1:1

Martuś 77 - Paluchowski 22
Arbiter: Tomasz Kraczyk ( Piotrków Trybunalski)

Penkowec, Gawrysiak, Jakubiec, Pielach, Kwiatkowski, Charzewski, Makysmiuk, Wiącek, Litwniuk, Kłusek, Nowak Pazdan, Banaszewski, Jaczewski, Biderzycki, Jędrych, Kopciński, Kucharski, Machalski, Olczak, Paluchowski, Pieczara

Już w sobotę 16 listopada puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem rywalem Dumy Powiśla będzie ekipa Znicza Pruszków. Początek naszej relacji od 15:45. Zapraszamy
 13:30. Pochmurno i zimno nad Puławami.
 Toczą się już 3 spotkania II ligi. Od 12 Motor remisuje 0:0 z naszym najbliższym rywalem Legionovią w dwóch pozostałych spotkaniach Stal Rzeszów prowadzi z Wigrami Suwałki 1:0 i Radomiak ze Stalą Stalowa Wola także 1:0. Tam grają od 13
 W Lublinie zakończyło się pierwsze spotkanie tego weekendu. Motor po ciekawym spotkaniu zremisował 0:0 z Legionovią.
 W zakończonych już spotkaniach Stal Rzeszów wygrała u siebie z Wigrami Suwałki 3:0, a Radomiak Radom zremisował także u siebie ze Stalą Stalowa Wola 1:1.
 15:34 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-u w Puławach.
 Trwa rozgrzewka jupitery płoną nad stadionem. Około 5 stopni ciepła w Puławach. Lekka mgiełka nad stadionem. Zaraz podamy składy. Są zaskoczenia
 Do składu Wisły wrócili Gawrysiak, Wiącek i Nowak. W wyjściowym składzie widzimy także Kłuska.
 Na ławce Wisły zasiadają Jakub Zolech, Michał Budzyński, Szymon Martuś, Jason Gorskie, Jarosław Niezgoda, Piotr Nowosielski i Konrad Szczotka
 Na ławce Znicza znajdują się Michał Bigajski, Karol Grudniewski, Mateusz Majewski, Mateusz Muszyński,Bartosz Niksiński,Artur Szymula i Mateusz Zawodziński
 Jeszcze raz zaśpiewamy. Walczyć trenować Wisełka musi panować. Oby to dziś ekipa Wisły przełamała fatalną passę.

