Szczepaniak 73 - Patejuk 87, 90+2
Arbiter: Mariusz Korpalski ( Toruń)

Gospodinov- Ilków- Goł±b, Michalec, Wieteska, Hodowany, Danielak, G±sior, Bonecki, Wojciechowski, M.Machaj, Kaczmarek

Witan - Sedlewski Żemło, Pielach, Litwniuk, Maksymiuk, Kolehmainen, Szczotka, Smektała, Patejuk, Idzik

Już w sobotę 18 marca puławska Wisła rozegra w Głogowie kolejny ligowy mecz. Tym razem z Chrobrym. Pocz±tek naszej relacji ze stadionu przy Wita Stwosza 3 od 17:45.
 17:14 Piotrek wita ze stadionu Miejskiego w Głogowie
 Mamy już składy obu ekip. Zaraz je podamy
 Mocno wieje w Głogowie.
 Na ławce Wisły zasiedli dzi¶ Nazar Penkovets, Jakub Poznański, Fabian Hiszpański, Dawid Pożak, Sebastian Głaz i Konrad Nowak
 Na ławce Chrobrego zasiedli dzi¶ Sławomir Janicki, Seweryn Michalski, Ariel Wawszczyk, Bartosz Machaj, Michał Pawalik, Maciej Kona i Łukasz Szczepaniak
 Nie ma lekko na stanowisku. Laptop na kolanach bo bardzo mocno wieje. Ciężko będzie dzi¶ stworzyć widowsko
 Jupitery już zapalone. Szwagier Kolaska u cioci na imieninach w gło¶nikach.
 Na trybunach znikoma liczba widzów. Jeden kibic w koszulce Wisły.
 Wisła zagra dzi¶ w pasiakach, Chrobry pomarańczowo- czarne stroje
 A teraz zmiana repertuaru, T-love i King
 Bardzo mało widzów na kameralnym stadionie w Głogowie
 Wi¶lacy zeszli już do szatni. 11 minut do pierwszego gwizdka. Póki co około 150 kibiców na trybunach
 Rozpoczyna się prezentacja składów obu ekip
 Wychodz±!!!!!!
 Na trybunach rodzina trenera Buczka
 Kółeczko wi¶laków i pytanie kto wygra mecz????
 WISŁA gło¶ny okrzyk niesie się po stadionie
1'  Zaczyna Chrobry
2' Przerwa w grze. Leży jeden z graczy gospodarzy.
4' Dużo walki przy Wita Stwosza. Brakuje dokładno¶ci
5' Z dystansu Idzik. Obok bramki
6' Faulowany Patejuk. Przerwa w grze
7' Patej już na boisku. Gramy dalej
8' Centra Kolehmainena z rzutu rożnego wyłapana przez bramkarza Chrobrego
 Dowiadujemy się,że w głogowskim szpitalu nie ma oddziału kardiologii.
10' Danielak nie opanował piłki. Od autu Wisła
12' Za mocne podanie do Idzika l±duje w rękawicach bramkarza
15' Jak na razie wiele walki ale brakuje sytuacji pod bramkami
 Mecz toczony w zupełnej ciszy.
17' Nieudana centra Sedlewskiego. Od bramki Chrobry
20' Odczuwalnie dzi¶ koło 0 w Głogowie.
22' Gospodinov poza polem karnym uprzedza Idzika
23' Z dystansu uderza Maksymiuk. Obok bramki
24' Zaskakuj±cy cenrostrzał G±siora o mało nie zaskoczył Witana. Było groĽnie
25' Tym razem uderza Wojciechowski. Niecelnie
26'  Bonecki
27' Patejuk do Smektały, ale ten nie opanował piłki
 Miejscowe dzieciaki bardzo gło¶no dopinguj± zespół Chrobrego. Chrobry gola Chrobry gola niesie się przy Wita Stwosza
30' Patejuk z woleja ale nad bramk± gospodarzy
31' Idzik wywalcza róg
32' Centruje Kolehnainem niepewnie Gospodinov, jeden z wi¶laków uderza i obrońcy Chrobrego wybijaj± piłkę z linii bramkowej
34' Za mocne podanie do Patejuka.Od bramki Gospodinov
