Pielach 58 -
Arbiter: Albert Bińkowski ( Skarżysko-Kamienna)

Socha- Barański, Pielach,Poznański, Chudyba Kobiałka, Supryn, Zmorzyński, Kacprzycki,Zuber, Żelisko
Wrzosek- Renkowski, Konaszewski, Łakomy, Andrzejuk, Kaznokha, Dmowski, Syryjczyk, Kosieradzki, Leśniak, Chyła

Już w sobotę 8 czerwca puławska Wisła zakończy sezon spotkaniem z Podlasiem Biała Podlaska. Początek naszej relacji z tego spotkania od 16:45
 16: 27 Piotrek ostatni raz w tym sezonie wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Z naszego domu do którego wracamy po dwóch spotkaniach w roli gospodarzy w Kozienicach
 Przed nami ostatni akcent spotkanie z Podlasiem. Mamy składy. Są niespodzianki
 Ostatni raz moje brawa witają wiślaków wybieganych na plac gry
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Krystian Kusal, Daniel Kędra, Ivan Litwniuk, Konrad Szczotka, Adrian Popiołek i Krystian Puton. Witamy szczególnie mocno tego ostatniego.
 Na ławce Podlasie zasiedli dziś Maciej Zagórski, Bartłomiej Tkaczuk, Olaf Martynek, Paweł Zabielski, Patryk Mitura, Paweł Komar Tomasz Nieścieruk
 Oddajemy głos do studia i idziemy na kawę. Zaraz do Was wracamy
 Pod stadion podjechał autokar z kibicami
 Parno i duszno w Puławach
 Obie ekipy w szatniach. Zaraz gramy
 Jeszcze nie ma obu zespołów. Gromadzą się kibice obu ekip.
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisłą na czerwono, Podlasie białe koszulki zielone spodenki
 W klatce kibice Podlasia w klatce. Fanatycy Wisły na swoim sektorze
 Na płocie dawno nie widziana flaga Fanatycy.
 Wisełka Wisełka na trybunach. A na boisku plaża. Około 29 stopni ciepła
4' Głośny doping dla Wisły. Dużo walki w środku boiska.
 Pozdrowienia dla Pogoni Siedlce i Legii Warszawa
6' Wiślacy rozpoczną od rzutu rożnego
 Uderzenie zza pola karnego Zubera ale piłka nad bramką Wrzoska
 Z klatki był będzie jest bialski AZS
 Póki co w meczach od 17 bez bramek. Będziemy śledzić wyniki z innych obiektów
8' Barański do Kacprzyckiego ten uderza ale nad bramką. Fajna piłkarska atmosfera przy Hauke-Bosaka
 W Rzeszowie Stal prowadzi z Podhalem Nowy Targ 1:0. Daje to na ten moment awans do II ligi
12' Barański do Żeliski ten uderza, ale niestety złe uderzenie młodego wiślaka
15' Goście w ataku pozycyjnym.
16' Za mocne podanie do Zubera i piłkę łapie Wrzosek
17' Tym razem od swojej połowy wiślacy.
18' Wpadł w pole karne gości Żelisko, ale nie miał komu podać i wyjaśnili sytuację obrońcy.
 Ostre wejście Poznańskiego w nogi Syryjczyka. Uraz zawodnika z Białej Podlaskiej
21' Wisła gol Wisła gol alele na trybunach. Na boisku sporo walki. Męskiej i twardej
23' Powinno być 1:0, ale uderzenie Kacprzyckiego obronił Wrzosek dobitka Poznańskiego ląduje w siatce, ale obrońca Wisły na spalonym. Szkoda
23' Kolejna próba Kacprzyckiego jego uderzenie zablokowane i wiślacy zaczną od rzutu rożnego
 Pewnie obrona Podlasia na aut
 W Kraśniku Orlęta Radzyń prowadzą ze Stalą już 2:0
 Wisła gol Wisła gol alelale na prostej. W klatce doping dla gości z Białej Podlaskiej. Dawno takiej atmosfery piłkarskiego święta w Puławach nie było
 W Rzeszowie Stal podwyższa swoje prowadzenie. Czyli coraz bliżej gospodarze awansu do II ligi
28' Od rzutu wolnego wiślacy
30' Przerwa na picie wody.
32' Wrzutka Supryna wyłapana przez Wrzoska
 W Zamościu sensacja. Wiślanie Jaśkowice prowadzą z Motorem Lublin 1:0.
 Na ten moment III ligę opuszczają Podlasie Biała Podlaska i Wisła Sandomierz
 Zmiana wyniku w Zamościu. Motor wyrównuje stan meczu
35' Pielach zatrzymuje rywala. Wiślacy w ataku pozycyjnym
 I już Motor Lublin prowadzi z Wiślanami 2:1. Na ten moment z ligi spadają Wiślanie Jaśkowice i Podlasie Biała Podlaska
36' Kolejna centra w pole karne gości i pewnie Wrzosek
38' Faulowany Kacprzycki w polu karnym ale sędzia Bińkowski każe grać dalej
39' Zatrzymany Zuber
40' Lubelski pies to Motor RKS na trybunach
41' Konaszewski uderza ale wysoko nad bramką. Leży na placu gry Mateusz Supryn
43' Zakotłowało się pod bramką Podlasia. Podaje Kacprzycki uderza Zuber ale bardzo źle i piłka wylatuje poza obszar stadionu
43' Na spalonym Karol Barański. W Rzeszowie kontaktowa bramka dla Podhala.