Image and video hosting by TinyPic
 Dosyć chłodno w Puławach. No cóż mamy połowę listopada nie można spodziewać się wysokich temperatur.
 Obie ekipy już w szatniach. Na trybunach sporo niepokoju. Kibice zdają sobie sprawę, że to Znicz jest faworytem dzisiejszego spotkania.
 Mamy nadzieję, że powrót Mateusza Pielacha poprawi grę w obronie puławskiej Wisły. Rozpoczyna się prezentacja składów.
 Wychodzą obie ekipy. W głośnikach muzyka z filmu Rokcy
 Wiślacy już w kółeczku. Ostatnie chwili motywacji i zaczynamy.
1'  Zaczyna Znicz
2' Uderzał Piotr Charzewski. Broni Pazdan
4' Jaki tu spokój niesie się z trybun. Wszyscy się nudzą. Lalalala
8' Charzewski faulowany przez Paluchowskiego. Od wolnego Wisła
 Centra Litwiuka obrońcy Znicza na aut
12' Szarżował na bramkę Wisły Pieczara ale uprzedził gracza z Pruszkowa Penkowec
13' Za mocne podanie do Gawrysiaka. Zawodnik Wisły nagrodzony jednak za walkę o piłkę do końca. Brawa na trybunach
16' Sporo walki w środku pola, ale widać, że obie ekipy skupione na tym aby nie stracić bramki
18' Charzewski wywalcza róg.
 Za mocna wrzutka Charzewskiego Znicz od autu
20' Uderza Pieczara z dystansu. Obok bramki Penkowca. Mecz toczony bez dopingu
21' Gawrysiak do Nowaka ale napastnik Wisły nie sięga tej piłki
22' W odpowiedzi akcja Znicza Pieczara uderza i broni Penkowec. Rzut rożny dla gości
22'  Paluchowski
 Ogromne zamieszanie pod bramką Wisły i Paluchowski zachowuje się najprzytomniej w polu karnym Wisły i pakuje piłkę do siatki.
25' Uderza z dystansu Litwniuk. Mocno ale nad bramką
30' Smutno i źle to wygląda. Wiślacy bezradni pruszkowianie mądrze grają i bronią się na połowie Wisły
34' Paluchowski na spalonym
35' Do wejścia gotowy Piotr Nowosielski.
37' Centruje Charzewski piłki nie sięga Nowak. Od bramki Pazdan
37' Będą aż 2 zmiany w Wiśle
38'  Nowosielski za Charzewskiego
39' Szczotka za Kwiatkowskiego
40' Trener Wisły postawił wszystko na jedną kartę. Dwie zmiany w 40 minucie spotkania dokonane. Rzadko się to zdarza.
43' Nowosielski głową do Penkowca.
44' Z rzutu wolnego uderza Wiącek. Pazdan na róg
45' Znowu uderza z dystansu Wiącek. Na bramką Pawła Pazdana
45'  Koniec I połowy
 Po pierwszej połowie mamy bardzo złe nastroje. Wiślacy po słabej grze przegrywają ze Zniczem 1:0.
 Zapraszamy na ciepłą herbatę my wracamy za kilka minut.
 Wiślacy już na placu gry. Oby ta druga połowa była lepsza dla wiślaków niż pierwsza
 Są sędziowie i gracze Znicza.
47' Kłusek zatrzymany przez obronę Znicza
49' Paluchowski na spalonym
52' Paluchowski uderza i broni Penkowec.
54' Od wolnego Znicz
 Ładnie uderza Olczak ale Penkowec na róg.
56' Faulowany Rafał Wiącek. Od wolnego wiślacy
 Niezła wrzutka w pole karne Znicza ale w ostatniej chwili obrona gości jak najdalej od swojej bramki
58' Jędrych zagrywa piłkę ręka. Kolejny wolny dla Wisły
 Wiącek z wolnego w mur. Echh
59' Szczotka wywalcza róg dla Wisły
60' Litwniuk i kolejny róg dla Wisły
 Po centrze z rożnego głową uderza Pielach. Niecelnie
62' Nowak w idealnej sytuacji sam na sam z Pazdanem i broni bramkarz Znicza.
64'  Kłusek
 W Wiśle gotowi do gry. Martuś i Niezgoda.
67'  Martuś za Litwiniuka
  Niezgoda za Kłuska
71' Martuś do Szczotki za mocno
73' Ależ kapitalna szansa Wisły. Wiącek z 12 metrów nad bramką
74'  Niksiński za Pieczarę
76' Niksiński mógł wpisać się na listę strzelców. Z 10 metrów młody gracz Znicza obok bramki
77' Nowosielski w polu karnym chyba faulowany przez Pazdana. I co i tylko róg
77'  GOOOOOOOOOLLLLLLLL MARTUŚ!!!!!!! 1:1
 Wisełka Wisełka na trybunach. Obudzili się fani Wisły!!!!!!!
 Dobra centra w pole karne, Nowak, który był na spalonym przepuszcza piłkę do Martusia a ten pakuje piłkę do siatki. Brawo
79'  Niksiński
 Krzyczą kibice Wisła. Obudziła fanów Wisły bramka
82'  Kucharski za brzydki faul na wiślaku
83' Nowak z wolnego nad bramką Pazdana.
85' Zaostrzyło się spotkanie. Dużo nerwów i fauli graczy Znicza
87' Ależ sytuacja Znicza. Nie tafia Paluchowski na pustą bramkę.
88' Z dystansu uderza Wiącek. Broni Pazdan. Zrobił się mecz
89' Za mocne podanie do Nowaka
90'  +3
90+1' Szymula za Machalskiego
90+2'  Grudniewski za Banaszewskiego
90+3' Końcowe sekundy spotkania. Aby to utrzymać!!!!
90+4' Nowosielski zatrzymany
90+5'  Koniec spotkania
 Koniec spotkania.Wiślacy remisują ze Zniczem 1:1. Podobać mogła się druga część gry w której wiślacy walczyli i wyrównali. Niestety puławianom nie udało się strzelić bramki dającej wygraną