Grzęda 76 - W.Puton 16, ,Zając 39, Drozdowicz 64 Kacprzycki 77, Paluchowski 88
Arbiter: Łukasz Szczołko ( Lublin)

Gibki- Wolanin, Jaroszyński, Koszel, Pupeć, Turczyn, Kruczkowski, Myszka, Cain, Baran, Jamróż.
Kołotyło- Brągiel, Cyfert, Kiczuk, Cheba, W.Puton, Skałecki, Bartosiak, Zając,K.Puton, Drozdowicz

Już w sobotę ekipa puławskiej Wisły rozegra swój kolejny ligowy mecz. W Zamościu podopieczni trenera Mariusza Pawlaka zagrają z miejscowym Hetmanem. Początek naszej relacji od 16:45.
 16:20 Piotrek wita ze stadionu OSIR-u w Zamościu
 Przed nami ważne i trudne spotkanie Wisły z miejscowym Hetmanem. Mamy składy. Zaraz je podamy
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Piotr Owczarzak, Mateusz Pielach, Lukas Kuban, Łukasz Kacprzycki, Jakub Konc, Adrian Paluchowski, Borys Piotrowski
 Na ławce Hetmana zasiedli dziś Dawid Rosiak, Łukasz Pokrywka, Piotr Białołusko, Mikołaj Grzęda, Kacper Maciaś, Piotr Dajos, Adrian Gierowski
 Dokonał kilku zmian trener Mariusz Pawlak. Oby przyniosły one efekt w postacie 3 oczek dla Wisły
 Obie ekipy na boisku. Trwa rozgrzewka
 20 minut do rozpoczęcia spotkania. Skoczna muzyka w głośnikach
 Komunikaty spikera dotyczące zachowania na stadionie podczas panedmii
 Obie ekipy już w szatni. Kilka minut i gramy.
 Wychodzą powitani brawami kibiców z Puław wiślacy
 Wisła na czerwono
 Hetman na biało
1'  Zaczyna Hetman
2' Faulowany Włodek Puton. Od wolnego Wisła
 Na spalonym Cyfert.
3' Kapitalna okazja dla Wisły. Cheba do wychodzącego sam na sam z Gibkim Drozdowicza, który przenosi piłkę nad bramką.
4' Spokojna gra w Zamościu.
6' Na spalonym Bartosiak.
7' Faulował Brągiel Caina. Od wolnego gospodarze
7' Uderzenie Kruczkowskiego, ale pewnie Kołotyło
9' Dobrze spisuje się ekipa z Zamościa.
10' Strata Myszki Bartosiak uderza, ale nad bramką
11' Crosowe podanie Krystiana Putona do Zająca ale ten na spalonym
14' Wiślacy zaczną grę od rzutu rożnego po akcji Drozdowicza
15' Kocioł pod bramką Hetmana uderza Skałecki, ale w obrońcę ostatecznie piłka trafia do Zająca, który jest na spalonym
16' Wrzutka Myszki wyłapana przez Kołotyłe
16' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL WŁODZIMIERZ PUTON!!!!!!! BRAWO WŁODEK!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Brawo Wisła. Bardzo dobre podanie do wychodzącego w tempo Włodzimierza Putona, który lobem pokonał Gibkiego. Brawo Wisła!!!
19' Daleko z autu wrzucił Cheba głową Drozdowicz, ale pewnie Gibki
23'  Skałecki za taktyczny faul na Caimie
24' Uderza Jamróż piłka po nodze Cheby wychodzi na róg...
25' UFF!!! Kocioł w polu karnym Wisły uderzenie Kruczkowskiego, ale Kołotyło odbija piłkę na bok.
26' Bartosiak kapitalnie do Drozdowicz,ale ten fatalnie pudłuje z 2 metrów...
29' Nie opanował piłki Brągiel. Od autu Hetman
31' Nie zdołał oddać strzału Krystian Puton po podanie Zająca.
33' Chwila przerwy związane z uzupełnieniem płynów i lekkim urazem Cyferta
 Gramy. Wiślacy z Cyfertem
35' Uderzenie Caima ale Kołotyło na róg
36' Wpadł w pole karne gospodarzy Bartosiak ale przegrał rywalizację z Gibkim i tylko róg dla Wisły
 To powinno być 0:2. Dobra centra K.Putona uderzenie głową Kiczuka tafia w słupek dobitka Bartosiaka w bramkarza gospodarzy....
