0:0

-
Arbiter: Mirosław Górecki ( Ruda Śląska)

Madejski- Sedlewski, Poznański, Żemło, Sulkowski, Pożak, Szymankiewicz, Zulciak, Smektała, Meskhia, Hirsz Tułowiecki- Lewandowski, Wenger, Kołosov, Szuprytkowski, Lisiecki, Ressel, Smzydt, Bojas, Rozumowski Dankowski

Już w sobotę ekipa puławskiej Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach z Olimpią Elbląg. Początek naszej relacji ze stadionu przy ulicy Hauke-Bosaka od 15:45. Zapraszamy
 15:39 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Za 20 minut Wisła rozpocznie walkę o 3 punkty w starciu z Olimpią Elbląg. Na boisku trwa rozgrzewka. Mamy składy. Zaraz je podamy
 Trwa rozgrzewka. Jupitery już rozpalone. Nie ma słońca co jakiś czas w Puławach lekko pada. Około 16 punktów.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Sebastian Murawski, Ivan Litwniuk, Piotr Darmochwał, Adrian Popiolek, Dawid Brzeski
 Pod stadionem sporo policji z tarczami a to znak, że do Puław przyjechali kibice Olimpii.
 Na ławce Olimpii zasiedli dziś Wojciech Daniel, Krzysztof Iwanowski, Kacper Korklniewski, Piotr Kurbiel, Radosław Stępień, Patryk Wielieczko, Filip Kop-Otrowski
 Schodzą obie ekipy do szatni. Za kilka minut zaczynamy. To dobry czas na popołudniową kawę.
 Niestety garstka widzów na trybunach. W klatce też około 20-30 fanów Olimpii.
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła czerwone spodenki i getry i pasiaki, Olimpia żółte koszulki, białe spodenki i niebieskie getry.
 Kapitanem Wisły dziś Jakub Poznański.
 Jeszcze kółeczko wiślaków i zaraz będzie głośne WISŁA!!!!!!!
1'  Zaczyna Olimpia
2' Dużo walki.
 Minimalnie źle podaje Zulciak.
4' Dużo walki w środku pola. To będzie bardzo trudny mecz, ale wierzymy, wygramy!!!!
6' Z dystansu uderza Szymankiewicz, ale za lekko i bez problemów łapie piłkę Tułowiecki
10' Nieśmiały doping Wisła Wisła z prostej. Fanatyków niestety nie ma. Z klatki cały czas doping dla Olimpii
 Jest też wsparcie dla zgód Olimpii Legii Warszawa i Zagłębia Sosnowiec
11' Sedlewski centruje, ale prosto na głowę bardzo wysokiego Lewandowskiego.
13' Centra Smektały po ziemi, ale przeciął jej lot Tułowiecki.
14' Smektała centruje do Meshkii, ten uderza, ale nad bramką gości.
16' Za mocny przerzut do Sedlewskiego. Goście zaczną od autu
17' Wpadł w pole karne Olimpii Hirsz uderzył, ale Tułoweicki broni!!!
19' Faulowany Pożak. Blisko od bramki Olimpii. Może teraz??
 W mur Zulciak.
22' Zulciak uprzedzony przez Tułowieckiego.
23' Kapitalne podanie do Smektały, który wpadł w pole karne uderzył, ale kapitalnie broni Tułowiecki. To póki co bohater gości
24' W odpowiedzi kontra Olimpii wycofanie piłki do Danowskiego, który sprzed pola karnego, ale Madejski na róg.
26' Zaczyna padać w Puławach
27' Smektała wywalcza róg...
 Nikt nie sięga tej centry.
28' Kolejny corner dla Wisły. Może teraz??
29' Centra Zulciaka i pewnie obrońcy Olimpii
30' Tym razem Sedlewski i róg...
31' I kolejny corner. To już chyba piąty róg dla Wisły dziś
 I znowu pewnie obrona gości.
32' Faulowany Meshkia. Około 20 metrów od bramki gości
33' Uderza Zulciak piłka po murze wychodzi na róg...
 Ależ fatalnie!!! Nogą kopnięty w głowę Poznański
 Źle to wygląda nasz obrońca leży na placu gry. Bardzo niebezpieczne zagranie obrońcy z Elbląga. Poznański próbował strzelać i wtedy trafiony w głowę.
 Poznański poza placem gry. Wiślacy chwilowo w 10.
