0:3

- Idzik 48,82, Smektała 83
Arbiter: Karol Rudziński ( Olsztyn)

P.Misztal- Mysiak, Jakubik, Rackiewicz, Machalski, Kopciński, Jagiełło, Kita, Janiszewski, Kubicki, Niewulis Penkovets -Litwniuk, Pielach, Żemło, Sedlewski, Głaz, Kolehmainen, Szczotka, Smektała, Pożak, Idzik

Już w Wielką Sobotę puławska Wisła zagra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Pruszkowie z miejscowym Zniczem. Początek naszej relacji ze stadionu przy ulicy Bohaterów Warszawy 4 od 15:45.
 15:35 Piotrek wita ze stadionu w Pruszkowie
 Dziś troszkę później, ale jesteśmy. Pruszków rozkopany
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Mateusz Baranowski, Adrian Cierpka, Fabian Hiszpański, Konrad Nowak, Sylwester Patejuk, Adrian Popiołek i Jakub Poznański
 Na ławce Znicza zasiedli Michał Olczak, Michał Kucharski, Karol Podliński, Maksymilian Banszewski, Adrian Paluchowski, Tomas Borek, i Mateusz Stryjewski
 Około 10 stopni w Pruszkowie. Nie pada, ale niebo zachmurzone. Trwa rozgrzewka
 Nie ma jak Pruszków w głośnikach. Sympatyczny spiker z Pruszkowa przedstawił już składy obu ekip
 W Pruszkowie jak zawsze wieje okropnie.
 Emocje rosną gdy piłka w grze..... Hity na stadionie w Pruszkowie
 Jesteśmy zawsze tam......
 Obie ekipy już w szatniach. Za chwilę zaczynamy.
 Raz jeszcze składy.
 Klatka póki co pusta.
 Obie ekipy jeszcze w szatniach. Ale zaraz zaczniemy tej bój o 6 punktów. Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo!!!!!!!
 A w głośnikach teraz piosenka o Zniczu. Naananaana ukochana drużyna
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Znicz żółte koszulki czerwone spodenki
 Wiślacy już w kółeczku!!!! Zaraz będzie głośne WISŁA!!!!!!!!!!!
 Jest doping dla Znicza. Klatka pusta
2' Bardzo spokojny początek spotkania. Widać, że obie ekipy dziś z respektem. Zdają sobie sprawę, że o wyniku może zadecydować jedna bramka
3' Centra w pole karne Wisły wybita i róg dla gospodarzy
 Głową Mysiak nad bramką Penkovetsa
5' Szczotka do Litwniuka ten uderza, ale za lekko i niecelnie. Od bramki Misztal
6' Faul Niewulisa na Smektale. Od wolnego Wisła
7' Kolejna okazja dla gospodarzy. Centra z lewej strony i kolejny corner
 I kolejny róg....
 Pewnie obrona Wisły.
10' Ależ nerwowo Wisła. Pożak pogubił się kontrze centra Niewulisa i kolejny dziś róg dla Znicza
 Na szczęście uderzenie głową bardzo lekkie i łapie Penkovets. Ale Znicz ciśnie
11' Brzydki faul Janiszewskiego na Pożaku
 Dziwne są te decyzje sędziego Rudzińskiego. Teraz rzut wolny dla Znicza za co? Nie wiemy
13' Machalski w mur
14' Niecelnie podanie Kolehmainena
15' Idzik do Smektały, ale za mocno...
17' Jagiełło mimo, że leżał jego kolega grał dalej i wywalczył róg nabijając Żemłę
 Kontuzjowany jest Przemysław Kita
 Kita o własnych siłach opuszcza plac gry. Chyba wszystko OK
19' Taktyczny faul Niewulisa. Od wolnego Wisła. Kita już na placu gry
22' Nie utrzymał piłki w boisku Kita. Od bramki Penkovets
23' Nie będzie to łatwy mecz dla Wisły. Znicz dziś naprawdę dobrze dysponowany. Klatka pusta
25' Jakubik z dystansu piłka po placach wiślaków o kolejny róg
 Centrował Machalski, ale czujnie puławska obrona
29' Aktywny dziś Jagiełło. Co chwila centruje, ale dobrze puławska obrona.
30' Penkovets prosto do Misztala
32' Jagiełło wycofuje pilkę Machalskiemu ten lekko wrzuca w pole karne do Kity, ten uderza głową, ale na spalonym zawodnik Znicza
34' Jagiełlo i kolejny corner dla Znicza
 Głową Mysiak ale niecelnie
35' Per aspera ad astra - czyli przez trudny do gwiazd oby tak było dziś w Pruszkowie!!!!!
37' Idzik faulowany w kontrze!!! A gdzie kartka???
38' Wrzutka Kolehmainena ale pewnie w bramce Znicza Misztal
39' Łokciem uderzony Pożak!!!! Bez reakcji sędziego!!!!. Panie sędzio!!!!!!!!!!!!!!
