Wisła Puławy : Błękitni Stargard Szczeciński -

5:1

Machalski 30 47, Niezgoda 42, Nowak 49, Maksymiuk 75 - Gutowski 78
Arbiter: Sebastian Smaczny ( Bytom)

Penkowec, Lisiecki, Maksymiuk, Pielach, Edwards, Charzewski, Litwniuk, Szczotka, Niezgoda, Machalski, Nowak Budnik, Kosakiewicz, Liśkiewicz, Baranowski, Kotłowski, Poczobut, Fadecki, Flis, Fijałkowski, Gutowski, Wiśniewski

Już w środę puławska Wisła rozegra kolejne ligowe spotkanie. Tym razem wiślacy w zaległym spotkaniu zmierzą się z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Początek naszej relacji od 17:45.
 17:26 Piotrek wita ze stadionu MOSIR-U
 Pogoda do gry idealna. Około 16 stopni ciepła słońce na niebie
 Zaraz składy.
 W drużynie Wisły kilka zmian wymuszonych kartkami. Z tego powodu brakuje Michała Budzyńskiego, Tomasza Sedlewskiego i Volodymira Fedoriva
 Na ławce Wisły zasiedli dziś Michał Leszczyński, Tsvetan Filipov, Kacper Jaroszek, Patryk Dobrowolski, Karol Kalita, Szymon Martuś i Raphael Carioca
 Na ławce Błękitnych zasiedli natomiast Karol Bełtowski, Michał Magnuski, Maciej Więcek, Piotr Wojtasiaka, Sebastian Inczewski, Robert Gajda i Kamil Zieliński
 Powoli rozpoczyna się prezentacja historii Błękitnych
 Obie ekipy schodzą już do szatni. Za kilka minut zaczynamy
 Wychodzą!!!!!!
 Wisła na czerwono Błękitni oczywiście na błękitno
 A teraz chwila gratulacje od Zarządu Wisły dla piłkarzy Błękitnych za występy w Pucharze Polski
 Zaraz kółeczko i głośny okrzyk Wisła
 Jest i kółeczko i pytanie kto dziś wygra. Niesie się po stadionie WISŁA
2' Za mocne podanie do Charzewskiego
3' Mało ciekawego na boisku. Widać, że obie ekipy boją się zagrać otwarcie.
5' Walczyć trenować Puławy muszą panować niesie się z sektora Fanatyków
6' Na spalonym Flis, który jeszcze uderza obok bramki po gwizdku
7' Rzut karny dla Wisły. W polu karnym powalony Ivan Litwniuk
7' Uderza Nowak, niestety obok bramki.....
8' Uderza Wiśniewski pewnie broni Penkowec
9' Za mocne podanie do Szczotki Budnik szybszy łapie piłkę.
11' Szczotka w pole karne obrońcy Błękitnych w aut
13' Kibice Wisły pozdrawiają Pogoń Siedlce. Ależ szkoda tej okazji z karnym.
16' Za mocne podanie do Fijałkowskiego. Aut dla Wisły
18' Charzewski centruje prosto w ręce Budnika
20' Kolejna centra ląduje w rękach Budnika
24' Piękne podanie Nowaka do Niezgody, Budnik poza polem karnym uprzedza młodego napastnika Wisły.
26' Edwards z prawej strony i róg dla Wisły
27' Tym razem kontra gości Kosakiewicz centruje na róg głową Pielach
 Po tej centrze cornera Gutkowski głową wysoko nad bramką Penkowca
28' Charzewski gdyby to wpadło to byłby gol stadiony świata. Centra z prawej strony piłka lobuje bramkarza i odbija się od słupka.
 Chwilę później obrońcy gości na róg
29' Centra Charzrwskiego i kolejny corner
30'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL MACIEJ MACHALSKI 1:0
 Po rzucie rożnym piłka trafia do Konrada Szczotki, ten centruje piłkę w pole karne a tam głową do siatki kieruje ją Maciej Machalski!!
33' Wszyscy wstają i śpiewają zachęcają do dopingu Fanatycy
 Na razie jednak pozostała część stadionu nie chce się bawić
36' Budnik uprzedza Nowaka poza polem karnym
37' Flis dobrze z rzutu wolnego, Penkowec na róg
