0:2

- Mikołajczak 34, Sekulski 52
Arbiter: Konrad Gąsiorowski ( Biała Podlaska)

Leszczyński, Edwards, Pielach, Budzyński, Barański, Lisiecki, Gorskie, Machalski,Filipov, Sedlewski, Martuś. Wietecha, Kantor, Łanucha, Bartkiewicz, Tur,Argasiński, Mikołajczak, Bogacz, Sekulski, Giel

Już w sobotę 20 września puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Stali Stalowa Wola. Początek naszej relacji od 15:45.
 Powoli wychodzi słońce nad Puławami, bowiem z rana niebo było szczelnie zasnute chmurami z których kropiło.
 15:35 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u
 Na ławce Wisły zasiadają Leonid Otchenashenko, Karol Kalita, Norbert Jędrzejczyk, Dawid Pożak, Konrad Szczotka, Arkadiusz Makysmiuk i Piotr Charzewski
 Na ławce Stali Dawid Wołoszyn,Krystian Wrona, Przemysław Żmuda, Kamil Samołyk, Dawid Kałat, Tomasz Płonka, Piotr Kloc
 Około 20 stopni w Puławach, niebo zachmurzone. Trwa rozgrzewka
 Niestety pustki na trybunach.Około 50-60 kibiców.
 Pod nieobecność Konrada Nowaka kapitanem Wisły Michał Budzyński
 Jason Gorskie to też ciekawostka zagra dziś w pomocy.
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Wychodzą!!!!
 Wisła na biało-niebiesko Stal na zielono
 Kółeczko i głośne Wisła. Pojawiły się brawa
3' Tur fauluje Filipova
4' Tym razem faulowany Edi, który wylądował w chorągiewce przy rogu boiska. Gwizdek arbitra milczy
5' Kontra Stali Pielach w aut
7' Dużo nerwów na boisku. Rozpoczyna się doping dla Wisły
 Pojawili się także fani Stali
9' Mikołajczak uprzedza Martusia
10' Z dystansu uderza Sedlewski nad bramką Wietechy
11'  Bartkiewicz za faul na szarżującym Pielachu
 Z wolnego uderza Machalski ale zbyt lekko pewnie łapie Wietecha
12' Za mocne podanie do Lisieckiego. Od bramki Tomasz Wietecha
15' Na boisku przewaga Wisły, na trybunach doping dla Wisły.
16' Szukał karnego Mikołajczak ale gwizdek arbitra milczy.
18' Pozdrowienia dla kibiców Pogoni Siedlce na trybunach
19' Kibice Stali wchodzą do klatki.
19' Sekulski uderza z wolnego Leszczyński z problemami ale odbija piłkę
20' Wrzutka Lisieckiego na wślizgu uderza Sedlewski. Metr od bramki Wietechy
22' Jesteśmy zawsze tam gdzie nasz ZKS gra niesie się po stadionie.
24' Sekulski na spalonym
26' Z dystansu uderza Gorskie ale pewnie broni Wietecha
27' Kolejny faul na Filipovie
30' Centruje z wolnego Machalski piąstkuje Wietecha
31' Wrzutka Mikołajczaka z lewej strony głową uderza Tur. Obok bramki Tur
 Cały stadion odpowiada kto dziś wygra:).
34'  Mikołajczak
 Uderzał głową Sekulski jego uderzenie obronił Leszczyński ale dobitka Mikołajczaka trafia niestety do siatki
 Mówiąc szczerze drużyną lepszą była Wisła, ale cóż.
37' Z dystansu Machalski broni Wietecha
 Fanatycy śpiewają że WISŁA to MY
43' Dobre podanie Filipova do Sedlewskiego a arbiter boczny pokazuje spalonego. Oj chyba błąd
45'  +1
45' Uderza Filipov i broni Wietecha.
45+1' Centruje Machalski i Wietecha na róg
45+1' Niezłą centra z rożnego, ale nikt jej nie dotyka
45+2'  Koniec I połowy
 Cóż my możemy napisać? Stal stworzyła sobie raptem dwie sytuacje bramkowe ale prowadzi do przerwy 1:0. No oby drugie 45 minut było lepsze w wykonaniu puławskiej Wisły
 Rozpalają się jupitery. Druga połowa będzie rozegrana przy światłach
 Wychodzą wiślacy
 Będzie zmiana w Wiśle
 A nie jednak nie ma tej zmiany
46'  Zaczyna Stal
47' Barański centruje w pole karne, Martuś uderza obok bramki Stali
48' Flagiowisko na trybunach w wykonaniu Fanatyków Wisły
51' Szarżował Sekulski, ale nie zdołał oddać strzału na bramkę Wisły
52' Sekulski
 Błąd Michała Leszczyńskiego, który wypuszcza piłkę z rąk ta trafia do Sekulskiego i te z bliska pakuje piłkę do siatki
 Kibiców zaciekawiło wydarzenie z trybun bowiem jeden z kibiców Stali wyskoczył z klatki i biegł w stronę kibiców Wisły
56'  Maksymiuk za Flipova
57' Edi w pole karne ale do kogo?
  Charzewski za Lisieckiego
 Chwilę wcześniej dobre uderzenie Martusia głową ale obok bramki Stali
 Dla Charzewskiego to symboliczny powrót bowiem ostatni mecz w Puławach rozegrał właśnie ze Stalą
 Jak dowiadujemy się kibic Stali wyskoczył z klatki z nożem.
59'  Tur
60' Machalski centruje z wolnego głową Pielach Wietecha na róg
62' Wisła to my śpiewają Fanatycy. Kibice? Stali bez dopingu
 Kibice czy nożownicy?
63' Rzut wolny dla Wisły
 Uderza Machalski zbyt lekko Wietecha bez problemów
66'  Martuś
68' Machalski do Charzewskiego ale zbyt mono i łapie piłkę Wietecha
70'  Szczotka za Martusia
71' Charzewski w pole karne ale Gorskie nad bramką
72' Szarża Charzewskiego ale uderzenie obok bramki Stali
73' Tym razem uderza Sedlewski. Ale zbyt lekko i łapie Wietecha
74'  Edwards
74'  Wrona za Mikołajczaka
76' Z dystansu Pielach. Piłka jak zaczarowana mija bramkę Stali
77' Uderzenie z wolnego Kantora na róg Leszczyński
78'  Płonka za Łanuche
79' Machalski upada w polu karnym ale gramy dalej
80' Trzęsie się klatka a w niej śpiewy Motor k... tak jest
81' Machalski centruje z rzutu rożnego Wietecha piąstkuje
82' Sedlewski centruje spokojnie łapie piłkę Wietecha
83' Co wy robicie wy naszą Wisłę hańbicie krzyczą Fanatycy.
 Walczyć, biegać, za.... lać nie się z trybun.
84' Powinna być bramka dla Wisły. Charzewski z z 8 metrów fatalnie pudłuje. Jak on tego nie trafił??
85' Kontra Stali Płonka sam na sam z Leszczyńskim i broni bramkarz Wisły
86'  Kalita za Ediego
  Kałat za Sekulskiego
88' Kibice Stali po zakończeniu spotkania mają zostać w sektorze.
89'  Samołyk za Tura
90'  +4
90+1'  Budzyński za co?
 Za kilka cieprkich słów pod kierunkiem arbitra bowiem Budzynski był wyraźnie faulowany jednak arbiter z Białej Podlaskiej uważa inaczej
90+3' Niecelne podanie do Kality
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety puławska Wisła doznała kolejnej porażki. Mimo tego, ze puławianie nie zasłużyli to przegrali zbyt wysoko