Kwaśny,Czopko, Bereś, Cupryś, Domin, Iwanowski, Krzak,Płonka, Rusin, Skiba, Kopiec.
Beszczyński, Gawrysiak, Kozieł, Pietroń, Budzyński, Nowak, Krakiewicz, Chmielnicki, Litun, Giza, Rzędzicki

Kartki:
Cupryś (żółta)

Zapraszamy na relację live ze spotkania w Boguchwale. 21.04.2010 początek o godzinie 15:00
 Godzina 14.18 Witamy wszystkich kibiców Wisły z Boguchwały. Za ponad 40 minut zostanie rozegrane tutaj spotkanie pomiędzy Izolatorem a Wisłą
 Pogoda w Boguchale nie zachęca do gry. Jest około 10- 11 stopni niebo zachmrzone, godzinę temu nad Rzeszowem i Boguchwałą padało.
 Na murawie pięknego kameralnego stadionu w Boguchwale rozgrzewka bramkarzy Wisły Łukasza Kuśmierza i Kamila Beszczyńskiego. Z głośników leci skoczne disco-polo.
 Na razie oprócz mnie i miejscowego spikera na stadionie żywej duszy, wpływ ma na to chyba termin meczu środa 15.00.
 14.25. Na rozgrzewkę wychodzą zawodnicy Wisły. W ich składzie jedna sensacyjna zmiana. Za Procyka zagra Mateusz Kozieł. Wkrótce całe składy
 Na rozgrzewce także zawodnicy Izolacji. Na wiślackiej rezerwie pozostają dziś. Kuśmierz, Dryk, Mróz, Leszczyński, Mokiejewski, Krupa
 Jak dowiadujemy się 4 km od Boguchwały leje. Miejmy nadzieję, że natura oszczędzi IZO- Arene i uda rozegrać się spotkanie w dobrych warunkach.
 Witamy coraz większą widownię w STUDIO Wisła. Na razie obie ekipy rozgrzewają się. Na trybunach znikoma liczba widzów, mimo, że do meczu tylko 25 minut.
 Co jest ciekawostką składy drużyn prezentowane są na świetlnej tablicy. Dobre wrażenie robi miejscowy obiekt.
 Powolutku zapełniają się trybuny IZO- Areny. Na razie na moje oko około 20 osób. Oprócz mnie kilka pojedynczych osób z Puław. Brawo kibice tak trzymać.
 Na boisku trwa rozgrzewka.Boisko zdecydowanie w lepszym stanie niż w Zwoleniu.
 10 minut do pierwszego gwizdka sędziego głównego. Wiślacy intensywnie się rozgrzewają. Izolator już w szatni.
 W tym momencie wiślacy także już w szatni.
 Obok mnie kolega z Nowin. Trójka sędziowska już czeka na zawodników.
 Izolator dziś w białych spodenkach i zielonych koszulkach, wiślacy w swoich pasiakach.
 Bojowa muzyka z głośników IZO- Areny i obie ekipy powoli szykują się do wyjścia na plac gry. Już wszystko gotowe za chwilę pan Antosz wyprowadzi obie jedenastki na środek i rozpocznie się to zaległe spotkanie
 Minuta ciszy, w związku z tragedią w Smoleńsku.
1'  Rozpoczynają wiślacy
1' Po faulu dośrodowanie w pole karne Wisły, ale pewnie Beszczyński
2' W środku boiska faulowany Chmielnicki z dogranie w pole karne Izolacji i mamy rzut rożny
3' I kolejny rzut rożny po wybiciu głową jednego z obrońców gospodarzy, ale piłka mija wszystkich zawodników Wisły i od autu rozpocznie Izolator
5' Kolejny wolny dla Izolatora, głową na róg piłkę wybija Budzyński
6' Dobre podanie Budzyńskiego do Gizy, ale nasz zawodnik na spalonym
7' Na stadionie atmosfera jak w teatrze, brak dopingu, wszyscy siedzą i w spokoju oglądają to spotkanie. Nie można powiedzieć, że w ciszy bo obok stadionu toczą się roboty budowlane.
8' Dogranie piłki do Lituna, nasz pomocnik wpada w pole karne i piłka po jego uderzeniu o metr mija słupek bramki Kwaśnego.
9' Groźna akcja gospodarzy w idealnej sytuacji pogubił się jeden z graczy Izolacji i skończyło się na strachu.
12' Znakomita interwencja Pietronia, który blokuje Skibę
13' Prawą stroną przedziera się Nowak i mamy rzut rożny. Trzeci już dziś
14' Centra Beresia w pole karne, ale piłka pewnie w rękach naszego bramkarza
17' W pole karne zagrywa Budzyński, ale piłka pewnie ląduje w rękach Kwaśnego
18' W odpowiedzi Izolator i Kozieł wybija na rzut rożny
19' Uderzenie głową Płonki fantastycznie w bramce Beszczyński. Uff.
20' Wiślacy w kontrze i ładne uderzenie Nowaka, jednak metr od bramki Wisły.
21' Ostro wchodzi w Rusina Budzyński i z 20 metrów wolny dla Izolacji
24' Kozieł kolejny raz czyści sytuację i wybija piłkę na aut z pod nogi Płonki
26' Faulowany przy linii końcowej Gawrysiak i Wisła od wolnego.
27' Rzędzicki poszedł na przebój uderzył, ale piłka znowu obok bramki Kwaśnego.
