KS Wisła Puławy - MKS Ryki

4 - 0 (1 - 0)

Dryk 42,71 Samobójcza Warda Ł. 74, Kamola 84 -
Arbiter: Sędzia główny: Tomasz Mikulski Asystenci: Kinga Seniuk i Michał Sławikowski

Dąbała - Pszczoła,Mróz,Burek,Skrzypczak -Niedziałek,Skrzypczyński,Kozdrój,Abramczyk - Dryk,Sikora

Jóźwik K. - Warda Ł.,Warda P.,Grandsztof,Kłak - Majek,Maj,Leonarcik,Szymański - Starosz, Jóźwik P.

Kartki:
Mróz 22, Kozdrój 49
Jóźwik Piotr 39

1'  rozpoczyna wisełka która dzisiaj na zielono a goście na niebiesko
3' poćzatek spotkania to gra w środku pola bez zdecydowanych ataków obu zespołów
5' składna akcja wisełki lewą stroną, sikora do Dryka ale wcześniej obrońcy na rzut rozny
 dośrodkowanie Sikory ale ponownie pewnie obrońcy
7' kolejna akkcja wisełki tym razem prawą stroną, dośrodkowanie Abramczyka ale tym razem pewnie bramkarz gości
9' fragment kolejnej gry w środku pola
11' tym razem po raz kolejny prawa stroną Abramczyk, dogranie do Niedziałka ale ten fauluje obrońcow gości
13' tym razem goście na naąszej połowie spokojnie rozgrywają piłkę ale strata i kontratak wisełki ale kończy się ona na wysokości pola karnego rzutem z autu
16' kolejna akcja wisełki prawa strona ale obrońcy gości na rzut rozny
 dosrodkowuje Sikora, a Abramczyk uderza głową minimalnie niecelnie
18' tym razem dośrodkowanie z prawej strony gości uderzenie głową napastnika a piłka ponad poprzeczką
19' tym razem wisełka prawa stroną, Abramczyk wykłada piłke na 16 metr a uderzenie Kozdrója mija prawy słupek bramki gości
20' dobra akcja wisełki prawą stroną, dogrywa Niedziałek a sam dryk tylko wie jak niestrzelił tej bramki mając do bramki około 5 metrów i w dodatku bez bramkarza
22'  Mróz fauluje zawodnika gości który był w dobrej sytuacji do dośrodkowania z lewej strony
 dośrodkowanie z lewj strony ale pewnie nasi obrońcy
24' tym razem od dobrych kilkunastu sekund ponoweni fragment grania w środku boiska
26' tym razem goscie prawa strona ale za długie zagranie i od bramki rozpocznie wisełka
28' dobrez zaczynająca się akcja wisełki kończy się za długim podanie Pszczoły do Sikory i bramkarz gości od bramki
29' rzut wolny dla wisełki po faulu na Kozdróju, dośrodkowanie Sikory ale za długie i piłka opuszcza kończowa linię boiska
30' dobra akcja wisełki prawą stroną, Abramczyk ponownie do środka do Kozdrója a ten udzerza minimalnie niecelnie nad poprzeczką
32' kolejna akcja wisełki lewą strona, dogranie Niedziałka ale pewnie obrońcy gości
33' tym razem kontratak gosci ale nasi obrońcy na rzut rożny
 dośrodkowanie z rzutu roznego ale niedokładne dośrodkowanie i od bramki Dąbała
34' kolejna akcja gości, wychodzą sam na sam i bardzo niecelne uderzenie na szczęścia dla naszego zespołu
35' kolejna akcja gości ale tym razem dobrze funkcjonuje obrona i napastnik gości złapany na spalonym
36' kolejna akcja gości i tym razem lepszy Dąbała
38' fragment gry w środku pola
39' kolejna akcja gości i po dośrodkowaniu z prawej strony uderzenie głową broni Dąbała
  dla zawodnika gości Jóźwik Piotr za faul na Skrzypczaku
41' kolejna akcja gości ale wszystko kończy się na obrońcach wisełki i rzut rożny
 dośrodkowanie z prawej strony ale pewnie nasi obrońcy wyprowadzamy kontraktak
42'  Abramczyk do Dryka, ten kładzie bramkarza i strzela do pustej bramki
44' kolejna akcja wisełki ale dośrodkowanie Niedziałka wybijają obrońcy gości i wyprowadzaja kontratak
