Paluchowski 50, Nieśieruk 68(s), Drozdowicz 77, ? (84), Kuban 90 -
Arbiter: Michał Mikulski (Lublin)

Kołotyło- Kuban- Pielach, Cyfert, Cheba, Piotrowski, Kiczuk, Kacprzycki, Bartosiak, K.Puton, Paluchowski
Krasowski- Jemioł, Nieścieruk, Andrzejuk, Kocoł, Dmitrurk, Zabielski, Martynek, Golba, Kosieradzki, Całka

Już w niedzielę ekipa Wisły rozegra przedostatnie w rundzie jesiennej spotkanie ligowe. Tym razem z Podlasiem Biała Podlaska. Początek naszej relacji od 12:45.
 12:23 Piotrek wita ostatni raz tej jesieni ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Mamy też nadzieję, że ostatni raz z pustego stadionu. W tym miejscu nadal apel o zachowanie wszystkich obostrzeń, tak abyśmy wiosną w marcu 2021 mogli obejrzeć razem spotkania Dumy Powiśla
 11 stopni ciepła, lekko za chmur wychodzi słońce. Obie ekipy na rozgrzewce
 Mamy już składy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Marcel Kąkol, Dariusz Brągiel, Emil Drozdowicz, Wiktor Łuczkowski, Tomasz Zając,Marcin Pigiel
 Na ławce Podlasia zasiedli dziś Oskar Kasperek, Karol Warda, Gabriel Mierzwiński, Aleksander Olszewski, Norbert Ramotowski
 W toczonym od 12 spotkaniu w Sandomierzu miejscowa Wisła przegrywa z rezerwami Korony Kielce 1:0
 36 minuta w Sandomierzu i mamy remis.
 Do przerwy w Sandomierzu mamy remis 1:1. Pozostałe spotkania rozpoczną się o godzinie 13:00.
 Schodzą do szatni wiślacy.
 Do szatni udają się także piłkarze Podlasia
 Obie ekipy w szatniach słuchają uwag swoich szkoleniowców
 Będzie minuta ciszy ku pamięci zmarłego trenera Radosława Gąsiorowskiego, ale to za chwilę
 Obok mnie delegat
 Wychodzą gracze Podlasia. Ekipa gości na zielono
 Są i wiślacy, którzy zagrają w pasiakach
 Minuta ciszy ku czci trenera Gąsirowskiego
 Chwila ciszy i zadumy w Puławach
1'  Zaczyna Podlasie
2' Paluchowski uprzedzony w polu karnym
 Z lasu krzyczą Fanatycy Piłka Nożna dla kibiców
5' Centra Cheby ale od bramki rozpocznie grę Krasowski
5' K.Puton do Paluchowskiego ten wpada w pole karne, ale piłka mija bramkę rywali
6' Centra Kosieradzkiego zamieszanie w polu karnym ale Cyfert na róg
 Całka faulem powalił Kacprzyckiego sędzia Mikulski każe grać dalej
7' Polowanie na Paluchowskiego. Tym razem łokciem uderzony przez Nieścieruka napastnik Wisły
9' Tym razem łokciem trafiony Martynek przez Chebę sędzia Mikulski każe grać dalej.
10' Krystian Puton wystawia piłkę Bartosiakowi,ale ten nieczysto trafia w piłkę
12' Dużo walki dzisiaj w Puławach
14' Centra Kacprzyckiego pewnie wyłapana przez Krasowskiego
17' Paluchowski zablokowany i tylko aut
18' Niecelne uderzenie Kacprzyckiego. Od bramki zacznie grę Krasowski
19' Kuban uprzedzony przez Dmitruka i mamy rzut rożny...
 Złe rozegranie tego cornera i kończy się na strachu dla przyjezdnych
22' Niedokładne podanie Kacprzyckiego. Przewaga Wisły, ale gol nie oglądamy
24' Kapitalna kontra Wisły wpadł w pole karne Paluchowski, ale uderzył obok słupka!!!!
26' Błąd obrony Podlasia i Krasowskiego przejął ja Paluchowski ale nie zdołał oddać strzału
 W Sandomierzu rezerwy Korony prowadzą z Wisłą 2:1, w Wiązownicy miejscowy KS prowadzi 1:0 z Jutrzenkę Giebułtów a w Łagowie ŁKS przegrywa 2:1 Z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
 Nie milknie doping z lasów dla Wisły.
29' Goście oby dalej na uwolnienie.
30' Bardzo ładna akcja Wisły Kuban do Bartosiaka ale ten zablokowany
 Rzut wolny dla Wisły. Może teraz??