36' Wraca Poznań!!!! Brawo kapitanie
38' Niestety chyba potrzebna będzie zmiana. Poznański leży na placu gry.
 Schodzi żegnany brawami Poznański.
40'  Murawski za Poznańskiego
41'  Szymankiewicz
43' Murawski faulem zatrzymuje rywala
44' Lewą stroną Pożak, ale niestety centruje prosto w ręce Tułowieckiego
44'  Szmydt
45' +3
45+2' Kolosov zatrzymany przez Murawskiego. Od rogu goście
45+3' Padł w polu karnym Pożak, ale nie ma karnego!!!!!!!!
45+4'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety po 45 minutach nadal nie widzimy bramki dla Wisły. Wiślacy przez praktycznie całą pierwszą część gry mieli tutaj przewagę stworzyli sobie kilka sytuacji, ale niestety zabrakło skuteczności. Czekamy na drugą część spotkania.
 Wracamy do Puław za chwilę. Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Wychodzą wiślacy!!!!
 Są też gracze Olimpii. Zaraz gramy
46'  Stępień za Kolosova
47' Kontrowersja w polu karnym Olimpii jeden z obrońców zagrywa ręką, ale gwizdek arbitra milczy!!!
48' Faulowany Meskhia. Od wolnego Wisła
 Wrzutka w pole karne pewnie obrońcy Olimpii, piłka trafia do Sulkowskiego, który uderza nad bramką.
50' Uderzenie Zulciaka ale niecelne.
51' Pożak wywalcza róg...
 Niepewnie w bramce Tułowiecki, ale obrońcy Olimpii aby dalej!!!!
53' Padł w polu karnym Meskhia i co?? I znowu gramy dalej!!!!
54'  Rozumowski
54' Wisła Wisła krzyczy prosta. Na boisku centra Smektały i róg ....
56' Z dystansu uderza Meskhia, ale czujny Tułowiecki.
56' Bardzo groźnie uderza Bojas, ale obok bramki Madejskiego
57' Ależ pech wiślaków!!! Po centrze z rzutu rożnego uderzał Żemło piłka odbija się od poprzeczki a dobitka wybita przez obrońców!!!!
58'  Kuribiel za Lisieckiego
Kop- Ostrowski za Rozumowskiego
 Głośne Wisła na trybunach.
61' Do gry gotowy Alen Ploj
62' Boisko opuści Irakli Meskhia
63' Bardzo groźnie uderzał Kop Ostrowski,ale piłka nad bramką
63'  Ploj za Meskhię
65' Żemło uprzedza Bojasa. Róg dla gości
68' Z dystansu Szymankiewicz, ale obok bramki gości.
69' Zarysowała się przewaga Olimpii.
70' Sedlewski wślizgiem uprzedza Bojasa, który mógł wyjść sam na sam z Madejskim
71' Kolejna próba Danowskiego z dystansu, ale obok bramki
73' Do gry gotowy Piotr Darmochwał
74'  Darmochwał za Pożaka.
75' Szarża Kurbiela, ale strzał wysoko wysoko nad bramką.
76' Faulowany w środku pola Hirsz
77' W ostatniej chwili uprzedzony Ploj.
79' Uderza Bojas, ale pewnie broni Madejski
80' Smektała wrzuca głową uderza Hirsz niecelnie
81' Bardzo groźnie pod bramką Wisły uderzał jeden z graczy Olimpii, ale Madejski łapie!!!
84' Pięknie sprzed pola karnego uderza Szymankiewicz, ale piłka jak zaczarowana mija bramkę Tułowieckiego!!!
84' Na spalonym Kurbiel
85' Tułowiecki ratuje gości!!! Hirsz z kilku metrów ale fantastycznie bramkarz Olimpii!!!!
87' Co tu się dzieje??? Hirsz w słupek!!!!!!
 U gości będzie zmiana. Do gry gotowy Wieliczko
 Z boiska zejdzie Bojas
88'  Wieliczko za Bojasa
89' Dlaczego to nie wpadło????? Uderza Murawski cudem broni Tułowiecki!!! Bohater gości!!!!
90' +3
90+1' Teraz kapitalnie w bramce Wisły Madejski!!!!!!
90+2' Zulciak ale nie doszedł do piłki Smektała
90+3'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać spotkania z Olimpią. Ekipa Dumy Powiśla była dziś zespołem lepszym, ale fanatycznie w bramce gości spisywał się Kacper Tułowiecki i mamy tylko remis