2:1

Cheba 22, Pielach 52 - Maj 57
Arbiter: Piotr Burak ( Zamość)

Kołotyło- Kuban, Pielach,Wiech, Brągiel, Cheba, Skałecki, W.Puton, Ednilson de Jesus Tavares Furtado, Kondracki, Zając Ciołek- Myszka, Idzikowski, Alberto Perez Sastre, Kobiałka, Maj, Kalita, Rycaj, Filipowicz, Wiatrak, Kamiński

Już w środę ekipa Wisły rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Puławach z Orlętami Radzyń Podlaski. Początek naszej relacji od 17:45.
 17:20 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach.
 Przed nami spotkanie z Orlętami Radzyń Podlaski. Kilka sekund wcześniej wiślacy wybiegli na rozgrzewkę. Mamy składy
 Oj spore zaskoczenia dzisiaj w zespole Dumy Powiśla
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Marcel Kąkol, Rafał Kiczuk, Adam Gałązka, Karol Czelny, Mikołaj Sobich, Kacper Szymanek
 Na ławce Orląt zasiedli dziś Robert Nowacki, Maciej Welman, Piotr Kuźma,Barłomiej Siudaj, Damian Kołtunowicz, Adrian Nowosadko, Daniel Kleber
 Powoli schodzą się kibice na trybuny. Możemy to napisać. Aż miło robi się na sercu.
 Około 15 stopni w Puławach. Niestety nie ma słońca. Chłodno, ale czy to komuś przeszkadza?
 Sporo policji pod stadionem.
 Obie ekipy na rozgrzewce.
 Dopiero dziś poznaliśmy obsadę sędziowską na ten mecz. Nie wiemy czy Świętokrzyski Związek aż tak wstydził się za ostatnie wyczyny arbitrów podczas spotkań Wisły???
 W Dębicy bez niespodzianki. Wisłoka pokonała 4:1 zespół Wólczanki Wólka Pełkińska. Pozostałe spotkania trwają
 Obie ekipy już w szatni. Ostatnie uwagi szkoleniowców i nie pozostaje nam nic innego jak grać ten mecz.
 Miło oglądać fanów na trybunach. Aż ciepło robi się na sercu
 W Sandomierzu Avia prowadzi z miejscową Wisłą 1:0. Tam mecz się powoli kończy.
 Prezydent Maj życzy sobie awansu do I ligi
 Puchar wręcza także Pani starosta puławski Danuta Smaga.
 Jest też przewodnicząca Rady Miasta Pani Bożena Krygier.
 Puchar wręczy także wiceprezes Grupy Azoty Puławy Pan Jacek Janiszek
 Prezes Janiszek także życzy awansu do I ligi.
 Jeszcze jeden Puchar od Grzegorza Bińczaka przewodniczącego Komisji Sportu
 Jeszcze nie koniec. Teraz z Pucharem Andrzej Śliwa dyrektor MOSIR-u Puławy
 A kibice Wisły dziś wrócili na sektor pod zegarem.
 Na płocie flaga Fanatycy.
1'  Zaczynają Orlęta
 Od początku głośne WISEŁKA WISEŁKA na trybunach
2' W ataku Wisła Brągiel, ale do nikogo. Duma Powiśla to nasza puławska Wisła na trybunach
4' Dużo walki w środku pola. Ależ miło słyszeć doping na trybunach. W końcu czujemy, że to mecz piłkarski
5' Na spalonym Tomasz Zając.
6' Wrzutka Kondrackiego wyłapana przez Ciołka
 Pozdrowienia dla Pogoni Siedlce i Legii Warszawa
 Leży Karol Kalita. Potrzebna pomoc
 Jest chyba problem bo Orlęta przyjechały tutaj bez masażysty. Pomocy udziela kierownik zespołu
 Z Kalim wszystko OK gramy dalej.
10' Dużo walki na boisku. Dla Orląt dzisiaj nawet 1 punkt to dużo.
11' Klatka dziś pusta. Grę wznowią Orlęta. Michał Kobiałka od rzutu wolnego
 Wrzutka w pole karne Wisły Idzikowski uprzedzony i róg dla gości
 Głową Myszka ale daleko od bramki Kacpra Kołotyły
13' Ucierpiał w starciu z Ednilsonem Myszka. Goście od rzutu wolnego
15' Bardzo nerwowo Rycaj nie opanował piłki. Od autu Wisła.
 Brągiel w pole karne, ale do nikogo chwilę później w ataku przewinił Cheba.
