Zagłębie II Lubin : Wisła Grupa Azoty Puławy-

Terlecki 39, Dieng 63, 72 - Wiech 12, Skałecki 61, Paluchowski 66
Arbiter: Szymon Łężny ( Kluczbork)

1. Bieszczad- 2. Sochań, 3. Lepczyński, 4. Oko, 5. Bogacz, 6. Kolan, 7. WoĽniak,8. Terlecki, 9. Adamski,10. Kusztal,11. Masiak
1. Sapielak- 5. Błyszko, 18. Wiech, 27. Cheba, 77. Bernard, 17. Ryszka, 74. Skałecki, 28. Kargulewicz, 80. Banach, 7. Puton, 87. Paluchowski (kpt)

Już w niedzielę 19 marca ekipa Wisły Grupa Azoty Puławy zmierzy się w Lubinie z rezerwami Zagłębie. Pocz±tek naszej relacji od 13:45
 13:20 Piotrek wita ze stadionu Zagłębia w Lubinie
 Ciepła wiosenna pogoda na Dolnym ¦l±sku. Piękny obiekt, który go¶ci na co dzień ekipy z PKO BP Ekstraklasy
 Mamy składy. S± zaskoczenia
 W zespole rezerw Zagłębia kilku graczy z kadry pierwszego zespołu. Na szczę¶cie zdecydowanie mniej niż się spodziewali¶my.
 Na ławce Wisły zasiedli dzi¶
12. Piotr Zieliński, 3. Robert Majewski, 10. Robert Janicki,14. Jakub Czajkowski, 26. Damian Kołtański, 30. Mateusz Kaczmarek, 42. Maciej Kona, 91. Mateusz Klichowicz, 97. Dawid Retlewski
 Na ławce Zagłębia II zasiedli dzi¶
12. Szymon Wierauch, 13. Milan Pomsyk, 14. Paweł Kruszelnicki, 15. Cyprian Popielec, 16. Cheikhou Dieng, 17. Wojciech Szafranek
 Wybiegli wi¶lacy na rozgrzewkę. Powitani brawami przez nielicznych kibiców fanów Dumy Powi¶la.
 Pusto na trybunach.
 Na ławce Wisły Grupa Azoty nie zobaczymy dzi¶ trenera Mariusza Pawlaka. Szkoleniowiec Dumy Powi¶la musi pauzować dwa spotkania z powodu czerwonej kartki otrzymanej podczas spotkania z Kotwic± Kołobrzeg
 Na meczu obecny były trener Wisły Adam Buczek z którym zamienili¶my kilka zdań.
 Schodz± wi¶lacy do szatni.
 Wychodz±!!!!
 Wisła Grupa Azoty w szarym komplecie strojów gospodarze na pomarańczowo
1'  Zaczyna Wisła Grupa Azoty
2' Faulowany Banach. Rzut wolny dla Wisły Grupa Azoty
 Centra Putona z rzutu wolnego, Paluchowski głow± ale napastnik Dumy Powisla na spalonym
 Ostre zderzenie Błyszki z Adamskim. Przerwa w grze
4' Z graczem gospodarzy wszystko OK. Gramy dalej
6' Faulowany Paluchowski ale gwizdek sędziego Łężnego milczy!!!
7' Z dystansy uderza Kolan, ale piłka mija bramkę Sapielaka
9' Kolejne starcie Błyszki z Adamskim. Przeżywaj± miejscowi,że bez kartki dla wi¶laka
11' Wrzutka Bernarda głow± uprzedza wszystkich Bogacz i corner dla Dumy Powi¶la
12' GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL ŁUKASZ WIECH!!!! BRAWO WIECHU!!! BRAWO WISŁA!!!!!
 Bardzo dobra centra z rzutu rożnego w wykonaniu Kamila Karuglewicza w polu karnym najlepiej odnalazł się Łukasz Wiech, który strzałem po ziemi pokonał Bieszczada!!!!
16' Na spalonym Masiak.
 Według miejscowego spikera autorem gola Kamil Kargulewicz. No cóż błędy się zdarzaj±.
19' Ręk± zagrał Bogacz, ale piłka dla gospodarzy....
23' Dużo walki w Lubinie. Widać, że to ważne spotkanie dla obu drużyn.
24' Ależ okazja dla gospodarzy!!! Wyłożenie piłki przez Kusztala do Masiaka ten uderzył, ale Sapielak zbija piłkę na bok!!!
27' Ostre starcie Bogacza i Skałeckiego. Bez kartki, ale piłka dla Wisły Grupy Azoty
29' Zablokowana centra Cheby i wi¶lacy wznowi± grę od rzutu rożnego...
 Tym razem Puton centruje na głowę obrońców gospodarzy
32' Cheba dobrze z autu do Putona ten uderza ale broni to Bieszczad!!!
32' To powinno być 0:2 Ryszka idealnie wzdłuż bramki ale nie przeci±ł futbolówki Kargulewicz i kończy się na strachu dla miejscowych
35' Z rzutu wolnego Terlecki, ale piłka nad bramk± Sapielaka.
38' Walcz± obie ekipy. Nie brakuje dzi¶ męskiej ostrej walki na któr± pozwala arbiter
39'  Terlecki
 Niestety mamy wyrównanie. Bardzo dobre uderzenie zza pola karnego Terleckiego a piłka wpada niestety do siatki. Gramy dalej
41' Kapitalna akcja Karuglewicza na prawej stronie boiska podanie w pole karne, ale niestety nie sięga piłki stoj±cy na pi±tym metrze Banach!!!
