4:1

Nowak 26, 49, 90+3 Olszak 87 - Siedlarz 90+1
Arbiter: Artur Mądrzak ( Warszawa)

Beszczyński, Gawrysiak, Skórnicki, Kursa, Misztal, Budzyński,Wójtwowicz, Mokiejewski, Giziński, Wiącek, Nowak Żylski, Marcin Siedlarz, Haxnijaj, Piszczek, Cygal, Stokłosa, Zelek, Sepioł, Chodźko, Laszczak, Praciak

Już w sobotę 20 sierpnia od 10:45 zapraszamy wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli być osobiście w Poniatowej na relację live z meczu pomiędzy Wisłą Puławy a Garbarnią Kraków.
 10.34 Witamy wszystkich kibiców z Poniatowej
 Trwa rozgrzewka, trybun zapełniają się kibicami
 Pogoda idealna do gry słoneczko na niebie około 20 stopni ciepła.
 Witamy i kibiców z Krakowa, którzy śledzą naszą relację. Na trybunach pustki natomiast pod kasami tłumy. Zmieniliśmy dziś miejsce relacji live, tym razem jesteśmy blisko boiska.
 Za chwilę postaramy się podać składy nasz rzecznik prasowy na razie zajęty nie możemy go namierzyć.
 A z głośników oprócz Kasi Kowalskiej, Piasek.:)
 Zostań bo jak nikt przynosisz mi powietrze niesie się po obiekcie przy 11 Listopada. Ależ romantycznie
 Na ławce Wisły dziś Chojak, Giza, Kozieł, Olszak, Orzędowski, Mróz i Romaniuk
 Tłumów nie ma ale około 300 kibiców już na trybunach. Biorąc pod uwagę godzinę spotkania i tak wgląda to nieźle. Wisłę wspierał będzie także około 30 osobowy młyn
 Co zrozumiałe klatka dla kibiców gości pusta. Wiślacy już w szatni zawodnicy Garbarni powoli schodzą do szatni.
 Rozpoczyna się prezentacja obu ekip.
 Mariusz Sawa dziś w jeansach i marynarce. To chyba pierwszy raz ;)
 Pod kasami jeszcze kolejki, oj potrwa zanim wszyscy wejdą na boisko. Trzeba przyjeżdżać wcześniej na te mecze.
 Dla tych, którzy dopiero wstali jesteśmy w Poniatowej na meczu II ligi, gdzie Wisłą gra z Garbarnią.
 Obie ekipy i sędziowie pojawiają się zawodnicy
 Prezes Rapa przekazuje puchar za awans Wisły do II ligi.
 Wisełka Wisełka niesie się po obiekcie w Ponaiatowej.
 Wiślacy dziś na niebiesko biało, Garbarnia na brązowo.
 KSW KSW KSW nieśmiało, ale z czasem będzie na pewno lepiej.
 A na trybunach doping dla Wisły. Oby tak przez 90 minut.
2' Akcja Garbarnii Stokłosa kieruje piłkę do bramki, ale jest na spalonym i od bramki Wisła
3' Jak na razie nerwowa gra wiślaków
 Faulowany Wiącek i od rzutu wolnego Gawrysiak
4' Walczyć trenować Wisełka musi panować.
5' Misztal lewą stroną centra w pole karne ale piąstkuje pewnie Żylski
6' Tym razem akcja gości Praciak w pole karne, ale pewnie Beszczyński
7' Bdzyński ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i od bramki Żylski
8' Akcja Nowaka ale zatrzymana.
9' Wiącek do Nowaka ten uderza z 14 metrów Zylski jednak broni. Szkoda tej akcji
10' Kolejna akcja Wisły Nowak do Wiacka jednak radzi sobie obrona krakowian. Rysuje się przewaga Wisły
11' Zelek na spalonym? Inaczej uważa sędzia, który puszcza grę jednak akcji bramkowej dla Garbarni z tego nie ma.
12' Wójtowicz ale za mocne podanie do Nowaka.
13' Groźnie pod bramką Wisły Praciak do Laszczaka, którego uderzenie zostaje zablokowane.
 Kursik podjedzcie do nich krzyczy trener Sawa.
15' Uderza Wójtowicz piłkę obija Żylski dobitkę Nowaka też łapie bramkarz z Krakowa. Szkoda.
 To najgroźniejsza akcja Wisły dzisiaj.
17' Ręka ręka krzyczy cały stadion sędzia Mądrzak widzi inaczej. Rzut rożny dla Wisły.
18' Rzut rożny dobrze wykonany Mokiejewski uderza z przed pola karnego ale jego uderzenie zablokowane.
 Leży jeden z krakowian, przerwa w grze.
19' Uderza głową jeden z graczy Garbarni w bramce pewnie Kamil Beszczyński
20' Gawrysiak w pole karne, Budzyński głową i nikt nie przecina tego podania i piłka po linii bramkowej wybita przez obronę Garbarni
21' Doping dla Wisły nie ustaje. Brawo tak trzymać
22' Mokiejewski przerywa groźną akcję gości.
23' Ależ brutalny atak Siedlarza na nogi Budzyńskiego i żółtko dla Siedlarza.
 Z Budyniem na szczęście wszystko w porządku, ale Siedlarz musi panować nad sobą. Tak w piłkę grać nie można
26'  GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL 1:0 NOWAK
 Najpierw uderza Budzyński Zylski odbija pilkę dopada do niej Nowak i z bliska kieruje piłkę do sitaki. Brawo Wisła
