- Stanisławski 68
Arbiter: Arkadiusz Nestorowicz(Biała Podlaska)

Pietras- Konefał, Czerwiak, Tyl, Piątkowski, Chorab, Zawiślak, Kmiotek, Brągiel, Wojsa, Siedlecki

Socha- Barański, Pielach, Rogala, Wolanin, Zuber, Kacprzycki, Bernat, K.Puton, Zmorzyński, Wojczuk

Już w niedzielę 17 listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w mieście Ojca Mateusza z miejscową Wisłą. Początek naszej relacji od 12:45
 12:40 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Sandomierzu
 Przed nami arcyważny i arcytrudny mecz z miejscową Wisłą. Pogoda w mieście Ojca Mateusza sprzyja. Około 13 stopni ciepła słońce
 Mamy składy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Marcin Pigiel, Szymon Stanisławski, Krystian Żelisko,Michał Kobiałka, Konrad Szczotka, Dawid Chuydba
 W zespole SKS-u na ławce zasiedli dziś Stanisław Wierzgacz, Michał Jeziorski, Marcin Siudy, Vitalij Dakhnovskhy, Mateusz Kuśmierczyk, Cezary Charszla, Dominik Franczak
 Spartańskie warunki pracy w Sandomierzu.
 Obie ekipy w szatniach
 Sympatyczny spiker z Sandomierza awansował Ireneusza Rybickiego na trenera Wisły
 Ostatnie uwag trenerów i gramy. Sporo osób z Puław.
 Jest prezes Wisły Piotr Owczarzak, dyrektor sportowy Kamil Dylda i wielu kibiców, którzy są z Wisłą na dobre i na złe
 Wychodzą!!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, gospodarze na czerwono
2' Bernat wywalcza rzut rożny
 Dobra wrzutka Kacprzyckiego uderza Bernat i kolejny róg...
 Zakotłowało się pod bramką gospodarzy ale obrona z Sandomierza czujna
4' Widać, że wiślacy zmobilizowani. Oni chcą dziś wygrać
5' Tym razem rzut rożny dla gospdoarzy
6' Strzela Zawiślak, ale pewnie w bramce Socha
8' Nie opanował piłki Zawiślak. Od autu Wisła
9' Rzut wolny dla gospodarzy. Musimy uważać
 Zablokowane dośrodkowanie Piątkowskiego
12' Wisła gol na trybunach. Oby strzelała Wisła z Puław
14' Uderzenie Zubera nad bramką gospodarzy
 Naciskany przez Zubera Pietras w aut
16' Piątkowski brzydko fauluje Pielacha.Od wolnego Wisła
18' Gospodarze wywalczają rzut rożny.
 Bronią się wiślacy, ale jeszcze aut dla SKS-u
 Nie widzimy dobrze, ale chyba rzut rożny.
19' To powinno być 0:1. Solowa akcja Zmorzyńskiego, który wpadł w pole karne ale uderzył nad bramką Pietrasa
22' Ostro rywala zatrzymuje Zuber. Miejscowi domagają się żółtej karki. Innego zdanie jest sędzia Nestorowicz
23' Faul taktyczny Tyla na Kacprzyckim. Bez kartki
26' Nieudana centra Zubera. Od bramki zacznie grę Pietras
27' Faulowany w środku pola Wolanin. Od wolnego Wisła
27' Wpadł w pole karne Chorab i upadł w starciu z Wolaninem ale sędzia Nestorowicz każe grać dalej
 Wrzutka Zmorzyńskiego piąstkuje Pietras
29'  Pielach za faul
 Piątkowski z rzutu wolnego ale obok bramki Sochy
32' Na spalonym Piątkowski
35' Dużo walki w środku pola
37' Wrzutka Bermata pewnie złapana przez Pietrasa
38' Wrzutka Zmorzyńskiego zablokowana i zaczniemy od rzutu rożnego
 Piąstkowanie Pietrasa i aut
40' Nie wiemy czy to był strzał czy podanie Kacprzyckiego ale o mały włos nie zaskoczył Pietrasa
42' Strata Zmorzyńskiego po dobrej akcji.
44' Z dystansu Brągiel. Nad bramką Sochy
