Ślarski, Fryc,Paweł Mroziński, Duda, Cul, Kołacz, Ryniewicz, Skiba,Piotr Mroziński, Marek, Wójtowicz Stachurski, Bednaruk, Kursa,Gawrysiak, Dryk, Budzyński, Giziński, Orzędowski, Misztal, Chwiszczuk, Mokiejewski

Nasza relacja z przyczyn technicznych jest na razie zagrożona. Obiekt w Mielcu jest w fatalnym stanie technicznym, nie wiadomo czy uda zapewnić się tam warunki do relacji live.
 16.15 Piotrek wita wszystkich z Mielca. Udało się pokonać trudności techniczne związane z brakiem prądu w Mielcu. Relacja się odbędzie.
 25 stopni żadnej chmurki na niebie pogoda idealna do gry. Obie drużyny już na rozgrzewce
 W Wiśle nie zagrają dziś Nowak i Giza obaj kontuzjowani
 Za chwile składy gospodarze mają problemy organizacyjne ze składami. Oj czy to na pewno III liga??
 Trwa rozgrzewka. W krótkiej rozmowie ze mną Piotrek Stachurski obiecał, że będzie lepiej niż tydzień temu w Tarnobrzegu. Oby miał rację.
 Stadion w Mielcu to legenda, ale zaniedbana legenda. Niestety aż przykro się robi patrząc na ten obiekt.
 Na meczu obecni prezesi Śliwa i Kapciak a także wierni kibice Wisełki w licznie około 10.
 Rozpoczyna się prezentacja obu ekip
1'  Rozpoczyna Stal
2' Akcja lewą stroną Stali dobrze nasza obrona.
 Wisła na czerwono, Stal na biało. W składzie Wisły ani jednego napastnika.
3' Akcja Chwiszczuka i faulowany młody pomocnik Wisły. I rzut wolny ze środka boiska dla Wisły
4' Uderzał Misztal,ale piłka przelatuje obok bramki Ślarskiego
5' Kolejny faul i rzut wolny, ale dośrodkowanie Chwiszczuka za słabe i głową obrona Stali
8' Prawą s.troną atak Stali centra w pole karne i Stachurski rozpoczyna grę od bramki
 Na trybunach maksymalnie 200 osób. Brak zorganizowanych grup kibiców, czyli cisza i spokój.
12' Chwilowa przerwa w nadawaniu, bowiem dopiero teraz poznaliśmy składy obu ekip. W międzyczasie dobre uderzenie gospodarzy, mija bramkę Stachurskiego
14' Próba prawą stroną Wisły, ale za mocne podanie do Gizińskiego i od bramki bramkarz Stali
15' Dla wszystkich fanów Rafała Dryka, nasz etatowy obrońca dziś w ataku.
16' Akcja Wisły,Misztal lewą stroną wrzuca piłkę w pole karne, ale zagrywa zbyt mocno do Dryka i od bramki Ślarski.
17' Kolejne uderzenie napastnika Stali, ale kolejny raz niecelnie. Zawodnicy Stali mają na koszulkach złote numery, co utrudnia obserwację kto jest kim
18' Centra Misztala i defensorzy Stali na korner. A na trybnach róg, róg róg Pana Stasia Dryka
19' Drugi korner i tym razem faul Chwiszczuka,który faulował obrońcę Stali
21' Bednaruk i szukamy piłki, która polciała daleko w trybuny.
22' Akcja Wisły i faulowany Dryk, w pole karne wrzuca Chwiszczuk a pewnie piąstkuj ją Ślarski
24' Udana interwencja Budzyńskiego, który wybiją piłkę szarżującemu rywalowi.
25' Kontra Wisełki Chwiszczuk do Mokiejewski i znowu Chwiszczuk i uderzenie tego ostatniego trafia w nogi obrońców Stali
27' Dobre uderzenie Mrozińskiego w bramce Wisly pewnie Piotr Stachurski
28'  Budzyński za faul.
28' Uderzenie z wolnego Mrozińskiego trafia w mur wiślaków a przy okazji faul jednego z graczy gospodarzy i od bramki Wisła
30' Leży jeden z wiślaków. To Michał Budzyński, ale po krótkiej przerwie Michał jest zdolny do dalszej gry.
32' Centra w pole karne, ale Igor Wójtowicz na spalonym.
33' Centra z prawej piłka leci kąsliwie i Stachurski z trudem na róg.
34' Po rożnym jeden ze stalowców głową i kolejny rzut rożny. Tym razem kontra Wisły i szybka strata piłki
 Nad obiektem pojawiła się motolotnia,która zajmuje uwagę kibiców w Mielcu.
35' Akcja Wisły, ale uderzenie Chwiszczuka zablokowane.
36' Faulowany Rafał Dryk. Sędzia daje naszemu zawodnikowi żółtą kartkę. Za co?? Za słowo na k... które wyrwało się Rafałowi podczas gry.
39' Prawa stroną Wisła i mamy rzut rożny. Może teraz??
40' I kolejny rzut rożny dla Wisły.
42' Podanie do nikogo i od bramki Ślarski.
43 ' Leży jeden wiślak to kolejny raz Michał Budzyński. Gra przerwana
43' Z Budzyńskim wszystko w porządku Stal oddaje Wiśle piłkę.
44' Groźna akcja Stali Igor Wójtowicz z lewej strony i Budzyński na rzut rożny
45' Po rożnym pewnie Stachurski w bramce.