17' Cały stadion odpowiada krzyczą Fanatycy KTO WYGRA MECZ???? WISŁA WISŁA KRZYCZY PROSTA
 No to powtórka. KTO WYGRA MECZ?????? Zabawa kibiców trwa.
19' Uprzedzony Skałecki i tylko aut dla Wisły
20' Brągiel zablokowany przez Alberto i Wisła zacznie grę od rzutu rożnego
 Głową Wiech, ale trafia w rywala i kolejny corner...
 Uderza Kondracki i kolejny trzeci już rzut rożny.
22' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL DOMINIK CHEBA!!!!!!!!! 1:0 BRAWO DOMINO!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!!!
 Do trzech razy sztuka można powiedzieć bo wiślacy od kilku minut częściej gościli pod bramką Orląt. Dobra centra z rzutu rożnego futbolówkę do Cheby głową przedłuża Mateusz Pielach a Cheba z bliska pokonuje Ciołka.
26' Ależ szczęście radzynian. Bardzo ładnie z dystansu uderzył Kondracki, ale Ciołek odbił tę piłkę wprost pod nogi Zająca, który z kilku metrów spudłował, ale i tak na spalonym gracz Dumy Powiśla
27'  Kalita za brutalny faul na Ednilsonie
 Kaliego poniosła ambicja dzisiaj. Niepotrzebne wejście w nogi Ednilsona
29' Brągiel w pole karne i Kobiałka ratuje sytuacje wybiciem na róg.
 Jakiś uraz Kobiałki biegnie do niego Bartłomiej Woźniak masażysta Wisły bo ekipa gości przyjechała dzisiaj bez masażysty
30'  Kleber za Kalitę
 Nie sięgnął piłki Wiech po centrze Zająca
32' To powinno być 2:0 ale zatrzymany w dobrej sytuacji Ednilson, który otrzymał kapitalne podanie od Brągiela. Dobra postawa Ciołka w bramce Orląt
36' Bardzo spokojnie wiślacy budują swoją grę.
37' Kobiałka z rzutu wolnego, ale piłka nie trafia do nikogo z ekipy Orląt. Od bramki Kacper Kołotyło
39' Rzut rożny dla Wisły po błędzie graczy Orląt, którzy o mały włos nie strzeliłby sobie bramki samobójczej
 Głową uderza Pielach, wiślacy twierdzą, że piłka uderzyła w rękę obrońcy z Radzynia, ale sędzia Burak z Zamościa ma inne zdanie
41' Starcie W. Putona z Alberto i kolejny rzut wolny dla radzynian
42' Odważna próba Klebera, który chciał chyba dośrodkować a wyszedł z tego niezły strzał, który o mały włos nie zaskoczyłby Kołotyły
43' Faul Kubania na Kleberze. Od rzutu wolnego Orlęta
 Uderzał Maj, ale bardzo niecelnie. Od bramki grę wznowi Kacper Kołotyło
45' Rzut rożny dla Wisły po próbie Tomasza Zająca
45' +2
45+1' Spokojnie wiślacy. Może jeszcze jedna akcja przed gwizdkiem na przerwę?
45+2' Faulowany Kondracki. Jeszcze rzut wolny dla Wisły.
 Uprzedzony Pielach i zablokowany strzał Ednilsona
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania z Orlętami. Co możemy powiedzieć o meczu? Widać, że wiślacy dzisiaj w zmienionym składzie, ale to puławianie grają dojrzalej i spokojniej i zasłużenie pod bramce Dominika Cheby prowadzą z Orlętami.
 Wybiegli wiślacy
 Są też już gracze Orląt. Decyzją organizatorów drugą połowę spotkania gramy bez włączonych jupiterów
 W zespole Orląt będzie jedna zmiana. Do gry gotowy Piotr Kuźma
46'  Kuźma za Idzikowskiego
47' Centra Wiatraka i Wiech na rzut rożny
 Zakotłowało się pod bramką Wisły po tym rzucie rożnym, ale nikt nie przeciął tej piłki. Od bramki wiślacy
 Zmobilizowana ekipa Orląt w tej części gry
48'  Alberto
50' Pchnięty w powietrzu przez Klebera Kondracki. Od wolnego Wisła
51' Zablokowany W.Puton i Wisła wznowi grę od rzutu rożnego
52' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL MATEUSZ PIELACH!!!!!!! BRAWO WISŁA BRAWO BENY!!!!!!
