Arbiter: Sędzia główny: Kwiatosz Asystenci: Lis i Osiński

Wiśnicki - Budzyński,Banach,Orłowski M.,Bielak,Dyjak,Orłowski K.,Sobkowicz,Wronka,Stępień,Goździołko

Owczarzak - Mróz,Pszczoła,Bancerz,Skrzypczak - Abramczyk,Skrzypczyński,Mirosław,Wiśniorz - Dryk,Kozdrój

Kartki:
Budzyński 27', Bielak 58', Banach 77', Orłowski M. 83' (czerwona)

Mirosław 38', Makarewicz 79', Dryk 83', Dryk 85' (czerwona)

Już o 17:00 rozpocznie się spotkanie. Na relację zaprasza Schabo.
16:45' Witam serdecznie z miłego obiektu w Piotrowicach. Oba zespoły na rozgrzewce. Gospodarze na błękitno a Wisełka na granatowo biało.
 Widzów narazie niewielu ale widać twarze z Puław. Na stadionie około 100 osób
1'  Spotkanie rozpoczete a uczynili to zawodniczy gospodarzy
2' i pierwsza groźna akcja gospodarzy a sam na sam nie wykorzystuje sytuacji napastnik gospodarzy
3' pierwsza akcji wisełki prawą strona ale abramczyk nie dochodzi do prostopadłej piłki od Skrzypczaka
 szybka kontra gospodzray i rzut rożny, udezrenie z bliskiej odległości broni Owczarzak ale zawodnik gospodarzy i tak na spalonym
6' fragment spokojnej gry w środku pola, gdzie faulowany Mirosław
8' w dalszym ciagu oba zespoły w środku pola
10' dośrodkowanie w środkowa strefę boiska przez wisełke ale faul Mirosława i gospodarze od bramki
14' dośrodkowanie z lewej strony prze Wiśniorza a Kozdrój głową i bramkarz gospodarzy z wielkim trudem łapie piłkę
16' Tym razem gospodarze prawą strona, a nasi obrońcy na rzut rożny
18' doskonała sytuacja wisełki ale wiśniorz będąc w dobrej sytuacji złapany na spalnonym ale tylko w opini sędziego
21'  dogrywa Skrzpczak i idealne trafienie głową Dryka
23' po zdobytej bramce to wisełka prezentuje się zdecydowanie lepiej
25' akcja gospodarzy lewą strona ale za długie zagranie i Owczarzak od bramki
27'  wisełka wyprowaca piłke i brutalnie faulowany Wisniorz i żółta kartka dla Budzyńskiego
29'  ponownie Skrzypczak a idealnie do głowy wychodzi Mirosław i kieruje piłke do bramki
32' w dalszym ciągu wisełka prezentuje się lepiej i kontroluje przebieg spotkania
33' kolejne doskonałe dośrodkowanie z prawej strony Dryk sam na sam ale niestety przenosi piłkę nad poprzeczką
35' ostre wejścei w środku pola Skrzypczyńskiego kibice domagają się żółtej kartki ale sędzie spokojnie nakazuje grać dalej
36' tym razem z prawej strony gospodarze a piłka minimalnie mija lewy słupek naszej bramki (szczęście jest nam też potrzebne)
38'  fragment gry w środku pola i po ostrym wejściu Mirosława otrzymuje on żółtą kartkę
40' akcja gospodarzy prawą stroną i faul Bancerza i rzut wolny z wysokości pola karnego przy bocznej lini boiska
 dośrodkowanie, uderzenie zawodnika gospodarzy ale wysoka nad bramką
42' tym razem Wisełka prawą strona wyprowadza kontrę ale faulowany Dryk za linią środkową
 dośrodkowanie z prawej strony Skrzypczaka, Wiśniorz głową ale pewnie bramkarz gospodarzy
43' po raz kolejny wisełka ale prostopadłe podanie Pszczoły za długie i od bramki gospodarze
45' fragment gry w środku pola
 gramy o dwie minuty dłużej pokazuje sędzia Kwiatosz
46'  początek drugiej połowy
  Piwnicki wchodzi za Stępnia
 w międzyczasie problemy z siecią, a dla wszystkich kibiców informacja że zespól Opolanina pokonał Piaskovię 3:0
48' fragment spokojnej gry w środku pola bez narazie żadnych sytuacji z obu stron
49' akcja wisełki prawą stroną ale gospodarze na rzut rożny
 dośrodkowanie Skrzypczaka, Mirosław uderza głową ale niecelnie i od bramki gospodarze
51' akcja gospodarzy ale udana pułapka na spalonego przez wisełkę
52' kolejna akcja gospodarzy i kolejna pułapka na spalonego
54' prostopadłe podanie do Abramczyka od Skrzpczaka ale za długie podanie
55' kolejny raz wisełka prawa strona ale tym razem Kozdrój nie dochodzi do prostopadłego podania
57' prawą strona po raz kolejny Wisełka i dośrodkowanie z prawej strony Skrzypczaka, odbijają obrońcy na przedpole uderza Skrzypczyński minimalnie nad poprzeczką
58' akcja wuisełki Dryk prostopadle do Kozdrója ale ten uprzedzony przez obrońców
  Bielak za próbę wymuszenia rzutu karnego
60' zamieszanie pod bramka wisełki ale przytomnie piłkę wybija Mirosław, przy czym faulowany
62' kolejna próba wyjścia z kontra gospodarzy ale za długie podanie i od bramki Owczarzak
63' tym razem akcja Wisełki ale dośrodkowanie Abramczyk za wyskokie i nikt z naszych zawodników nie sięga piłki
65' akcja gospodarzy ale za długie kolejne podanie i od bramki Wisełka
65' akcja gospodarzy próba dśrodkowania ale piłka wychodzi za linię bramkową
  Makarewicz za Bancerza w Wisełka a u gospodarzy juchniewicz wchodzi za Orłowskiego K.
69' fragment gry w środku pola bez zdecydowanych ataków z obu stron
70' akcja gospodarzy prawą stroną a nasi obrońcy na rzut rożny
 dośrodkowanie z prawej strony a nasi obrońcy spokojnie wybijają piłkę i wyprowadzamy kontrę a faulowany Kozdrój
72' kolejny fragment gry w środku pola, a le ze strony wisełki widać większą kulture gry
73' tym razem akcja gospodarzy ale po raz kolejny za długie podanie i od bramki Owczarzak
  chodzi Wiśniorz a w jego miejsce Niedziałek
75' w dalszym ciagu gramy wśrodku pola, ale to wisełka przezentuje się zdecydownie lepiej
77'  próbujemy szybszego ataku ale w środku pola faulowany dryk i kartka dla Banacha
78' podanie w uliczkę Niedziałka do Dryka a ten uderza z około 18 metrów minimalnie niecelnie
  Makarewicz za faul na napastniku gospodarzy z prawej strony
84'  nerwówka w środku pola więcej przepychanki niz gry w piłkę, kartki sędzia rozdaje jak baloniki na odpuscie
88' akcja gospodarzy i napastnik gospodarzy faulowany w polu karnym przez Skrzypczaka i rzut karny
  pewnie Goździółko
89'  wójcik za Sobkowicza
 pogramy jeszcze 5 minut dłużej
91' zespół gospodarzy cały czas w ataku, ale bez zdecydowanej akcji
93' akcaj gospodarzy prawą strona ale za długie dośrodkowanie
94' jeszcze udzerzenie z dystansu gospodarzy ale bardzo niecelny strzał
95' jeszcze rzut rożny dla gospodarzy, ale pewnie nasi obrońcy
95'  koniec spotkania