43'  27.Cheba za faul na Adamskim
44' Jeszcze rzut rożny dla Wisły Grupa Azoty
 Centra Karuglewicza uderza głow± Błyszko, ale niestety faulował wi¶lak w ataku i od rzutu wolnego gospodarze
45' +1
45+1' Bogacz uderza w słupek a piłka po słupku trafia w ręce Sapielaka
45+2' Jeszcze próba Kargulewicza, która mija bramkę Bieszczada. Szalona końcówka pierwszej połowy w Lubinie
45+2'  Koniec pierwszej połowy spotkania
 Za nami pierwsze 45 minut spotkania. Przeważaj± w tym spotkaniu wi¶lacy, ale brakuje niestety wykończenia i skuteczno¶ci. Gospodarze groĽnie atakuj±. Ogl±damy ciekawe spotkanie. Do Lubina wracamy za parę minut
 S± już gracze Zagłębia. Oni na pewno mog± być dzi¶ zadowoleni wi¶lacy dłużej w szatni
 Pojawili się puławianie.
46'  Zaczynaj± rezerwy Zagłębia
48' Upadł Karuglewicz, ale bez gwizdka arbitra
49' Terlecki o mały włos nie zaskoczyłby Sapielaka mocn± centr± z rzutu wolnego. W ostatniej chwili przerzucił piłkę nad poprzeczkę bramkarz Wisły Grupa Azoty
52' Za mocne podanie do Banacha. Od autu gospodarze
53' Centra Ryszki piłka ociera się o rywali i wi¶lacy wznowi± grę z rzutu rożnego...
 Niestety ale pewnie Lepczyński głow± zażegnuje niebezpieczeństwo pod swoj± bramk±
56' Zablokowany Banach przez rywala. Od bramki grę wznowi Bieszczad
 Błyszko kopnięty przez Masiaka bez kartki!!!
 Dwie zmiany w zespole rywali.
Dieng i Pomsyk gotowi do gry
58' Cheba zablokowany i kolejny corner dla Dumy Powi¶la
 Zła centra i tylko aut dla Wisły Grupa Azoty
60' To powinno być 1:2. Wrzutka z autu przedłużona przez Wiecha trafia do Paluchowskiego ten głow± ale kapitalnei Bieszczad na róg!!!
61' GOOOOOOOOOOOLLLLLL PRZEMYSŁAW SKAŁECKI!!! BRAWO SKAŁA!!! BRAWO WISŁA!!!!
62'  13. Pomsyk za Oko
Dieng za Masiaka
 Ależ bramka Przemysława Skałeckiego. Kapitalnie uderzył nasz zawodnik z 30 metrów i piłka idealnie wpada do siatki!!!! BRAWO WISŁA
63'  Dieng
64'  42. Kona za 17. Ryszkę
91. Klichowicz za 80. Banacha
 Krótko cieszyli się wi¶lacy z prowadzenia. Bł±d wi¶laków w pole karne wpadł Dieng i strzałem od słupka wpakował piłkę do siatki
66' GOOOOOOOOOOOLLLL ADRIAN PALUCHOWSKI!!!! BRAWO WISŁA!!! BRAWO PALUCH!!!!
 Ależ mecz w Lubinie. Kapitalne dogranie Klichowicza do Paluchowskiego ten wpada w pole karne gospodarzy i mocnym strzałem pokonuje Bieszczada!!!
68'  91. Klichowicz za próbę wymuszenia rzutu karnego
 Ucierpiał Łukasz Wiech przerwa w grze
70' Obok bramki uderza Dieng niecelnie!!!
72'  Dieng
 Co tu się dzieje??? Zza pola karnego uderza Dieng i piłka wpada do siatki...
76' Centra Klichowicza Oko uprzedza Paluchowskiego... i rzut rożny
 Centra Putona głow± Paluchowski niecelnie!!!
77'  97. Retlewski za 74. Skałeckiego
78' Bardzo ambitnie gospodarze a wi¶lacy?? Wi¶lacy bardzo nieskuteczni
79' Od rzutu wolnego gospodarze
 Próba Terleckiego, ale pewnie Sapielak w bramce
81'  14. Kruszelnicki za 6. Kolana
82'  30. Kaczmarek za 28. Kargulewicza
3. Majewski za 18.Wiecha
84' Minimalnie nie trafił w bramkę Adamski
85' Kaczmarek uderza Bieszczad na róg...
 Po centrze Putona uderza Paluchowski ale niestety niecelnie
86' Puton wywalcza rzut rożny...
 Niestety pewnie obrona gospodarzy się broni
88' Solowa akcja Kaczmarka ale piłka ku rozpaczy wi¶laków mija bramkę Bieszczada
 Majewski uprzedza Adamskiego!!! Tylko aut
90' +3
90+1' Jeszcze rzut wolny dla Zagłębia.
 Nikt nie sięgn±ł piłki po centrze Terleckiego. Mamy szczę¶cie!!
90+2'  Za faul na Kusztalu
 Terlecki w mur... ucierpiał Majewski, który został trafiony z bliska piłk±
90+4'  Koniec spotkania
 Niestety nic więcej w tym spotkaniu się nie wydarzy. Po szalonym spotkaniu remisujemy dzi¶ w Lubinie z rezerwami Zagłębia. Był to dziwny mecz wi¶lacy trzykrotnie obejmowali prowadzenie, ale gospodarze wyrównywali.
 Remis może cieszyć jedynie gospodarzy a wi¶lacy? Wi¶lacy niestety stracili dwa oczka na własne życzenie.