1:1

Broź 16 - Niezgoda 51
Arbiter: Rafał Rokosz ( Katowice)

Staniszewski, Wieczorek, Czarny, Lepiarz, Mikołajczyk, Kotwica, Gawęcki, Broź,Furczyk, Maluga, Gębalski Penkowec, Lisiecki, Pielach, Gusocenko, Litwniuk, Głaz, Maksymiuk, Szczotka, Sedlewski Nowak, Niezgoda

W sobotę 15 sierpnia puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie w lidze. Tym razem w Niepołomicach z Puszczą. Początek naszej relacji od 16:45.
 15:57 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Niepołomicach
 Od naszej ostatniej wizyty tutaj zmieniło się dużo Są miejsca dla prasy, klimatyzacja internet
 Są też składy, które zaraz podam
 W Niepołomicach około 33 stopni upalnie, ale słonecznie. Tu gdzie jestem 16 stopni.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Maksymilian Żuber, Przemysław Kanarek, Mateusz Olszak, Patryk Słotwiński, Łukasz Turzyniecki i Szymon Wiejak
 Co ciekawe jednym z dwóch masażystów Wisły bramkarz Patryk Sobczak
 Na ławce Puszczy zasiedli dziś Andrzej Sobieszczyk, Łukasz Furtak, Dawid Sojda Roman Stepankov, Mateusz Lampart Konrad Furtak i Norbert Czaja
 Póki co spokojnie w Niepołomicach. Pusto na obiekcie.
 16:21 Bramkarze Wisły na rozgrzewce
 Wiślacy już na rozgrzwce
 Pół godziny do meczu. Gospodarze mimo dwóch porażek mają dobry nastrój. Liczą, że Tomasz Tułacz odmieni ich zespół. Oby nie dziś
 Chociaż jak wyliczyli miejscowi po zmianie trenera zawsze remisują z liderem... No oby dziś przegrali mimo, że potraktowali mnie tu bardzo sympatycznie. :)
 I pogratulowali udanego startu.
 No mało widzów na trybunach. Ale obiekt Puszczy w porównaniu do naszej pierwszej wizyty zmienił się nie do poznania
 Witamy wszystkich raz jeszcze. Trwa rozgrzewka w Niepołomicach. Będziecie z nami?
 Adam Piekutowski tłumaczy coś Nazarowi Penkowcowi, który udaje się już do szatni. Jeszcze 14 minut i zaczynamy
 W Niepołomicach jutro także grają. Już jutro pierwszy w historii mecz kobiet.
 Gracze Puszczy już w szatni, puławianie jeszcze na rozgrzewce
 Wiślacy także udają się do szatni. Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Czekamy na pierwszy gwizdek. Marzymy o wygranej i 3 punktach ale jak będzie?? Na pewno gospodarze nie ułatwią zadania.
 Puszcza na niebiesko, Wisła ma czerwono
 A jednak zmiana. Wisła białe koszulki i czerwone spodenki :)
 Wychodzą!!!!!!!
 Wiślacy w kółeczku!!!!!!!
 Zaraz będzie pytanie kto wygra mecz!!!
 Głośne WISŁA
1'  Zaczyna Puszcza
2' Pielach uprzedza Gębalskiego. Aut dla Puszczy. Zmotywowani gracze z Niepołomic
 Rzut wolny dla gospodarzy centra w pole karne i łapie Penkowec
3' Dużo walki w środku pola. Widać, że nie będzie to łatwy mecz dla Wisły
4' Czarny przerywa kontrę Wisły faulem
5' Maluga centruje i róg dla gospodarzy
6' Jak na razie Puszcza nie sprawia wrażenia najsłabszej w lidze.
9' Za mocne podanie do Brozia.Od bramki Penkowec
9' Szarżował jeden z graczy Puszczy. Od wolnego niepołomiczanie
 Penkowec przeciął lot tej piłki i po chwili złapał ją. Wiślacy jacyś przestraszeni. Panowie spokojnie!!!!!
11' Przerwa w grze. Leżał Gębalski.
 Z byłym napastnikiem Siarki i Wisły Sandomierz już raczej wszystko OK i wraca do gry
12' Nowak znakomicie na prawą stronę do Sedlewskiego ten podciąga z piłką parę metrów uderza nad bramką Staniszewskiego
15' Maksymiuk fauluje Malugę. Od wolnego gospodarze
16'  Broź
 Uderza z dystansu Broź i piłka niestety ląduje w siatce Wisły. Tak więc zaczęło się źle. Oby było lepiej.
 W pierwszym kwadransie Puszcza sprawiała na pewno lepsze wrażenie.
18' Potwierdza się to co mówiliśmy przed meczem. Będzie to ciężki mecz .....
20' Gębalski trafia w Pielacha. I róg dla Puszczy
21' Nad bramką Gębalski
22' Przerwa na uzupełnienie płynów
 Zawodnicy napici jak bąki i gramy dalej
24' Za mocne podanie do Nowaka
25' Rzut wolny dla Wisły. Faulowany Nowak
 Uderza Lisiecki prosto w ręce Staniszewskiego
27'  Lepiarz za faul na Nowaku
29' Kolejny raz leżał Gębalski.