 Uderzenie Krystiana Putona niecelne. Od bramki Krasowski
31' Kolejna próba K.Putona, ale piłka szybuje nad bramką Krasowskiego
34' Uprzedzony przez Krasowskiego Paluchowski
36' Tym razem Bartosiak nie sięgnął piłki i Krasowski szybszy
37' Bartosiak faulowany przez Dmitruka. Od wolnego Wsła
37' Z dystansu uderza Kacprzycki ale pewnie w bramce Krasowski
39' Bardzo dużo walki w Puławach
41' Kacprzycki do Kiczuka, ten uderza ale pewnie Krasowski
42' Kolejna niecelna próba Kacprzyckiego. Ekipa gości skupiona jedynie na obronie
 W Sieniawie Avia prowadzi z Sokołem 1:0
44' Kacprzycki centruje Krasowski na róg...
 Zablokowany Pielach przez Zabielskiego
45'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania w Puławach. Wiślacy o klasę lepsi od rywali, ale niestety dla puławian brakuje skuteczności. Ekipa Podlasia skupiona na obronie i z gry z kontry
 Oby drugie 45 minut było lepsze dla puławian. Na stadion przy Hauke-Bosaka wracamy za kilka minut
 Są zawodnicy Podlasia na boisku
 Wiślacy także na placu gry
 Nie widzimy żadnych zmian w obu ekipach
46'  Zaczyna Wisła
47' Na spalonym Golba
 Uderzenie Bartosiaka nad bramką Krasowskiego
49' Na spalonym Bartosiak
50' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!! BRAWO PALUCH!!!!!!!
 Kapitalna kontra Wisły Kacprzycki do Krystiana Putona a ten idealnie wystawił piłkę wpadającemu w pole karne Paluchowskiego a popularny Paluch pewnym strzałem pokonał Krasowskiego. Brawo WALCZYĆ WISŁA
55' Ręką zagrał Paluchowski. Od wolnego goście
57' Zablokowany Kosieradzki. Sztab szkoleniowy Podlasia domagał się zagrania ręką Pielacha. Sędzia Mikulski każe grać dalej
58' Uderzony Piotrowski przerwa grze...
 Wrócił Piotrowski do gry
60' Teraz poszkodowany Bartosiak....
 Do gry gotowy Tomasz Zając
61'  Zając za Bartosiaka
62' Źle stanął Łukasz Kacprzycki...Kolejna przerwa.
 Na szczęście to tylko skurcz Małego
63' Do gry gotowy Emil Drozdowicz
64'  Drozdowicz za Kacprzyckiego
65' Ależ okazja dla Wisły. Centra Cheby głową Paluchowski ale kapitalnie broni to Krasowski
66' Tym razem K.Puton ale pewnie Krasowski
68' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL Tomasz Nieścieruk bramka samobójcza
 Wrzutka Tomasza Zająca, piłka po plecach Tomasza Nieśceruka wpada do siatki obok zaskoczonego Krasowskiego
71' Wywalczył rzut z autu Paluchowski
72'  Mierzwiński za Martynka
75' Z dystansu Andrzejuk ale pewnie Kołotyło
77' Kiczuk w pole karne ale tylko rzut rożny dla Wisły
77' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!!!!!!!!! BRAWO WISŁA !!!! BRAWO EMIL!!!!!!!!
 Zakotłowało się pod bramką Krasowskiego w zamieszaniu pod bramkowym najlepiej zachował się Emil Drozdowicz, który wpakował piłkę do siatki. BRAWO WISŁA!!! BRAWO EMIL!!!!
80'  Ramotowski za Całkę
81'  Pielach za faul
84' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL trafienie samobójcze graczy Podlasia
85' Będą trzy zmiany w Wiśle
 Dariusz Brągiel, Marcin Pigiel i Wiktor Łuczkowski gotowi do gry
86'  Warda za ?
Olszewski za?
86'  Łuczkowski za K.Putona
Pigiel za Kiczuka
Brągiel za Piotrowskiego
88' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL EMIL DROZDOWICZ. BRAWO WISŁA!!! BRAWO EMIL!!!!!!!!!!
 Wpadł w pole karne Drozdowicz i pewnym strzałem od słupka zdobył piątą bramkę dla Wisły
90' GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL LUKAS KUBAN!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!! BRAWO LUKAS!!!!!!
90+1'  Koniec spotkania
 Pewna wygrana wiślaków. Ekipa Dumy Powiśla mimo słabszej pierwszej połowy spotkania w drugiej wrzuciła drugi bieg i zasłużenie pokonała rywali 6:0
 Idą zawodnicy podziękować za doping kibicom, którzy zza płotu dopingowali nasz zespół!!!!!