0:0

-
Arbiter: Łukasz Szczołko(Lublin)

Socha- Pigiel, Skałecki, Kiczuk,Wolanin, Kobiałka, W.Puton, Zuber, Kacprzycki,K.Puton, Wojczuk Osuch- Wołos, Warecki, D.Niewęgłowski, Uliczny, Wolski, Czułowski, Kocoł, Myszka, J.Niewęgłowski, Dobrzyński

Już w niedzielę puławska Wisła rozegra szlagierowe spotkanie z Chełmianką. Początek naszej relacji z Hauke-Bosaka od 16:45.
 16:16 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach
 Mamy już składy. Zaraz je Wam podamy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Krzysztof Kurek, Piotr Rogala, Konrad Szczotka, Dawid Chudyba, Piotr Zmorzyński, Krystian Żelisko, Szymon Stanisławski
 Na ławce Chełmianki zasiedli Jakub Szymkowiak, Przemysław Kwiatkowski, Maciej Kraśniewski, Damian Kuśmierz, Volodymir Hladkyy
 Na razie pusto na stadionie w Puławach. Około 29 stopni ciepła, Lekki wiaterek. Idealna pogoda na mecz.
 Wybiegli wiślacy na rozgrzewkę. Witamy!!!!!!
 Każde nazwisko wiślaka nagrodzone brawami
 Jeszcze w szatniach obie ekipy słuchają ostatnich uwag swoich szkoleniowców.
 Na płocie flaga Fanatycy
 I mała flaga z buldogiem
 Klatka pusta.
 W międzyczasie trzecia flaga WISŁA PUŁAWY na płocie. Dawno tylu flag nie widzieliśmy
 Wychodzą!!!!!!!
 Wisła w pasiakach, Chełmianka czarne spodenki, zielone koszulki
1'  Zaczyna Chełmianka
2' Kacprzycki wywalcza rzut rożny.
 Przy próbie główki faulowany bramkarz Cezary Osuch i od bramki zaczną goście
 Pojawia się doping. Na trybunach Wisła Puławy, Pogoń Siedlce i Legia Warszawa
3' Ufff!!! Kocoł głową w poprzeczkę. Mieliśmy dużo szczęścia
5' Centruje Pigiel ale do nikogo. Od bramki Osuch
7' Przewinił w ataku Krystian Puton. Od wolnego Chełmianka. Na trybunach kapitalna atmosfera
8' Uderzenie Wojczuka ale zbyt lekki i pewnie broni Osuch
10' Pigiel nabija rywala i kolejny corner
11' Piłka trafia na 12 metr do Michała Zubera ten uderza ale piłka mija słupek bramki rywali
13' Wpadł w pole karne gości Wojczuk został pchnięty ale sędzia nakazuje grę dalej. Kontrowersja w Puławach
14' Faulowany Krystian Puton. Od wolnego Wisła
 Nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Kacprzyckiego. Od bramki zacznie Osuch
16' Brzydkie zachowanie Wołosa. Upomniany przez arbitra były zawodnik Motoru
17' Na trybunach o moja Wisełko nie zdradzę Cię
 Już po pierwszych minutach widać, że Chełmianka schowana za podwójna gardą liczy na remis
19' Wiślacy w ataku. Ale dobrze bronią się przyjezdni
21' Bardzo dużo walki. Kolejny ciężki mecz dla Wisły
21' Nie będzie łatwo. Chełmianka bardzo twardo. Dla nich ten punkt to duża zdobycz
22' Od autu Wisła
 I kolejny raz aut. Tym razem centrował Pigiel
23' Wojczuk wywalcza rzut rożny
 Źle wiślacy i nadal bez bramek przy HB-1
25' Na spalonym Kacprzycki
26' Wolanin centruje obrońcy Chełmianki głową i mamy róg...
 Piąstkuje Osuch
 Z dystansu uderza Kacprzycki. Niecelnie ale brawo za strzał i decyzję.
27' Tym razem zła centra Wolanina. Od bramki grę zacznie Osuch
28' Chwila przerwa na uzupełnienie płynów
 Pod stadionem kibice Chełmianki. Nie wiemy czego nie wchodzą do klatki
32' Z lasu jest też doping zakazowiczów. Nie poddawaj się ukochana MA Wisło Puławska
33' Z rzutu wolnego uderza Krystian Puton ale pewnie broni to Osuch
34' Wrzutka Dobrzyńskiego i pewnie łapie Paweł Socha
 Sprzed stadionu jesteśmy zawsze tam.
 Piłka nożna dla kibiców krzyczą fani z Chełma. Nie wiemy o co chodzi. Na boisku sporo walki.
36' Uderzenie Zubera z 13 metra ale piłka mija bramkę Osucha
 Odchodzą spod stadionu kibice Chełmianki.
37' Skałecki ostro zatrzymuje Kocoła. Upomniany zawodnik Wisły
38'  Wołos za brzydki faul na Zuberze
39'  Artur Bożyk trener Chełmianki.
 Niewiele brakowało wrzutka Kacprzyckiego do Kiczuka ale szybszy Osuch
 Bardzo brzydkie zachowanie szkoleniowca z Chełma, który w bardzo brzydkich słowach odnosił się do sędziego
