Wisła Puławy : KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski-

Kacprzycki 25 - Chrzanowski 87
Arbiter: Tomasz Tatarzyński ( Kraków)

Socha- Barański, Kiczuk, Rogala, Wolanin, Kobiałka, Skałecki, Zuber, Kacprzycki, K.Puton, Wojczuk
Lipiec- Miłek, Mężyk, Cheba, Imiołek,Mąką, Persona, Kaczmarek, Worach, Ziółkowski, Chałas

Już w sobotę ekipa puławskiej Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem do Puław przyjedzie zespół KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.Początek naszej relacji od 15:45.
 15:16 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami arcyważne i bardzo trudne spotkanie z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Mamy składy na to spotkanie
 Pogoda w Puławach jak na środek września bardzo dobra. 20 stopni ciepła słońce nic tylko grać
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Konrad Szczotka, Dawid Chudyba, Damian Bernat, Piotr Zmorzyński, Krystian Żelisko, Szymon Stanisławski
 Na ławce KSZO 1929 zasiedli Damian Pietrasik, Bartłomiej Smuczyński, Kamil Bełczkowski, Fabian Burzyński, Damian Nogaj, Patryk Rząsa, Jakub Chrzanowski
 Bramkarze puławskiej Wisły już na rozgrzewce. Witamy
 Są i ich koledzy z pola.
 Co ciekawe KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski do Puław przyjechało bez trenera bramkarzy i masażysty
 Czekamy na ten mecz z obawami i pewnym smutkiem bo na trybunach pustki. No cóż nie rozumiemy kibiców w Puławach. Sobota godzina 16:00 to warto wybrać się na to spotkanie.
 W tym miejscu apel do wszystkich ojców. Zabierajcie swoje pociechy na mecze Dumy Powiśla. Niech od samego początku dzieciaki łapią tego bakcyla wizyt na piłkarskim stadionie i uczestnictwa w piłkarskiej uczcie jaką jest mecz puławskiej Wisły.
 Rozpoczyna się prezentacja składów
 Schodzą zawodnicy obu ekip do szatni
 Obie ekipy już w szatni słuchają ostatnich uwag swoich szkoleniowców.
 Na trybunach Ivan Litwniuk. Witamy Wania. Obok niego Marcin Sikora.
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, KSZO pomarańczowe koszulki, czarne spodenki
1'  Zaczyna KSZO 1929
2' Zatrzymany Kacprzycki. Od autu Wisła
 Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo krzyczą Fanatycy. Klatka pusta
3' Bardzo dobre podanie Kiczuka, ale nie doszedł do piłki Kacprzycki. Od bramki Lipiec
4' Bardzo głośne aauuu w wykonaniu Kaczmarka i od wolnego KSZO 1929
5' Na trybunach pojawił się trener Rafał Wójcik
 Zablokowane uderzenie Kiczuka
6' Nie opanował prostej piłki Persona. Od autu Wisła
7' Bardzo dobre podanie ze środka pola do Kacprzyckiego, ale nie zdołał opanować tej piłki Mały
 Pod stadion dotarli kibice KSZO 1929
10' Pierwsi fani gości wchodzą do klatki
11' Faulowany Kacprzycki. Wisła od rzutu wolnego.
13' Tylko Wisła ukochana Wisła na trybunach
14' Za mocna centra Wolanina.
16' Leżał kontuzjowany Persona aż zadrżałem bo dziś goście bez masażysty
17' Wpadł w pole karne Kaczmarek ale Kiczuk wybił piłkę doświadczonemu zawodnikowi piłkę i tylko aut
18' Skałecki prostopadle do Kacprzyckiego i pomocnik Wisły na spalonym
21' Powinno być 1:0 ale Łukasz Kacprzycki za lekko z 12 metra i broni Lipiec.
23' Bardzo dobrze ustawieni gracze KSZO 1929 w w obronie
25' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!!!!!!! 1:0 BRAWO MAŁY!!!!!. BRAWO WISŁA!!!!!!!
 W końcu wiślacy sforsowali obronę gości. Bardzo dobra akcja Krystiana Putna, który wypatrzył gdzieś na 4 metrze Łukasza Kacprzyckiego, który z bliska wpakował piłkę do siatki rywali. Brawo!!!!
27' Bardzo dobre urwał się obrońcom Michał Zuber, który wpadł w pole karne gości ale uderzył w boczną siatkę
