0:3

- Mażysz 48, 55, Brzeski 51
Arbiter: Michał Wasil ( Lublin)

Zapał-Krupski, Misiarz, Góral, Franczak, Duduś, Bielecki, Skrzypek, Dobosz, Kozłowski, Al-Swatii Pawlikowski,Barański, Pielach, Dębowski, Sulkowski,Kusal, Leszczyński, Popiołek, Szczotka, Brzeski, Źelisko

Już w środę 19 września puławska Wisła zagra w ramach rozgrywek Pucharu Polski w Kocku z Polesiem. Postaramy się przeprowadzić relacje lvie z Kocka, ale wszystko uzależnione jest od warunków jakie zastaniemy na stadionie. Mamy nadzieję, że uda się chociaż podawać na żywo wynik. Mamy zamiar zacząć około 15:45.
 15:48 Piotrek wita z Kocka
 Mamy już składy. Łatwo nie było ale udało sie
 Tłumów nie ma
 Wychodza
 Wisła na czerwono Polesie białe koszulki czarne spodenki
1'  Zaczyna Polesie
2'  Na razie wiele walki w tym meczu. Rezerwowy skład Wisły
 Na ławce Wisły zasiedli Paweł Socha, Daniel Krzysztoszek, Sebastian Wrzesiński, Jakub Mażysz, Michał Król, Ivan Litwniuk i Dawid Chudyba
 Na ławce Polesia zasiedli Bartłomiej Mitura, Tomasz Kamiński, Damian Majcher, Filip Sikorski, Grzegorz Nowakowski i Michał Skrzypek
4' Uderzenie Żeliski ale pewnie bramkarz Polesia
 Ciekawy folklor w Kocku.
5' Centra Barańskiego piłka trafia do Żeliski ale poprzeczką ratuje Polesie
6' Sulkowski i mamy róg
 Niezła centra ale pewnie obrońcy Polesia
9' W ataku gospodarze ale pewnie Barański głową do Pawlikowskiego
10' Centruje Sulkowski prosto w ręce bramkarza
12' Jak na razie bez goli. Oczywiście prądu nie ma. Ale dajemy radę
14' Franczak centruje ale daleko od bramki Pawlikowskiego
16' Popiołek i mamy aut
17' Żeliski po centrze z różnego w słupek
19' Teraz z dystansu Brzeski ale obok bramki. Brakuje skuteczności Wiśle
20 ' Zapał nabija Żeliskę ale nie ma gola
22' Sulkowski do Barańskiego ale za mocno i od bramki Zapał
24' Wisła ma dziś przewagę ale niestety brakuje skuteczności
26' Kusal blokuje rywala. Od bramki Pawlikowski
29' Dużo walki w Kocku.
 Niestety goli dla Wisły nie ma
 Bardzo ładnie przygotowana murawa do gry. Pogoda sprzyja
32' Nie opanował piłki Brzeski a wyszedł by sam na sam z Zapałem
34' Wpadł w pole karne Leszczyński ale uderzył nad bramką Zapała
37' Około 25 stopni w Kocku
38' Leszczyński podaje do Żeliski ale obrońcy Polesie wybijaja piłkę z pustej bramki
40' No i mamy 40 minutę i nie ma goli
42' Nie oglądamy wielkiego spotkania
45'  koniec pierwszej połowy w Kocku
 No mamy sporą sensację w Kocku. Wisła przeważa ale gra nieskuteczne dwie okazję miał Krystian Żelisko ale raz uderzył w poprzeczkę a raz w słupek
 Zapraszamy na chwilę przerwy
 Są wiślacy
46'  Król za Kusala
Chudyba za Sulkowskiego
Mażysz za Leszczyńskiego
47 ' Brzeski uderza piłka ociera się o nogi obrońców i mamy rzut różny
48'  GOOOOOOOOOOOL Jakub Mażysz 0:1.
 Dobra centra Dawida Brzeskiego piłka trafia na głowę Jakuba Mażysza a ten pakuję piłkę do siatki. Brawo Jakub
52' Rzut wolny dla Wisły.
51'  GOOOOOOOOOOOL Dawid Brzeski. 0:2. Brawo Wisła brawo Dawid
 Kapitalne udezenie Dawida Brzeskiego z rzutu wolnego i mamy 0:2
53' Mażysz wywalcza róg
55'  GOOOOOOOOOOOL Jakub Mażysz 0:3
 Dobra centra z rzutu różnego piłka trafia do Jakuba Mażysza a ten z bliska pakuję piłkę do siatki
58'  Nowakowski za Kozlowskiego
60' Litwiniuk za Pielacha
Krzysztoszek za Żeliskę
Wrzesiński za Popiołka
 Sporo tych zmian ale takie to rozgrywki
62' Góral z dystansu ale bardzo dobrze w bramce Wisły Pawlikowski
63' Mażysz sam na sam ale lepszy Marcin Zapał
65' Rzut różny dla Wisły
69' Brzeski wywalcza kolejny rog
70'  Majcher za Bieleckiego
 Po rogu głową uderzał Dębowski ale nad bramką
70' Mażysz sam na sam ale nad bramka
74' Wrzesinski ale Zapał na rog
 Mażysz po centrze z rzut różnego ale nad bramką
75' Wrzesinski i mamy kolejny rog
76'  Mitura za Zapała
76'  Sikorski za All Swatiego
79' Wrzesiński zablokowany.
 W kolejnej rundzie Pucharu Polski zagramy ze Stalą Kraśnik
82' Niepewne zagranie Krzysztoszka do Pawlikiowskiego, który został minięty przez rywala, ale Dębowski wybija piłkę sprzed bramki
84' Zamknięci rywale
 Ale tracą piłkę wiślacy. Szkoda, bo można było kolejny raz trafić do bramki rywali
85' Barański z dystansu ale nad bramką Polesia
86' W Bychawie Motor prowadzi z Granitem 2:0
87' Jeszcze rzut wolny dla Wisły.
88'  Nowakowski za faul na Królu
 Dobrze, że Król podskoczył, bo źle to mogło się skończyć
90'  Koniec spotkania
 Pogratulowali nam miejscowi kibice. To miło
 Zasłużona wygrana Wisły. Wiślacy powinny wygrać wyżej, ale szczególnie w pierwszej połowie brakowało skutecznośći
 Ważne, że wiślacy wygrali i domu wracają w dobrych nastrojach.
 Wiślacy w Pucharach grają dalej i w kolejnej rundzie zagrają ze Stalą Kraśnik.