 Pomysłowe rozegranie rzutu rożnego Krystian Puton do Włodzimierza Putona ale jego uderzenie nad bramką Gibkiego
39' GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL TOMASZ ZAJĄC!!!!! BRAWO WISŁA!!!!! BRAWO ZAJA!!!!!!
 Kolejne spore zamieszanie w polu karnym Hetmana piłka trafia do Tomasza Zajaca, który wpakował piłkę do siatki. Brawo WISŁA!!!!
40' W odpowiedzi Kruczkowski, ale Kołotyło na róg...
42' Dobre uderzenie Bartosiaka z rzutu wolnego, ale pewnie Gibki
45' +1
45+1' W.Puton do K.Putona uderzenie głową Krystiana i Gbiki na róg...
45+2' Uderzenie Bartosiaka szybuje nad bramką Gibkiego
45+2'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo dobra wiślaków i zasłużone prowadzenie do przerwy. Wiślacy mogli prowadzić wyżej, ale dobrze w bramce Hetmana spisuje się Gibki
 Oby drugie 45 minut nie było gorsze dla puławian. Do Zamościa wracamy za kilka chwil
 Wracają wiślacy na plac gry
 Są gracze Hetmana.
 Są też sędziowie. Zmian nie widzimy
47' Zając do Brągiela, ale nie opanował nasz zawodnik tej piłki
49' Piłka w siatce gospodarzy skierował ją tam Krystian Puton, ale był spalony.
51' Wolanin centruje ale pewnie łapie to Kołotyło
52' Uderzenie Włodka Putona nad bramką Gibkiego
53' Dobra centra K.Putona do Drozdowicza ten uderza w obrońcę Hetmana i tylko róg...
 Pusty przelot Gibkiego i aut dla Wisły
57' Dobra centra Zająca ale źle trafił w piłkę K.Puton i od bramki rozpocznie Gibki
59' Upadł w polu karnym Wisły Wolanin, ale sędzia każe grać dalej
 Kontra Wisły Krystian Puton wywalcza kolejny róg...
60' Na spalonym Zając
61' Grzęda za Koszela
Pokrywka za Myszkę
Gierowski za Barna
64' GOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL EMIL DROZDOWICZ!!!!!!!! BRAWO EMIL!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!!
 Dobra wrzutka w pole karne Hetmana błąd Gibkiego, który mija się z piłką, którą wpakował do siatki Drozdowicz. Brawo WISŁA
66'  Paluchowski za Bartosiak
Kacprzycki za Zająca
68' To mogło być 0:4 uderzenie Włodka Putona wybite z linii bramkowej
70' W słupek z 20 metrów uderza Drozdowicz....
 Uraz Skałeckiego.
 Do gry gotowi Lukas Kubań i Borys Piotrowski
74'  Kubań za K.Putona
Piotrowski za Skałeckiego
75' Uderzenie Kscprzyckiego pewnie broni Gibki
76'  Grzęda
 Fatalny błąd Cyferta, który nabija Grzędę, który w sytuacji sam na sam pokonuje Kołotyłę
77' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL ŁUKASZ KACPRZYCKI!!!!! BRAWO MAŁY!!!!! BRAWO WISŁA
 Szybka odpowiedź wiślaków, kapitalnym lobem popisuje się w odpowiedzi na bramkę Hetmana Włodek Puton i prowadzimy w Zamościu 4:1
81' Kubań wywalcza rzut rożny
82' Paluchowski przewrotką, ale obok bramki Gibkiego
83'  Pielach za Drozdowicza
84'  Maciasz za Caina
85' Wpadł w pole karne Kacprzycki, ale uderzył nad bramką Hetmana
86' GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!!!! BRAWO WISŁA!!!!!! BRAWO PALUCH!!!!!!!
87'  Dajos za Pupecia
 Dobra centra z boku boiska i Paluchowski z kilku metrów dobija rywala. Brawo WISŁA
89' Z dystansu myli się minimalnie Kacprzycki
90' Włodek sam na sam, ale myli się pomocnik Wisły.
90+1' Wychodzą kibice ze stadionu w Zamościu
90+2' Przechwycił piłkę Cheba podał do Paluchowskiego, ale ten fatalnie nad bramką Gibkiego
90+3'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!1
 Bardzo dobra postawa wiślaków wiślaków w Zamościu!!!!
 Kółeczko wiślaków i tak się bawi WISŁEKA!!!!!!
 Jeszcze dialog z kibicami kto dziś wygrał i można udać się do szatni. WISŁA WISŁA niesie się po stadionie