0:0

-
Arbiter: Maciej Pelka ( Piła)

Rzepecki- Liśkiewicz, Skórecki, Burzyński, Orłowski, Mosiejko, Fadecki, Pustelnik, Magnuski, Gutowski, Szymusik Madejski - Sedlewski, Żemło, Poznański, Sulkowski, Maksymiuk, Popiołek, Pożak, Smektała, Ploj, Hirsz

Już w sobotę 9 września puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkane. Tym razem w Stargardzie z miejscowymi Błękitnymi. Początek naszej relacji od 14:45.
 14:21 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Stargardzie
 Trwa rozgrzewka. Nie pada. Około 20 stopni ciepła.
 Mamy składy.
 Są wiślacy całym zespołem na rozgrzewce. Przywitani brawami.
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Nazar Penkovets, Kacper Szymankiewicz, Sebastian Głaz, Konrad Szczotka, Sebastian Murawski, Niklas Zulciak i Dawid Brzeski
 Na ławce Błękitnych zasiedli Marceli Skirwut, Bartłomiej Zdunek, Filip Kamański, Sebastian Inczewski, Maciej Więcek, Grzegorz Rogala, Mateusz Węsierski
 Skoczna muzyka na stadionie w Stargardzie. Póki co pusto. Na meczu Paweł Nowosadzki, prezes Grzegorz Nowosadzki, Leszek Reguła i Paweł Paw z synem.
 Chyba godzina 15:00 wystraszyła miejscowych. Pustki na trybunach. Faktycznie gramy bardzo wcześnie, ale to lepiej dla gości, którzy wcześniej wrócą do domu.
 Zaczynamy od wyniku juniorów starszych, którzy wygrali dziś z Lewartem Lubartów 2:1
 Schodzą się powoli kibice. Tłumów nie ma, ale około 100 -150 osób już jest.
 Wisła zagra tradycyjnie na czerwono, Błękitni w tradycyjnych błękitnych strojach
 Jak powiedział miejscowy spiker większość stargardzian jest dziś na targach rolnych.
 Zeszły obie ekipy do szatni. Za kilka minut zaczynamy. Dopingujcie Wisłę i pomagajcie naszym zdobyć Stargard i ważne 3 punkty
 Miejscowi dużo rozmów poświęcają koszykówce. Widać, że Spójnia cieszy się dużym zainteresowaniem.
 Sędziowie już gotowi do wyjścia. Czekamy na bohaterów dzisiejszego popołudnia.
 Wychodzą!!!!!!!
 A dziś mamy nowego szkoleniowca. Na ławce Wisły Adam Piekutowicz
 Kółeczko wiślaków i kto wygra mecz???????
 WISŁA głośny okrzyk niesie się po stadionie
1'  Zaczyna Wisła
2' Bardzo spokojny początek spotkania.
3' Centruje Smektała, ale nikt nie sięgnął tej piłki
 Chwilę później centruje Pożak, ale łapie pewnie bramkarz.
5' Ploj na spalonym
 Wygraną z Motorem Lublin zanotowali dziś piłkarze juniorów młodszych. Młodzi wiślacy wygrali 3:2
6' Irma przyszła śmieją się miejscowi bo podmuchy wiatry zwiały parasol. Od wolnego Wisła
7' Ależ okazja dla wiślaków. Po rzucie wolnym, który wykonywał Bartosz Sulkowski piłka trafiła do Jakuba Smektały ten uderzył, ale fantastycznie w bramce Mariusz Rzepecki!!!!
8' Pożak lewą stroną wykłada piłkę Plojowi a ten w słupek!!!!! Czemu to nie wpadło??
9' Kontra miejscowych Gutowski, ale do nikogo. Od bramki zacznie Sebastian Madejski
10' Uderza Arkadiusz Maksymiuk ale piłka po drodze trafia w Aloja Ploja i od bramki zacznie Mariusz Rzepecki
11' Maksymiuk zatrzymuje rywala. Rzut rożny dla Błękitnych
 Dobra centra gospodarzy i Smektała wybija piłkę w ostatniej chwili na kolejny róg
 Druga centra z rzutu rożnego uderza Pustelnik, ale obok bramki. Było groźnie
15' Przewinił w ataku Mosiejsko
16'  Sedlewski
19' Niektóre decyzje arbitra Pelki są dziś dziwne.
20' Dobrze Madejski w bramce po uderzeniu Skóreckiego
21' Uderzał Smetkała ale obok bramki
24' Popiołek zatrzymuje rywala. Od wolnego
25' Pytają się miejscowi czy są zawodnicy z I ligi.
26' Uderza Fadecki ale Madejski broni. Było groźnie
 Gospodarze grają dziś z kontry, ale ich akcje są bardzo groźne.
 Rzut rożny dla gospodarzy
29' Głową Magnuski ale pewnie Madejski
 Zaskakujący strzał Sulkowskiego, ale Rzepecki to łapie
31' Presing wiślaków i aut dla ekipy Dumy Powiśla
33' Błąd Piotra Żemły, który zbyt lekko podawał piłkę do Jakuba Poznańskiego piłkę przejął Magnuski, który uderzył lobem. Na szczęście piłka poszybowała nad bramką. Mogło być bardzo źle dla Wisły
