0:1

- Waksmudzki 25
Arbiter: Rafał Sawicki ( Tarnobrzeg)

Leszyński, Gorskie, Pielach, Jędrzejczyk,Barański, Lsiecki, Wiącek, Machalski, Sedlewski, Nowak, Martuś Sotnicki, Niechciał, Kulewicz, Mysiak, Gryźlak, Waksmudzki, Pietras, Czajka, Piwowarczyk, Wilk, Cmiiest

Już w sobotę 16 sierpnia puławska Wisła zagra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie Limanovia Limanowa. Początek naszej relacji od 17:45
 11:06. Mało zachęcająca pogoda do gry. Nad Puławami zmiana pogody, jest zimno i pada deszcz. Pogoda nie przypomina połowy sierpnia.
 Lało nad Puławami. Mamy nadzieję, że meczowi to nie zagrozi
 Jak mówi mądre przysłowie po każdej burzy wychodzi zawsze słońce. Otóż rozchmurzyło się nad Puławami i przez chmury z których kilka minut temu lało wychodzi słońce.
 A teraz cytując Krzysztofa Cugowskiego
A po nocy przychodzi dzień,
A po burzy spokój
 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Nie pada około 20 stopni ciepła. Trwa rozgrzewka
 Na ławce Wisły Jakub Zolech, Karol Kalita, Tsvetan Filipov, Arkadiusz Maksymiuk, Konrad Szczotka, Dawid Pożak i Jarosław Niezgoda
 Na ławce Limanovii Mariusz Różalski, Arkadiusz Serafin, Artur Skiba,Bartłomiej Hudecki, Damian Majcher, Dariusz Zawadzki, Krzysztof Kozieł
 W naszej drużynie kilka zmian. W obronie Christophera Edwardsa zastąpi Jason Gorskie. W ataku widzimy Szymona Martusia w parze z Konradem Nowakiem, który zastąpi Jarosława Niezgodę
 Trwa prezentacja składów. Niestety dziś są jakieś problemy z internetem na naszym stadionie.
 Piękne słońce nad Puławami. Aby to zwiastowało dobry wynik dla ekipy Dumy Powiśla
 Do przerwy MKS Kluczbork prowadzi z Błękitnymi Stargard Szczeciński 3:0, Stal Stalowa Wola 1:0 z Rozwojem Katowice a Górnik Wałbrzych remisuje 0:0 z Rakowem Częstochowa
 Wychodzą obie drużyny witane brawami
 Wisła na biało-niebiesko, Limanovia na czerwono.
 Walczyć trenować Puławy muszą panować niesie się z sektora Fanatyków.
1'  Rozpoczyna Wisła
2' Waksmudzki centruje w pole karne Wisły Gorskie na róg
 Głośny doping Fanatyków. Tylko zwycięstwo Wisełko niesie się po obiekcie.
3' Faulowany Karol Barański. Od wolnego Wisła.
5' Sedlewski centruje prosto w ręce Sotnickiego
6' Nowak ale zwlekał z oddaniem strzału i tylko aut dla Wisły.
7' Sedlewski do Nowaka i Sotnicki poza polem karnym wybija piłkę
9' Wiącek do Sedlewskiego niecelnie. Od autu Limanovia
11' Martuś do Nowaka ale zbyt mocne i od bramki Sotnicki
12' Wiącek faulowany ale gwizdek sędziego milczy. Chwilę później sprint Wiącka, który zabiera piłkę jednemu z graczy Limanovii
14' Pielach zatrzymuje Pietrasa i róg dla gości
15' Piwowarczyk z dystansu ale pewnie w bramce Wisły Michał Leszczyński
 Cały stadion odpowiada krzyczą Fanatycy!!!!
 KTO WYGRA MECZ??? WISŁA WISŁA WISŁA odpowiadają wszyscy kibice!!!!!
18' Gryźlak centruje w pole karne pewnie łapie tę centrę Michał Leszczyński
19' Chłopcy ze Wschodu Wiesełka chłopcy ze Wschodu niesie się z sektora Fanatyków.
 W Sosnowcu Okocimski prowadzi z Zagłębiem już 2:0
22' Lisiecki zatrzymany przez obronę gości
 Póki co w Puławach wyrównane spotkanie. Niestety sporo nerwów. Widać, że Limanovia nastawiona na kontry
23' Piłka Nożna bez policji śpiewają kibice