 Jak to wiślacy mają dzisiaj w zwyczaju bramki strzelają po rzutach rożnych. Tym razem dobra centra Zająca kocioł w polu karnym i futbolówka ląduje pod nogami Mateusza Pielacha, który nogą pakuje ją do siatki. BRAWO WISŁA BRAWO BENY!!!!
54' Spora grupa działaczy z Radzynia na trybunie VIP krzyczy karny ale sędzia Burak każe grać dalej.
56' Wiatrak zablokowany przez Chebę i rzut rożny dla Orląt
 Pomysłowo goście piłka trafia do Alberto ten zablokowany i kolejny corner dla gości
57'  Maj
 Kolejny stały fragment gry i niestety bramka dla Orląt a jej strzelcem Arkadiusz Maj, który z bliska pokonuje Kołotyłę.
59' Zaciekłe ataki gości. Oni uwierzyli w siebie po tej bramce
59' Cheba z prawej strony ale szybszy Ciołek, który pewnie łapie piłkę
60' Centra Kobiałki w pole karne Pielach głową na róg
 Do przygotowany Karol Czelny
 Głową Rycaj niecelnie
61'  Czelny za żegnanego brawami Brągiela
62' Na spalonym Ednilson
64' Myszka w aut
65' Wpadł w pole karne Cheba pchnięty przez rywala ale sędzia Burak każe grać dalej
67' Cheba wywalczył aut na wysokości pola karnego Orląt
 Ależ Kamiński uratował Orlęta gdyby nie on Kondracki wyszedłby sam na sam z Ciołkiem
69' Skałecki w polu karnym fauluje Kuźmę. Goście od rzutu wolnego
 Maj do Kobiałki ten uderza piłka ociera się o nogi wiślaków i rzut rożny dla Orląt
 Kocioł w polu karnym Wisły ale faulowany w ataku Cheba. Od wolnego Kołotyło
71' Myszka mądrym faulem zatrzymał Włodka Putona. Od wolnego Wisła
72' Bardzo ambitnie gracze z Radzynia. Oni wciąż wierzą w korzystny wynik tutaj.
72' Czelny centruje i kolejny corner. Może czas na gola???
73' Włodek Puton trafiony łokciem przez Maja. Od wolnego Wisła
 Do gry gotowy Rafał Kiczuk
74'  Kiczuk za Kondrackiego
75' Uderzenie Zająca broni Ciołek
 Kontra Orląt, ale Maj zablokowany przez Wiecha
76' Rzut wolny dla Orląt.
 Uffff!!! Kobiałka w poprzeczkę bramki Kacpra Kołotyły. Ależ uderzenie Kobzy
78' Ambitnie Orlęta naprawdę dobra postawa radzynian w Puławach
80' Wiślacy przenoszą grę pod bramkę Orląt uderza Ednilson ale tylko aut
81'  Kuban
81'  Welman za Rycaja
82' Groźnie Filipowicz, ale obok bramki Kołotyły. Hej WISLA gol na trybunach
83' Mądrze wiślacy grają daleko od swojej bramki.
84' Czelny uprzedzony i aut dla Wisły
85' Wrzutka w pole karne Wiatrak na róg....
 Źle rozegrali to wiślacy i od bramki grę wznowi Ciołek
86'  Kołtunowicz za Filipowicza
87' Do gry przygotowany Adam Gałązka
 Brzydko zaatakowany Karol Czelny i co??? I nie ma nic....
  Mariusz Pawlak za protesty.
 Głową Kołtunowicz obok bramki Kołotyły
89'  Gałązka za Zająca
90' Ależ pogubił się arbiter z Zamościa
90' +4
90+1' Kiczuk prosto w ręce Ciołka
 Na trybunach głośny doping dla Wisły
 Ławka gości już gra.
90+2'  Cheba miał za dużo do powiedzenia sędziemu Burakowi
90+3' Orlęta już grają na aferę!!!!
 Bronią się wiślacy
90+4' Piłką trafiony przez Alberto Włodek Puton
90+5' Ile jeszcze????? Panie Burak!!!!!!!!
90+5' Faulowany Ednilson przez Myszkę
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!
 Ciężko ale zwycięsko można powiedzieć po tym spotkaniu. Osłabiona Wisła pokonuje dziś Orlęta Radzyń 2:1. Brawo dla puławian, którzy w rezerwowym składzie zdobyli 3 oczka
 Awans jest Nasz śpiewają Fanatycy. Wiślacy w specjalnych koszulkach na środku boiska