31' Widać, że goście skupieni na obronie. Póki co nie widzimy zdecydowanych ataków KSZO 1929
33' Kombinacyjna akcja Kacprzyckiego z Putonem kończy się strzałem Krystiana, ale piłka nad bramką Pawła Lipca
34' Na spalonym Chałas
36' U rywali szykuje się zmiana. Do gry gotowy Burzyński
 Czyżby jakaś wędka?
38' Bardzo dobre uderzenie Skałeckiego, ale pewnie broni Lipiec
39'  Burzyński za Ziółkowskiego
40'  Kacprzycki za faul na rywalu
41' Naciskał rywala Krystian Puton, a ten wybił piłkę na rzut rożny
44' Przewinił w ataku Imiołek. Od rzutu wolnego Wisła
45' Nie pokazał arbiter z Krakowa ile doliczył minut
45+1'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. To trudny mecz widać, że goście przyjechali tutaj walczyć o remis. Są skupieni na obronie a Wiśle cięzko złamać dobrze broniącą się linię obrony. Udało się do tej pory raz po uderzeniu Łukasza Kacprzyckiego. Zasłużone prowadzenie Dumy Powiśla. Wracamy do Puław za kilka minut
 Obie ekipy już gotowe do gry
 Za chwilę gramy dalej.
46' Obie ekipy bez zmian
47' Uderzenie z dystansu Kacprzyckiego, ale pewnie Lipiec
 Pozdrowienia dla Pogoni Siedlce i Legii Warszawa ze strony Fanatyków Wisły
50' Krystian Puton wywalczy aut
51' To powinno być 2:0. Wpadł w pole karne KSZO 1929 Wojczuk uderzył ale kapitalnie Lipiec na róg....!!!!
 Krótkie rozegranie cornera piłka trafia do Kiczuka ten głową do Kacprzyckiego, ale Mały na spalonym.
 W zespole gości będzie druga zmiana. Do gry gotowy Patryk Rząsa
55'  Rząsa za Miłka
55' Rogala w środku pola przerywa atak gości
56' Wrzutka Kaczmarka głową Mąka, ale na spalonym zawodnik KSZO 1929
 Uprzejmości miedzy kibicami KSZO a Fanatykami
60'  Maka za faul na Rogali
62' Centruje Barański uderza Kacprzycki ale Lipiec znowu lepszy
63' Imiołek wychodzi sam na sam z Sochą, ale kapitalnie broni to bramkarz Wisły!!!!
65' Do gry gotowy Szymon Stanisławski
66'  Stanisławski za Wojczuka
67' Persona wrzuca piłkę, ale pewnie Paweł Socha
68' Uderzenie Krystiana Putona, ale dobrze w bramce KSZO 1929 Lipiec
 U rywali szykuje się kolejna zmiana
 Do gry gotowy Jakub Chrzanowski
69'  Chrzanowski za Kaczmarka
70' Niedokładne podanie do Krystiana Putona. Od autu goście
 Kolejne uprzejmości w stronę klatki.
73' Faulowany Kacprzycki. Od wolnego Wisła
 Do gry przygotowany Piotr Zmorzyński
75'  Zmorzyński za Zubera
 U rywali także zmiana. Do gry Bartłomiej Smuczyński
76'  Smuczyński za Mąkę
 I kolejne uprzejmości z obu stron
78' Zmorzyński do Stanisławskiego, ale szybszy Lipiec i on łapie piłkę
80'  Nogaj za Chałasa
81' Barański faulowany od wolnego Wisła
 Do gry gotowy Konrad Szczotka
83'  Szczotka za Kacprzyckiego
84' Wrzutka Zmorzyńskiego głową Stanisławski, ale znowu za lekko i pewnie Lipiec
85' Kolejna szansa dla Wisły z dystansu uderza Barański ale piłka obok bramki KSZO 1929
86' Słownie upomniany trener Majak
87'  Chrzanowski
 Bramka z niczego ale błąd puławskiej obrony i Chrzanowski pakuje z bliska piłkę do bramki.
88' Leży jeden z graczy KSZO 1929.Oni mają wynik.
90' +4
90+1' Rogala faulowany. Wisła w ataku
90+2' Zatrzymany Zmorzyński
 Uderza Szczotka ale niestety obok bramki....
 Jeden jedyny błąd wiślaków i KSZO 1929 zdobywa gola. To smutne
90+3' Goście oby dalej.
90+4' Trener Majak opuścił strefę techniczną
 Bez reakcji sędziego
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety wiślacy remisują to spotkanie 1:1, ale można uznać ten wynik za porażkę Dumy Powiśla. Wiślacy byli lepszą ekipą powinni dobić rywali, ale po jednym z błędów gości wyrównali i do domu wracają z tym co chcieli czyli z jednym oczkiem
 Idą smutni wiślacy podziękować kibicom. Nam też jest smutno.