25'  Waksmudzki
 Bramka z niczego. Błąd puławskiej ekipy Waksmudzki zakręcił obrońcami i strzałem od słupka zdobył bramkę
 Ja widzimy jest źle ale liczymy, że będzie lepiej
 Puławianie bardzo spokojnie póki co grają na swojej połowie. Pokaż ambicję śpiewali przed chwilą kibice.
28' Uderza Piwowarczyk obok bramki Wisły.
30' Sedlewski do Lisieckiego a pani sędzina podnosi chorągiewkę. Spalony
31' Nowak faulowany w polu karnym i co?? I nie ma faulu
32'  Piwowarczyk za faul na Pielachu
34' Wiślacy jak na razie głową w mur. Dobrze się bronią rywale
37' Szarżował Nowak jednak ściana z czerwonych koszulek zatrzymuje napastnika Wisły
 W Kluczborku Błękitni przegrywają już 5:0
40' Szarża Piwowarczyka i róg dla gości
42' Centruje Lisiecki dobrze obrona Limanovii
44' Tylko zwycięstwo Wiślacy niesie się po stadionie
45'  Koniec I połowy
 Bardzo słaba połowa Wisły. Puławianie niestety biją głową w mur i nie mają pomysłu na ustawioną defensywnie Limanovię
 Zapraszamy za kilka chwil
 Rozpalają się jupitery nad stadionem. Może one spowodują jakaś zmianę w grze Wisły
 Pojawili się witani brawami piłkarze Wisły.
46'  Zaczyna Limanovia
47' Z dystansu Pielach ale piłka po jego strzale wychodzi na aut boczny
48' Piłka jak po sznurku przed polem karnym ale bez efektu bramkowego. Uderza Piwowarczyk obok bramki
49' Lisiecki kapitalnie z dystansu ale piłka uderza w słupek.
 Przerwa w grze. Leży kontuzjowany bramkarz Sotnicki
51' Z bramkarzem Limanovii już OK. Gramy dalej uderza Lisiecki obok bramki
52' Machalski uderza z wolnego prosto w ręce Sotnickiego
54'  Piwowarczyk
  Piwowarczyk bo to była druga żółta kartka. Głupie zachowanie Piowarczyka, który próbował wymusić rzut wolny mając na koncie żółtą kartkę
56' Wilk zagrywa ręka od wolnego Wisła
 Centruje Machalski piąstkuje Sotnicki piłka trafia do Sedlewskiego ten uderza ale tylko róg dla Wisłt
57' Wszyscy wstają i śpiewają zachęcają Fanatycy.
59' Centra Lisieckiego na raty łapie ją Sotnicki
60'  Martuś za próbę wymuszenia karnego
 Grają na czas goście
61' Machalski z dystansu. Nad bramką
62' Kładą się symulują gracze z Limanowej. Tak będą grali już na pewno
64' Uderza niecelnie Wilk
65' Lisiecki uderza Sotnicki na róg
 I kolejny róg dla Wisły
66'  Sedlewski ale za co??? Nie wiemy
67'  Szczotka za Barańskiego
68' Waksmudzki faulowany. Od wolnego goście
70'  Filipov za Machalskiego
72' Centra Pielacha do Nowaka Czajka na róg
 Lisiecki uderza z dystansu broni Sotnicki.
73' Ręką w polu karnym obrońcy Limanovii i nie ma karnego
 Chwilę później centruje Pielach nie sięga piłki Martuś
75' Kolejna próba Lisieckiego z dystansu. Obok bramki
 Leje nad stadionem
77' Jędrzejczyk głową obok bramki. Ale ulewa w Puławach
79' Gorskie w pole karne ale do kogo??
80' I znowu akcja dla Wisły. Ofiarnie obrońcy z Limanowej.
83' Szarża Nowaka i kolejny raz obrońcy z Limanowej. Róg
85'  Serafin za Wakmudzkiego
86' Martuś i róg dla Wisły
87' Murarka Limanovii
88'  Chmiest
  Leszczyński za co???????
89' Polubił się sędzia Sawicki
90'  +4
90+1' Z dystansu Sedlewski obok bramki
  Sotnicki za grę na czas
90+2' I coraz mniej czassu
90+3' Centruje Filipov podaje głową Martuś łapie piłkę Sotnicki
90+4'  Koniec spotkania