Pogoń Siedlce - Wisła Puławy

3:0

Wójcik 50, Zaniewski 52, Dziubiński -

Kozaczyński,Ł.Wójcik,Dybiec, Urbański, Ratajczak, Rodak, Stromecki, Odunka, K. Wójcik, Guzek, Zaniewski Penkowec,Budzyński, Jakubiec, Pielach, Kwiatowski, Jabkowski, Litwniuk, Maksymiuk, Wiącek, Nowak, Martuś

Już w piątek 6 września puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Pogoni Siedlce. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:23 Piotrek wita ze stadionu w Siedlach
 Piękny obiekt w Siedlcach powitał nas słoneczną i ciepłą pogodą. Na termometrze 21 stopni, na niebie żadnej chmurki
 Trwa rozgrzewka. Za chwilę składy
 W składzie Wisły bez niespodzianki. Do składu wrócił Szymon Martuś i Przemek Kwiatkowski. Wypadli natomiast Jarosław Niezgoda i Mateusz Gawrysiak
 Na ławce Wisły zasiadają, Piotr Lipka, Mateusz Gawrysiak, Jarosław Niezgoda, Kamil Kłusek, Dawid Pożak, Piotr Charzewski i Piotr Nowosielski
 Trener Pogoni ma na ławce, Karola Budzikura jako bramkarza, Adriana Dziubiński, Hubert Tomalski, Cezary Demianiuk, Mariusz Dzienis, Bartosz Tarachulski i Adam Czerkas
 Obok stadionu Pogoni rozkładają się namioty, parkują ciągniki. To święto doradztwa rolczniego
 Tak w ramach ciekawostki niektóre z wystawianych ciągników warte są około 56 tysięcy, ale euro :)
 Już 17:00, ale nie zaczniemy punktualnie. Póki co raperzy sławią Pogoń
1'  Zaczyna Wisła
 Rozpoczął się doping dla Pogoni. Nie wiemy czy są kibice Wisły na sektorze z kibicami gospodarzy
2' Spokojna gra w Siedlcach. Wiślacy przy piłce, ale głównie na środku boiska.
3' Uderza Odunka. Ale niecelny strzał gracza Pogoni
5' Na boisku dużo walki i niedokładności z obu stron. Niestety nie słyszymy dopingu dla Wisły.
7' Błąd Penkowca, który wybijając piłkę trafia w Zaniewskiego. Na szczęście piłka po odbiciu od napastnika Pogoni mija bramkę Wisły.
8' Centruje Guzek wzdłuż bramki Wisły piłka nie trafia do Zaniewskiego bowiem Budzyński w ostatniej chwili wybija ja na róg. Było groźnie
 Miło się ogląda spotkanie przy dopingu. Co dziwne jest 0:0 i nie ma gwizdów w Siedlcach.
11' A melanż trwa śpiewają kibice.... Lalalalal
12' Wisła Puławy słyszymy trybun.
 Oczywiście nie może zabraknąć pozdrowień dla Legii Warszawa.
13' I oczywiście pozdrowienia dla Widzewa. Widzew Widzew... sami to dokończcie :)
14' Na spalonym Konrad Nowak
15' Dobra akcja wiślaków. Po podaniu Jabkowskiego uderza zza pola karnego Litwniuk. Piłka jednak mija bramkę Kozaczyńskiego o metr
17' Penkowec uprzedza poza polem karnym Guzka
18' Kontra Wisły Jabkowski wywalcza wrzut z autu
19' Ależ dwie kapitalne okazje dla Wisły.
Najpierw zza pola karnego uderza Maksymiuk, uderzenie broni Kozaczyński dobitka Martusia kolejny raz obroniona przez bramkarza Pogoni.
20'  Urbański
21' Uderza z wolnego Nowak, ale obok bramki Pogoni. Przewaga Wisły
25'  Maksymiuk i to oznacza pauzę w spotkaniu z Concordią.
27' Jabkowski do Nowaka ale podanie zbyt mocne i piłkę łapie Kozaczyński
 I kolejny raz kibice Pogoni pozdrawiają swoje zgody. Tak więc słyszymy Legia Warszawa, Wisła Puławy
28' Tym razem kapitalnie gospodarze. Uderza z 25 metrów Krystian Wójcik, piłka trafia w poprzeczkę a przy dobitce Zaniewski fatalnie przestrzela
30' I kolejna akcja gospodarzy. Odunka ograł na prawej stronie Budzyńskiego podał do nadbiegającego Stromeckiego i wiślacy w ostatniej chwili na róg.
33' I kolejny raz w natarciu Pogoń. Uderza kolejny raz Krystian Wójcik. Obok prawego słupka
34' Ratajczak na spalonym
35' Tym razem kontra Wiślaków. Litwniuk do Nowaka ten tańczy z obrońcami i uderza niecelnie
37' Martuś do Nowaka ale lepszy niestety Kozaczyński, który nogami uprzedza napastnika Wisły
39' Pielach przerywa groźną kontrę Pogoni
