0:1

- Litwniuk 54
Arbiter: Kornel Paszkiewicz ( Wrocław)

Kozioł- Zalepa, Sulewski, Marciniec, Sobczak, Bierzało, Głowacki, Liberacki, Fonfara, Łętocha, Radulij Penkovets- Hiszpański, Budzyński, Pielach, Litwniuk, Maksymiuk, Słotwiński, Szczotka, Popiołek, Pożak, Patejuk

Już w sobotę 15 października puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w Mielcu ze Stalą. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:23 Piotrek wita z Mielca
 Około 10 stopni ciepła w Mielcu, na niebie słońce lekko przebija się zza chmur.
 Zaraz składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Andrzej Witan, Piotr Darmochwał. Sebastian Głaz, Adam Patora, Łukasz Płonowski, Jakub Smektała, Łukasz Turzyniecki
 Na ławce Stali zasiedli dziś Tomasz Libera, Krzysztof Kiercz, Sebastian Szczepański, Przemysław Lech, Tomasz Prejs, Dorian Buczek , Krystian Getinger
 Obie ekipy już na rozgrzewce.
 Dziś w Mielcu dużo osób z Puław. Jest prezes Wiesław Olszak, Dyrektor sportowy Kamil Dylda. Są pojedynczy kibice
 Jupitery w Mielcu jeszcze zgaszone.
 Rozpoczyna się prezentacja sylwetki Wisły Puławy.
 Rozpalają się jupitery nad stadionem w Mielcu
 Obie ekipy już w szatniach.
 Stadion przy Solskiego to istna twierdza dla Wisły. Nie wygraliśmy tu od 21 sierpnia 2010 roku, kiedy to pokonaliśmy gospodarzy po bramkach Michała Chwiszczuka i Sebastiana Orzędowskiego 2:0
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip.
 Wychodzą!!!!!!!!
 Wisła dziś na czerwono. Stal w swoim tradycyjnym zestawie białe koszulki niebieskie spodenki
 Wisła na czerwono, Stal białe koszulki niebieskie spodenki
 Jeszcze kółeczko wiślaków i głośne WISŁA!!!!!
1'  Zaczyna Stal
3' Ostre wejście Słotwińskiego. Od wolnego Stal
4' Brzydki faul na Patejuki. Od wolnego tym razem Wisła
5' Na razie bardzo spokojne spotkanie w Mielcu. Obie ekipy wiedzą, że to spotkanie jest bardzo ważne. Brak dopingu. Klatka niestety pusta
6' Pojawił się doping dla Stali. Na boisku dużo walki w środku pola
7' Popiołek faulem przerywa kontrę Stali.
9' Pierwsza okazja dla Wisły szybka kontra uderzenie Patejuka, ale pewnie w bramce Stali Kozioł
11' Ładne crosowe podanie do Patejuka, ale ten źle przyjął i od bramki zacznie grę Marek Kozioł
13' Rzut rożny dla Wisły. Może teraz??
 Piąstkowanie Kozioła. Chwilę później z atakiem na bramkę Stalo ruszył Mateusz Pielach, ale został zatrzymany
16' Sobczak zatrzymany. Aut dla Stali
16'  Głowacki za faul
17' Mogło być groźnie pod bramką Wisły. Pomknął z akcją Łętocha, który jednak źle podał do Sobczaka.
18' Ależ okazja dla Wisły. Hiszpański leciutko wrzuca piłkę do Pożaka ten uderza Kozioł broni
22' Było groźnie pod bramką Wisły. Uderza Sobczak minimalnie niecelnie
25' Hiszpański zatrzymuje Liberackiego.
 Piłkarska atmosfera w Mielcu. Głośny doping dla miejscowych
27' W Kluczborku mamy niespodziankę. MKS prowadzi z Chojniczanką 1:0.
29' Na boisku wiele męskiej walki.
31' Popiołek faulem zatrzymuje Głowackiego. Od wolnego gospodarze
32' Zła centra Sulewskiego.
33' Sobczak zatrzymany przez Hiszpańskiego. Od bramki Penkovets
35' Bardzo ostre wejście Łętochy w Penkovetsa. Od wolnego Wisła
36' Patejuk wywalcza kolejny rzut rożny
 Zdołał oddać strzał Mateusz Pielach, ale niestety niecelne uderzenie naszego kapitana
39' Faulowany Pożak. Od wolnego Wisła
 Daleko od pola karnego Stali, to wiślacy spokojnie zaczynają od ataku pozycyjnego
43' Dużo niedokładności w obu ekipach. Na pewno to są nerwy i waga spotkania