29 ' Dogranie piłki do Lituna, ale obrońcy Izolatora pewnie na aut
30' Piękne uderzenie Gizy, ale jeszcze lepiej w bramce Izolacji Kwaśny. Brawo Wisełko.
31' Centra Beresia i Pietroń wybija piłkę na rzut rożny.
34' Kolejna dobra akcja Wisły i znowu Giza i znowu dwa metry od bramki Kwaśnego.
36' 20 metrów od bramki faulowany Rzędzicki. Do uderzenia szykuje się Krakiewicz, jednak piłka po jego dograniu ląduje w rękach bramkarza gospodarzy.
38' Uderzenie Beresia a dużego kąta trafia w boczną siatkę.
38' Dośrodkowanie Lituna i głową Giza. Znowu minimalnie niecelnie.
40' Centra z prawej strony Izolatora, ale piłka wychodzi na aut i zacznie Wisła.
43' Gra toczy się głównie w środku pola. Od kilku minut żadnej ciekawej akcji.
44'  Cupryś za faul na Krakiewiczu
45'  Sędzia Antosz kończy tę połowę i zaprasza oba zespoły na 15 minut przerwy.
 Po 45 minutach bardzo wyrównane spotkanie na IZO- Arenie. Więcej sytuacji mieli wiślacy, jednak Gizie i Rzędzickiemu brakowało trochę precyzji. Miejmy nadzieję, że wiślacy strzelą w drugiej połowie jakaś bramkę.
 W pozostałych dwóch meczach rozgrywanych od 15.30 bez bramek.
 O i mamy zmianę wyniku w Nowej Sarzynie. Unia prowadzi 1:0 z Wisłoką.
 W Nowej Sarzynie już 2:0 a w Boguchwale wiślacy już na placu gry. Czekamy nadal na graczy gospodarzy. Chyba ich szkoleniowiec ma wiele uwag do gry Izolatora bowiem przerwa przdłuża się
 O i są gracze Izolacji. Obie jedenastki gotowe do rozpoczęcia drugiej połowy.
46'  Zaczynają gospodarze.
47' Mogło być groźnie pod bramką Wisły, ale na spalonym Iwanowski i skończyło się na strachu.
48' Zakotłowało się pod bramką Wisły. Piłka odbijała się jak bile w bilardzie w polu karnym Wisły i ostatecznie ląduje w rękawicach Beszczyńskiego
50' Rzut wolny pośredni z pola karnego dla Wisły po wejściu nakładką w Krakiewicza.
51' Jednak piłka po uderzeniu Nowaka mija bramkę Izolatora.
53' Nad Izo- Areną wyszło śłońce a w ataku wiślacy, ale akcja Lituna zatrzymana
53' Krzak w pole karne, ale prosto w ręce bramkarza Wisły.
55' Prostopadłe podanie do Rusina i zawodnik gospodarzy na spalonym
56' Płonka z 5 metrów kapitalnie o ofiarnie Beszczyński, który leży teraz kontuzjowany.
57' Na szczęście z Kamilem już wszystko w porządku i za chwilę wznowienie gry. Brawo Beszczu.
58' Litun z wolnego ale nad poprzeczką bramki.
60' Akcja Wisły i piłka wychodzi na aut naszemu zawodnikowi.
61' Z 20 metrów Chmielnicki, ale Kwaśny odbija na rzut rożny.
62'  Budzyński za faul
64' Akcja gospodarzy, którzy po sprytnym zagraniu wywalczyli rzut rożny
66' Na boisku bez zmian z ławki słychać podpowiedzi Jacka Fiedenia
68' O Jezus Maria ale sytuacja Wisły. Rzędzicki go Gizy nasz napastnik sam na sam z Kwaśnym i broni bramkarz Izolatora. Czemu on tego nie strzelił.
69'  Z boiska schodzi Krakiewicz na placu gry pojawia się Mokiejewski
71' Tym razem groźnie pod bramką Wisły, ale z dobrej strony pokazuje się Beszczyński.
72'  Domin opuszcza boisko a pojawia się Karwat
74' Piłka w pole karne ale nikt nie trafia w piłkę
76' Rzędzicki uderza ale jego uderzenie zablokowane.
78' Do końca spotkania 12 minut a na boisku walka o 3 punkty.
79 ' Groźną kontrę gospodarzy przerywa Pietroń
80' Akcja Gizy i zabierają mu piłkę gracze Izolatora.
81'  Cuprys opuszcza Sierżega pojawia się na placu gry
82'  Litun opuszcza boisko a na placu gry pojawia się Dryk
84'  Warzybok wchodzi na boisku a z schodzi z niego Bereś
86' Uderzenie głową Karwata po wrzutce Rusina, ale piłłka nad poprzeczką bramki Wisły.
87' Faulowany Rzędzicki i wiślacy od wolnego.
88'  Wrzutka Gizy w pole karne głową przedłuża Rzędzicki i piłka ląduje w siatce Kwaśnego
89' Centra Gawrysiaka w boczną siatkę
  +3
91' Giza w pole karne, a Dryk głową niecelnie
92' [Zmiana] Rzędzik opuszcza boisko na placu gry Leszczyński
93' Mijają 3 doliczone minuty. Panie sędzio to koniec meczu
  KONIEC WISŁA wygrywa dziś w Boguchwale 1:0
 Na środku boiska tańcza nasi zawodnicy. Po IZO Arenie niesie się Wisła Wisła Wisła i kto wygrał mecz. Brawo Panowie.
 Aż miło się ogląda taką radość. Dziękujemy Wiślacy za to spotkanie.