Poznański 15 (s), Wątróbski 33 - Skałecki 26, Kacprzycki 3, Stanisławski 51
Arbiter: Mateusz Czerwień ( Kraków)

Borusiński- Wątróbski, Załucki, Witek, Misiak, Misztal, Janiec, Karólak, Tetlak, Krępa, Buczek
Socha- Barański, Poznański, Skałecki, Król, Kobiałka, Maksymiuk, Zmorzyński, Kacprzycki, Zuber, Stanisławski

Już w sobotę 16 marca puławska Wisła rozegra kolejny ligowy mecz. Tym razem w Połańcu z Czarnymi. Początek naszej relacji od 13:45
 13:35 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Połańcu
 Obiekt nie jest rewelacyjny, ale mamy prąd to najważniejsze. Przypomina nam ten stadion obiekt w Wejherowie
 10 stopni ciepła na niebie słońce, ale mocni wieje w Połańcu. Mamy już składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Krystian Kusal, Krystian Żelisko, Mateusz Supryn, Ivan Litwniuk, Dawid Chudyba, Adrian Popiołek
 Są już wiślacy na rozgrzewce. Na trybunach pusto
 Na ławce Czarnych zasiedli dziś Piotr Gnatek, Paweł Medzek, Sebastian Dereń, Damian Bawor, Jakub Wiszniewski, Oskar Łąk
 Na obiekt wjeżdża zastęp OSP Rudniki
 Uprzedzając pytania nic się nie pali. To pomoc przy organizacji spotkania ochotników z Rudników.
 Dzisiejsze spotkanie z trybun obejrzy Marcin Popławski. To efekt kary z Sandomierza, gdzie nas drugi trener został wyrzucony z ławki przez arbitra
 Ostatnie minuty rozgrzewki. Jest dyrektor sportowy Wisły Kamil Dylda. Sporo twarzy z Puław. Można powiedzieć, że ludzi z Puław więcej niż miejscowych fanów
 Jakieś pościelówki w głośnikach
 Obie ekipy już w szatniach. Zaraz ostatnie uwagi trenerów i gramy. Mamy nadzieję, że tym razem wygramy i do domu wrócimy w bardzo dobrych nastrojach
 Może 50 fanów gospodarzy na trybunach
 Oj problemy sprawiły nazwiska wiślaków spikerowi.
 No nie tylko nazwiska zawodników ale i niektóre słowa sprawiły problemy spikerowi
 Jeszcze chwila bo obie ekipy w szatniach
 Wychodzą!!!!!!!!!!
 Wisła dziś na czerwono, Czarni zgodnie z nazwą na czarno
 Kapitanem Wisły dziś Arkadiusz Maksymiuk
2 ' Zuber wywalcza rzut rożny
 Nie zdołał uderzyć Barański
 Dużo walki i dużo nerwów.
3' Przewinili wiślacy w ataku.
5' Uderzenie Kobiałki i bardzo dobrze Borusiński na róg...
6' Z dystansu Janiec ale piłka wysoko nad bramką
7' Zakotłowało się pod bramką Czarnych, ale żaden z wiślaków nie zdołał dotknąć piłki, która przetoczyła się wzdłuż bramki
8' Z rzutu wolnego uderza Janiec, ale wysoko nad bramką.
8' Tym razem faulowany Zuber
 Zablokowany Stanisławski. Bardzo ofiarnie gracze Czarnych
11' Kolejna okazja dla Wisły. Centra Zmorzyńskiego i uderzenie Kobiałki, ale nad bramką gospodarzy
12' To powinno być 0:1. Błąd przy piąstkowaniu Borusińskiego piłka trafia do Zubera ten uderza prosto w obrońcę, który stał na linii i głową wybił zmierzającą do bramki piłkę
12' Uderza Buczek w boczną siatkę
15'  Poznański.