44'  Popiołek
45' Jeszcze rzut rożny dla Stali. Bronimy to!!!!
 Głową uderzał Bierzało. Niecelnie!!!!
45'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie przy Solskiego. Widać, że obie ekipy zdają sobie sprawę z wagi spotkania. Dużo asekuracji w poczynaniach obu ekip.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy. Wracamy za parę chwil
 Rozpalają się mocniej jupitery nad stadionem w Mielcu. W drugiej połowie będą one zapalone na maxa
 W wyjściowej jedenastce Ruchu Chorzów dziś Jarosław Niezgoda. Brawo Jarunia!!!
 Juniorzy starsi zremisowali dziś z Górnikiem Łęczna 0:0
 Wychodzą wiślacy!!!!
 Są też już gracze Stali.
 Obie ekipy bez zmian
45'  Zaczyna Wisła
47' Dużo walki. Naprawdę widać, że obie ekipy wkładają całe serce w ten mecz
49' Rzut rożny dla Stali. Bronimy razem!!!
 Centra wyłapana przez Nazara Penovetsa
 Leży Dawid Pożak. Źle to wygląda
  Marciniec za faul na Pożaku
50' Wstał Pożak i gramy dalej
51' Niecelnie podanie Maksymiuka. Od bramki Kozioł
53' Hiszpański wywalcza kolejny corner dla Wisły
 Wybita przez obrońców Stali
54' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL IVAN LITWNIUK!!!!!! BRAWO IVAN BRAWO WISŁA!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!! BRAWO IVAN. Solowa akcja wiślaka uderzenie sprzed pola karnego i Wisła prowadzi w Mielcu 1;0. Blisko do odczarowania stadionu przy Solskiego!!!
56' Szczotka i mamy aut
58' W ataku Stal. Litwniuk zatrzymuje Sobczaka
60' Szczotka faulowany w środku boiska. Od wolnego Wisła
62'  Prejs za Głowackiego
  Szczepański za Fonfarę
64' Nie opanował piłki Prejs. Łapie ją Penkovets
65' Za mocne podanie do Pożaka. Od autu Stal
67' Tym razem Pożak wywalcza aut.
68'  Kiercz za Zalepę
 Do ławki przywołany Jakub Smektała
69' Corner dla Stali
 Ależ szczęście wiślaków. Uderzał Radulij miejscowi widzieli tę piłkę siatce ale piłka obok bramki!!!!
70'  Smektała za Słotwińskiego
 Chwilę wcześniej minimalnie niecelnie uderza Patejuk.
71' Bierzało faulem zatrzymuje Smektałę. Od wolnego Wisła
 Strzał Maksymiuka zablokowany
73' Tym razem ratuje nas Penkovets!!!. Brawo Nazar!!!!!
 Piłka w siatce Wisły, ale gola nie ma!!! Spalony!!!. Ależ nie podoba się to kibicom!!!! Na spalonym Łętocha
75' Szczotka pewnie Kozioł broni
77' Ależ emocje w Puławach. Dwie akcje wiślaków zatrzymane przez obronę Stali
 Do gry szykuje się Łukasz Turzyniecki
79'  Darmochwał za Pożaka
80' Leży jeden z wiślaków.
81' Budzyński zatrzymuje kontrę Stali. Bez kartki
82'  Darmochwał
83' Jak to jeszcze długo!!!!. Bronimy!!!!!!!!!!!!
 Szczotka faulowany w środku pola.
85' Wisło my wierzymy!!!!!!!
 Pielach w aut
86' Na spalonym Łętocha
87' Smektała zablokowany
 Teraz aut dla Wisły!!!!!
 Darmochwał zablokowany!!!!!
88' Z dystansu Patejuk. Nad bramką
89' Jeszcze rzut wolny dla gospodarzy. Bronimy!!!!, Musimy to obronić!!!!!!
 Nazar wierzymy w Ciebie!!!!!!
 UFF!!!! Radulij w mur!!!!!!!
90' +3
 Do gry gotowy Adam Patora
90+1' Leżał na boisku jeden z wiślaków.
 Patora przy linii czeka
90+2' Centra Presja piąstjuje Penkovets!!!!
90+3' Kontra Wisły Smektała niecelnie
90+4' Panie sędzio!!!!!!!!!!
 Panie Paszkiewicz!!!! KONIEC!!!!!!!!!!!
90+4'  Patora za Szczotkę
90+5' Ile jeszcze????
90+5' Patora zatrzymany przez Kozioła!!!!
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!!!!
 Twierdza Mielec zdobyta!!!!!!! 3 punkty jadą do Puław!!!!!!! Brawo WISŁA!!!!!!
 Kółeczko wiślaków!!!! Tak się bawi Wisełka!!!! Klątwa złamana!!!!!