30' Faulowany Szczotka. Od wolnego Wisła
 Wrzutka Lisieckiego wybita a dobitka Szczotki nad bramką.
34' Pielach ale do kogo to podanie?? Nie wiemy
35' Wieczorek brzydko fauluje Szczotkę
 Wrzutka z rzutu wolnego wyłapana przez Staniszewskiego
36' Szczotka głową ale zbyt lekko i łapie Staniszewski.
37'  Sedlewski za faul na Mikołajczyku
39' Brzydki faul na Głazie
 Lisiecki centrował albo i strzelał nie wiemy. Od bramki Staniszewski
40' Maluga zacentrował z prawej strony w poprzeczke
42' Sedlewski za mocno łapie piłkę Staniszewski
43' Podawał Gębalski uderzał Broź ale uderzenie byłego gracza Widzewa Łódź trafia w Pielacha
44' Broź zablokowany i róg dla Puszczy
45' +2
45+1' Nowak nie opanowuje piłki. Od wolnego Puszcza
45+2' Lisiecki centruje za bramkę Puszczy. Zacznie Staniszewski
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Oj będzie miał chyba sporo uwag w przerwie trener Wisły Bogdan Bławacki do swoich zawodników. Wiślacy niczym nie przypominają tej Wisły z dwóch pierwszych spotkań.
 Niepołomiczanie walczą ambitnie i prowadzą po golu Mateusza Brozia.
 Oby druga połowa przyniosła lepszą grę i lepszy wynik. Zapraszamy na kilka chwil przerwy
 Wracają wiślacy
 Będą chyba zmiany w składzie
 Na meczu obecny Dariusz Wójtowicz były szkoleniowiec Sandencji Nowy Sącz i Puszczy Niepołomice
 Wiślacy w kółeczku. Jeszcze mobilizacja i pobudzenie!!!
 Tak gotowy do wejścia Patryk Słotwiński
46'  Słotwiński za Nowaka
46'  Turzyniecki za Sedlewskiego
 Aż dwie zmiany w Wiśle w przerwie
 Nie pomyliłem się przy podawaniu kto za kogo potwierdza to arbiter techniczny na świetlnej tablicy
46'  Zaczyna Wisła
47' Lisiecki mocno z dystansu broni Staniszewski
48' Ależ okazja dla Puszczy. Maluga z kilku metrów nad bramką Penkowca
49'  Maksymiuk
50' Rajd i uderzenie Słotwińskiego ale piłka minimalnie obok bramki Staniszewskiego
51'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA
 Piękna wrzutka Turzynieckiego z prawej strony a w polu karnym głową do siatki piłkę pakuje Jarosław Niezogoda!!!!! 1:1 W końcu na to czekaliśmy!!!!
52'  Litwniuk
 Z rzutu wolnego Furczyk niecelnie
53'  Sojda za Furczyka
55' Faul w środku pola na Głazie
57' Ależ bomba Niezogdy ale tylko poprzeczka bramki Puszczy!!!!!
58' Szczotka z dystansu e trybuny
59' Lisiecki niecelnie
61' Nie opanował piłki Broź
63' Słotwiński do Niezgody ten nie trafia w piłkę
64'  Stepanov za Gębalskiego
65' Naciskany przez Głaza Staniszewski w aut
66'  Lampart za Brozia
67' Uderza Słotwiński z kłopotami na raty ale broni Staniszewski
68'  Olszak za Maksymiuka
69' Rzut rożny dla Wisły
 Głaz uprzedzony i kolejny corner dla wiślaków
 Odbita piłka uderza Gusocenko nad bramką
72' Za mocne podanie do Olszaka. Szybszy Staniszewski
74' Lisiecki centruje Niezgoda uderza... zabrakło centymetrów
75' Olszak i róg dla Wisły..
 Lisiecki centruje Gusocenko uderza obok bramki
77'  Słotwiński
77' Lisiecki uderza Staniszewski na raty ale łapie. Dziwnie podbił piłkę bramkarz Puszczy
78' Uderzał Maluga Penkowec na róg
 Do gry szykuje się Szymon Wiejak
80' Sojda i Penkowec znowu na róg
81'  Głaz za faul taktyczny
82'  Wiejak za Szczotkę
83' Olszak na spalonym. Szkoda
84'  Ł.Furtak za Malugę
85' Gusocenko niepotrzebnie fauluje Stepankova. Rzut wolny dla Puszczy
86' Pielach blokuje uderzenie. Róg dla gospodarzy
87'  Stepankov za niebezpieczne zagranie
88' Lisiecki z rzutu wolnego obok bramki Staniszewskiego
89'  Olszak
89' Na spalonym Sojda
90' +3
90+1' Z dystansu Sojda Penkowec na róg
90+2' Jeszcze Wisła w ataku
 Od wolnego wiślacy. Chyba to ostatnia akcja
 Olszak i mamy róg!!!!!
90+3' Lisiecki piąstkuje Staniszewski!!!!
90+4'  Koniec spotkania
 Nie udało się wiślakom wygrać kolejnego spotkania w lidze. Tym razem remisujemy w Niepołomicach z Puszczą 1:1 i ten obiekt pozostaje dla nas niezdobyty
 Druga połowa to lepsza gry Wisły, jednak strzelamy tylko jedną bramkę. Szkoda, ale nadal pozostajemy niepokonani w lidze.