36' G±sior centruje ale bardzo Ľle.Od bramki Witan
37' Gospodinov pi±stkuje centrę Smektały
38' Pozdrowienia z zimnego Głogowa od Pawła Nowosadzkiego
40' Gra do tyłu Chrobrego nagrodzona gwizdami
42'  M.Machaj
44' Jaki¶ problem bo na stadion przyjechała karetka. Podobno kto¶ zasłabł na trybunach
45' +1
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo wyrównane spotkanie w Głogowie, ale póki co bramek nie widzieli¶my
 Oba zespoły miały swoje okazje, ale groĽniej było pod bramk± gospodarzy.
 Zapraszamy na kilka minut przerwy.My idziemy na ciepł± herbatę.
 S± wi¶lacy!!!!
 S± gracze Chrobrego
 Jest też ciepła herbatka
46'  Kona za Boneckiego
47' Smetkała zatrzymany. Od autu Wisła
50' Nikt nie dosięga centry G±siora. Od autu Wisła
51' Faulowany Witan. Chwila przerwy ale z Andrzejem już wszystko OK
53' Uderzenie głow± Wieteski. Nad bramk±
55' Z dystansu jeden z graczy Chrobrego. Nad bramk±. Ale nie wolno dopuszczać do tego
56' Patejuk zablokowany
57' Smektała dogrywa do Patejuka ten uprzedzony w ostatniej chwili.
59' Uderza Idzik za lekko broni bramkarz
61' Sedlewski wywalcza róg
63' Michalec fauluje Smektałę.Od wolnego Wisła
64'  Szczepniak za Kaczmarka
67' Kolejny faul na wi¶laku
67' Witan głow± poza polem karnym
 Będ± dwie zmiany w Wi¶le
68' Ależ okazja dla Wisły. Kolehmainem przegrywa rywalizację sam na sam z bramkarzem gospodarzy!!!. Róg
69'  Popiołek za Idzika
Nowak za Kolehmainena
71' Gospodinov głow± uprzedza Nowaka
72' Rzut wolny dla Chrobrego. GroĽnie może być
73'  Szczepaniak
 Uderzenie w słupek G±siora, piłka wychodzi w pole i trafia do Szczepaniaka a ten pakuje piłkę do siatki.
75' Gospodarze już na czas
76' Szczotka po plecach rywala i broni bramkarz
78' Zła centra Smektały.Od bramki Gospodinov
78'  Pożak za Smektałę
79'  Hodowany za faul na Patejuku
80' Centra w pole karne głow± jeden z wi¶laków i broni bramkarz Chrobrego. Chwilę póĽniej padł w polu karnym Nowak. Bez karnego
 Chrobry skupiony na obronie.
84'  Michalski za M. Machaja
 Typowo obronna zmiana. Michalski to obrońca.
86' Wi¶lacy zamknęli Chrobrego niczym w hokejowym zamku
87' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL SYLWESTER PATEJUK!!!!! BRAWO PATEJ!!!!! BRAWO WISŁA!!!
 Bardzo mocne uderzenie Sylwestra Patejuka z rzutu wolnego i piłka wpada do siatki. Gramy dalej!!!
89' Jeszcze gramy!!!!!!
90' Leży jeden z wi¶laków. ¬le to wygl±da
 Leżał Piotr Żemło. Już wszystko OK
90' +3
90+1' Jeszcze róg dla Chrobrego.
90+2' GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL SYLWESTER PATEJUK!!!!!!! BRAWO WISŁA!!!! BRAWO PATEJ!!!!!
 Ależ uderzenie Sylwestra Patejuka, który kapitalnie uderzył w okienko!!!! Brawo WISŁA BRAWO PATEJ!!!!
90+3' Nowak w słupek!!!!!!!
90+4'  KONIEC SPOTKANIA!!!!!!
 Ależ mecz Wisły w Głogowie!!!! Końcówka wi¶laków była zabójcza!!! Dwie bramki Sylwka Patejuka dały nam 3 punkty!!!!!
 Kółeczko wi¶laków tak się bawi tak się bawi WISEŁKA niesie się po stadionie!!!!!! Brawo!!!!!!