34' Uderza Smektała piłka trafiła w rękę rywala i nie ma rzutu karnego......
 Tylko rzut rożny....
35' Pożak faulem zatrzymał rywala
 Gospodarze w 10, bo Damian Mosiejski nie może grać udzielana jest mu pomoc medyczna. Rozcięta głowa
37' Brzydki faul Orłowskiego na Sedlewskim. Bez kartki dla gracza gospodarzy
38' Z dystansu Pożak, ale nad bramką.
39' Tym razem Pożak centruje ale do nikogo i od bramki zacznie Rzepecki. Gospodarze nadal bez swojego jednego gracza
40' Centra Burzyńskiego w koszyczek Madejskiego
41' Smektała do Ploja ten nie opanował piłki. Gospodarze już w komplecie
42' Centruje Sulkowski z lewej strony za mocno
43' Uderzał Mosiejski pewnie Madejski
 Nas niepokoi jednak leżący Dawid Pozak, który zwija się z bólu. Chyba nasz zawodnik został trafiony przez rywala... Bez reakcji sędziego
 Schodzi prowadzony przez sztab medyczny Pożak.
45' +2
45+1' Wrócił Dawid na plac.
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Wiślacy walczą były sytuacje, ale póki co mamy remis. Najlepszą okazję miał Alen Ploj, który trafił w słupek.
 Zapraszamy na chwilę przerwy
46'  Zaczynają Błękitni
 Nie było żadnej zmiany w obu ekipach.
48' Uderza Magnuski mocno, ale obok bramki
49' Wpadł w pole karne Wisły Fadecki i Sulkowski w ostatniej chwili na róg
50' I kolejna próba Magnuskiego, ale Madejski broni to
51' Smektała do Hirsza ten nie zdołał oddać strzału. Szkoda
 Będą dwie zmiany w Wiśle
53' Ale wcześniej rzut wolny bo Żemło faulem zatrzymał rywala
 Trzeba się bronić!
 Wrzutka Skóreckiego ale pewnie łapie Madejski
54'  Szczotka za Hirsza
Zulciak za Pożaka
 Ładną piłkę gracie mówią miejscowi.
55'  Ploj
56' Tym razem rzut wolny dla Wisły
57'  Poznański przewinił w ataku
58'  Węsierski za Skóreckiego
59' Na krzyk reaguje sędzia Pelka. Słaba postawa arbitra
 Ostrzeżony Adam Piekutowski na ławce Wisły
62'  Zulciak za faul na Szymusiku
 Leży na placu gry Szymusik, źle to wygląda. Oby to zakończyło się szczęśliwie dla gracza Błękitnych
 Przerwa w grze. Ale gdzie są nosze??
 Z graczem gospodarzy wszystko OK. To dobrze. Zdrowia
63' Z rzutu wolnego Fadecki ale Madejski łapie
64' Wrócił Szymusik do gry.
65' Sulkowski w pole karne piąstkuje Rzepecki.
67' Węsierski na spalonym
68' Kolejny rzut wolny dla Wisły.
 Szczotka w pole karne ale za mocno. Od bramki Rzepecki
70' Faulowany Zulciak
 Centruje Sulkowski wybicie piłki przed pole karne piłka trafia do Szczotki a ten nad bramką
 Obudzili się fani Błękitnych, którzy rozpoczęli doping dla swojego zespołu
73' Centra Mosiejki i pewnie Madejski
 Akcja wiślaków i róg...
 Do gry gotowy Sebastian Głaz
74'  Więcek za Orłowskiego
 W Wiśle będą dwie zmiany. Gotowi do gry Głaz i Brzeski
75'  Głaz za Ploja
Brzeski za Popiołka
76' Smektała ale piłka jak zaczarowana mija bramkę rywali...
77' Oby dalej gospodarze.
78' Smektała nie opanował piłki. Od bramki Rzepecki
80' Rzut wolny dla Wisły. Faulowany Szczotka. Może teraz??
 Sulkowski do Maksymiuka ten uderza nad bramką
81'  Inczewski za Magnuskiego
82' Szymusik centruje do nikogo
84' Centra Głaza w pole karne Żemło nie sięga główką piłki...
86' Smektała ale do nikogo
87' Maksymiuk faulem zatrzymuje Więcka
 Musimy bronić!!!!
 Fadecki w pole karne ale piłka wyszła już w powietrzu
88' Skurcze łapią piłkarzy Błękitnych.
89' Już gramy.
90' +5
90+1' To dużo czasu, żeby wygrać ten mecz. Wierzymy, że się uda!!!!
90+2' Aut dla gospodarzy. Im się nie śpieszy..
90+3' Na spalonym gracz Błękitnych
90+4' Na spalonym Smektała....
90+5' Uderza Zulciak piłka trafia do Smektały i kolejny spalony
90+6' Przewinił w ataku Smektała. Gospodarze chcą już końca spotkania
90+6'  Koniec spotkania
 Nie udało się wiślakom wygrać spotkania z Błękitnymi Stargard. Mecz zakończył się remisem, który z przebiegu spotkania nie krzywdzi żadnej z ekip.
 To był trzeci bezbramkowy remis między Wisłą a Błękitnymi.