Bartosiak 8, Paluchowski 19,89, Zając 21, 26, Ednilson 28, Kacprzycki 65 -
Arbiter: Mariusz Myszka(Stalowa Wola)

Owczarzak- Kuban, Cyfert, Pielach, Cheba, Skałecki, Zając, Ednilson Furtado, Drozdowicz, Bartosiak, Paluchowski.

Rosiak- Wolanin, K. Wszoła, Dajos, Koszel, Nastałek, Kaznokha, Chyrchała, ,Sienkiewicz, Białołusko,Grzęda

Już w sobotę 20 marca puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie zespół Hetmana Zamość. Początek naszej relacji od 14:45
 14:08 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Przed nami kolejny ligowy mecz. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie zespół Hetmana Zamość. W Puławach nic nie przypomina wiosny. Około 0 stopni, lekko prószy śnieg....
 Póki co mamy skład Wisły. Są pewne zaskoczenia.
 W bramce Wisły witamy wychowanka Piotra Owczarzaka dla którego jest to powrót po kilku meczach pauzy.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Paweł Socha, Dariusz Brągiel, Łukasz Wiech, Włodzimierz Puton, Marcel Kąkol, Kacper Kondracki, Łukasz Kacprzycki
 W jedynym zakończonym dziś spotkaniu w Radzyniu miejscowe Orlęta pokonały Jutrzenkę Giebułtów 3:2.
 Mamy skład ekipy gości
 Na ławce zamościan zasiedli dziś
Jakub Wyłupek, Piotr Dajos, Łukasz Pokrywka, Mateusz Wszoła, Sebastian Łapiński, Oliwier Maziarka
 W rozgrywanych od 14 spotkaniach rezerwy Cracovii prowadzą z Wólczanką Wólka Pełkińska 1:0 a ekipa Stali Stalowa przegrywa z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0
 Obie ekipy już na rozgrzewce.
 Chłodno w Puławach. Czekając na wiosnę czekamy na rozpoczęcie spotkania. Oby zwycięskiego dla Dumy Powiśla
 W Sieniawie miejscowy Sokół prowadzi z rezerwami Korony Kielce a w Sandomierzu miejscowa Wisła remisuje 0:0 z Siarką Tarnobrzeg.
 14 minut do rozpoczęcia spotkania a swój show za mikrofonem rozpoczyna Michał Świderski
 Schodzą obie ekipy do szatni
 Na meczu obecny między innymi nowy dyrektor MOSIR Pan Andrzej Śliwa
 Ostatnie takty muzyki na pustym stadionie MOSIR-u w Puławach. Mamy nadzieję,że fani niedługo wrócą na trybuny, ale mam do Was apel. Dbajmy o swoje zdrowie tak abyśmy razem mogli przeżywać sportowe emocje na trybunach
 Jupitery zgaszone.
 W Rącznej rezerwy Cracovii pokonały zespół Wólczanki Wólka Pełkińska 2:0.
 Jeszcze czekamy na obie ekipy. Kilka minut i przy Hauke-Bosaka będą emocje
 Są gracze Hetmana. Goście zagrają dziś na zielono
 Są też wiślacy. Ekipa Dumy Powiśla w pasiakach!!!!!!
 W lesie doping dla Wisły
2' Wrzutka Bartosiaka ale pewnie Rosiak.
3' Faulował jeden z wiślaków rywala. Od wolnego goście
4' Na spalonym pod podaniu od Ednilsona Zając
6' Bartosiak podaje do Ednilsona ale za mocno. Od bramki Rosiak
8' Wolanin ratuje Hetmana od rzutu rożnego. Od autu Wisła
8' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL BARTŁOMIEJ BARTOSIAK!!!!!!!!!!
 No i mamy otwarcie wyniku spotkania. Bartłomiej Bartosiak staje się powoli specjalistą od pięknym goli. Dobra wrzutka od Tomasza Zająca Bartosiak stojący tyłem do bramki przewrotką pakuje ją do siatki. Brawo WISŁA Brawo Bartek
11' Rzut wolny dla gości
 Pewnie jednak obrona Wisły i kończy się na strachu.
13' Na spalonym Paluchowski. Grę wznowią goście
15' Wolanin zatrzymał Bartosiaka i grę od bramki zacznie Dawid Rosiak
16' Piłka w siatce gości a wpakował ją tam Adrian Paluchowski ale chorągiewka sędziego w górze. Na spalonym Paluch
17' Niecelne podanie Ednilsona. Od bramki Rosiak
19' GOOOOOOOOOOLLLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!!!!!!!! BRAWO PALUCH!!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Co nie udało się Paluchowskiemu chwilę wcześniej udało się teraz. Kapitalna akcja Emila Drozdowicza, który wypuścił Paluchowskiego sam na sam z Roaiakiem a ten mimo, że był łapany przez obrońców Hetmana wpakował piłkę do siatki. BRAWO WISLA!!! BRAWO PALUCH
21' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL TOMASZ ZAJĄC!!!!!! BRAWO ZAJĄCZEK!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 No i mamy trzecią bramkę dla Wisły. Tym razem dobre podanie do Tomasza Zająca, który wpadł w pole karne gości i technicznym strzałem pokonał Rosiaka. Brawo WISŁA!!!!
