Stal Stalowa Wola : Wisła Grupa Azoty Puławy-

Imielia 45+1 (k), Banach 86 - Bortniczuk 28, Giel 40
Arbiter: Patryk ¦wierczek ( Brzesko)

44. Muzyk 4. Furtak, 8. Soszyński, 10. Imiela, 11. Strózik, 16. Maluga, 20. Pioterczak, 21. Mydlarz, 22. Banach, 27. Ziarko, 87. Kowalski (kpt)
13. Mielcarz,- 37. Flak, 3. Sewery¶, 18. Wiech, 17. Pavlas, 74. Skałecki, 34. Bortniczuk, 88. Kargulewicz,91. Klichowicz, 7. Puton (kpt), 9. Giel

Już w ¶rodę w Stalowej Woli ekipa Wisły Grupa Azoty nadrobi ligowe zaległo¶ci. W spotkaniu 20 kolejki puławianie zmierz± się z miejscow± Stal±. Pocz±tek relacji z Hutniczej 10a a od 17:45
 17:06 Piotrek mimo protestów rolniczych wita ze Stalowej Woli
 Około 10 stopni ciepła, słonecznie i rze¶ko w Stalowej Woli. Powoli rozpalaj± się jupitery
 Mamy już składy. S± zmiany i pewnie niespodzianki
 Na ławce Wisły Grupa Azoty zasiedli dzi¶
1. Paweł Łakota, 8. Kamil Kumoch, 10. Robert Janicki, 16. Janusz Nojszewski, 19. Manuel Ponce Garcia, 26. Damian Kołtański, 66. Kacper Kaczorowski, 94. Kacper Kaczorowski, 99. Karol Noiszewski
 Na ławce Stali zasiedli dzi¶ Tomasz Zieliski, 14. Bartosz Wiktoruk, 17. Lucjan Klisiewicz, 10. Oliwier Sukiennicki, 24. Damian Urban, 55. Damian Oko, 71. Łukasz Seweryn,77. Kacper Chełmecki, 78. Jakub Górski
 Udało się ogarn±ć także możemy nadawać dla Was
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip.
 Obie ekipy już w szatni.
 Ostatnie minuty. Arbitrem głównym dzi¶ Patryk ¦wierczek z Brzeska.
 Wychodz±!!!!!
 Wisła Grupa Azoty na biało, Stal zielone koszulki, czarne spodenki
 Ostatnie kołeczka i zaraz gramy
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty Puławy
1'  74. Skałecki za ostre starcie z rywalem
 Chwila przerwy bo opatrywany był rywal
3' Z dystansu uderza Bortniczuk ale minimalnie obok bramki Muzyka
4' Tym razem próba Klichowicza, ale piłka mija bramkę Stali
7' Od autu Wisła
 Zablokowany Bortniczuk!!.
8' Od pocz±tku gło¶ny doping dla Stali. Klatka dzi¶ pusta, ale s± oczywi¶cie kibice Wisły w Stalowej Woli
10' Spokojnie wi¶lacy. Oni wiedz± jak ważne to spotkanie
12' Centra Strózika, ale piłka mija wszystkich i od bramki grę wznowi Mielcarz
15' Dużo walki z obu stron.
 Ucierpiał Piotr Giel. Od rzutu wolnego ekipa Wisły Grupa Azoty
16' Nieudana centra Flaka i pewnie łapie Muzyk piłkę
17' Pioterczak uprzedzony przez Sewerysia i rzut rożny dla Stali
 Główkował Banach, ale piłka po górnej czę¶ci poprzeczki wychodzi poza pole gry!!!
 Faulował Imiele Skałecki. Musi Przemek uważać ma już żółt± kartkę na koncie
22' Kargulewicz uprzedza Ziarkę. Kolejny corner dla Stali
 Radz± sobie wi¶lacy z t± centr±
24' Centra z prawej strony głow± Imiela, ale Mielcarz muska piłkę i tylko róg!!!!
 Kolejny raz dobrze wi¶lacy w obronie i kontra...
 Giel zatrzymany, ale piłka nadal dla Dumy Powi¶la
26' Na spalonym Ziarko.
28[' GOOOOOOOOOOOOOLLLL MACIEJ BORTNICZUK!!!! BRAWO BORTNIK!!! BRAWO WISŁA!!!!
 Kapitalna akcja puławian. Przechwyt w ¶rodku pola piłka trafia do Klichowicza, który wycofuje na 12 metr do Bortniczuka a ten pakuje piłę w okienko bramki Muzyka!!!!
31' Puszczaj± nerwy miejscowym. Oni spodziewali się czerwonego dywanu a tu walczymy!!!!
32' Wiech fauluje rywala. Po co?? Rzut wolny 24 metry od bramki Mielcarza
 Imiela ale zbija piłkę na bok Mielcarz!!!!!
34' Kolejny corner dla Stali. Mocno atakuj± gospodarze
 Krótko gospodarze i pi±ty corner dla Stali
 Wiech wybija i przy okazji nabija rywala i od autu Wisła Grupa Azoty
36' Ziarko z lewej strony, ale czujnie Wiech. Szósty rzut rożny dla Stali
 Zamieszanie pod bramk± Mielcarza uderza Maluga, ale nad bramk±!!!
39' Kolejna próba Pioterczaka. Bez zagrożenia dla bramki Oskara Mielcarza
