Kępka

Kartki:
Wyroślak, Grajper, Styzej

Kępka

Zapraszamy na relację w środę 21.05.2008 o godzinie 17:00 ...........................................
 25 minut do meczu witamy was z Poniatowej
 Obie druzyny już na boisku. Z Wisłą przyjechał Michał Stecyszyn. Narazie najwięcej kibiców z Puław
 Obie drużyny juz się rozgrzewają. 19 minut do meczu
 Na stadion przybył młyn Stali. Kibiców Wisełki jeszcze nie ma
 Tłum na stadionie gęstnieje. Na moje oko jest już 300- 400 kibiców.
 Młyn Wisły już pod stadionem. Pewnie niedlugo nasi wejdą
 10 minut do meczu. Wiślacy schodzą do szatni.
 A kibice Wisełki już na stadionie. Ze śpiewem Wisełka Puławy nasi udają się na swój sektor
 A za kibicamu udają się Policja. Oj moze być gorąco
 Przed chwilą doszło do małego starcia. Sytuację ratuje ochrona
 Kibice obu drużyn starli się na trybunach. Jednak po krótkim czasie obie grupy udaly się na swoje sektory
 Wisła zagra dziś na niebiesko
 Oj na trybunach spokoju dziś nie będzie. Sektor Wisły obstawiła Policja o ochrona
 Obie drużyny wchodzą już na płytę boiska. Stal na zółto- niebiesko a Wisła na niebiesko.
 Wiślacy wywieszą flagi Stali.
 Zaczęla Stal
1' Na boisku serpentyny z sektora Stali
2' Przerwa w grze a na trynunach bluzgi w stronę Wisły.
 Na boisku walka na trybunach też. Kibice Wisły niszczą flagę stali. Gospodarze zrywają się ze swojego sektora
3' Strzał Wójcika, ale niecielnie
5' Kibice Stali wracają na swój sektor. A na boisku akcją Wisły ale Abramczyk nie dochodzi do piłki zagranej przez Kępkę
  Przypominamy, że w górnym prawym rogu relacji jest link do czata. Kibiców chcących powymieniać się opiniami zapraszamy do rzeczowej dyskusji
6' Druga flaga Stali już się pali. Na boisku kolejne próby Stali
8' Tym razem jakies starcia z ochroną a w międzyczasie strzał Mazurka.Ale niecelnie
9' A na stadion dostarł kolejnny odział policji tym razem w kaskach i z tarczami
10'  Wyroślak. Dobra akcja Stali i Wyroślak sam na sam i strzela koło bezradnego Dąbały
 Kolejna akcja Stali, ale Dąbała łapie ten strzał
14' Wiślacy strasznie przestraszeni. Niestety Stal jest narazie lepsza
16' Wrzutka w pole karne Stali ale pewnie bramkarz gospodarzy.
18'  Mokijewski. Piękny strzał Mokieja, któremu podał Giza
19' Było grożnie, ale Stal zgubiła piłkę i nasi obrońcy do przodu
20' Gra się wyrównała. Na trybunach spokój i slychać spiewy o obu druzynach
21' Rzut rozny dla Wisly,ale bez powodzenia
22' Akcja Stali lewą stroną, ale naszczęście gracz gospodarzy na spalonym,
23' Mokiejewski w pole karne ale obrońcy Stali na rzut różny
24' Strzela główką Kępka ale obroncy znwou wybiają piłkę
26' Znowu wulgrazmy na trybunach. Tym razem w stronę Opole Lubelskiego
27' Mokiejewski lewą stroną, ale dośrodkowanie nad bramkę Styżeja
28' Kolejna akcja Wisły,ale znowu bramkarz Stali. Ożywili się kibice z Poniatowej
29' Spiewają, że zawsze tam gdzie Stalówka gra. Dziwne by było jak by u siebie spiewali inaczej
30' Groźnie pod bramką Dąbały. Kibice Stali był będzie jest Motor RKS. Dziwne
31' Piłka do Gizy,ale bramkarz Stali pewnie lapie
32' Wiślacy śpiewają Hutnik Warszawa i Opole Lubelskie.
33' Faulowany Gawrysiak. W środku pola
  Na czacie ciekawa dyskusja. Zapraszamy
34' Akcja Stali, ale Mróz wślizgiem wybija piłkę z pod nóg gospodarzy
35' Akcja Wisły, ale podanie go Gizy za mocne
36' Strzał Jabłońskiego, ale pewnie Dąbała
  Kępka za próbę wymuszenia rzutu karnego
39' Rzut rozny dla Stalia, ale nasi obrońcy radzą sobie z akcją gospodarzy
40' Groźnie gospodarze za spraa Mazurka, ale jego kolega źle uderzył i kończy się na strachu