40' Idzik z dystansu i mamy róg...
 Zła centra wiślaków. Od bramki Znicz
42' Szczotka głową ale do nikogo. Od bramki Misztal
43' Jeszcze rzut wolny dla Wisły
44' Bardzo brzydki faul Jakubika. Leży wiślak. Fatalnie do wygląda....
45' +2
45' Zniesiony na noszach z boiska Mateusz Pielach....
45+1' Nie trafia w piłkę Idzik
45+1'  Poznański za Pielacha
 Nagrodzone nazwisko Benego brawami. Zdrowia Benek!!!!!
45+2' Teraz faulowany Pożak
45+3'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo trudne spotkanie w Pruszkowie. Obie ekipy zdają sobie sprawę z wagi spotkania. Martwi poważny uraz Mateusza Pielacha
 Wracamy za kilka chwil
 Wybiegają wiślacy powitani brawami
 Leje nad Pruszkowem
46' Zaczyna Znicz
47' Pożak i mamy aut
 Wpadł w pole karne Smektała i mamy róg...
48' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL MARIUSZ IDZIK!!!!!!!!!!!! BRAWO IDZIK!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Wrzutka w rzutu rożnego w pole karne Idzik wygrywa pojedynek główkowy z rywalem i głową pakuje piłkę do siatki!!!! BRAWO WISŁA BRAWO IDZI!!!!
50'  Mysiak
52' Jagiełło zablokowany przez Litwniuka.
53' Ależ wyskoczyłem po tej bramce Idzika!!!
 Teraz spokojnie!!! Panowie!!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA
55' Walczy Idzik i mamy aut
 A teraz róg... To może znowu??
57'  Paluchowski za Machalskiego
58' Ależ okazja dla Wisły... Smektała sam na sam ale obok bramki!!!!!
60'  Borek za Niewulisa
61' Co chwila padają wiślacy a gwizdek arbitra milczy....
62' Wiślacy byle dalej...!!!
64' Do gry gotowy Sylwester Patejuk
 Ale wcześniej rzut wolny dla Znicza po zagraniu ręką jednego z wiślaków. Bronimy to!!!!
 Jagiełło ale pewnie obrona Wisły
65' Patej przy linii czeka na zmianę
66' Idzik do Smektały, ten uderza ale obok bramki!!!!
67'  Patejuk za Pożka
67'  Patejuk za Pożaka
68' Zatrzymany Idzik.
69'  Banaszewski za Kitę
70' Smektała wywalcza róg....
 Chłopaki powtórzcie to!!!!!
71' Poznańaki zgrywa do Żemły ten z woleja obok bramki Misztala
72'  Głaz
73' Zamknęli wiślaków pruszkowianie niczym w hokejowym zamku, ale uderzenie Kopcińskiego zbyt słabe i łapie je Penkovets
 Ależ mamy tutaj nerwy!!!!
75' Sedlewski zatrzymuje Rackiewicza
77' Tym razem za mocne podanie do Rackiewicza. Od autu Wisła
78' Jeju jak długo jeszcze!!!!!
 Smektała faulem zatrzymuje Banaszewskiego.
Rzut wolny dla Znicza
78'  Smektała za ten faul
79' Kopciński niecelnie!!!!!!
80' Sedlewski w aut
 Będzie jeszcze zmiana w Wiśle. Może za wcześnie na roszadę, ale za chwilę ona nastąpi
81' Patejuk za mocno do Smektały
81'  Nowak za Szczotkę
82' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL MARIUSZ IDZIK!!!!!! 0:2 BRAWO IDZI!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Wisła Wisła Wisła lalalalalalala
83'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL JAKUB SMEKTAŁA!!!!!!!!0:3. BRAWO SMEKTI!!!!!!!!!!
 Brawo Wisła!!!
 A teraz po kolei. Pierwsza bramka Mariusza Idzika to kapitalne uderzenie z woleja bramki Znicza
 Chwilę później szybka kontra wiślaków i Jakub Smektała pakuje piłkę do siatki!!!!!
 BRAWO WISŁA , BRAWO CHŁOPAKI!!!!!!!!
 Chyba mamy to!!!!!
87' Smetkała i mamy aut
88' WISŁA WISŁA WISŁA.
 Spokojnie już w Pruszkowie. Klątwa Znicza przełamana??
90' +3
90+1' Pozdrowienia dla wnuka Kuby z Pruszkowa przesyła Stanisław Szczotka
90+2' Jeszcze chwila!!! Jeszcze moment!!!!
90+3'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!
 Cenną wygraną w Pruszkowie zanotowali dziś piłkarze Wisły. Po dwóch golach Mariusza Idzika i jednej Jakuba Smektały wiślacy wygrali dziś ze Zniczem 3:0. BRAWO!!!!!!!
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!! BRAWO!!!!