Stal Stalowa Wola : Wisła Puławy -

2:4

Sekulski 23 (k)., 48 - Niezgoda 9, 61, Machalski 45 (k), Maksymiuk 45+3

Wietecha, Czarny, Żmuda, Jakubowski, Kantor, Bartkiewicz, Stelman, Kowalski, Płonka, Mikołajczak, Sekulski Penkowec, Fedoriv, Budzyński, Pielach, Edwards, Lisiecki, Maksymiuk, Machalski, Szczotka, Niezgoda, Nowak

Już w sobotę 18 kwietnia puławska Wisła rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem w Stalowej Woli z miejscową Stalą. Początek naszej relacji od 15:45.
 15:09 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Stalowej Woli
 Około 7 stopni ciepła, na niebie słońce, ale chłodno. Na trybunach pustki
 Na razie zawodnicy w szatniach. Czekamy na rozgrzewkę i składy a znając Stalową Wolę to może potrwać
 W rozegranym wcześniej spotkaniu Siarka Tarnobrzeg przegrała z Zagłębiem Sosnowiec 1:2
 Mamy składy.
 No i rozpadało się nad Stalową Wolą.
 Mocny mamy nadzieję przelotny opad.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Michał Leszczyński, Piotr Charzewski, Tsvetan Flipov, Karol Kalita, Ivan Litwniuk, Raphael Carioca, Tomasz Sedlewski
 W 18 meczowej brak dziś Dawid Pożaka.
 Na ławce Stali zasiedli Patryk Drzymała, Krystian Wrona, Michał Michałek, Danko Kovacevic,Patryk Tur, Dawid Kałat, Mateusz Argasiński
 I nadal pada nad Stalową Wolą.
 Popadało mocno, ale już słoneczko
 Przez moment baliśmy się, że mecz stanie pod znakiem zapytania bo padał tu deszcz ze śniegiem. Ale teraz na niebie słońce
 Na meczu prezes Grzegorz Nowosadzki jest także jego brat Paweł i wielu kibiców z Puław
 Wiślacy schodzą na rozgrzewkę. Rozpoczyna się prezentacja składów
 Wisła zagra dziś na czerwono, Stal na zielono- czarno
 Wychodzą!!!!
 Przywitanie z publicznością i zaraz motywacyjne kółeczko wiślaków i pytanie kto wygra mecz
 Wiślacy już w kółeczku i głośne kto wygra mecz WISŁA WISŁA niesie się po stadionie
1'  Zaczyna Stal
3' Machalski za mocno podaje i od bramki zacznie Wietecha
3' Piłka w siatce Wisły kiks Sekulskiego piłka trafia do Płonki, ale ten na spalonym i sędziowie nie uznają bramki
5' Wietecha poza polem karnym uprzedza Nowaka
6' Niezgoda do Nowaka ten z ostrego kąta obok bramki Wietechy
7' Rozpoczyna się doping da Stali
9'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA 0:1
 Piękne długie podanie do Niezgody, młody zawodnik Wisły wychodzi sam na sam z Wietechą lobuje go a piłka ląduje w siatce
12' Denerwują się kibice Stali. Krzyczy Tomasz Wietecha.
13' Nowak wywalcza róg
 Niezgoda głową ale pewnie obrońcy Stali
14' Kolejny corner dla wiślaków. Tym razem ambitnie walczył Niezgoda
 Tym razem złe wykonanie rogu przez Lisieckiego. Od bramki Stal
16' Mikołajczak uderza ale pewnie w bramce Wisły Nazar Penkowec
 W tramwaju jest tłok w pociągu jest tłok śpiewają fani Stalówki
20' Kantor podaje prosto do Penkowca.
 Znowu chyba będzie lało w Stalowej Woli. Zachmurzyło się nad Hutniczą
21' Bardzo dobrze broni uderzenie Sekulskiego Penkoweec
22' Rzut karny dla Stali
23'  Sekulski
 Ależ blisko był Penkowec obrony tego strzału. Piłka po ręce naszego bramkarza wpada do siatki
25' Leje nad Stalową Wolą.
27' Lisiecki pewnie łapie Wietecha
28' Mieli szczęście wiślacy Płonka z 5 metrów nie trafia w piłkę dobitka Sekulskiego zablokowana przez obrońców
30' Pół godziny gry za nami. Ciekawe spotkanie w Stalowej Woli.
32' Faulowany Niezgoda
33' To jest techniczny faul krzyczą kibice Stali po faulu Fedoriva
35'  Machalski za faul
 Od rzutu wolnego gospodarze. Długo to trwa
37' W Stalowej Woli z trybuny prasowej nie można robić zdjęć z fleszem. Ciekawe
39' Edi wywalcza róg dla Wisły
 Centra wyłapana przez Wietechę
41' Machalski od rzutu wolnego
 Krótkie rozegranie wiślacy wywalczyli aut
42' Już nie pada nad Hutniczą. Kolejny rzut wolny dla Dumy Powiśla
43' Wietecha wpada w Nowaka i co?? I karny dla Wisły!!!!!
43'  Sekulski za prostesty
 Leży Wietecha leży Nowak
 PZPN PZPN j..... PZPN z trybun przy Hutniczej
 Rzut karny strzelał będzie Maciej Machalski
 Już wszystko OK z Wietechą i Nowakiem
45'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL MACIEJ MACHALSKI 1:2
 Pewnie Maciej Machalski piłka ląduje w siatce Stali.
45' +4
 Polscy sędziowie to.... niesie się po stadionie
 Ależ emocje ależ bluzgi przy Hutniczej
45+2' Uderza Nowak i mamy róg