41' Dziwnie pokazuje sędzia Zieliński. Kwiatkowski czysto arbiter twierdzi inaczej.
42' Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza WISŁA gra niesie się z sektora
42' Centra Krystiana Wójcika głową Urbański broni Penkowec
43'  Kwiatkowski.
Nie podoba się to Jackowi Magnuszewskiemu, którego uspokajać musiał sędzia techniczny. Dziwnie pan sędzia z Konina dziś
44' Na spalonym Nowak
45'  +1
45+1' Jeszcze rożny dla Pogoni
 Radzą sobie obrońcy Wisły.
45+1'  Koniec I połowy
 Bardzo wyrównana połowa. Zarówno Pogoń jak i Wisła mieli swoje szansę jednak dobrze dysponowani bramkarze dzięki czemu mamy remis 0:0
 Na płycie formacja Luz a my robimy kilka minut przerwy
 W Siedlcach zamiast tradycyjnej kiełbaski z rusztu hot-dogi w cenie 5 złotych
 Z Puław na meczu w zorganizowanej grupie 20 kibiców. Oprócz tego wiele twarzy w nie zorganizowanej grupie.
 Kończy się powoli przerwa
46'  Zaczyna Pogoń
47'  Odunka za przeszkadzanie przy wznowieniu gry
 Na płocie jedna flaga Wisły
48' Przerwa w grze. Sędziowie dyskutowali jaką kartkę dać Jakubcowi.
  Jakubiec. Moim zdaniem nie było faulu ale cóż. Sędzia wie lepiej
50'  Wójcik 1:0
 Dobrze uderzył z wolnego Wójcik piłka wpadła w krótki róg bramki Penkowca. Ale wszystko zaczęło się od dziwnej decyzji sędziego Zielińskiego
51' Mogli pójść za ciosem gospodarze. Uderzał jeden z graczy Pogoni broni Penkowec
52'  2:0 Zaniewski
 Eh co my możemy powiedzieć?? Błąd puławskiej obrony Wójcik sam na sam Penkowcem podaje do lepiej ustawionego kolegi Zaniewskiego i 2:0.
54'  Guzek
Sędzia Zieliński zaczyna rozdawać kartoniki jak na odpuście. Panie sędzio festyn to jutro
55'  Charzewski za Maksymiuka
57' Sidła gra i emocje. Pogoń miała zabójcze 2 minuty i wiślacy przegrywają. Na pewno wynik nie jest sprawiedliwy, ale taka jest piłka
 Na trybunach wspólny doping dla Wisły i Pogoni
59' I kolejny rzut wolny dla Pogoni. I znowu szansa dla gospodarzy
 Uderza Wójcik tym razem nad bramką Penkowca.
Na trybunach zbiórka na oprawy
62' Budzyński fauluje Odunkę.
63' Centra Ratajczaka ale nikt jej nie sięga i od bramki Penkowec
64'  Nowosielski za Martusia
65' Guzek i róg dla Pogoni. No nie zapowiada się na odrobienie przez Wisłę strat
66'  Pożak za Litwniuka
68' Na spalonym Nowak. Nie było spalonego błąd sędziego.
69' Szarża Pożaka zatrzymana przez Wójcika
70'  Czerkas za Zaniewskiego
  Charzewski.
Gubi się sędzia. Piotrek faulowany a sędzia wręcza kartonik za próbę wymuszenia. Brawo panie sędzio
 Dzisiejszy mecz ogląda 1312 osób.
72'  Wójcik
73' Czerkas fauluje Budzyńskiego. Teraz kartki nie ma. Ehhhhh
76' Przebiło się Wisła grać k.... mać.
76'  Dziubiński za Ratajczaka
78' Na spalonym Nowosielski.
80' Pogoń i Wisełka, Wisełka i Pogoń niesie się z młyna.
81'  Pożak
82' Jesteśmy zawsze tam.
Ch...... z zakazami na trybunach
83'  Za Odunkę Tarachulski
  Tomalski za Stromeckiego
85' Leży kontuzjowany Jabkowski. Przerwa w grze
86'  Niezgoda za Jabkowskiego
87'  3:0 Dziubiński
 Typowa kontra Pogoni. Jeden z graczy Pogoni podaje do Dziubińskiego a ten w polu karnym huknął jak z armaty. To konsekwencja pójścia do przodu ekipy Wisłt
87'  Budzyński
 No cóż powiedzieć. Wiślacy zaryzykowali zostali skarceni i mamy 3:0
89' 14 września w Siedlcach mecz Polska Turcja parlamantarzystów
90'  +4
90+2' Nic już się nie dzieje. My zapraszamy kibiców do Drzewc na spotkanie rezerw Wisły
 To jutro o 11:30 w Drzewcach
90+3' Charzewski wywalczył róg
 Zgranie do Nowaka i kolejny róg
90+4'  Koniec spotkania
 No cóż my możemy powiedzieć. Niestety porażka. Zdecydowanie za wysoka porażka. to były 2 minuty, które wstrząsnęły naszą ekipą.
 Zawodnicy Wisły podziękowali kibicom za doping.
 Poleciało kilka razy k.... mać Wisła grać. Oby kolejne spotkania były lepsze dla Dumy Powiśla