Niestety nie możemy cieszyć się bo to bramka samobójcza. Wrzutka w pole karne Wisły piłka pechowo trafia Jakuba Poznańskiego w głowę i ląduje w siatce.... Dramat
16' Strata wiślaków w ataku. No taka jest piłka nożna, ale kolejny raz błąd ekipy Wisły i przegrywamy mecz, który powinniśmy wygrywać
19' Z dystansu uderza Maksymiuk ale nad bramką Borusińskiego
21' Uderza głową Skałecki po centrze z rzutu rożnego, ale wysoko nad bramką
23' Wiślacy częściej przy piłce lepsze wrażenie sprawiają, ale jeden błąd i przegrywamy. Ile jeszcze braku szczęścia
22'  Karólak
25' Uderzenie Barańskiego i Borusiński na rzut rożny!!!!!!!!
26' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL PRZEMYSŁAW SKAŁECKI!!!!! BRAWO SKAŁA!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!!!!
 Brawo Wisła!!!!!. Bardzo dobra centra Michała Zubera z rzutu rożnego piłka trafia do Przemysława Skałeckiego a ten wolejem po długim rogu. Walczymy!!!!!!
28' Zmorzyński zatrzymany i mamy róg...
 Znowu piłka trafiła do Przemysława Skałeckiego, ale tym razem uderzenie wiślaka za lekkie i łapie je bramkarz
30' Kontra Czarnych Barański uprzedza Jańca i róg dla gospodarzy
31' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL Łukasz KACPRZYCKI!!!!! BRAWO MAŁY BRAWO WISŁA!!!!!!!!
 Uderzenie Stanisławskiego broni Borusiński piłka trafia do Kacprzyckiego, który z bliska pakuje piłkę do siatki!!!.
33'  Wątróbski
 Nie nacieszyli się wiślacy prowadzeniem. Czarni szybko doprowadzają do remisu.
37' Uderza bardzo niecelnie Janiec. Od bramki Socha
 Szalony mecz w Połańcu.
39'  Król
40' Rzut wolny dla Czarnych
42' Leży Król Przerwa w grze
43' Źle to wygląda.
 Wstał Królik. Oddają miejscowi piłkę. Gramy dalej
45' Tym razem na placu gry Stanisławski. Brzydki faul obrońcy Czarnych
 Kulejąc opuszcza plac gry Stanisławski... Czy da radę grać dalej??
45+1' Nie pokazał arbiter z Krakowa ile gramy dalej.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Niestety po pierwszych 45 minutach nie możemy mieć dobrych nastrojów. Wiślacy remisują bowiem z Czarnymi Połaniec 2:2. Spotkanie rozpoczęło się pechowo dla puławian, którzy przegrywali po samobójczej bramce Jakuba Poznańskiego. Kolejne dwie bramki dały Dumie Powiśla prowadzenie, ale niestety po kolejnym błędzie puławskiej obrony gospodarze wyrównali na 2:2
 Puławianie mają tutaj więcej z gry, ale tradycyjnie brakuje wykończenia. Oby w drugiej połowie wiślacy zagrali lepiej i uważniej w obronie. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kilka minut przerwy
 Do przerwy w Nowym Targu Podhale prowadzi z Wisłą Sandomierz 4:0 a Chełmianka przegrywa z Wólczanką Wólka Pełkińska 1:0
 Wybiegli gospodarze. Oni są zadowoleni
 Są i wiślacy!!!!!!
46' Będzie zmiana w Wiśle
 A nawet dwie zmiany
 Do gry gotowi Mateusz Supryn i Ivan Litwniuk
46'  Zaczynają gospodarze
46'  Supryn za Kobiałkę
Litwniuk za Króla
 Spokojny początek spotkania.
47' Zmorzyński wywalcza róg
48'  Skałecki za przerwanie kontry gospodarzy
50' Kolejny corner dla Wisły. Może teraz??
51' GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL SZYMON STANISŁAWSKI!!!!!!!!! BRAWO WISŁA. BRAWO STASIEK!!!!!!!!!!
 Uff!!!. Brawo Wisła. Bardzo ładne uderzenie Stanisławskiego i mamy prowadzenie. Teraz bronić!!!!
 Ogromne zamieszanie po centrze Litwniuka, ale Stasiek trącił chyba piłkę. Brawo!!!!! Bronimy!!!!!
54' Uderza Stanisławski ale obok bramki
60' Gospodarze zaczną od rzutu rożnego
 Zakotłowało się pod bramką Wisły ale Skałecki wyjaśnia sytuację
61' Głową Witek pewnie Socha.
63' Zuber i mamy rzut rożny
 Piąstkowanie Borusińskiego piłka trafia do Maksymiuka ten przewrotka, ale obok bramki gospodarzy
65'  Ryguła za Jańca
67' Dużo walki i dużo nerwów w Połańcu
67' Uderza Litwniuk ale piłka obok bramki. Dobra próba Ivana
68' Tym razem uderzenie Zmorzyńskiego. Za bardzo się odchylił pomocnik Wisły i piła leci nad bramką.
69' Kontra Wisły Kacprzycki faulowany w środku boiska. Od wolnego Wisła
70' Kolejny faul. Tym razem faulowany był Karol Barański. Dobra okazja do wrzutki
 Kacprzycki z wolnego ale obok bramki Borusińskiego
73'  Bawor za Misiaka
74' Wpadł w pole karne Czarnych Zmorzyński piłka w siatce, ale niestety gola nie ma. Spalony
75' Kolejny raz zakotłowało się pod bramką Wisły. Wybijają wiślacy
77' Dwóch zawodników Czarnych zwija się z bólu. Męska twarda gra
78' Kolejny raz kocioł pod bramką Pawła Sochy, ale chorągiewka sędziego asystenta w górze. Spalony
79'  Meszek za Krępe
80' Jakiś uraz Pawła Sochy, którego nasz bramkarz nabawił się chyba przy wybiciu piłki głową.
81' Za mocne podanie do Stanisławskiego
 Będzie zmiana. Do gry gotowy Adrian Popiołek
82'  Popiołek za Zmorzyńskiego
83' Zerkam na zegar, ale to jeszcze bardzo długo. 7 minut plus czas doliczony!!!!
85' Musimy bronić. Rzut wolny dla Czarnych
 Wyjaśniają to wiślacy wybiciem w aut
 Wrzutka Załuckiego łapie Socha. Leż Paweł leż!!!!!
87' Wrzutka Litwniuka za krótka. Pewnie obrońcy gospodarzy
 Z rzutu wolnego Kacprzycki, ale piłka daleko od bramki Borusińskiego. Ale czas leci
88' Kacprzycki i obrona gospodarzy na róg...
 Mądrze przy chorągiewce bocznej wiślacy trzymają piłkę
89' Patrzą wszyscyibice Wisły na zegar.
 Jeszcze rzut wolny dla Czarnych....
 Meszek z wolnego pewnie Paweł Socha broni!!!!
90' +3
90+1' Jakie tu dziś nerwy. Niech to się skończy!!!!!!
90+1' Kacprzycki nabija rywala. Od autu zaczniemy
90+2' Faulowany Stanisławski. Od wolnego Wisła
 Źle wiślacy. Od bramki Borusiński
90+3' Wiślacy walczą jak lwy!!!!.
90+4' Panie sędzio!!!!
90+5'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!!!
 Brawo WISŁA!!!!!. Ależ to nas kosztowało nerwów. Okropnie trudny mecz, ale zakończony wygraną puławskiej Wisły. Zasłużoną wygraną.
 Cieszą się wiślacy kółeczko na środku!!!!!!!!
 Tak się bawi tak się bawi WISEŁKA na środku boiska. Brawo Panowie!!!!! WISŁA WISŁA WISŁA