3:4

Janusiński 62 90+4, Broniszewski 82 - Pożak 5, Niezgoda 40, Fedoriv 63, Sedlewski 70
Arbiter: Tomasz Marciniak ( Płock)

Waśków, Wieczorek, Dankowski, Goropevesek, Kołodziejski, Stromecki, Broniszewski, Odunka, Czapa, Maciejewski, Lewicki Penkowec, Pożak, Budzyński, Pielach, Fedoriv, Sedlewski, Maksymiuk, Barański, Machalski, Filipov, Niezgoda

Już w sobotę 15 listopada puławska Wisła rozegra koleje spotkanie tym razem z Legionovią. Początek naszej relacji od 12:45. Zapraszamy
 12:45 Piotrek wita z Legionowa
 Bardzo późno dziś, bowiem droga ciężko sporo korków i wypadków.
 Oprócz tego kłopoty z prądem w Legionowie
 Zaskoczył trener Bławacki kibiców. Prawda ;)
 Na ławce Wisły Jakub Zolech,Piotr Charzewski, Norbert Jędrzejczyk, Raphalel, Rafał Lisecki, Konrad Szczotka, Rafał Wiącek
 Na ławce rezerwowych gospodarzy Mikołaj Smyłek, Sebastian Janusiński, Kamil Tlaga, Kacper Tatara, Łukasz Komniniak, Sasa Kojvenic, Karol Ziąbski
 Poza kadrą meczową Wisły dziś Michał Leszczyński, Konrad Nowak.
 Czy Szymon Martuś
 Nie wspomniałem o pogodzie, chłodno około 7 stopni, niebo zachmurzone
 W głośnikach Margaret i jej Thank you :)
 Obie ekipy już w szatniach. Kapitanem Wisły dziś Michał Budzyński
 W Niepołomicach gdzie grają od 12:00 sensacja do przerwy Puszcza prowadzi z Zagłębiem 1:0, w Brzesku Okocimski remisuje 0:0 z Górnikiem Wałbrzych
 Na stadion przybył starosta powiatu legionowskiego. Ma być i prezydent Legionowa. No tak jutro wybory
 Wisła na biało-niebiesko, Legionovia na żółto- czerwono
 Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Wisła gra :)
 Kibice Wisły zza płotem.
 Kółeczko i kto wygra mecz. WISŁA WISŁA
2' Pożak wywalcza róg
 Po centrze Machalskiego uderza Budzyński minimalnie niecelnie.
 Siedzimy za ławkami aktywnie kierują swoją ekipą trener Bławacki
4' Ostre wejście Broniszewskiego nakładką. Od wolnego wiślacy
5'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL DAWID POŻAK 0:1
 Fedoriv przerzuca piłkę z prawej na lewą stronę do Pożaka a pomocnik Wisły z 12 metrów pokonuje bramkarza Legionovii
 Bliżej bliżej krzyczy trener Bławacki.
7' Centruje Lewicki pewnie łapie Nazar Penkowec
8' Mogło być 0:2, Niezgoda uprzedzony poza polem karnym przez Pawła Waskowa
11' Tym razem groźnie pod bramką Wisły uderzył minimalnie niecelnie Maciejewski.
12' Z przed pola karnego Lewicki. Penkowec broni
15' Przerwa w grze. Leży jeden z graczy gospodarzy
 Na szczęście już wszystko OK z graczem Legionovii gramy dalej
16' Feddoriv mógł zaliczyć drugą asystę ale Sedlewski źle i tylko boczna siatka
20' Uspokoiło się spotkanie
 Dużo gry w środku pola
24' Niezgoda w dobrej sytuacji jednak za mocno sobie wypuścił piłkę i Wasków od bramki
25' W odpowiedzi z dystansu niecelnie Stromecki
27' Fedoriv podaje do Sedlewskiego za mocno
31' Znowu Fedoriv za mocno do Sedlewskiego
34' I kolejna centra Fedoriva uderza głową Niezgoda broni bramkarz gospodary
35' Uderza Stromecki broni Penkowec
36' Co pokazał sędzia boczny?? Nie wiem Niezgoda nie był na pewno na spalonym nie faulował
 Kibice Wisły na sektorze WISEŁKA WISEŁKA niesie się po Parkowej. Pięknie
38' Kołodziejski uprzedza Sedlewskiego
40'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA
 Kapitalna akcja Filipova, który jednak uderza prosto w bramkarza, do piłki doskakuje Jarosław Niezgoda i pakuje piłkę do siatki 0:2
43' Ależ ostro Broniszewski w nogi Filipova. Bez kartki
45'  Konice pierwszej połowy
 Bardzo dobre mądre 45 minut Wisły. Prowadzenie Wisły mogło być wyższe,bowiem sytuacje są
 Zapraszamy na kilka chwil przerwy.
46'  Kominiak za Czapę
Kojvenic za Goropeska
46'  Zaczyna Legionovia
47' Bardzo dobry początek gospodarzy w zamieszaniu pod bramką Penkowca jeden z graczy Legionovii w poprzeczkę
49' Wrzutka Pożaka Sedlewski uprzedzony przez bramkarza. Mogło być 0:3
49' Machalski z wolnego broni Wasków
 Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Wisła gra ;)
52'  Janusiński za Wieczorka
56' Maciejewski nad bramką Wisły.
57' Centra Filipova wyłapana przez bramkarza
  Pożak
 Przywołany do ławki Piotrek Charzewski
60'  Charzewski za Pożaka
 Janusiński z wolnego Penkowec na róg
 Co pokazał sędzia? Rzut wolny pośredni z pola karnego Wisły.... dziwne
62'  Janusiński
 Mocne uderzenie Janusińkiego i bramka kontaktowa
63' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL FEDORIV 1:3
 Piękne uderzenie Fesoriva ląduje w długim rogu bramki gospdoarzy
 Będzie kolejna zmiana w Wiśle. Biegnie do ławki Rafał Wiącek
65' Centruje z prawej strony Fedoriv Sedlewski nad bramką
66'  Wiącek za Filipova
  Ziąbski za Stromeckiego
70'  GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL TOMASZ SEDLEWSKI 1:4
 Pięknie poszedł prawą stroną Piotr Charzewski dograł w pole karne a do piłki doskoczył Tomasz Sedlewski i wpakował ją do siatki 1:4
73' Gotowy do wejścia Raphael
75'  Raphael za Machalskiego
76' Uderza Charzewski obok bramki
78' Centruje Barański uprzedzony w ostatniej chwili Raphael róg dla Wisły
 Uderza Niezgoda i kolejny róg
81' Charzewski w pole karne uderza Sedlewski niecelnie. Dominacja Wisły
 Do gry gotowy Konrad Szczotka
82'  Broniszewski
 Kapitalny strzał Broniszewskiego z 25 metrów piłka wpada w okienko bramki Wisły
84'  Szczotka za Niezgodę
86'  Barański
89' Na spalonym Raphael
90' +3
90+1' W ataku gospodarze. Oni wierzą.
Trener Bławacki krzyczy spokojnie
90+2' Panie Marciniak !!!!!
 Centra Odunki Janusiński głową 3:4
  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!
 Sędzia po bramce Janusińskiego nie wznowił nawet gry.
Wiślacy cieszą się z wygranej. Szkoda aż 3 straconych bramek i tej nerówki w koncówce ale są 3 pumkty!!!!!!