5:2

Martuś 3,52, K Nowak 28,35, Choncharuk 90+3 - Kisiel 10, Wesołowski 45+1
Arbiter: Dominik Sulikowski ( Gdańsk)

Penkowec, Gawrysiak, Kursa, Skórnicki, Budzyński, M.Nowak, Maksymiuk, Wiącek, Charzewski, Martuś, K.Nowak Salik, Karankiewicz, Kisiel, Gondek, Grudziński, Słowicki, Pomian, Wesołowski, Sołowiej, Lauryn, Sobolewski

W sobotę 20 października puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie w II lidze. Tym razem rywalem Wisły będzie ekipa Wigier Suwałki. Relacja live z tego spotkania o 13:45.
 13:44 Piotrek wita wszystkich kibiców a także redakcję Dziennika Wschodniego ze stadionu MOSIR-u
 Piękna pogoda w Puławach. Około 16 stopni słonecznie. Idealna pogoda do gry.
 Wigry w szatni, wiślacy jeszcze się rozgrzewają. Pusto na trybunach.
 Na ławce Wisły dziś. Przybylski, Honcharuk, Kozieł, Misztal, Wójtowicz, Orzędowski, Kwiatkowski
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Powoli schodzą się kibice na trybuny. Tłumów brak no chyba pora tego spotkania niezbyt pasuje kibicom. No cóż.
 Wychodzą obie drużyny prowadzone przez trójkę sędziowską.
 Wiślacy na biało- niebiesko, Wigry na czarno.
 Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz SKS gra. Kilku kibiców z Suwałk w Puławach. Klatka jednak pusta
1'  Zaczynają Wigry
2' M.Nowak ale uprzedzony i wiślacy od autu
3' Pierwsza akcja Wisły centruje Marek Nowak głową uderza Martuś. Nad bramką.
3'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL 1:0 MARTUŚ
 Prawa stroną pomknął Piotr Charzewski dośrodkował pod ziemi do Szymona Martusia a napastnik Wisły z bliska wpakował piłkę do siatki.
4' Karankiewicz fauluje Konrada Nowaka. Od wolnego gospodarze
5' Znowu akcja dla Wisły. Szarżował w polu karnym Wigier K.Nowak ale uderzył spychany niecelnie.
7' Szarżował dla odmiany Wesołowski, ale przy próbie podania do Grudzińskiego podaje za mocno i od bramki Wisła.
9' Charzewski prawą stroną, centra do K.Nowaka ale ten nie szczupakiem nie sięga piłki.
10'  Kisiel
 Rzut wolny dla Wigier z około 20 metrów. Kisiel w samo okienko bramki Penkowca. Pierwszy strzał na bramkę Wisły i pierwszy celny.
13' W Lublinie Motor wygrywa już 2:0 z Garbarnią Kraków.
14' Groźna kontra Wigier Gondek z ostrego kąta obok bramki Penkowca. Uff
17' Budzyński centruje w pole karne, Charzewski uderza głową ale zbyt lekko i piłkę łapie Salik.
18' Centra Gawrysiaka w pole karne Wigier, Wesołowski na róg.
20'  Pomian za brzydki faul na Charzewskim.
 Leży pomocnik Wisły, udzielana jest mu pomoc medyczna.
 Charzewski poza boiskiem. Grzeje się Honcharuk.
23' Wisła póki co w 10. Charzewski jednak chyba wróci na plac gry.
24' Wraca Piotrek na plac gry.
25' Grudziński faule M.Nowaka.
 Wrzutka w pole karne Wigier Kursa uprzedzony przez obrońców gości
26'  Karankiewicz za faul na K.Nowaku, który wychodził sam na sam z bramkarzem. Moim zdaniem powinna być czerwona kartka.
 Charzewski z wolnego ale wysoko nad bramką Salika.
28'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL 2:1 K.NOWAK !!!!!!!
 Ale mecz Charzewskiego. Druga centra z prawej strony Piotra, tym razem do Konrada Nowaka a ten z 5 metra głową pokonuje Karola Salika.
32' Gawrysiak wywalcza róg dla Wisły
