1:0

Filipov 76 -
Arbiter: Damian Kruczyński ( Żywiec)

Zolech, Komar, Pielach, Gorskie, Edwards, Litwniuk, Wiącek, Jabkowski, Filipov, Paluch, Martuś. Olszewski, Kowalczyk, Dremluk, Brodecki, Derbich, Koman, Gamla, Wyszogrodzki, Solecki, Adamczyk, Bojańczyk

Już w środę 21 maja puławska Wisła rozegra kolejne spotkanie ligowe. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Pelikan Łowicz. Początek naszej relacji od 17:45.
 Piotrek wita kilka godzin przed meczem. W Puławach upalnie, słonecznie.
 17:32 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Słonecznie, piękna pogoda w Puławach około 21 stopni.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Lipka, Konrad Nowak, Wojciech Jakubiec, Jarosław Niezgoda, Konrad Szczotka, Mateusz Antoniak i Arkadiusz Maksymuk
 Na ławce Pelikana Przemysław Perzyna, Daniel Bończak, Damian Nowak, Damian Kosiorek, Patryk Pomianowski, Krystian Mycka
 W spotkaniach od 17 Motor Lublin przegrywa ze Stalą Mielec 1:0, a Stal Rzeszów przegrywa z Olimpią Zambrów 1:0.
 Trwa rozgrzewka. Nie ma zbyt wielu kibiców na trybunach.
 Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Do przerwy w Tarnobrzegu Siarka przegrywa z Wigrami 1:0. W Lublinie Motor jest gorszy od Stali Mielec przegrywając 1:0, a Stal Rzeszów przegrywa z Olimpią Zambrów także 1:0
 Obie ekipy już w szatniach. Za kilka sekund zaczynamy.
 Wychodzą!!!!.
Wiślacy na biało- niebiesko, Pelikan na zielono.
 Kółeczko wiślaków i głośne kto wygra mecz. Oczywiście odpowiadają WISŁA!!!!!
2' Uderza Wyszogrodzki, ale w puławskiej bramce pewnie Jakub Zolech.
3' Za mocne podanie do Adamczyka. Od bramki zacznie Zolech.
4' Szarżował Jabkowski zatrzymany przez Brodeckiego, kontra Pelikana i Edwards w aut.
6' Centruje Jabkowski, ale w polu karnym piłki głową nie sięga Szymon Martuś.
8' Ładna centra Jabkowskiego piłka trafia do Ivana Litwniuka a ten uderza z powietrza minimalnie niecelnie.
10' W bardzo dobrej akcji uderza Martuś ale pewnie w bramce Adrian Olszewski.
12' Groźna akcja Pelikana ale po centrze w pole karne Michała Adamczyka nikt nie trafia w piłkę.
 Dziś w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych Wisła pokonała w zaległym spotkaniu TOP Biała Podlaska 3:1
14' Na spalonym Litwniuk, po strzało-podaniu Palucha.
16' Z dystansu uderza Maciej Wyszogrodzki i goście mają rzut rożny. Piłka odbiła się od nogi jednego z wiślaków.
16' Efektownie nożycami Patryk Bojańczyk, piłka po górnej siatce nad bramką Wisły.
20' Faulowany Konrad Kowalczyk. Od wolnego goście.
21' Centrował Paweł Jabkowski pika po nodze jednego z obrońców trafia prosto w ręce bramkarza Pelikana.
25' Kilka dziwnych decyzji sędziego.
26' Centra Derbicha Komar wybija na róg
 Zła centra Wyszogrodzkiego. Wiślacy od autu.
28' Mocne podanie do Palucha szybszy Olszewski.
29' Uraz Jabkowskiego. Przerwa w grze
31' Już gramy z graczem Wisły wszystko OK.
34' Centra Edwardsa piłka trafia do Litwniuka ten uderza w nogi obrońców i róg
 Gorskie uprzedzony przy próbie główki.
36' Dobra obrona Jakuba Zolecha, który skrócił kąt przy uderzeniu Bojańczyka.
39' Uderza z dystansu Solecki. Obok bramki Zolecha
40' Tym razem uderza Martuś. Zbyt lekko i pewnie piłkę łapie Olszewski
41'  Gamla za faul na Filipovie.
42' Wiącek wydawało się że wywalczy róg, jednak sędziowie pokazują, że od bramki zacznie Olszewski
