- Brodecki 52, Solecki 62, Kosiorek 89
Arbiter: Sławomir Załęski ( Ostrołęka)

Przybylski, Gawrysiak, Skórnicki, Kursa, Budzyński, Charzewski, M.Nowak, Honcharuk, Orzędowski, Martuś, Wiącek
Rożalski, Kowalczyk, Brodecki, Dremluk, Adamczyk, Wyszogrodzki, R.Łakomy, Ceglarz, Kosiorek, Solecki, Zwoliński

Już w środę puławska Wisła rozegra ostatnie ligowe spotkanie w 2012 roku. Rywalem podopiecznych Jacka Magnuszewskiego będzie Pelikan Łowicz. Początek naszej relacji o 15:45.
 Jeden dwa trzy cztery techniczna próba klawiatury :). Piotrek wita wszystkich. Pogoda w Puławach bardzo ładna około 10 stopni słońce, nic tylko czekać na spotkanie Wisły z Pelikanem. Mecz o 16:00 nasza relacja startuje 15:45.
 14.22 Zaszło słońce nad Puławami, na szczęście nie pada.
 Niestety jest chłodniej niż w południe.
 15.15 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach. Jeszcze pustego i ciemnego stadionu. Za 45 minut pierwszy gwizdek sędziego w tym spotkaniu
 Mamy już składy. W ataku Wisły dwójka Martuś Wiącek.
 Nie powiedzieliśmy o warunkach chłodno, ale nie pada. Ściemnia się już nad stadionem. Jupitery zgaszone.
 Na ławce Wisły Penkowec, Jabkowski, Kozieł, Misztal, Kwiatkowski, Pożak i młody Jarosław Niezgoda. Król strzelców I- ligi juniorów starszych
 15:27. Rozbłyskają jupitery nad puławskim stadionem.
 Arbitrem spotkania będzie Pan Sławomir Załęski z Ostrołęki
 Na ławce Pelikana siedzą Jędrzejwski, Domińczak, Kopeć, Maksymow, Pomianowski, Jackiewicz, Mycka.
 Trwa rozgrzewka jupitery już świecą nic tylko czekać na mecz.
 Wiślacy już w szatni, ekipa z Łowicza powoli też tam się udaje
 Rozpoczyna się prezentacja.
 Wiślacy dziś na biało-niebiesko, Pelikan na zielono.
2' Orzędowski podaje do Martusia ale ten na spalonym.
4' Spokojna gra w Puławach. Około 400 kibiców dziś.
6' Wisełka K Wisełka KS niesie się po obiekcie.
7' Centra Adamczyka mija wszystkich i spokojnie wiślacy
10' Charzewski do Martusia a ten znowu do Marka Niwaka ale mocno i piłkę łapie Różalski.
11' Charzewski wywalcza rzut z autu
12' Pierwsza akcja Wisły piłka trafia do Honcharuka, ale ten uderza obok bramki gości.
13' Kolejne uderzenie Honcharuka. Bardzo wysoko nad bramką Pelikana
14' Kontra gości z przed pola karnego uderza Kosiorek. W stylu Honcharuka czyli wysoko nad bramką Przybylskiego
15' Gawrysiak uprzedza Ceglarza
17' Emocje jak na grzybobraniu takie opinie słyszmy na trybunach.
20' Charzewskiego uprzedza Brodecki. Wisła od autu
  Orzędowski za faul
23' Błąd Przybylskiego, który zbyt krótko wybił piłkę bez przyjęcia uderza Adamczyk niecelnie
24' Kolejna akcja gości. Solowy rajd Wyszogrodzkiego kapitalnie broni Przybylski. Tylko róg dla Pelikana
26' Tylko zwycięstwo Wisełko tylko zwycięstwo. Nie mamy nic przeciwko temu co śpiewają kibice Wisły
27' Uderza z dystansu M.Nowak zbyt lekko. Idą kibice z bębenkiem.
30' Faulowany na 20 metrze Wiącek
  Brodecki za ten faul na Wiącku
31' Uderzał Wiącek ale zbyt lekko i pewnie piłkę łapie Rożalski
34' Wyszogrodzki uderza gorzej niż kilka minut temu. Nad bramką Pezybylskiego
37' Honcharuk do Charzewskiego zdecydowanie za mocno.
38' Kontra Wisły uderza M.Nowak ale zbyt lekko i bez problemów Rożalski
39' Głową po centrze z rogu uderzał Kursa. Broni jednak Mariusz Różalski
42' Adamczyk centruje prosto w ręce Przybylskiego
42'  Kowalczyk za faul
44' Charzewski w wolnego w pole karne wybijają obrońcy Pelikana
 Kontra gości Kosiorek sam na sam z Przybylskim broni bramkarz Wisły. Pięknie Konrad!!!!!!!
45'  +1
45+1' Różalski głową poza polem karnym uprzedza Martusia
  Koniec I połowy
 Mimo, że nie ma bramek w Puławach obserwujemy ciekawe spotkanie.
 Zapraszamy na gorący posiłek i wracamy za kilka minut
 Wracają już gracze Pelikana
 Są wiślacy nie ma sędziów :)
46'  Zaczyna Pelikan
47' Z dystansu uderza Martuś. Niestety niecelnie
48' Ależ szansa Wisły. Cahrzewski do Wiącka a ten uderza z 10 metra kapitalnie w bramce gości Różański!!!
52'  Brodecki
 Centra Adamczyka z rzutu rożnego w pole karne Wisły, Brodecki uprzedza obrońców i głową pakuje piłkę do siatki.
55' Budzyński nabija rywala i wiślacy od autu
56' Budzyński do Wiącka ale ten drugi nie opanowuje piłki.
59'  Pożak za Honcharuka
60'  Ceglarz za faul
62'  Solecki
 Błąd puławskiej obrony Solecki go wykorzystuje i przegrywamy 0:2.
 Aż szkoda cytować jak zachowują się kibice Wisły. Narzekania i gwizdy z trybun
65' Orzędowski ale komu??? Właśnie. Pustoszeją trybuny
67'  Za Marka Nowaka Jarosław Niezgoda
70' Charzewski wywalcza rożny. Szkoda, że wiślacy go nie wykorzystują
72'  Jabkowski za Orzędowskiego
77'  Pomianowski za Wyszogrodzkiego
  Kosiorek za brzydki faul na Budzyńskim
78'  Jackiewicz za Zwolińskiego
80' Na spalonym Jackiewicz
82' Budzyński uderza ale niecelnie.
84' Głową Budzyński znowu za wysoko.
86' Uderza Łakomy ale także nad bramką.
88'  Maksymow za Adamczyka
89'  Kosiorek
 No i kolejny błąd puławskiej obrony Skórnicki puszcza Kosiorka a ten mimo interwencji Przybylskiego strzela lobem bramkę.
90'  +3
 Po bramce dla Pelikana pojawiły się ironiczne brawa dla gości. Smutne to jest
90+1' Niezgoda przed szansą sam na sam broni Eózalski. Szkoda
90+2' Pusto zostali tylko nieliczni kibice
90+3'  Koniec
 Niestety nie udało się wiślakom przełamać złej passy. Dziś puławianie przegrali z Pelikanem 0:3.