45+3'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ARKADIUSZ MAKSYMIUK 1:3
 Spore zamieszanie po tym rzucie rożnym pod bramką Stali Arkadiusz Maksymiuk najlepiej zachował się w tym ścisku i wpakował piłkę do siatki 3:1
45+4'  Koniec pierwszej połowy
 Ależ emocje w końcówce ależ mecz. Na pewno kontrowersyjna decyzja z rzutem karnym dla Wisły, ale na szczęście wiślacy wykorzystali swoje okazje i zasłużenie prowadzą 3:1
 Zapraszamy na kilka minut przerwy i ochłonięcie po tych emocjach
 Jednak na pewno warto powiedzieć, że dziś przy Hutniczej wiślacy grają dobre spotkanie. W grze puławian widać ambicję taką jak w spotkaniu z Energetykiem ROW-em
 Wychodzą gracze Stali
 Są wiślacy
47' Płonka zatrzymany przez Pielacha
48'  Sekulski
 Uderzenie Jakubowskiego piłka po nogach obrońców myli Penkowca ten ją odbija ale dobitka trafia pod nogi Sekulskiego
 Zły początek wiślaków. Ekipa Stali w natarciu. To będą emocje
50' Stal od wolnego po faulu Fedoriva
51' Pewnie broni uderzenie z wolnego Penkowec. Uderzał Mikołajczak
53'  Litwniuk za Machalskiego
54' Uderza Litwniuk. Aut
55' Lisiecki z prawej strony Niezgoda źle przyjmuje piłkę i kończy się na strachu dla Stali
56'  Kowalski za faul na Edwardsie
 Pojawiły się nosze, na szczęście Edi wstaje sam
60' Oj czeka nas długie 30 minut. Wisła cofnięta , czeka na kontry
61'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA 2:4
 Kolejne podanie z głębi pola do Niezgody, który wychodzi sam na sam z Wietechą i pakuje piłkę do siatki!!!
63' Śmieją się kibice z Puław, że dziś jakiś spokojny jestem. Wierzę w Wisłę
65' Kibice w Stalowej Woli za każdy faul wiślaków domagają się kartki.
65'  Lisiecki
66' Do gry gotowy Dawid Kałat
67'  Kałat za Kantora
69' Gramy do końca Wisełko gramy do końca.
 Zakotłowało się pod bramką Wisły uderzał Jakubowski i róg
71' Lisiecki podaje w nogi obrońców aut dla Wisły
72' Jak ten czas długo biegnie. Jak my chcemy tej wygranej tych 3 punktów!!!
73'  Kovacevic za Żmudę
 Gospodarze stawiają już wszystko na jedną kartę.
74'  Pielach za przerwanie kontry Stali
75' Z wolnego Sekulski nad bramką Wisły
76' Upadł jeden z graczy Stali w polu karnym, ale na szczęście gwizdek arbitra milczy. Uff!!
 Do gry gotowy Tomasz Sedlewski
78'  Fedoriv
 Za co kartka?? Za zbyt wolne wejście obrońcy z masażystą!!!!
78'  Sedlewski za Lisieckiego
79' Sedlewski uderza Wietecha na róg
80' Niezgoda głową nad bramką Wietechy
81'  Sedlewski.
Kolejny okrzyk z trybun i kartka dla gracza Wisły
82' Z rzutu wolnego Sekulski. Obok bramki. Jak długo jeszcze
83' Kolejny kocioł pod bramką Penkowca. Sekulski do Kowalskiego i róg dla Stali
 Jak najdalej wiślacy.
84' Dawaj Raphaela krzyczy Bogdan Bławacki
85' Raphael już przy linii gotowy do wejścia
86' Leży Budzyński. Przerwa w grze
86'  Raphael za Nowaka
 Po trybunach szmer gdy spiker przeczytał kto wchodzi na boisko
88' Niezgoda do Raphela ten moim zdaniem faulowany w polu karnym, ale tym razem bez reakcji sędziego
89' Tym razem faul na Raphaelu. Rzut wolny dla Wisły
90' Kalita biegnie do ławki. Będzie zmiana
90' +4
90+2'  Kalita za Szczotkę
90+2' Aby to utrzymać!!!!!
90+3' Polscy sędziowie to..... sami sobie dokończcie co śpiewają fani Stalówki
90+4' Faul na Raphealu
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!
 Kapitalne spotkanie Wisły w Stalowej Woli. Zasłużona wygrana i cenne 3 punkty jadą do Puław