Zapraszam na spotkanie. Postaram się na bieżąco informować Państwa o tym co będzie się działo na boisku i po zanim.
 Pierwszy gwizdek spotkania już o 17:30
 Pojawiło się 16 kibiców Czarnych - wieszają flagi i i machają chorągwiami
 Wkraczają do akcji nasi hools i rozganiają towarzystwo
 Na trybunach około 30 widzów. Kilku z Dęblina. Trwa rozgrzewka na płycie bocznego boiska.
1 '  Prostopadłe podanie ze środka pola i Dryk sam na sam i prowadzimy 1:0
7' Przewaga Wisły w środku pola, Czarni nie wchodzą na naszą połówkę
8' Rzut rożny dla Czarnych, pewnie Dąbała
12' Czarni na swojej połówce, nie mogą dłużej pograć piłką, dośrodkowanie z lewej strony Dziosy i bramkarz gości
14' Prostopadła piłka od Mroza, Sikora sam na sam, prosto w bramkarza
16' Prawą stroną goście, próba dośrodkowania i łapie piłkę Dabała
19' Środkiem goście uderzenie ze środka linii pola karnego, zablokowane przez obrońców, po dobitce piłka wysoko nad bramką
19' Znowu sam na sam wychodził zawodnik gości, w ostatniej chwili wybija obrońca, rzut rożny, od bramki Wisełka
 Kibice obu drużyn w tej chwili podobno ganiają się po lesie. Na stadion zawitał patrol policji.
20' Dośrodkowanie z prawej strony ponownie Dziosy, bramkarz gości na posterunku
23' Ponownie gospodarze, tym razem z prawej strony Wiśniorz i znomu prosto w ręce bramkarza
25' Atak gości lewą stroną zarzegnany przez obrońców
 Faul na Suszku, z prawej strony
27' Kozdrój ze środka pola prostopadle do Dryka, Rafał fauluje obrońcę gości i od bramki Czarni
28' Na wysokości pola karnego z lewej strony rzut wolny po faulu na Dziosie
 Dośrodkowanie odbija bramkarz, wybijają obrońcy
 Pozdrawiamy wszystkich kibiców przed monitorami :)
30' Prawą stroną Czarni sam na sam ale zdąrzył Dąbała i długim wykopem wznawia grę
32' Walka w środku boiska, bez składnych akcji
35' z 16 metrów uderza Sikora ale wysoko nad poprzeczką
36' rzut wolny z około 30 metrów, uderza Dziosa, wysoko nad poprzeczką
 z lewej strony dośrodkowanie gości, strzał głową i ponownie pewnie Dąbała
 18 metrów do bramki, uderza Dryk i prowadzimy 2:0
39'  Rafał Dryk z rzutu wolnego po faulu na Kozdróju
43' atak środkiem gości zakończony niecelnym strzałem z 20 metrów
44' Wiśniorz do Sikory jest sam na sam, bramka, ale niestety ze spalonego
45+1'  Koniec pierwszej połowy
51'  z prawej strony dogrywa Suszek, Abramczyk i 3:0
 Jak się dowiedzieliśmy puławscy hooligani zaatakowali przyjezdnych byłych "zgodowiczów" z Dęblina. Czy tak miało wyglądać wspólne kibicowanie??? Jeden przez dłuższy czas się nie podnosił z ziemi.
54'  3:1 bramka dla drużyny gości
 opóźnienia spowodowane awarią sprzętu
  po przerwie Abramczyk, Mirosław, Skrzypczak,Kamola - opuścili boisko Sikora, Kozdrój, Dziosa, Pszczoła,
60'  z prawej strony idealnie obsłuzony abramczyk, dogranie wzdłuż bramki i samobój 4:1
61'  Dziosa za Suszka
64' chwila spokoju na boisku, mecz toczy się w środkowej strefie boiska
66' próba gości z prawej strony, ale spalony kończy akcję
67' nadal spokój, kibiców z zimna wywiało do domu, zostało jeszcze 20 osób
68' sam na sam napastnik gości w bramce piękna obrona Dąbały
 z lewej strony dogrywa Stolarek, uderza Dryk i obrona bramkarza
70'  atak Wisły, podanie z prawej strony od Abramczyka, Dryk z 20 metrów techniczne, prawie samo okienko bramki gości 5:1
74' wisła spokojnie szanuje piłkę
74'  Skrzypczyński za Mroza
76' rzut rożny dla gości, wybijają obrońcy, uderzenie z 16 metrów cudowna obrona Dąbały, który odbija piłkę, a obrońcy wybijają na róg
 rzut rożny z drugiej strony, łapie bramkarz i wzawiamy grę
77'  nieudana pułapka na spalonego, wychodzi Dabała na 16 metr i zostaje kiwnięty i 5:2
79'  Kamola dostaje piłkę w środku pola, mija trzech przeciwników, wychodzi sam na sam i 6:2
 rzut wolny z prawej strony dla gości, dośrodkowanie, uderzenie głową i łapie nasz bramkarz
83' w tym momencie przewaga optyczna Wisełki, rzut rożny
 po rożnym goście wyprowadzają kontratak ale zostaje zakończony na naszym bramkarzu za daleko zagrana piłką
85' z lewej strony dziosa dogrywa do środka uderza Abramczyk, ale za mało precyzyjnie
88' ciągłe ataki wisełki, ale nic do bramki, słupek po uderzeniu Wiśniorza
90'  Sędzia główny kończy spotkanie