2:1

Zubrzycki 26, Sobociński - Jagła 89
Arbiter: Tomasz Tobiański ( Gdańsk)

Kręt, Żuraw, Chlingarian, Wietecha, Khorolski, Sedlewski, Żalewski, Otręba, Zubrzycki, Sobociński Penkowec, Budzyński, Jagła, Kursa, Misztal, Skórnicki, Orzędowski, Wiącek, Mokiejewski, Kycko, Nowak

Już w niedzielę puławska Wisłą rozegra bardzo ważne spotkanie w Iławie z miejscowym Jeziorakiem. Planujemy przeprowadzić relację live z tego spotkania. Początek w niedzielę 22 kwietnia od 14:45.
 14.30. Piotrek wita wszystkich z Iławy.
 Długa droga za nami ale już nadajemy z Sienkiewicza 1. Trwa rozgrzewka. Zaraz składy
 Z góry przepraszamy za błędy w nazwiskach. Miejscowi mają dosyć specyficzne nazwiska i ich zapis. No, ale.
 Na wiślackiej ławce dziś Chojak, Wójtowicz, Kozieł, R.Giziński, Pożak, Wesołowski.
 Pogoda do gry bardzo ładna, słońce około 16 stopni. Murawa bardzo dobrze przygotowana do gry.
 Ciężko było znaleśc obiekt Jezioraka. Ale na szczęście udało się.
 Trwa ;prezentacja Wisły i Puław. Dowiadujemy się między innymi, że Puławy liczą 48 tysiące mieszkańców. Ciekawe.
 Miejmy nadzieję, że będzie to miłe niedzielne popołudnie na Mazurach. Do boju Wisło.
 Malutko widzów na stadionie. Może 100- 150 osób.
 Kapitanem Wisły dziś Piotrek Mokiejewski.
 W Łowiczu Stomil w meczu rozegranym o 11:15 wygrał z Pelikanem 2:0
 Wiślacy na czerwono, Jeziorak na niebiesko chyba. Schowani piłkarze gospodarzy.
 Czekamy na wyjście obu ekip. Do boju Wisło. O 3 punkty.
 Oba zespoły wraz z trójką sędziowską wychodzą na plac gry. Jeziorak jednak na biało.
1'  Zaczyna Wisła
1' Kycko uprzedzony przez obronę gospodarzy.
2' Wiącek ale do kogo?? Właśnie nie wiemy i od bramki Kręt.
3' Wiącek faulowany przez Skokowskiego
 Misztal prosto w mur gospodarzy.
4' Budzyński uprzedza Khorolskiego
5' Orzędowski prawą stroną i rzut rożny dla Wisły.
6' Piłka po bilardzie trafia do Mokiejewskiego niestety pomocnik Wisły na spalonym
7 ' Za mocne podanie do Żaglewskiego.
8' Aktywny Żaglewski centruje w pole karne na szczęście do nikogo.
9' I znowu akcja gospodarzy. Centra Otręby z prawej strony ale nikt nie sięga piłki.
10' Tym razem Wisła, Orzędowski o metr od słupka bramki Kręta.
11' Nowak dobrze przyjmuje, uderza z 15 metrów, ale prosto w ręce bramkarza Jezioraka.
12' Jak na razie mecz toczy się w zupełnej ciszy. Kibice w zorganizowanych grupach nie zawitali dziś na stadion.
13' Za mocne podanie do Kycki.
14' Prawą stroną Żaglewski i rzut rożny dla gospdoarzy.
 Żaglewski z rożnego za krótko.
17' Dużo kopaniny w środku. O czym my mamy pisać??? Na niebie piękne słońce.
18' Tym razem lewą stroną Skokowski centra w ręce Penkowca.
20' Nowak uprzedzony przez obrońce gospodarzy.
21' Ostre wejście Sobocińskiego w nogi Misztala. Bez kartki jednak.
22' No cóż na trybunach piknik na boisku plaża.
24' Wiącek fauluje jednego z graczy gospodarzy. I od wolnego Jeziorak.
26'  1:0. Niestety Zubrzycki. Napastnik gospodarzy wykorzystuje błąd obrony Wisły i z bliska strzela bramkę.
 I zrobiło się mało przyjemnie. Bramka dla gospodarzy praktycznie z niczego. To ich pierwsza akcja w meczu.
27' Budzyński faulem zatrzymuje jednego z zawodników Jezioraka.
29' Mokiejewski do Nowaka ten zablokowany i rzut rożny dla Wisły
31' Akcja prawą stroną centra i uderzenie Sobocińskiego. Niecelne
33' Leży na boisku jeden z graczy gospodarzy. Przerwa w grze
35' Szybko biegnie czas. Ale odpowiedzi bramkowej Wisły brak
36' W odpowiedzi akcja Jezioraka uderza Skokowski Penkowec na raty broni. Co jest Panowie????
37' Faulowany Budzyński. Od wolnego Misztal
38' Uderza Orzędowski, chociaż bardziej to wyglądało jak podanie do Kręta.
39' Na spalonym Sobociński.
41' Prawą stroną Budzyński i Wisła od wolnego.
 Kycko na głowę obrońców Jezioraka.