45' Faulował Żelisko w ataku
45+1' +1
 A teraz wspólnie obie grupy Legia Warszawa.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Za nami pierwsza połowa spotkania w Puławach. Lekką przewagę mieli wiślacy,ale póki co przy Hauke-Bosaka goli nie oglądamy. Oby drugie 45 minut było lepsze dla ekipy Dumy Powiśla
 Zapraszamy na chwilę przerwy
 Przed nami ostatnie 45 minut tego sezonu.
 Wybiegają wiślacy.
 Przypieka w Puławach. Żeby nie skończyło się to burzą
 Podlasie także na boisku. Nie widzimy zmian.
46'  Zaczyna Podlasie
47' Wrzutka Zmorzyńskie wprost na głowę obrońcy z Białej Podlaskiej
48' Wisła Puławy na trybunach. Fajna atmosfera kolejny raz to podkreślamy.
 W Krakowie Soła Oświęcim prowadzi z Hutnikiem 1:0. Czyli Soła na 100 ma już ligowy byt.
50' Andrzejuk w pole karne i obrońcy Wisły na aut
52' Wrzutka w pole karne Zmorzyńskiego obrońcy Podlasie na róg...
54' Bardzo dobrze rozegrany corner przez Wisłę centra w pole karne Kacprzyckiego głową Żelisko ale Wrzosek kapitalnie to broni
56' Kolejny rzut rożny dla Wisły. Ambitnie walczył Kacprzycki
58' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL MATEUSZ PIELACH!!!!!!!!! 1:0. BRAWO WISŁA!!!! BRAWO BENY!!!!!!!!
 Bardzo dobra centra Łukasza Kacprzyckiego z rzutu rożnego wprost na głowę Mateusza Pielacha a ten pewnym strzałem pakuje piłkę do siatki. Brawo Wisła!!!!!!
 Wołany przez trenera Paweł Zabielski. Goście nie mają nic do stracenia
60' Andrzejuk z dystansu ale nad bramką
60' Będzie też zmiana w Wiśle
61'  Litwniuk za Kacprzyckiego
61'  Zabielski za Syryjczyka
 Będzie kolejna zmiana w Podlasiu.
 Nigdy nie spadnie Podlasie nigdy nie spadnie krzyczą Fanatycy. Nagrodzone brawami z klatki
64' Na spalonym Dmowski
 W Zamościu mamy remis 2:2
 Do gry gotowy Bartłomiej Tkaczyk
 Nie kucajcie nie kucajcie krzyczy jeden z fanów Podlasie na trybunie VIP
66'  Tkaczuk za Kosieradzkiego
68' Tkaczuk uderza z około 12 metrów, ale pewnie Paweł Socha
69' Kombinacyjnie pograli wiślacy ale nie trafił w dobrej sytuacji w piłkę Chudyba
70'  Kusal za Chudybę
Szczotka za Zmorzyńskiego
70'  Chudyba
72' Wrzutka Barańskiego, ale pewnie Wrzosek
73' Bardzo zła centra Barańskiego. Od bramki Wrzosek
74' Podanie Kusala do Żeliski ten wpadł w pole karne i uderzył, ale pewnie Wrzosek
75' Do gry gotowy Krystian Puton. Witamy Puti!!!!
 Ale chwila przerwy na wodę
 Bardzo długi uraz Krystiana Putona spowodowana urazem. Witamy Krystian. Zdrowia dla Ciebie
75'  Puton za Zubera
76'  Martynek za Leśniaka
78' Pielach uprzedza rywala i tylko corner dla Podlasia
 Głową Konaszewski ale wysoko nad bramką Pawła Sochy
79' Uderzenie Putona nad bramką Wrzoska
80' Przewinił w ataku Żelisko
 W Zamościu kolejna bramka tym razem dla Motoru, który prowadzi 3:2.
82' Bardzo dobre uderzenie po ziemi Żeliski ale pewnie Wrzosek
83' Puton do Szczotki ten znowu chciał do Putona ale tylko róg dla Wisły...
 Uderzał Pielach piłka poleciała w stronę Szczotki, który przewrotką chciał pokonać Wrzoska, ale nie trafił w piłkę. Od bramki goście
 Wiślanie Jaśkowice wyrównują stan meczu.
85' Będzie debiut w Wiśle. Do gry gotowy Daniel Kędra
86'  Nieścieruk za Dmowskiego
87'  Kędra za Supryna
88' Kusal do Putona ten nie trafia w piłę.
 Do gry gotowy Patryk Mitura
90' +5
90'  Mitura za Łakomego
90+1' Kusal w aut
90+2'  Zabielski za pyskówkę z sędzią
90+3' Wisła od rzutu wolnego
90+4' Zablokowane uderzenie Żeliski.
90+5' Wiślacy jeszcze w ataku na bramkę Podlasia
90+6'  Koniec spotkania
 Za nami ostatnie spotkanie w tym sezonie. Wisła po bramce Mateusza Pielacha wygrywa z Podlasiem 1:0.
 Niestety dla gości ten wynik oznacza spadek z III ligi....
 Ekipie z Białej Podlaskiej życzymy szybkiego powrotu do do III ligi.
 Wiślacy idą podziękować kibicom za doping. Ekipa Podlasia boi podejść się do swoich kibiców