41'  Tym razem kartonik wędruje do Wyroślaka
43' Strzela Giza, ale w boczną siatkę. Ładna akcja Abramczyka, który dogrywa do Gizy
44' 100% sytuacja dla Stali. Sam na sam z Dąbałą staje Wyroślak, ale uderza daleko od bramki. Wróciliśmy z dalekiej podróży
45'  Sędzia Gil dodaje jedną minutę do pierwszej połowy
45' Gawrysiak mocno z przed pola karnego, ale Styżej mimo kłpotów broni.
  Konczy się I połowa meczu. Przed nami 15 minut przerwy
 W pierwszych 20 minutach przewagę miała Stal co udokumentowalą bramką. W drugiej części połowy do glosu doszła Wisla. Jak narazie sprwiedliwy wynik na stadionie w Poniatowej. Wracamy za 15 minut
 Na trybunach znwou troszkę niepokojów. Do akcji wkracza policja
 Kibice obu drużyn przez chwilę byli na murawie. Oj niedobrze to wygląda. Oby nie skończyło się tak jak w Wilnie
 Sytuacja narazie opanowana. Ale obawiamy się o czy uda się ten mecz w spokoju dograć
 Powoli obie drużyny wracają już na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy meczu
46'  Zaczęła Wisła
46' Rzut wolny dla Wisly i zółtko dla Grajpera
47' Z główki strzela Burek, ale strzał odbija się od obrońców Stali i wychodzi w pole
48' Na boisku leży Adam Mróz. Ale pomoc medyczna nie jest potrzebna
49' Strzela Jabłoński, ale nad bramka Dąbały
50' Znowu groźnie pod bramką Dąbały, ale wszyscy się mijają z piłką. W odpowiedzi akcją Wisły, ale Kępką takze mija się z piłką
53' Stzela Mokiejewski, ale tylko boczna siatka.
55' Na spalony Giza.
56' Akcja Gizy, ale strzał Mokiejewskiego blokują obrońcy Stali. Kibice Stali odpalili saletre
60'  Stal, Wyroślak schodzi z boiska a na jego miejsce Damian Iracki
61' Rzut rożny dla Wisły.
62' Zakotowało się pod bramką Stali, ale strzal Abramczyka wybijają z lini obrońcy Stali. Była sytuacja
65' Kolejn róg dla Wisły, ale tym razem Styzej pewnie łapie
66'  Szczwiński schodzi a na jego miejsce wchodzi syn prezesa Grzegorz Olchawski
67' Stzal Mazurka, ale Dąbała z kłopoami ale broni
68' Chwilę pózniej znowu Mazurek, ale kolejny raz wspaniale Dąbała
 W Wiśle narazie bez mian, chociaż intenswynie grzeje się Mateusz Kamola
70' Na boisku lezy Krystian Burek, który dosta piłką w twarz
71' Akcje Wisły ale wrzutki w pole karne wynijają obroncy z Poniatowej
72' Będzie zmiana w Wiśle. Do wejścoia gotowy Mateusz Kamola
73'  Niestety gol dla Stali. Jabłoński strzałem głową pokonuje Dąbałę
73'  Kamola wchodzi za Abramczyka
75' Na boisko wejdzie Damian Wiśniosz. Miejmy nadzieję ze Buła odmieni obraz gry
77'  Wiśniosz wchodzi a boisko opuszcza Matyjaszek
79' Dobra akcja Kamoli, nikogo nie bylo w polu karnym
 10 minut nadzieji Wisły. Będzie ciężko. Ale póki piłka w grze.
82' Coraz mniej czasu, a bramka dla Wisły nie pada.
84'  w Stali schodzi strelec bramki na 2:1 Jabłóński a za niego Karol Strug
 Kibice Wisły w ciszy ogldają mecz
86' Szarzował Buła, ale moim zdaniem fulowany ale gwizdek sędziego milczy
87' Wiślacy cały czas próbóją, ale niestety bez efektu a stalowcy już swiętują awans do baraży
88'  Mazurek schodzi z boiska a na placu gry melduje się Wojewódka
88' Strzelał Iracki, ale Dąbała pewnie broni
89' Coraz mniej czasu. My wierzymy, ale czy się uda??
90' O Jezu ale niesczęście. Łukasz Giza uderza w słupek. Boże dlaczego??
 Jedna z ostatnich akcji dla Wisły.
Styzej
  Niestety sędzia Gil gwiżdze ostatni raz i końcy mecz. Wisła pzegrywa ten mecz
 Stal bawi się na środku boiska z kibicami. Strzelają szapmany a smutni wiślacy podchodzą do swoich kibiców i dziękują za doping
 Wszyscy zawodnicy Stali na boisku. Z głośników We are the champions. No cóz Dziękujemy za uwage