie zmiany w Wiśle. Do ławki biegnie Daniel Ruiz- Diaz oraz Karol Czelny
 Ożywili się fani Pogoni.
82' Sacharuk głową w Wiecha
 Leży jeden z wiślaków. Nie widzimy co to za gracz
 To był Dominik Cheba
83' Wstał zawodnik Dumy Powiśla
85'  Ruiz- Diaz za Drozdowicza
Czelny za Carlosa Daniela
86' Nasz grodziski GKS krzyczą fani miejscowych
87' Łukaszczyk faulem zatrzymuje Ruiza- Diaza
 Z dystansu Puton, ale pewnie w bramce Haluch
88' Kuban fauluje Theusa. Bez kartki
 Centra w pole karne. Cheba aby dalej!!!! Bronimy!!!!
90' Sacharuk wywalczył rzut rożny....
90' +4
90+1' Głową Zembrowski, ale pewnie Owczarzak
 Oby dalej wiślacy
90+2' Theus w Wiecha...!!!!!!! Bronić to!!!!
90+3'  Puton
90+4' Ależ nerwy!!!!!
90+5' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL PIOTR LISOWSKI!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Ależ kontra Wisły!!!. Dylan Ruiz do wychodzącego sam na sam z bramkarzem Piotra Lisowskiego i mamy 0:2
 Trudne spotkanie, ale 3 oczka jadą do Puław
 Cieszą się wiślacy. Kółeczko i pytanie kto wygrał mecz!!!! Brawo cieszymy się!!!!!
 W dobrych nastrojach żegnamy się z Grodziska. Za uwagę głos do studia oddaje szczęśliwy Piotrek