1:2

Budzyński 63 - Hryszko 45, Zapolnik 75
Arbiter: Konrad Gąsiorowski ( Biała Podlaska)

Penkovets, Turzyniecki, Budzyński, Pielach, Maksymiuk, Głaz, Lisiecki, Pożak, Szczotka, Wiejak, Olszak Koncki, Piłatowski, Dzienis, Dziemidowicz, Porębski,Hryszko, Kuczałek,Mroczkowski, Szymański, Lemanek, Zapolnik

Już w sobotę Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Olimpii Zambrów. Początek naszej relacji od 14:45.
 14.40 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Niebo zachmurzone, około 10 stopni ciepła
 Za chwilę podamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Mateusz Baranowski, Klimas Gusocenko, Przemysław Kanarek, Ivan Litwniuk, Jarosław Niezgoda, Patryk Słotwiński i Bartosz Tetych
 Na ławce Olimpii zasiedli Piotr Czapliński, Przemysław Jastrzębski, Piotr Murawski, Łukasz Grzybowski, Karol Buzun, Michał Twardowski, Krystian Pomoroski
 Rozpoczyna się prezentacja ekipy Olimpii.
 Jupitery już płoną.
 W toczących się od 13 spotkaniach Siarka Tarnobrzeg prowadzi 2:1 z Polonią Bytom, a Okocimski Brzesko wygrywa ze Stalą Stalowa Wola 1:0
 Obie ekipy już w szatniach. Kibice powoli gromadzą się na trybunach
 Za chwilę zaczynamy.
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła czerwone spodenki, białe koszulki, Olimpia na niebiesko
 Minuta ciszy ku czci ofiar terrorystów z Paryża
 Za chwilę jeszcze kółeczko wiślaków i głośne WISŁA!!!!!
 I bardzo głośne WISŁA. Wierzymy w to!!!!!
1'  Zaczyna Olimpia
2' Dobra centra Lisieckiego, niestety dla wiślaków nikt jej nie zamyka
3' Powinno być 1:0 dla Wisły uderzał Pożak, piłka po nogach obrońców trafiła do Olszaka a ten z kilku metrów fatalnie obok bramki gości
4' Lisiecki centruje obrońcy z Zambrowa na róg
 Centra Lisieckiego trafia prosto w ręce bramkarza Konckiego
5' Za mocne podanie do Pożaka. Koncki szybszy. Mecz toczony w ciszy, brak Fanatyków Wisły jak i kibiców Olimpii,którzy zapowiedzieli swój przyjazd do Puław
9' Pierwsza ofensywna akcja Olimpii ale Dziemidowicz zablokowany. Mogło być groźnie
10' Pożak centruje z prawej strony przeciągnięte dośrodkowanie trafia do Lisieckiego ten uderza ale obok bramki Konckiego
12' Na swoim sektorze zameldowali się Fantycy Wisły.
13' Szymański zatrzymany przez Turzynieckiego. Aut dla gości
14' W natarciu Wisła, Pożak do Szczotki ten uderza sprzed pola karnego. Broni pewnie Koncki
16' Grać na całego i walczyć do upadłego z sektora Fanatyków Wisły
17' Są też kibice Olimpii w klatce
18' Wrzutka Lisieckiego i w ostatniej chwili obrońcy z Zambrowa. Przewaga Wisły, ale póki co goście pewnie się bronią
19' Jesteśmy zawsze tam z klatki, z sektora Fanatyków pozdrowienia dla Pogoni Siedlce i Zwolenianki Zwoleń
21' Wiślacy bardzo nerwowo. Widać, że bardzo zależy im na wygranej
24' Olszak zablokowany i tylko róg dla Wisły
 Za krótkie dośrodkowanie Lisieckiego obrońcy Olimpii w aut
25' Olszak centruje z prawej strony i kolejny corner
27' Kolejny corner dla Dumy Powiśla. Chyba 5 albo 6 róg
27' Uderzał głową Pielach zbyt lekko broni Koncki. Na trybunach pozdrowienia dla Legii Warszawa.
30' Cała Polska śpiewa z nami wy.... z uchodźcami z sektora Fanatyków. Brawami nagrodzili tę przyśpiewkę fani z Zambrowa
33' Zbyt lekko uderzył Olszak broni Koncki.
34' Lisiecki centruje ale znowu nikt nie sięga tej piłki
 Dziemidowicz nogą do Konckiego, łapie bramkarz Olimpii i co?? I gramy dalej... Dziwne