45' goście wychodzą sam na sam ale na szczęście po uderzeniu piłka minimalnie mija słupek bramki strzeżonej przez Dąbałę
45+2'  koniec pierwszej połowy
46'  goście rozpoczynaja drugą połowę spotkania
47' po początku w środkowej strefie boiska, pierwsza akcja wisełki ale po uderzeniu Dryka bramkarz gości pewnie łapie piłkę
48' kolejna akcja wisełki, po dośrodkowaniu Dryka Kozdrój w dobrej sytuacji ale bramkarz gości z największym trudem odbija piłkę
49'  kolejna akcja wisełki ale Kozdrój faujuje zawodnika gości za co otrzymuje kartkę
51' kolejna akcja wisełki prawą strona, Skora dośrodkowuje ale pewnie obrońcy gości
53' kolejna akcjaale prostopadłe podanie Abramczyka za długie do Dryka
54' kolejna akcja ale drugą strona, tym razem Niedziałek ale dośrodkowanie kończy się na bramkarzu gości
55' uderza z dystansu Skrzypczyński, piłka po rykoszecie minimalnie mija bramkę gości i wychodzi na rzut rożny
 dośrodkowanie Sikory pewnie wybijaja obrońcy gości
56' tym razem akcja gości rzut rożny ale dośrodkowanie pewnie wybijają nasi obrońcy
58' kontratak wisełki, z dystansu uderza Kozdrój ale wysoko nad poprzeczką
59' opuszcza boisko Sikora a wchodzi w jego miejsce Kamola
61' kolejny fragment gry w środku pola, bez żadnych składnych akcji
63' tym razem akcja lewą strona wisełki ale spokojnie na wysokości pola karnego przerywają obrońcy
64'  w drużynie gości opuszcza Maj boisko a wchodzi Belka
65' kolejny fragment gry w środku pola
68' po okresie spokojnej gry w środkowej części boiska kolejna akcja wisełki z dystansu uderza Kamola a piłka minimalnie nad poprzeczką
70'  wchodzi Mirosław a schodzi Skrzypczyński
71'  szybka akcja prawą strona Abramczyka podanie wzdłuż bramki i Dryk zdobywa bramkę
73' kolejna akcja lewą strona Kamoli i bramkarz z wielkim trudem na rzut rożny
74'  dośrodkowanie Kamoli i po strzale samobójczym głową bramkę zdobywa obrońca gości Łukasz Warda
76' tym razem akcja gości i Dąbała z wielki trudem na rzut rozny
 dośrodkowanie i pewnie nasi obrońcy
  schodzi Niedziałek a wchodzi Wiśniorz
79' kolejna akcja wisełki prawą stroną, dośrodkowuje Kamola i pewnie obrońcy gości
81' kolejna akcja prawa stroną i faul na Dryku
 dośrodkowanie Skrzypczak i ponownie pewnie obrońcy
82' kolejna akcja wisełki, dogrywa Abramczyk a Mirosław minimalnie mija się z piłką
83'  w wisełce schodzi Skrzypczak a wchodzi Stolarek a w drużynie gości schodzi Warda Ł. a wchodzi Kepka M.
84'  kolejna akcja wisełki dośrodkowanie z lewej strony Mirosława a Abramczyk zgrywa głową do Wiśnirza ten uderza w bramkarza a dobitka Kamili ląduje w bramce
86' kolejna akcja wisełki prawą strona Abramczy dośrodkowuje ale obrońcy na rzut rożny
 dośrodkowuje Kamola ale pewnie bramkarz gości
88' kolejna akcja wisełki Abramczy dochodzi do prostopadłego podania ale obrońcy na rzut rożny
 dośrodkowuje Wiśniorz ale obrońcy gości pewnie wybijają piłkę
90' kolejna akcja wisełki prawa strona i rzut wolny na Wiśniorzu
90+1 ' kolejna akcja wisełki po dośrodkowaniu Abramczyka, piłkę w środku pola karnego przyjmuje Kamola mija dwóch obrońców i będąc przed bramkarzem uderza wprost w niego
90+3' kolejna bardzo dobra akcja prawą strona wisełki a dośrodkowanie Mirosław z prawej strony uderza głową Wiśniorz a piłka po słupku opuszcza boisko