Kurzępa, Winiarski, Gorgol, Pietras, Wlaenciuk,Boniaszczuk, Samolej,Gołociński,Sidor, Strug, Gałkowski. Dąbała, Dryk,Mróz, Pietroń,Bandosz, Stecyszyn, Chmielnicki, Mokiejewski, Matyjaszek, Kamola, Kępka

Pogoda zachęca do grania. Dobra murawa, ale niestety termin nie jest za korzystny. Środowe popołudnie ludzie jeszcze są w pracy.
 W Wisle zmiany. W bramce dawno nie widziany Dąbała i od początku Stecyszyn.
 Jak narazie symboliczna liczba 50 kibiców na trybunach.
 16.54. Rozpoczyna się prezentacja składów.. Wiślacy dziś w pasiakach
 Sędziowie są już przy linii bocznej i czekają na obie drużyny. Wiślacy zeszli do szatni na przed meczową odprawę. Bełżyczanie przy swojej ławce czekają na rozpoczęcie meczu
 Za chwilę minuta ciszy z powodu smierci dwóch byłych działaczy Unii.
 Zawodnicy i sędziowie przy hymnie Ligi Mistrzów wychodzą na boisko. Oby sam mecz rozgrywany był tak jak spotkania w Lidze Mistrzów.
 Zawodnicy Unii muszą przenieść treningowe bramki poza plac gry. Na początek meczu chwile poczekamy
1'  Zaczęli gospodarze.
2' Na trybunach doping dla Unii a na boisku twarda walka w ataku Wisła ale fulowany Kurzępa
3' [Gol] Po rogu z główki strzelają gospodarze
8' Wiślacy atakują ale bez powodzenia
 Strona oficjalna nie przeprowadza relacji. Jesteśmy jedyni. Wiślacy znowu ale rajd Bandosza zatrzymany
11' Na spalonym Kamola
12' Przed chwilą błąd puławskiej obronym, ale bez konsekwencji
13' Wiślacy jakoś strasznie osaple dziś bez pomyślunku
17' Po akcji Kępki rzut rożny dla Wisły.
17'  Pietroń z główki i 1:1
 Po rzucie rożnym z prawej strony Pietroń strzela i mamy wyrównanie.
21' Gra toczy się się głównie w środku pola.
22' Akcja Unii ale od bramki Dabała.
25' Akcja Wisł i nad poprzeczką strzela Kamola
27' Gra znowu toczy się głównie w środku pola. Wislacy po strzeleniu bramki spokojnie.
28' Na spalonym jeden z graczy Unii.
30' Akcja gospodarzy ale za mocne podanie i od bramki Dąbi.
31' Podanie do Gałkowskiego, ale szybszy Dąbała.
33' Stecszynyn dośrodkowuje i mamy rzut rozny
35' Strata Matyjaszka i aut dla bełzyczan
37' Z wplnego z 40 metrów Stecyszyn, ale nad bramką.
39' Piękna akcja wiślaków, ale Kurzępa broni uderzenie naszego gracza.
41' Od kilku minut przewaga Wisły. Obrony Unii wybiają piłkę Kępce
43' Matyjaszek az lewej strony i Kurzępa na róg
45' Z rogu znowu Matyjaszek i znowy wybiają obrońcy Unii.
  Sędzia Wąsik kończy I połowę meczu.
 Mecz miał bardzo nietypowe rozpoczęcie. Wiślacy szybko stracili bramkę, jednak z biegiem czasu nasi gracze przejmowali inicjatywę i za sprawą Pietronia wyrównali.
 A z głośników na stadionie co z nami będzie. No właśnie co w II połowie pokazę Wisła.
 W innym meczu we Włodawie Włodawianka remisuje z Huraganem 0:0. Innych wyników nie mamy
 W Kranymstawie mamy niespodziankę. Start przegrywa 0:1 z Orionem po bramce Ciocha.
 Obie drużyny już na boisku. Za chwilę początek II połowy
  Rozpoczyna Wisła
46' Sznasa dla Unii ale wysoko nad poprzeczką
 W przerwie na boisku pojawił się Łukasz Giza. Zmienił Mateusza Kamole
48' Wiślacy od rzutu z autu.
49' Kamola już w dresie zmierza na ławkę Wisły. A na boisku kolejny atak Wisły.
51' Dwa rożne dla Wisły, ale piłka w rękach Kurzępy
52' Tym razem groźnie Unia. Piłka po bloku wychodzi na róg.
53' Sytuacja wyjaśniona i od bramki Wisła.
55' Kepka do Gizy ale nasz napastnik strzela obok bramki Kurzępy
56' Tym razem z główki Kępka,ale znowu za wysoko i za mocno
57' Na trybunach walczyk kibiców a na boisku zmiana u gospodarzy.
58' W Opolu Podlasie wygrywa z Opolaninem 1:0
59'  Stecyszyn piękny strzał w okienko bramki Kurzępy
61' Wisła zdecydowanie spokojnie. Przed chwilą Giza na spalonym
64' Teraz gra toczy się głównie w srodku pola. Przepraszamy za to, ze mało piszemy, ale miejsce gdzie siedze jest oddalone od boiska. Na spalonym znowu Giza
65' Wrzutka w pole karne Wisły ale Dąbała pewnie i czujnie łapie piłkę.
70'  Z boiska schodzi Rafał Samolej
71'  Karol Strug strzela z 14 metrów obok bezradnego Dąbały
74' Wiślacy wywalczyli kolejny rzut rożny. Może teraz się uda??
77' Jednak nic z tego i drugiego rożnego nie wyszło i wiślacy w srodku pola
78' Kolejna zmiana u gospodarzy.
76' Uff Dąbi w ostatniej chwili uprzeda napastnika Unii. NBylo groźnie
78' Kolejna akcja bełzyczan, ale za mocne podanie i broni Dąbała. Wiślacy cofnięci.
79' Atak Wisły, ale za mocna piłka do Stecyszyna i od bramki Kurzępa. Tak się bawią Bełżce na trybunach
80'  Za Matyjaszka wchodzi Rzędzicki
81' Rzut wolny dla Unii. Może być groźnie.
 ale Unici w mur wiślaków
83' Fatalny wykop Dąbały piłka ląduje na aucie.
85' Dobre podanie w pole karne Unii ale Kurzępa czujnie w bramce
86' Kępka do Gizy a ten drugi prosto w ręce bramkarza Unii.
86' Próbowali znowu wiślacy, ale znowu niecelcne dośrodkowanie i spokojnie bramkarz z Bełzyc.
88' Z lewego skrzydła dośrodkowywał Stecyszyn, ale piłka przelatuje wysoko nad bramką.
89' Dryk do Gizy i znowu Kurzępa
90' To już 90 minuta nadal 2:2 i atakuje Wisła na spalonym jededn z naszych graczy.
90'  Ostatnia zmiana u gospodarzy. Schodzi Karol Strug
91' Uff ratuje nas poprzeczka. A kontuzji doznał Tomek Dąbała
 Nasz zawodnik ma chyba rozcięty łuk brwiowy. Zmiana bramkarza.
90+3' [zamiana] Kuśmierz za Dąbałe
90+4'  Sędzia Wąsik kończy mecz. Dąbała jedzie do szpitala z kierownikiem Wisły
 Remisujemy dzięki ofiarnej interwnecji Dąbały po którego przyjezdza już karetka.
 Tomek uderzył głową podczas interwencji i konieczne są badania dodatkowe.