35' Powinna być bramka dla Wisły. Solowa akcja Pielacha, który przebiegł pół boiska, podanie do Olszaka a ten uderza w słupek!!!. Zawył stadion
38' Szczotka i róg
 Centra Lisieckiego nie bez problemów wyłapana przez Konckiego. Dobra do tej pory postawa bramkarza Olimpii, który niespodziewanie zastąpił dziś Piotra Czaplińskiego
40' Z 10 corner dla Wisły. I znowu pewnie zambrowska obrona.
41' Lisiecki uderza i Koncki na róg.
41' Szczotka zza pola karnego zablokowany i kolejny róg
42' Uderza Pożak z ostrego kąta obok bramki Konckiego. Ostrzał bramki zambrowian trwa.Bez efektu
43' Z dystansu Lisiecki nad bramką.
45'  Hryszkp
 Piłka bywa niesprawiedliwa. Pierwszy strzał na bramkę Wisły i gol. Ładne techniczne uderzenie Hryszki i piłka wpada do siatki obok zaskoczonego Nazara Penkovetsa
45'  Koniec pierwszej połowy
 Ogromna przewaga Wisły w tym meczu, ale to zambrowianie prowadzą dziś. Bardzo niesprawiedliwy wynik tego spotkania.
 Liczymy, że druga połowa dla wiślaków będzie szczęśliwsza. Liczymy na to
 Zapraszamy na kilka minut przerwy i ciepłą herbatkę
 Są już gracze obu ekip. Zaraz zaczynamy
47' Szczotka z dystansu ale nad bramką Konkiego. Walczyć Wisła walczyć!!!!
50' Kolejny róg dla Wisły
51' Szczotka ale wybiją obrońcy Olimpii
 Trzeba przyznać, że Olimpia to najsłabsza ekipa, która gra z Wisłą w Puławach.
54' A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści na trybunach.
56' Leży Hryszko. Piłka na aucie przerwa w grze. ie dziwi nas to
56'  Słotwiński za Lisieckiego
57' Pożak centruje uderza Olszak obok bramki. Ociąga się z rozpoczęciem gry Koncki
59' Uderza Głaz pewnie Koncki. I znowu gra na czas
61' Słotwiński uderza ale niecelnie. W Mielcu Stal prowadzi GKS-em Tychy 1:0
62'  Tetych za Wiejaka
63'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL MICHAŁ BUDZYŃSKI!!!!!!!
 Kapitalna centra Słotwińskiego z rzutu wolnego w polu karnym najlepiej odnajmuje się Michał Budzyński i głową pakuje do siatki. Brawo Budyń!!!!!!
 Ależ atmosfera na trybunach!!!! Głośne WISŁA WISŁA na trybunach.
66' Olszak zmarnował kapitalną sytuację zamiast strzelać zakiwał się i został wypchnięty z pola karnego. Szkoda
68' Kontra Olimpii Zapolnik podobnie jak Hryszko ale napastnik z Zambrowa na szczęście celował w bramkę i trafił w poprzeczkę.
70' Pożak nad bramką. Walczyć WISŁA!!!!
72' Olszak wywalcza róg...
 Za mocna centra Słotwińdkiego
74' Kibice Olimpii tańczą walczyka
75'  Zapolnik
 Zabójcza kontra Olimpii i Kamil Zapolnik pakuje piłkę z ostrego kąta do siatki
76'  Kanarek za Głaza
76'  Jastrzębski za Hryszkę
78' 3 strzały gości i dwie bramki. Pozazdrościć skutecznoś
80' Bardzo brzydki faul na wiślaku. Od wolnego Duma Powiśla
 Rzut wolny na linii pola karnego....
 Olszak w mur, dobitka Kanarka obroniona przez Konckiego
 Ależ się broni Olimpia
84'  Buzun za Szymańskiego
85' Na spalonym jeden z wiślaków. Coraz mniej czasu
87' Słotwiński ale pewnie Koncki
88'  Twardowski za Lemanka
89' Maksymiuk nad bramką. Gramy do końca!!!!!!!
90' +4
90'  Pomorski za Zapolnika
90+1' Zamieszanie ze zmianą. Pierwotnie miał zejść kto inny. Ależ gra na czas
90+1' Tetych centruje Pielach głową uderza Pielach i wiślacy domagają się rogu. Nie ma niestety
90+2' Olimpia aby dalej
90+3' Jeszcze w ataku Wisła
90+4' To ostatnia akcja na pewno!!!!!
90+4'  Twardowski
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać dzisiejszego spotkania. Mimo że w Puławach gościła najsłabsza ekipa Olimpii i puławianie byli lepsi od rywali 3 punkty pojechały na Podlasie