34' Budzyński z lewej strony do Martusia tego uprzedza obrońca, ale nie ma rogu po wcześniej piłka ociera się o napastnika Wisły i od bramki Salik
35'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL 3:1 K.NOWAK
 Błąd jednego z obrońców Wigier, który został uprzedzony przez K.Nowaka a ten w sytuacji sam na sam pokonuje Salika.
37'  Kisiel za kolejny głupi faul
39' Wiącek uprzedzony przez Karankiewicza i Wisła od rzutu rożnego.
40' Kolejna akcja Wisły Gawrysiak i róg.
43' Kilka spokojnych minut. Gra toczy się w środku pola
44' Ależ sytuacja dla Wisły. Budzyński wrzuca z autu do K.Nowaka ten wycofuje przed pole karne do Maksymiuka a ten z 16 metrów nad bramka Salika
45'  +1
45+1'  Wesołowski
 Co robiła puławska obrona??? Tego niestety nie wiemy. Bierna postawa puławskiej obrony Wesołowski z bliska pokonuje Penkowca.
  Koniec I połowy
 Prawidziwy festiwal bramkowy oglądają dziś kibice w Puławach. Póki co o jedna bramkę lepsi wiślacy, ale postawa puławskiej obrony nie jest dziś zbyt dobra. No cóż.
 Zapraszamy na chwilę przerwy. Wracamy za parę chwil.
 Szybko minęła przerwa. Obie ekipy na boisku
46'  Za Gondka Pianka
  Zaczyna Wisła
 Oklaskami przyjęty wynik juniorów starszych, którzy pokonali dziś Orlęta Łuków 11:2
48' Faulowany w środku boiska Budzyński. Wiślacy od wolnego.
50'  Wiącek za faul na Grudzińskim
 Ta kartka oznacza pauzę w kolejnym spotkaniu Rafała.
52'  GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL MARTUŚ 4:2
 Cóż za mecz Charzewskiego. Trzecia asysta pomocnika Wisły. Tym razem dobre dogranie błąd Salika a Martuś wpycha piłkę do siatki. Brawo
53'  Orzędowski za żegnanego brawami Charzewskiego. Dziękujemy Piotrek.
55' Pytanie kiedy Wisła zdobyła 4 bramki?? Odpowiedzi piszcie na FB.
56'  Tuttas za Sobolewskiego
58' Orzędowski w pole karne. I mamy aut
60' Penkowec głową poza polem karnym uprzedza Kisiela
63' Orzędowski do Gawrysiaka za mocno.
65'  Omilianowicz za Pomiana
66' Gawrysiak fauluje Wesołowskiego. Daleko od bramki Penkowca.
67' Z dystansu uderza Grudziński Penkowec z kłopotami nad poprzeczkę. Uff
 Ostatni raz kiedy Wisła strzeliła 4 bramki w lidze to mecz z Garbarnią w poprzednim sezonie.
70' Gawrysiak do Martusia ale podanie zbyt mocne ląduje w rękach Salika
72'  Honcharuk za M.Nowaka
73'  Cesarek za Grudzińskiego
  Słowicki za gadanie
76' Spokojnie w Puławach. Dopingu nie ma, gra także siadła. Rozleniwia wszystkich ta piękna pogoda.
77' Uderza Tuttas z dystansu ale wysoko nad bramką Wisły.
79' Faulowany Honcharuk.
81' Gawrysiak uprzedza Cesarka. Aut dla Wigier
83'  Skórnicki. Po co Skóra po co??? To jego 4 żółta kartka.
 Była to kartka za gadanie. Skórnicki miał za dużo do powiedzenia sędziemu Sulikowskiemu.
84' Martuś do K.Nowaka, ale ten zatrzymany przez obronę Wigier. Szkoda.
85'  Kozieł za żegnanego brawami Martusia
87' Wiącek w ławkę rezerwowych gości.
89' Orzędowski podaje do K.Nowaka. Ale zbyt mocno.
90'  +3
90+1'  Honcharuk za faul
90+2'  Kwiatkowski za Maksymiuka
90+3'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 5:2 HONCHARUK!!!!!
 Kontra Wisły Kozieł do Honcharuka a ten sam na sam pokonuje Salika.
  Koniec spotkania. Sędzia nawet nie wznowił gry po tej bramce. Brawo !!!!!!!