  Tym razem słowo na k wyrwało się Wójtowiczowi
 +2
45+2' Uderza Gawrysiak, ale uderzenie fatalne, bo mamy aut dla gospodarzy
  Sędzia Tomasz Szewczyk kończy pierwszą połowę. Na razie 0:0
 W pierwszej połowie oglądaliśmy wyrównane spotkanie. Jedna i druga drużyna próbowała, ale minimalnie groźniej było pod bramką Piotra Stachurskiego. Oby drugie 45 minut było lepsze dla Wiślaków.
 Zapraszamy na krótki odpoczynek. Wracamy a chwilę
 Wieści z innych stadionów. W pierwszym zakończonym dziś meczu Chełmianka przegrała z rezerwami Górnika Łęczna 1:2. Do przerwy wygrywa Siarka z Olenderem 1:0, Podlasie prowadzi z Polonią Przemyśl 1:2 w Sanoku do przerwy Stal: Karpaty 1:1
 Obie ekipy już na placu gry.
  Rozpoczyna Wisła. Obie drużyny bez zmian
46 ' Piłka do Gizińskiego młody wiślak walczy i mamy rzu z autu.
47' I kolejny raz dobrze Gaza. Aut na wysokości pola karnego Stali
48' Centra Chwiszczuka, ale bardzo niecelna i od bramki Ślarski.
51' Zgranie piłki przed Dryka w pole karne, ale Giziński na spalonym. Szkoda bo to dobra akcja Wisły
52' Na trybunach okrzyki Mielec Mielec, panowie chyba są już zmęczeni bo ledwo stoją na nogach.
53'  Góra za Marka.
54' Faulowany jeden z graczy gospodarzy.
56' Zagranie jednego z graczy Stali i od rzutu wolnego wiślacy.
57' Ofiarna walka Dryka o piłkę, ale zaczynają od wrzutu z autu gospodarze.
 Wrzutka z lewej strony i piłka w rękach Piotra Stachurskiego
58' Głową uderza Wójtowicz pięknie broni Piotrek Stachurski dobitka jednego z graczy Stali ląduje w siatce bramki Wisły, ale na szczęście spalony. Uff!!!
59' W odpowiedzi kontra Wisły i Rafał Dryk gubi piłkę.
59'  Piotr Mroziński schodzi a na boisku melduje się Świechowski.
61' Szarżna Góry, i Kursa musi wybijać piłkę na rzut rożny.
62' Po tej wrzutce uderza głową Wójtowicz, ale na szczęście obok bramki Wisły.
63' Tym razem Dryk wydawało się ze był faulowany, ale gwizdek sędziego milczy.
64' Wrzutka w pole karne Wisły i rzut rożny dla Stali. Na szczęście radzą sobie obrońcy Dumy Powiśla.
66'  Buczyński za Chula.
67' Z 20 metrów uderza Mokiejewski, niestety niecelnie.
68'  Czerwony kartonik dla Pawla Mrozińskiego za faul.
70' Karny dla Wisły
 Chwiszczuk i
70'  Chwiszczuk pewnie 0:1. Rzut karny to konsekwencja wcześniejszego faulu i czerwonej kartki.
76'  Wójtowicz i Kamola za Gizińskiego i Mokiejewskiego
76' PZPN PZPN j... j. PZPN niesie się po obiekcie w Mielcu. Ależ nerwy na boisku i trybunach
78' Kamola i rzut rożny
75' Z tych emocji przyspieszlem mecz. Mamy 75 minutę szarża Kamoli i Ślarski nogami poza polem karnym
75' Tym razem akcja Stali i rzut wolny z około 30 metrów od bramki Wisły. Ależ emocje.
76' Uff leci piłeczka ponad bramką Wisły. Dograjcie to Panowie. A z trybun kolejne epitety pod adresem sędziego głównego.
78'  Sebastian Orzędowski 0:2. Kamola skiskował piłka trafia do Orzędowskiego i mamy 2:0
80'  Wójtowicz. W pierwszej chwili zadrzeliśmy bowiem sędzia wyciągnął czerwony kartonik. Jednak po chwili tylko żółtko
83' W polu karnym szarżuje Dryk wydawało się że faul, ale sędzia Szewczyk każe grać dalej
84'  Kiedrzynek za Dryka. Brawo Rafał dzięki za dobrą grę.
85' Stachurski na rzut rożny,a po nim kotłuje się pod bramką Wisły, ale bez konskekencji. Uff. Jeszcze 5 minut.
86' Coraz mniej czasu i coraz bliżej pierwsza wygrana Wisły. Tak trzymać Panowie.
87' Chwiszczuk w pole karne wprost w ręce bramkarza Stali.
88' Tym razem Mogli na spalonym. Jeszcze troszkę jeszcze troszkę i będą te 3 punkty.
89'  Tym razem Gawda za Chwiszczuka
 Chwilę później Kamola do Kiedrzynka, ale ten nie trafia w piłkę.
90' Wójtowicz z przed pola karnego dobrze broni bramkarz Stali
  +3
90+1' Wisła spokojnie czeka na końcowy gwizdek a Stal bez pomysłu na atak.
90+2' Oj nie lubią sędziego Szewczyka w Mielcu. Co chwila epitety w jego stronę z trybun
90+3' Kiedrzynek fauluje jednego z graczy gospodarzy. Znowu niepotrzebne nerwy.
90+3' To ostatnie sekundy meczu. Za chwilę będziemy mogli cieszyć się z 3 punktów. Stachurski pewnie łapie dośrodkowanie po rzucie rożnym.
[Zolta] Swiechowski
  Koniec Koniec Wisła wygrywa 2:0 ze Stalą. Sędziego Szewczyka żegnają okrzyki sędzia ch....
 Na środku boiska w kółeczku tańczą wiślacy. Cóz za piękny widok na mieleckim boisku. Dziękujemy za tę wygraną za te nerwy. Pokazaliście wiślacki charakter. Tak trzymać