28' Tym razem Misztal do Mokiejewskiego, ale uderzenie Piotrka niecelnie
30' Spokojna gra Wisły. Takiej radości w Poniatowej nie było chyba od awansu Wisły do II ligi.
 Kolejny brzydki faul jednego z Garbarzy. Panowie gamy w piłkę nie garbujemy skórę.
31'  Wiacek my się pytamy za co??? Wiacek faulowany przez Praciaka.
33' Centra w pole karne Wiacek trzymany za koszulkę i sędzia Mądrzak każe grać dalej. Dziwne
34' Sędziowie wprowadzają nerwową atmosferę niepotrzebie. Akcja Nowaka faul na nim sędzia każe grać dalej. Dziwne
36' Gawrysiak do Wiącka piłka w rękach bramkarza gości
37' Nowak w polu karnym, ale radzi sobie obrona Garbarni.
39' Groźnie goście, ale Laszczak na spalonym.
41' Nowak fauluje jednego z obrońców Garbarnii i krakowianie od bramki.
41' Sepioł solwoa akcja i rzut wolny dla gości
 Wrzutka w pole karne, ale radzi sobie obrona Wisły.
43' Kolejna akcja gości i rzut wolny dla nich
  Zelek kolejny brzyki faul i tylko żółta kartka
 Z wolnego Wiącek miminialnie niecelnie
  +1
  Koniec 1 połowy
 Pierwsza połowa to dobra gra Wisły. Dzięki dobrej grze udało się objąć prowadzenie zasłużone. Efekt psują tylko sędziowie z Warszawy, którzy wprowadzają tutaj wiele nerwów.
 Z racji godziny zapraszamy wszystkich na prze poludniową kawę i za 15 minut do śledzenia naszej relacji.
 Za chwilę początek drugiej części gry. Obie ekipy już na boisku
46'  Zaczyna Garbarnia
47' Ładne uderzenie Misztala za 20 metrów, pewnie bramkarz gości.
 Cały stadion odpowiada kto dziś wygra. Wisła oczywiscie.
49' Nowak cięty w polu karnym i rzut karny
 Nowak podchodzi do piłki i ......
49'  GOOOOOOOOOOOOOLLLLLL 2:0 Nowak Pewne uderzenie Nowego i 2:0.
51' Z wolnego goście piłkę łapie Beszczyński przy okazji Beszczyński donzał jakiegoś urazu.
 Przerwa w grze. Źle to wygląda. Kamil kopnięty chyba przez gracza Garbarnii
52' Beszczyński nadal opatrywany, wygląda jednak na to, że będzie w stanie grać dalej.
53' Z Beszczem już OK wszystko i gramy dalej
55' Kolejny brzydki faul tym razem na Gawrysiaku.
57' Giziński tym razem ostro w Sepioła. Bez kartki
58' Okres gry w środku pola, z lekką przewagą Garbarni, jednak bez żadnej sytuacji bramkowej
 Oli mocniej dwie minuty, Olszaka niedługo zobaczymy chyba na placu gry.
59' Uderza Praciak ale niecelnie
60'  Kalemba za Stokłose
61' Misztal przerywa akcję gości i Garbarze od autu
62' Dobra piłka do Gizińskiego, ale ten uprzedzony przez obronę gości
63' Lewą stroną krakowianie i wywalczyli rzut rożny przyjezdni
65' Do wejścia gotowy Mateusz Olszak
  Olszak za Gizińskiego
67' Chodźko w pole karne, ale Kursa pewnie wybija piłkę.
68' Kolejna akcja gości, tym razem dobra interwencja Gawrysiaka. Wisła niepotrzebnie się cofnęła
70' Na spalonym Praciak. Od kilku minut Duma Powiśla czeka na kontry
71' Lewą stroną Budzyński, jednak traci piłkę.
72'  Za Leszczak Kawaler
  Orzędowski za Wójtowicza
73' Brutalny atak Kawalera na Kursie.
74' Z Kursą na szczęście OK, ale wyglądało to groźnie
76' Tym razem Kawaler na spalonym. Od kilku minut bez dopingu w Poniatowej
77' Uderza Orzędowski piłka w rękach Żylskiego
78' Walczy Budzyński i Wisła od autu
79' Budzyński głową po cetrze Olszaka, później próbuje Nowak i jeszcze ktoś, ale bez efektu
80' Nowak do Olszaka, ale ten drugi zakiwał sie i stracił piłkę
83'  Mróz za Skórnickiego
84'  Schacherer za Cygala
86' Na spalonym Kawaler
  Kozieł za Zelka
87'  GOOOOOOOLLLLLL 3:0. Olszak
 Dobre podanie Nowaka do Olszaka a ten technicznym strzałem od słupka pakuje piłkę do siatki. Brawo Wisła
89'  Kozieł za Kurse
  +4
90' Olszak do Nowaka, ale ten z kilku metrów niecelnie.
90+1' Olszak fauluje Chodzkę i od rzutu wolnego goście
90+1'  Siedlarz dobra centra Stokłosy i Siedlarz głową trafia do bramki Wisły
90+3'  GOOOOOOOOOOOLLLLL NOWAK
 Centra Olszaka z prawej strony a Nowak głową strzela do siatki
  Koniec meczu. Wisła zasłuzenie wygrywa to spotkanie zdobywając historyczne 3 oczka brawo Panowie
 Nasi zawodnicy tańczą teraz na środku boiska radując się z zasłużonych 3 oczek.
 Wiślacy dziękują za doping śpiewajac kto wygrał mecz. Dziękujemy Panowie. Ze szczęśliwej Poniatowej żegna wszystkich Piotrek. Dziękujemy za uwagę.