Kotwica Kołobrzeg : Wisła Puławy -

3:2

Kugiel 25, Bejuk 72 Ropiejski 90+3 - Niezgoda 75, Machalski 90+2
Arbiter: Konrad Aluszyk ( Szczecin)

Skrzeszewski, Chruściński, Poznański, Szutenberg, Soczyński, Sochań, Danilczyk, Rydzak, Biegański, Kugiel, Bujak Penkowec, Edwards, Budzyński, Pielach, Fedoriv, Dobrowolski, Machalski, Filpov, Litwniuk, Pożak, Niezgoda

Już w środę 20 maja puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Kotwicy Kołobrzeg. Początek naszej relacji od 18:45.
 18.20 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Kołobrzegu
 Jesteśmy na stadionie im. Sebastiana Karpniuka, który zginął w 2010, w Smoleńsku.
 Pogoda do gry idealna około 15 stopni słońce
 Wiślacy już na rozgrzewce
 Gościmy na ładnym obiekcie w Kołobrzegu. Wisłę oprócz naszej wyjazdowej 4 będzie 10 kibiców w klatce
 Zaopiekował się nami kolega z jednej z kołobrzeskich redakcji, Wielkie dzięki dla Michała. Zdziwił się troszkę że jesteśmy z Puław :)
 Wszelkie problemy z akredytacjami pokonane. Czekamy na składy
 Są składy i na pewno kilka zaskoczeń w składzie. W wyjściowej jedenastce brakuje Konrada Nowaka. Za kartki pauzuje Arkadiusz Maksymiuk. Od pierwszej minuty grają Dawid Pożak i Patryk Dobrowolski
 Na ławce Wisły zasiedli Leon Otchenashenko, Piotr Charzewski, Karol Kalita, Rafał Lisiecki, Konrad Nowak i Raphael Carioca i Konrad Szczotka
 Bartłomiej Folc, Mateusz Świechowski, Dawid Abroziak, Krzysztof Bułka, Maciej Ropiejko, Dawid Berg, Konrad Korczyński zasiedli na ławce Kotwicy
 Taka ciekawostka dla kibiców z Puław. Arbitrem technicznym jest dziś Michał Świderski
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Wychodzą!!!!!
 Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Wisła gra niesie się się z klatki
 Pięknie panowie.
 Wisła na czerwono, Kotwica na biało- niebiesko
 Mobilizacyjne kółeczko wiślaków i okrzyk kto wygra mecz WISŁA WISŁA
1'  Zaczyna Kotwica
2' Niezgoda uprzedzony przez bramkarza Kotwicy
 Grać na całego i walczyć do upadłego śpiewają fani Wisły. Są też fani Kotwicy
4' Edwards zatrzymuje Soczyńskiego. Od autu gospodarze
7' Faul Szutenberga. Od wolnego Wisła
8' Za mocne podanie do Machalskiego łapie Skrzeszewski
8' Dialog kibiców Wisły i Kotwicy. Zawsze i wszędzie policja ...... będzie
10' Filipov za mocno do Niezgody. Od bramki gospodarze
12' Uderzał Kugiel w boczną siatkę
13'  Litwniuk
14' Fedoriv blokuje Bejuka. Róg dla Kotwicy
 Dobra centra Penkowec na róg
16' Niezgoda zatrzymany w ostatniej chwili przez Biegańskiego
17' Błąd obrony Kotwicy mógł wykorzystać Niezgoda uprzedzony przez Skrzeszewskiego
19'  Soczyński za faul na Filipovie
22' Za nami 22 minuty bardzo wyrównane spotkanie w Kołobrzegu. Wisła mądrze czyha na kontry, Kotwica bez pomysłu na grę
23' Za mocne podanie do Litwniuka. Brakuje wiślakom dokładności
25'  Kugiel
 Dobra wrzutka w pole karne z rzutu wolnego piłka trafiła do Kugiela a ten głową z bliska pokonał Penkowca.
 Był to pierwszy strzał Kotwicy w bramkę Wisły i pierwszy gol...
28' Soczyński centruje prosto w ręce Penkowca
31' Kugiel uderza piłka wylatuje poza stadion
32' Na spalonym Niezgoda.
34' Rydzak w stylu Kugiela czyli kolejna piłka za stadionem
35' Dobrowolski na pewno lepiej niż gracze z Kołobrzegu ale zbyt lekko i łapie bramkarz Kotwicy
38' Litwniuk wywalcza róg