40' GOOOOOOOOOOOOOLLLLL PIOTR GIEL!!! BRAWO GIELU!!!! BRAWO WISŁA!!!
 Ależ pięknie!!!! Brawo Panowie. Podanie ze ¶rodka pola kapitalnie w polu karnym odnalazł się Piotr Giel i pokonał Muzyka!!!!
 Stalo grać k... mać z trybun
42' Maluga z dystansu, ale obok!!!
43' I corner dla Wisły Grupa Azoty
 Głow± Sewery¶, ale niecelnie!!!!
44' Rzut karny dla Stali. Faulowany Pioterczak!!!!
45'  13. Mielcarz
45' +2
 Imiela....
45+1'  Imiela
 Niestety pewnie Imielia i mamy bramkę dla Stali
45+2' Jeszcze aut dla Stali.
45+3'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Bardzo dobre spotkanie ogl±damy dzi¶ w Stalowej Woli. Ekipa Wisły Grupa Azoty prowadzi przy Hutniczej 1:2, ale na pewno nie może być pewna wygranej. Czeka Nas tu dużo nerwów i emocji
 Puławianie prowadzili już 0:2, ale niestety jeden bł±d w obronie i ekipa Stali z rzutu karnego łapie kontakt.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy
 Ostatni raz wi¶lacy dwie bramki zdobyli 12 listopada w Siedlcach w starciu z Pogoni±.
 S± już piłkarze Wisły Grupa Azoty
 Pojawili się także zawodnicy Stali
46'  78. Górski za 16. Malugę
17. Klisiewicz za 11. Strózika
46'  Zaczyna Stal
47' Faulował w ataku Bortniczuk. Od rzutu wolnego Stal
48' Ręk± zagrał jeden z rywali po centrze Klichowicza ale nie ma karnego!!!!!!
49' Z dystansu Kargulewicz, ale nad bramk± Muzyka!!!
50' Upadł Górski i już rzut wolny dla gospodarzy
52' Co robi sędzia ¦wierczek?? ¦miej± się wszyscy. Faulowany wi¶lak pokazuje rzut wolny dla Stali
53' Z dystansu Górski, ale niecelnie!!!
54'  21. Mydlarz za uniemożliwianie wznowienia gry
55'  11. Giel za niesportowe zachowanie
56' Broni± się m±drze puławianie.
58'  99. Noiszewski za 74. Skałeckiego
59' Zatrzymany jeden z wi¶laków i będziemy mieli rzut rożny!!!
 Uprzedzony Kargulewicz i kolejny corner
 Za krótka centra Putona
61' Centra Klichowicza, ale tylko aut
62' Kocioł w polu karnym uderza Klichowicz, ale nad bramk±!!!
63' Z dystansu Kargulewicz, ale łapie piłkę Muzyk!!!
64' Kolejny strzał Klichowicza mija celu
65'  18. Sukiennicki za 10. Imielę
24. Urban za 87. Kowalskiego
66' Jeszcze masa czasu i nerwów. My wierzymy a Wy??
68' Faulowany Klichowicz. Od rzutu wolnego Wisła Grupa Azoty
70'  17. Pavlas za co?? nie wiemy
71' Rzut rożny dla Stali
 Pewnie Wiech
72'  77. Chełmecki za 20. Pioterczaka
73' Chełmecki prosto w ręce Mielcarza!!!
 1350 osób ogl±da dzi¶ ten mecz
 Do gry przygotowany Kamil Kumoch
75'  8. Kumoch za 11. Giela
66.Kaczorowski za Flaka
77' Sewery¶ w aut
78'  22. Banach za faul na Putonie
80' Puszczaj± nerwy kibicom
81' Kargulewicz ale obok!!!!!
82' Faulował w ataku Kargulewicz
 Leży Pavlas
  Kto¶ ze sztabu Stali za protesty
84' Puton na spalonym!!!
85' Jeden z rywali na spalonym
85'  16. Nojszewski za 91. Klichowicza
86'  Banach
 Dobrze bronili się wi¶lacy, ale centra z lewej strony i Banach głow± pakuje piłkę do siatki
87' Kumoch wywalcza corner...
 Piłka w siatce Stali, ale sędzia odgwizdał faul!!!!
88' Poza polem karnym Muzyk
88' Na spalonym Kumoch
90' Faulowany Bortniczuk.
90' +6
90+1' Wrzutka Putona,ale pi±stkuje Muzyk
90+2' Kargulewicz wywalcza rzut rożny
 ¬le Nojszewski i pewnie Muzyk
90+3' Soszyński, ale łapie piłkę Mielcarz
90+4' Jeszcze faul Bortniczuka w ataku
90+4' Wywalczył corner Pavlas!!!!
90+5' Kumoch,ale pi±stkuje Muzyk
90+6' Skurcze łapi± Sewerysia
90+7' Furtak ale na spalonym!!!!!
90+8' Ile jeszcze????
90+8'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się ekipie Wisły Grupa Azoty wygrać dzisiejszego spotkania. Mimo dwubramkowego prowadzenie musimy zadowolić się remisem 2:2
 Brawa dla puławian, ale szkoda,że nie udało się dzi¶ wygrać. Z remisu na pewno mog± cieszyć się gospodarze. A my walczymy dalej