25' To powinno być 4:0 ale kapitalnie Rosiak po strzale Paluchowskiego!!!
 Ręką zagrał jeden z graczy Hetmana w polu karnym, ale sędzia Myszkas każe grać dalej
26' GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL TOMASZ ZAJĄC !!!!! BRAWO ZAJĄCZEK!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Kapitalna akcja wiślaków Ednilsona i Tomasza Zająca i ten drugi pakuje piłkę do siatki Rosiaka. BRAWO WISŁA!!!!!!
28' GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL EDNILSON FURTADO!!!!!!!! BRAWO EDI!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Była asysta Ediego teraz czas na jego bramkę. Kapitalnie powalczył o piłkę Bartosiak wrzucił piłkę a ta trafiła do Ediego, który wpakował ją do siatki. BRAWO WISŁA!!! BRAWO EDI
34' Paluchowski wywalcza rzut rożny
 Głową Skałecki, ale dobrze Rosiak. Co by nie mówić Rosiak mimo puszczenia pięciu bramek spisuje się tutaj nieźle
37' Bartosiak zza pola karnego, ale nad bramka gości
 To powinno być 6:0, Bartosiak do Paluchowskiego, ten za długo czekał ofiarnie gracze gości
37' Na spalonym Zając.
39' Rzut wolny dla Wisły po zagraniu ręką Grzędy.
 Piłka znowu w bramce Hetmana po strzale głową Cyferta, ale faulował chyba wiślak i gola nie ma
43'  Dajos za faul na Ednilsonie
45'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo szybko minęła nam pierwsza połowa spotkania. W Puławach po 45 minutach gry bez niespodzianki prowadzenie Wisły 5:0, widać, że wiślacy grają tutaj na luzie ale czekamy na kolejne bramki
 Na Hauke-Boska wracamy po krótkiej przerwie
 Witamy po przerwie. Będą zmiany w obu ekipach
 W Wiśle 3 zmiany w Hetmanie 1
46'  Kacprzycki za Drozdowicza
Wiech za Skałeckiego
Konradcki za Zająca
46'  Zaczyna Hetman
46'  M.Wszoła za K. Wszołę
48' Okazja dla Paluchowskiego, ale dobrze w bramce gości Rosiak
49' Paluchowski do Ednilsona ten uderza i tylko róg...
 Głową Cyfert, ale niestety niecelnie
50' Kacprzycki po solowym rajdzie i tylko róg....
 Faulował w ataku Wiech
53' Za mocne podanie Paluchowskiego do Ednilsona
56'  Ednilson za faul na Sienkiewiczu
58' Spokojny mecz w Puławach. Wiślacy zadowoleni z prowadzenia a goście bez pomysłu na atak
59' Niecelnie podanie Paluchowskiego do Kacprzyckiego
60' Z dystansu Dajos, ale obok bramki Owczarzaka
61' Rzut wolny dla Wisły. Faulowany Bartosiak
 Wpadł w pole karne gości Kacprzycki i rzut rożny dla Wisły
63'  Łapiński za Chrychałę
65' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!!! 6:0. BRAWO MAŁY!!!! BRAWO WISŁA!!!!
 No i mamy gola po zmianie stron. Tym razem wprowadzony po przerwie Łukasz Kacprzycki zdobywa bramkę po ładnej akcji z Ednilsonem Kacprzycki wpadł w pole karne gości i w sytuacji sam na sam pokonał Rosiaka. Brawo WISŁA
69'  Brągiel za Bartosiaka
70' Strzał Białołuski nad bramką Owczarzaka
72' Kondracki do nikogo i od bramki zacznie grę Rosiak
73' Faulowany przez Mateusz Wszołę Paluchowski
75' Na spalonym Kuban
76'  Kaznokhna za faul na Kacprzyckim.
 Wcześniej brzydko potraktowany Kondracki. Nie podoba nam się gra gości
 Kacprzycki z rzutu wolnego, ale nad bramką.
79' Ednilson zdaniem arbitra faulował Wolanina w ataku...
82' Kąkol za Ednilsona
83'  Koszel za uniemożliwianie rozpoczęcia gry przez Cyferta
84' Białołusko chciał chyba dośrodkować a wyszedł strzał, który o mały włos nie zaskoczył Owczarzaka
85' Łapiński w ataku fauluje Cyferta. Od wolnego Wisła
88' Zatrzymany na prawej stronie Kacprzycki
89' GOOOOOOOOOOOLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!!!! BRAWO PALUCH!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Brawo Wisła. Kapitalnie powalczył na prawej stronie Kacprzycki o piłkę dośrodkował w pole karne do Paluchowskiego a popularny Paluch głową pokonał Rosiaka
90+1'  Koniec spotkania!!!!
 Brawo dla Wisły, która wygrywa swój kolejny mecz w sezonie. 7:0 to najmniejszy wymiar kary dla ekipy gości.
 Gdyby wiślacy wykorzystali wszystkie okazje bramkowe oraz trener Pawlak nie dokonał zmian w przerwie paść mógł zdecydowanie wyższy wynik.
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi tak się bawi WISEŁKA!!!!!