38' Centruje Machalski zderzenie jednego gracza Wisły z bramkarzem Kotwicy i od wolnego gospodarze.
 Marcinowi Skrzeszewskiemu udzielana jest teraz pomoc. Przerwa w grze
40' Z bramkarzem Kotwicy już wszystko OK, gra przeniosła się pod bramkę Wisły Edwards zdaniem arbitra fauluje na 20 metrze jednego z graczy z Kołobrzegu. Naszym zdaniem nie było faulu ale cóż
41' Soczyński pewnie Penkowec.
43' Kołobrzeg Kołobrzeg na trybunach. Przyśpiewka znana z meczy Legii
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Kolejny dziwny mecz Wisły. Puławianie sprawiają lepsze wrażenie, ale chyba zbyt bardzo chcą wejść do bramki. Kołobrzeżanie oddali dwa celne strzały i zdobyli bramkę
 Liczymy, że druga połowa będzie lepsza dla wiślaków.
Zapraszamy na kilka chwil
 Rozpalają się jupitery nad stadionem
 Pojawili się wiślacy powitani moimi i mojej trójki
 Są też gracze Kotwicy, i sędziowie zaraz gramy
 Wiślacy zaczynają bez zmian
47' Litwniuk uderza piłka trafia w rękę obrońcy Kotwicy ale gwizdek sędziego milczy
48' Nie opanował w dobrej sytuacji piłki Niezgoda
49' Piłka w siatce Wisły, ale strzelec bramki na spalonym
 Szykuje się do gry Konrad Nowak
 Do gry przygotowuje się także Konrad Szczotka
50'  Nowak za Filipova
Szczotka za Dobrowolskiego
54'  Berg za Kugiela
55'  Sochań za brzydki faul na Szczotce
 Uderza Machalski ale bardzo źle co zostało skwitowane brawami
57' Skrzeszewski poza polem karnym uprzedza Litwniuka
60' Nowak do Niezgody ale szybszy bramkarz Kotwicy
62' Zakotłowało się na boisku. Edwards odepchnął gracza Kotwicy czego nie zauważył sędzia
 Oj Edi nie będzie tutaj ulubieńcem trybun
63' Uderza Szczotka pewnie Skrzeszewski w bramce
64'  Lisecki za Pożaka
66' Gracze Kotwicy lubią strzelać w różne punkty. Teraz piłka po strzale Rydzaka uderza w zegar
68'  Za Rydzaka Bułka
70' Nowak wywalcza róg
71' Uderza z woleja Niezgoda nad bramką
72'  Bejuk
 Ależ błąd Penkowca. Uderzał Soczyński lekkie uderzenie wydawało się, że złapie je Penkowec, a piłka pomiędzy rękami Penkowca wpada do siatki
75'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL Jarosław Niezgoda
 Wrzutka z lewej strony Fedoriva piłka trafia do Nowaka a ten pakuje piłkę do siatki. Walczymy!!!
78' Penkowec dziś bardzo elektryczny. Kolejna interwencja na raty
79' Szczotka do Niezgody a ten chybia z 11 metrów
80' Mamy nadzieję,że uda się chociaż uratować remis.!!!!!! Walczymy Panowie
81' Nikt nie przecina kolejnej centry Fedoriva
83' Szarżuje Lisiecki uderza obok bramki. Kotwica w obronie, Wisła w natarciu
84' Kotłuje się pod bramką Kotwicy ale co z tego??
85'  Machalski za przerwanie kontry gospodarzy
86'  Poznański za przerwanie kontry Wisły
88' Kolejne centra Szczotki zablokowana
88'  Skrzeczewski za grę na czas
 Wszyscy wstają pomagają śpiewają fani. Cały stadion dopinguje Kotwice
90' +4
90+1' Rzut rożny dla Wisły. Penkowec w polu karnym Kotwicy
90+2'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL Maciej Machalski
 Dobra centa w pole karne i piłka bezpośrednio wpada do siatki zaskoczonego Skrzeczwskiego.
90+3'  Ropiejko
 Co oni zrobili!!!!
Kolejny błąd Penkowca który nie łapie piłki dopada do niej Ropiejko i pakuje do siatki
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wygrać puławskiej Wiśle. Dziś puławianie przegrali w Kołobrzegu z Kotwicą 2:3 tracąc dwie bramki po błędach Nazara Penkowca