45'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo trudne spotkanie dla Wisły. Wiślacy mogli udanie rozpocząć spotkanie bramką Damiana Bernata, który miał idealna okazję po ciekawym rozegraniu cornera, ale niestety zabrakło centymetrów.
 Oby więcej szczęścia wiślacy mieli w drugiej połowie.
  Dobre informacje z meczu rezerw. W młodzieżowym składzie ekipa Dumy Powiśla prowadzi do przerwy z Garbarnią Kurów 2:0
 Intensywnie rozgrzewa się Krystian Żelisko.
 Wybiegają wiślacy
 Będą dwie zmiany w Wiśle.
 Do gry gotowi Szymon Stanisławski i Krystian Żelisko
46'  Żelisko za Bernata
Stanisławski za Wojczuka
46'  Jeziorski za Siedleckiego
46'  Zaczynają gospodarze
48' Obraz meczu się nie zmienia. Dużo walki. Słaba murawa przy Koseły 3a.
49' Podnosi się z trudem Michał Zuber. Na szczęście wstał
50' Kacprzycki wywalcza aut
 Centra Wolanina wyłapana przez Pietrasa
51' W odpowiedzi kontra SKS-u Rogala uprzedza Sochę i o mały włos nie pakuje piłki do własnej siatki. Rzut rożny dla gospodarzy
52' Nie opanował piłki Zmorzyński
53' Uderzenie Zubera mija bramkę Pietrasa
 Będzie trzecia zmiana w Wiśle. Do gry gotowy Michał Kobiałka
56'  Kobiałka za Zmorzyńskiego
57' W środku pola faulowany K.Puton
59' Dużo wrzutów z autu dla gospodarzy na szczęście bez efektu
60' Oj trudno się dzisiaj wiślakom gra. Mądrze bronią się miejscowi
 Co ciekawe przy korzystnym dla SKS-u wyniku zniknęli chłopcy do podania piłek
63'  Dakhnovksyij za Choraba
64' Zderzenie Barańskiego z Piątkowskim
64'  Piątkowski za ten faul.
 Niestety nie podnosi się Barański z boiska. Źle to wygląda
 Wstał Baranek. Gramy dalej
66' Kolejny raz ostro Piątkowski w Barańakiego. Zadziora kapitana SKS-u
68' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLSZYMON STANISŁAWSKI!!!!!!!!! BRAWO!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!!
 Uff!!! W końcu bo ta bramka należała się wiślakom. Otrzymał w polu karnym SKS-u piłkę Stanisławski uderzył i piłka wpadła do siatki obok zaskoczonego Pietrasa. Brawo Wisła
72'  Sudy za Kmiotka
75' Stanisławski wywalcza róg dla Wisły
 Niecelnie głową Rogala po wrzutce z rzutu rożnego
76' Musimy to utrzymać. Wisła Wisła Wisła
 Niecelnie głową Jeziorski
77' Nad bramką K.Puton
78' Charszla za Piątkowskiego
80' Nie opanował piłki Kacprzycki. Od bramki Pietras
84' Hej Wisła gol na trybunach.
84' Niecelnie głową Dakhnovskyi. Od bramki Paweł Socha
85' Bronić to WISŁA!!!!
 Gospodarze na czterech napastników.
86' Rzut rożny dla gospodarzy
 Będzie zmiana w Wiśle
 Biegnie kierownik Rybicki z karteczką do sędziego
 Kolejny corner dla SKS-U
 Do gry gotowy Marcin Pigiel
88' Nie ma tej zmiany. Leży Michał Zuber
90' Ile to jeszcze potrwa??
90'  Pigiel za Kacprzyckiego
90+1'  Wojsa
90+2' Nie wiemy ile po potrwa!!!!
90+3' Jeziorski nad bramką!!!!
90+4' Czas Panie sędzio!!!!!!!!
90+5' Jeszcze rzut wolny dla Wisły
90+6'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!!
 Brawo Wisła. Arcytrudne spotkanie dla Wisły ale 3 cenne oczka jadą do Puław. Złotą bramką dla wiślaków w 68 minucie gry zdobył Szymon Stanisławski!!!!!
 Kółeczko wiślaków!!!!!!
 I dialog kibiców z Wiślakami kto dziś wygrał!!!! WISŁA WISŁA WISŁA. Piękne chwile!!!!!!!