39' Za mocne podanie do Kosakiewicza. Od bramki Penkowc
40'  Kotłowski za faul na Charzewskim
 Zła wrzutka Charzewskiego z tego wolnego
41' Faulowany Szczotka.
42' Wrzutka Lisieckiego wyłapana przez Budnika
42'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL JAROSŁAW NIEZGODA 2:0
 Dobre prostopadłe podanie do Niezgody, który uprzedza Budnika i strzałem na pustą bramkę zdobywa drugiego gola dla Wisły.
45' +1
 Na trybunach Hej Wisła gol piękna atmosfera z sektora Fanatyków
45+1'  Koniec pierwszej połowy
 Bardzo dobra postawa puławskiej Wisły w pierwszej części gry. Gdyby nie pechowy rzut karny wiślacy mogli by prowadzić wyżej.
 Wracamy za kilka chwil.
46'  Gajda za Poczobuta
Wojtasiak za Kosakiewicza
46'  Kalita za Niezgodę
46'  Rozpoczynają Błekitni
47' Rzut wolny dla Wisły. 25 metrów od bramki Budnika
47'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL MACIEJ MACHALSKI 3:0
 Ależ piękny strzał Macieja Machalskiego z rzutu wolnego. Piłka odbija się od słupka i wpada do siatki. Brawo.
49'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL KONRAD NOWAK
 Piękna akcja Wisły podanie ze środka pola Konrad Nowak sam na sam z Budnikiem mija go i kieruję piłę do siatki
 Takim samym wynikiem zakończyło się jesienne spotkanie Wisły z Błękitnymi w Stargardzie.
Pięknie płoną jupitery nad stadionem w Puławach
54' Rzut wolny dla Wisły. Uspokoiło się spotkanie w Puławach
55'  Liśkiewicz za faul na Nowaku
56' Za mocne podanie do Nowaka łapie Budnik
58' Uderza Gutowski obok bramki
 Do gry gotowy Raphael Carioca
59'  Raphael za Nowaka, który jest żegnany brawami
61' Raphael do końca walczy z Budnikiem o piłkę. Fauluje bramkarza napastnik Wisły.
63'  Więcek za Fadeckiego
64'  Filipov za Charzewskiego
66' Cały stadion odpowiada kto wygra mecz. Oczywiście WISŁA
67'  Zieliński za Kotłowskiego
 Siadło tempo gry. Nie dziwimy się przy tym wyniku wiślacy oszczędzają siły na bardzo ważny mecz z Górnikiem Wałbrzych
69' Po centrze z wolnego głową Liśkiewicz. Nad bramką Penkowca
71'  Szczotka za próbę wymuszenia rzutu karnego
72' Ależ okazja dla gości. Nie sięga piłki Gutowski po dograniu z prawej strony.
73' Raphael i róg dla Wisły
75'  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL ARKADIUSZ MAKSYMIUK
 Dobra centra Machalskiego z rzutu rożnego głową Arkadiusz Maksymiuk głową pokonuje bramkarza rywali
78' Mogło być 6:0 Szczotka sama na sam z Budnikiem uderza ale szybszy obrońca Błękitnych, który zatrzymuje ten strzał na linii bramkowej
78'  Gutowski
 Z rzutu rożnego goście i Gutowski głową pakuje piłkę do siatki
81' Wszyscy na Górnik krzyczą Fanatycy
82'  Za żegnanego brawami Machalskiego pojawia się debiutant Kacper Jaroszek
84' Spokojnie na boisku a na trybunach zawsze i wszędzie policja.... będzie.
86' Akcja gości i kolejny róg
87' Kontra Wisły Edwards i róg dla Wisły
88' Jaroszek zatrzymuje napastnika gości
 Każde zagranie młodych wiślaków nagradzane brawami
90' +3
90+1' Gutowski z ostrego kąta obok bramki Penkowca
90+2' Rapahel faulowany. Od wolnego Wisła
 Raphael z wolnego w mur. Róg dla Wisły
90+3' Faulowany Budnik. Od bramki goście
90+4'  Koniec spotkania!!!
 Bardzo dobre spotkanie puławskiej Wisły.