44' Kapitalna akcja Wisły po centrze Filipova głową Paluch ale zbyt lekko i pewnie broni Olszewski
45+1'  +1
 Faulowany wcześniej w polu karnym Paluch, ale gwizdek arbitra milczy. Słaba postawa arbitra z Żywca
45+1'  Koniec I połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Puławach. Obie drużyny miały swoje szanse na bramki, ale widać, że obie także boją się otworzyć i stracić bramkę, która może ustawić mecz.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 W Lublinie Motor uległ Stali Mielec 1:0, w Radomiu Radomiak przegrał ze Zniczem 1:2
 Limanovia zremisowała z Olimpią Elblag 1:1
 Kończy się powoli przerwa w Puławach.
 Wiślacy przywitani brawami. Są też gracze Pelikana.
46'  Zaczyna Pelikan
47' Na spalonym Adamczyk
48' Zza płotem słychać jakieś wybuchy.
50' Zwija się z bólu Adamczyk.
51' Z graczem Pelikana OK, gramy dalej.
52' Bojańczyk na spalonym. Krzyczą kibice zmiana zmiana. Czy trener Jacek Magnuszewski dokona roszady?
54' Centruje Jabkowski głową Paluch obok bramki Pelikana.
56' Po centrze Kowalczyka uderza wysoko nad bramką Solecki
57' Na spalonym Jabkowski.
58'  Edwards
59' Szarżuje Litwniuk i piłka po jego uderzeniu trafia w słupek.
61' Piąstkuje Zolech po centrze Soleckiego.
62'  Maksymiuk za Palucha
63' I kolejna szansa Wisły. Uderza Litwniuk i znowu pewnie w bramce Olszewski
64' Centruje Jabkowski prosto w ręce Olszewskiego
65' Litwniuk wywalcza rzut rożny
 Centra na krótki słupek radzą sobie goscie
66'  Szczotka za Jabkowskiego
68' Z dystansu uderza Wiącek. Obok bramki.
69' Tym razem Pielach uprzedza Wyszogrodzkiego i róg dla gości
70' Tym razem faulowany Martuś sędzia kolejny raz każe grać dalej.
71' Na spalonym Adamczyk
73' Diw próby wiślaków jednej akcji. Najpierw z przerotki uderza Filipov zablokowany a potem Maksmymiuk obok bramki.
74' Pojawił się doping dla Wisły. Głośne Wisła
75'  Niezgoda za Martusia
76'  Pomianowski za Kosiorka
76'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL FILIPOV!!!!!
 Dobra akcja wiślaków, Filipov w słupek piłka trafia jeszcze raz do Bułgara i mimo rozpaczliwych interwencji turla się za linię
78' Jarek Niezgoda w znakomitej sytuacji ale uderza nad bramką Pelikana. Głośny doping Wisła na trybunach
80' To już 80 minuta gry. Pielach na aut
81' Centruje Wyszogrodzki Zolech niepewnie na róg
81' Przerwa w grze. Dostał łokciem Komar.
82'  Pomianowski za Gamlę.
Z Komarem wszystko OK
 Nadal doping i gromkie Wisła Wisła na trybunach. Fantastycznie kibice.
84' Centruje Komar obrońcy gości o mało nie strzelają sobie bramki samobójczej
85' Gorskie zatrzymuje Pomianowskiego. Niestety obrońca Wisły leży na boisku
 Z graczem Wisły wszystko OK. Gramy dalej
87' Damian Nowak za Brodeckiego
88' Szczotka przerzuca piłką nad bramkarzem ale zbyt lekko i zdążyli gracze z Łowicza
89' WISŁA WISŁA WISŁA na trybunach
90'  +4
 Troszkę długo bo aż 4 minuty. No cóż damy radę.
90+1' Walczy Szczotka. Jak najdalej od bramki Zolecha.
90+2' Uderza Damian Nowak w nogi obrońców Wisły i róg dla gości
90+3' Jak ten czas leci długo. Ile to jeszcze??? Panie sędzio!!!!!!!!!
90+4' Kończ Pan panie sędzio!!!!! Ile jeszcze????
 Panie Turek ileż można!!!!!!
90+4' Zolech byle dalej!!!!!
90+5' Czas panie sędzio!!!!!!! Na spalonym jeden z graczy Pelikana!!!!!!
90+6'  KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!