41' Wołos uprzedza Kacprzyckiego. Od rogu Wisła
42' Kiczuk głową niecelnie
 Dawid Niewęgłowski aby dalej.
44' Wolanin w aut
45' Wojczuk wywalczył jeszcze rzut rożny.
 Osuch ratuje Chełmiankę po strzale Wojczuka. Tylko kolejny róg...
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Trudne 45 minut za Wisłą. Niby wiślacy posiadali optyczną przewagę niby więcej mieli z gry, ale bramki nie padły. Tak więc schodzimy na przerwę przy bezbramkowym remisie
 Liczymy, że w drugich 45 minutach Wisła zagra skuteczniej i będziemy mogli cieszyć się z bramek
 Wracamy za kilka minut
 Za chwilę zaczynamy drugą połowę
 Obie ekipy już gotowe do gry. Żadnej zmiany.
46'  Zaczyna Wisła
47' Za mocne podanie Krystiana Putona do Kacprzyckiego łapie piłkę Osuch
48' Trener Bożyk ogląda drugie 45 minut z wysokości trybuny VIP
49' Z dystansu Michał Kobiałka piłka leci jednak po górnej siatce.
 Cały stadion odpowiada kto dziś wygra!!!! WISŁA WISŁA WISŁA
50' Rzut rożny dla Wisły
 Uderza Kiczuk ale niecelnie.
52' Faulowany Kacprzycki. Od wolnego Wisła
53' Wpadł w pole karne D. Niewęgłowski ale nie zdołał oddać czystego strzału i pewnie łapie piłkę Socha
55' Na spalonym Wojczuk
56' Doping nie ustaje. Wisła gol Wisła gol na trybunach
57' Nie sięgnął piłki Wojczuk
 Do gry gotowy Volodymyr Hladkyy
60' Za mocne podanie do Wolanina. Od bramki Osuch
60'  Hladkyy za Wolskiego
 Będzie zmiana w Wiśle.
 Do gry przygotowany Szymon Stanisławski
62'  Stanisławski za Wojczuka
63'  Kobiałka za faul na Dobrzyńskim
 Myszka głową ale bardzo niecelnie. Od bramki Paweł Socha
64' Chełmianie oby dalej.
66' Myszka wybija głową piłkę i mamy rzut rożny...
 Głową Kiczuk po centrze Krystiana Putona ale znowu tylko jęk zawodu przy Hauke-Bosaka
67' Piłka w siatce Wisły, ale strzelec na spalonym
 Uliczny chciał strzelić ale podał piłkę Sosze
 Do gry przygotowany Piotr Zmorzyński
70'  Zmorzyński za Zubera
71' Uliczny uderza ale pewnie Paweł Socha
 Centruje Warecki ale pewnie Socha. Odważniej goście
72' Zza pola karnego Kobiałka, ale pewnie Osuch.
73'  Kraśniewski za Wareckiego
73'  Żelisko za Kacprzyckiego
 Kobiałka wywalcza rzut rożny... Może teraz??
 Znowu próba Kiczuka i znowu niecelnie. Od bramki Osuch
74' Przerwa na uzupełnienie płynów.
75'  Kwiatkowski za Kocoła
77' Żelisko za mocno do Zmorzyńskiego
78' Wrzutka Zmorzyńskiego uderzenie Stanisławskiego widzieli kibice tę piłkę w siatce, ale ta szybuje obok słupka bramki Osucha
79' Zatrzymany Stanisławski.
 Brakuje wiślakom pewności w grze.
 Kopnięty Krystian Puton. Od wolnego Wisła. Bez ceregieli obrona Chełmianki
82' Groźnie Hladkyy ale ostatecznie kończy się na Skałeckim
83' Kiczuk zatrzymuje rywala, ale to goście zaczynać będą od rzutu rożnego
 Znowu Kiczuk głową na rzut rożny.
 Piąstkuje Socha.
 Nie śpieszy się zawodnikom gości
86' Zła centra Wolanina. Od bramki Osuch
87'  Szczotka za Kobiałkę
 Zderzenie dwóch zawodników Przemysława Skałeckiego i napastnika gości. Przerwa w grze
 Dobrze, że obaj gracze są twardzi bo gramy dalej.
 Zza pola karnego Krystian Puton ale Osuch to broni!!!!! Bohater Osuch
88'  Skałecki
 Uliczny nad bramką
89' Goście biją po autach
90' Uderza Zmorzyński pewnie Osuch
90' +4
90+1' Próba Czulowskiego ale pewnie Socha
90+2' Jeszcze jest chwila. Nie poddawaj się Wisło puławska
90+3' Faulowany Zmorzyński sędzia pokazuje rzut wolny dla ... Chełmianki....
90+4' Uderza K.Puton broni to Osuch. Bohater Chełmianki Cezary Osuch
90+5'  Koniec spotkania
 Niestety nie udało się wiślakom wygrać tego spotkania. Ekipa Dumy Powiśla była lepsza, ale zabrakło przełożenia tego na bramki. Cieszą się gracze Chełmianki, którzy wracają do domu z jednym cennym dla nich punktem. A my? A mamy niedosyt okropny
 Idą smutni wiślacy podziękować kibicom za doping.