43' I tym razem aut dla Wisły. Ale znowu bez efektu. Bijemy głową w mur.
44' Skokowski i Budzyński na róg
 Piłka do Nowaka ale uprzedza go za polem karnym Kręt.
45' Misztal fauluje jednego z gospodarzy. Rzut wolny dla gospodarzy piłka wpada do siatki, ale bramki nie ma. Spalony
 Nowak ale dobra interwencja Kręta. Szkoda.
  Koniec I połowy
 Wynik jest dramatyczny dla Wisły. Gra niestety też. Niby to wiślacy są lepszą drużyną, ale to gospodarze strzelili jedną bramkę.
Mamy nadzieję, że rozmowa w przerwie odmieni ekipę Dumy Powiśla.
 Zapraszamy na obiad,my wracamy za 15 minut.
 Miejscowy spiker męczy kibiców wynikami III ligi warmińsko-mazurskiej.Pozdrawiamy Warmię Grajewo i Motor Lubawa.
 A jeszcze 4 liga. No i tam mamy Mamry Giżycko i Drwęce Nowe Miasto Lubawskie.
 Śmiejemy się, ale patrząc na wynik to śmiech przez łzy. Na meczu prezes Wisły Grzegorz Nowosadzki.
 Wiślacy wychodzą już na boisko.Oby odmienieni.
 Gospodarze też już na placu gry.
 Jeziorak w kółeczku i za chwilę początek gry.
46'  Zaczyna Jeziorak
47' Penkowec w trybuny. Ech. Odechciewa się tego.
48'  2:0 Sobociński.
Sedlewski w pole karne do Sobociskiego Penkowec wypuszcza piłkę i Sobociński trafia do siatki.
48' Niestety bardzo duży błąd naszego bramkarza.
50' Uderza Sedlewski ale niecelnie. Ech piłka jest okrutna.
52'  Żaglewski za niesportowe zachowanie.
53' Faulowany na 18 metrze Orzędowski. Rzut wolny
 Wiącek ale strzał nad bramką. No cóż.
53' Kursa fauluje jednego z graczy Jezioraka. Bez kartki, inaczej zawodnik Wisły pauzował w derbach z Motorem
54' Przerwa w grze. Jakaś kontuzja bramkarza Jezioraka
55'  Za Misztala Kozieł.
56' Mokiejewski wywalczył rzut rożny
 Kręt piąstkuje i kolejny róg
60' Z dystansu Skórnicki, ale jakoś tego strzału bez komentarza
61' Do wejścia gotowy Dawid Pożak.
61'  Pożak za Mokiejewskiego
63' Zubrzycki ale piłka opuściła plac gry.
66' Żuraw i znowu zbrakło mu boiska.
67' Uderza Nowak ale niestety wysoko nad bramką. Ech. Smutna ta relacja......
68'  Sobociński za ostre wejście w nogi Budzyńskiego
69' Dobra centra z rożnego, ale Kycko nie sięga szczupakiem piłki. Od bramki Kręt
70' Faulowany Kycko centra w pole karne i dwa zawodnicy zderzyli się głowami.
71'  Wójtowicz za Orzędowskiego
72'  Wójtowicz za faul
73' Wójtowicz aktywny. Uderza Panu Bogu w okno. Ech.
73' Zubrzycki szarzuje ale uderza nad bramką.
  I to była ostatnia akcja Zubrzyckiego. Kretov za Zubrzyckiego
76' Wójtowicz z rożnego
 Fatalnie, ale Wisła nadal ma piłkę.
78' Wiącek i kolejny róg
79' I znowu bez efektu. No cóż z Iławy wrócimy dziś w złych nastrojach bez punktów.
81'  Sierputowski za Sobocińskiego
83' Daleka piłka do Nowaka ale za mocna. Piłka w rękach Kręta.
84'  Zajączkowski za Otrębe.
85' Znowu na murawie leży Kręt. Nie dziwimy się.
86' Do wejścia gotowy Rafał Giziński
87' Lewą stroną Pożak centra w pole karne do Nowaka ten drugi nie sięga piłki. Ech
89' Jeszcze jedna akcja Wisły i rzut rożny
90' Ręka zagrywa jeden z obronców Jezioraka i karny
 Przy piłce Jagła
89'  GOOOOOLLLL Jagła GRAMY WISŁO!!!!!!!!!!
  Jankowski za Żurawia
90'  Wesołowski za Kyckę. Gramy!!!!!!!
 Cisną ich wiślacy. Ale bramki nie ma., Róg.
90+1' Jezus Maria czemu to nie wpadło.!!!!!!! Z lini bramkowej Jeziorak
 +5
90+2' Obrona Częstochowy tj Iławy. Dalej do przodu
90+3' Jak najdalej iławianie.
 Nic nie zapowiadało takich emocji. Panowie do końca!!!!!!!!
90+5' Głową Wiącek za lekko. Łapie Kręt.
 Gramy jeszcze. Niech ta piłka wpadnie do siatki!!!!!!!
 Leży Kręt. Który raz?????
90+6'  Skokowski za brzydki faul. Iławianie bronią się całym zespołem
 Znowu leży któryś z gospodarzy. Teatr na boisku!!!!!
  Niestety koniec
 No cóż nie udało się wiślakom strzelić kolejnej bramki. Niestety wiślacy przegrali w Iławie 2:1. Jest nam smutno jest nam źle